سنا می رود خانه ماه ژوئیه چهارم به عنوان زنگ تفریح متحده صبر در coronavirus محرک

آن را در حال حاضر شده است بیش از شش ماه از به تصویب مجلس قهرمانان قانون آخرین آن را در محرک به عنوان کارگران کسب و کار متحده همچنان دست به گریبان با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. سنا با این حال می خواهد صبر کنید دو مطلب قبل از بررسی لایحه خود را.

هر دو مجلس کنگره رسما از سمت چپ برای یک دو-هفته چهارم جولای زنگ تفریح و جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند طