انگلیسی مقتدر Ghislaine ماکسول بازداشت شده بود روز پنج شنبه به اتهام برگشتاندن دختران به شرایطی که در آن او می دانست که آنها را مورد آزار جنسی توسط میلیاردر سابق دوست پسر جفری اپستاین.

ماکسول متهم است که با استفاده از تکنیک های درنده به نخست برای دختران, سوء استفاده جنسی, اولین یابی آنها و سپس با استفاده از آن اعتماد به آن را آسان تر برای اپستاین به آنها را قربانی. در کیفرخواست او متهم است که انجام این کار به سه unnamed دختران — برخی از جوان 14 ساله — از سال 1994 تا سال 1997 با توجه به فدرال کیفرخواست از ما منطقه جنوب نیویورک.

هر چند Maxwell است و در عین حال به می گویند هر چیزی علنا او قبلا هرگونه تخلف است. اپستاین متهم شده بود از نظر جنسی سوء استفاده از ده ها تن از دختران و در انتظار محاکمه هنگامی که او ظاهرا خودکشی در شهر نیویورک سلول زندان. او می خواهم که قبلا مجرم و محکوم شده است در سال 2008 از درخواست یک دختر مراکشی.

ماکسول دستگیری می تواند دلالت عمده نقطه عطف در اپستاین مورد. اپستین قربانیان و وکلای آنها گفته اند که اپستاین نمی تواند مورد آزار قرار گرفته اند به عنوان بسیاری از دختران به عنوان او بدون کمک از همکاران. ماکسول بود رقم مرکزی در قاچاق طرح برای سال, با توجه به سوگند اظهارات از ویرجینیا رابرتز Giuffre ماریا کشاورز و دیگران.

“ماکسول بود و در میان اپستاین نزدیک ترین همکاران و به او کمک کرد بهره برداری از دختران بودند که به عنوان جوان به عنوان 14,” Audrey اشتراوس اقدام ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: در روز پنج شنبه.

ماکسول دستگیری یک فرصت جدید برای بسیاری از اپستین قربانیان به دنبال عدالت است.

“مسیر جفری اپستاین بخشی از این مورد قبل از موعد مقرر به پایان رسید. این نشان دهنده یک فرصت برای این زنان به عدالت,” دبورا Tuerkheimer یک استاد حقوق در دانشگاه نورث وسترن و دادستان سابق در منهتن گفت: Vox. “برای زنانی که ادعا می کنند آنها مورد آزار قرار گرفته توسط هر دو آنها این است که باقی مانده خروجی این تنها راه ممکن برای دیدن حداقل عدالت کیفری.”

پس از ماه ها حدس و گمان در مورد نگهداری ماکسول دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire در روز پنج شنبه صبح با توجه به اف بی آی است. او برنامه ریزی شده است به arraigned در دادگاه فدرال در کنکورد, New Hampshire در روز پنج شنبه. صحبت کردن در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی مقامات فدرال می گویند دقیقا چه مدت آنها شده بود ردیابی ماکسول و یا آن دیگری او ممکن است سفر کرده اند.

“ما تا به حال شده است با احتیاط نگه داشتن زبانه ها در Maxwell محل به عنوان ما می کرد, این تحقیقات گفت:” لایحه Sweeney, دستیار مدیر-در-مسئول دفتر نیویورک اف بی آی.

اپستاین گفته می شود زنان متعدد دستیاران که دختران او را به سوء استفاده. برخی از این زنان می گویند آنها همراهی قربانیان سوء استفاده خود را ترک دادستان بنا به گزارش ها دست و پنجه نرم کردن با این مجموعه سوال که آیا آنها را به اتهام. ماکسول است و نه اتهام اپستاین مورد آزار قرار گرفته و مقامات مستند یک سال طولانی الگوی رفتار نشان می دهد او یک دستیار نزدیک و همکاری conspirator.

پالم بیچ محققان برای مثال متمرکز در ماکسول “از آغاز” واشنگتن پست مارک فیشر گزارش در سال گذشته:

دختران آنها مصاحبه بارها و بارها توضیح داده شده ماکسول به عنوان هماهنگ کننده اپستین جنس قاچاق عملیات. اما کارآگاهان هرگز قادر به مصاحبه با ماکسول.

ماکسول است که به اتهام شش فقره: فریبنده افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در فعالیت جنسی, دو توطئه فقره مربوط به قبل از اتهام دو فقره از دروغ به اتهام دروغ گفتن تحت سوگند در یک سال 2016 رسوب مربوط به اپستاین.

“ماکسول دروغ به این دلیل که حقیقت همانطور که گفته شد تقریبا غیر قابل بیان” گفت: Strauss. “ماکسول ترغیب جزئی دختران آنها را به اعتماد به او و سپس تحویل آنها به دام او و اپستاین تنظیم کرده بود برای آنها.”

در بیانیه دادستان برای اپستاین بازماندگان Sigrid McCawley گفت: Vox بردن از نیویورک دادستان و گفت: آن را با ارسال یک پیام قدرتمند به همه اپستین همدستان.

“امروز قربانیان Ghislaine ماکسول یک آه امداد تنفس دانستن که این درنده جنسی که نه تنها درگیر در سوء استفاده جنسی خودش اما همچنین کمک جفری اپستاین برای چندین دهه در حال اجرا جنسی قاچاق طرح است که در پشت میله های زندان” McCawley گفت. “درد او باعث شده است که هرگز از بین برود اما امروز یک گام به سوی بهبود است.”

نکته کلیدی در مورد ماکسول کیفرخواست است که آن را پوشش می دهد زودتر از زمان از قبل کیفرخواست مطروحه علیه اپستین در تابستان گذشته.

2019 کیفرخواست علیه اپستین شامل آرایه ای از اتهامات عنوان شده است که از سال 2002 تا 2005 سابق میلیاردر استخدام دختران خود را به ساحل پالم اقامت و منهتن خانه جایی که او مورد آزار جنسی آنها است. ماکسول اتهامات ناشی از حوادث مربوط به سه جزئی قربانیان که گفته میشود قرار گرفت و از سال 1994 تا سال 1997 زمانی که او در صمیمی و حرفه ای ارتباط با اپستاین.

“این مورد در برابر Ghislaine ماکسول است prequel به مورد قبل از آن که ما علیه جفری اپستاین” اشتراوس به خبرنگاران گفت:.

فدرال کیفرخواست علیه ماکسول توصیف یک الگوی رفتاری توسط ماکسول و اپستاین در اواسط 1990s. یا با هم یا جداگانه به آنها گفته مرتب جزئی قربانیان توسط دوست یابی آنها و مصرف آنها را خرید و یا به فیلم, کیفرخواست می گوید. هنگامی که یک رابطه دوستانه و توسعه داده شد “ماکسول سعی خواهد کرد برای عادی سازی سوء استفاده جنسی به صورت جزئی قربانی در میان چیزهای دیگر, بحث در مورد موضوعات جنسی, آوردن لباس به شیوه در مقابل قربانی در حال حاضر زمانی که یک جزئی قربانی برهنه و/یا در حال حاضر برای اعمال جنسی شامل جزئی قربانی و اپستین” کیفرخواست خوانده شده.

در طول این دوره زمانی ماکسول ترغیب جزئی قربانیان برای سفر به اپستین اقامت در کشورهای مختلف از جمله نیویورک و فلوریدا و جدید مکزیک و همچنین لندن, انگلستان دانستن و کامل آنچه را که در انتظار دختران در خوابگاه کیفرخواست مدعی.

“تا آنجا که من نگران هستم هر کس که آمد به خانه اش بود یک فیلم حرفه ای فرد” ماکسول گفت: در یک سال 2016 رسوب.

برخی از اپستین شاکیان اختلاف است که خصوصیات خود و رسوبات.

“Ghislaine ماکسول بود به شدت درگیر در غیر قانونی فیلم” گفت: ویرجینیا رابرتز Giuffre در ژانویه 2015 دادگاه پرونده. “او با استفاده از اپستین پول و او با استفاده از نام او و اتصالات برای به دست آوردن قدرت و اعتبار. یک راه برای توصیف ماکسول نقش به عنوان ” مادام.’ او فرض یک موقعیت اعتماد برای تمام دختران از جمله خود من.”

ماکسول “تسهیل جفری اپستین دسترسی به جزئی قربانیان دانستن است که او ترجیح جنسی زیر سن قانونی برای دختران و که او در نظر گرفته شده برای شرکت در فعالیت جنسی با کسانی که قربانیان” پنج شنبه کیفرخواست را خواند.

در پایان روز شنبه کنفرانس مطبوعاتی مقامات تشکر اپستین قربانیان برای آمدن به جلو در شرایط دشوار است.

“برای بسیاری از قربانیان دیگر بالغ عاملان که ممکن است گوش دادن به عنوان مثال مجموعه توسط زنان درگیر در این تحقیقات بوده است و یکی از قوی,” Sweeney گفت. “آنها استقامت در برابر غنی و متصل و آنها را بدون نشان یک تفنگ یا احضاریه و آنها ایستاده بود با هم.”

اما به عنوان Tuerkheimer گفت بورسی روند شاهد عدالت به طور کامل در خدمت برای این زنان می تواند طولانی و دشوار است. ماکسول دستگیری در حالی که قطعا قابل توجه است که در اوایل مرحله.

“اگر [ماکسول] دعوا اتهامات و او می خواهد برای رفتن به دادگاه و می خواهد دولت برای اثبات آن مورد beyond a reasonable doubt این زنان در حال رفتن به مجبور به شهادت آنها در حال رفتن به باید متقابل مورد بررسی قرار گرفت و این آسان نیست” Tuerkheimer گفت. “برای دریافت از اینجا به پایان راه برای مقتولین در مورد احتمال وجود دارد بسیار دشوار است.”

برای بسیاری از این زنان در چشم انداز شهادت در برابر کسی که نه تنها گفته تسهیل سوء استفاده خود اما آزار آنها را خودش می تواند بسیار دشوار است. این واقعیت است که ماکسول در ابتدا به عنوان یک بازی دوستانه رقم به آنها را قبل از این شروع می تواند آن را حتی بیشتر پر.

“آنها مرتب مردم آنها می دانستند که آنها می تواند با استفاده از به این دلیل که آنها در حال حاضر آسیب پذیر” Sheela رجا, یک روانشناس بالینی و نویسنده کتاب غلبه بر تروما و PTSDگفت: Vox. “این سطح از خیانت است و حتی بیشتر به خاطر او بود که این رقم برای برخی از آنها.”

نظام حقوقی است که اغلب آسان نیست برای قربانیان تجاوز جنسی و تروما در بخش های بزرگ به دلیل آن مکان یک اولویت بالا در قربانیان به خاطر سپردن همه چیز دقیقا به عنوان آنها اتفاق افتاده است.

“عدم آموزش در مورد حوادث, در مورد آسیب جنسی به طور خاص واقعا سایه افکنده نظام حقوقی و قضات و داوران گفت:” رجا. “نظام حقوقی است که یک شمشیر دو لبه برای بسیاری از بازماندگان از تروما. از یک سو آنها می خواهند عدالت است. از سوی دیگر این روند ممکن است دوباره حادثه برای بازماندگان است.”

اما فقط به عنوان ترسناک از اپستاین صورت نهفته در تعداد زیادی از قربانیان کسانی که مورد آزار قرار گرفته بودند کسانی که قربانیان در حال حاضر قدرت در اعداد.

“تعداد قربانیان و مقتولین چیزی است که مهم زمانی که شما فکر می کنم در مورد سیستم عدالت کیفری به نام به عمل” Tuerkheimer گفت. “هنگامی که شما این اعتبار در اعداد است که می تواند تفاوت ایجاد کند.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de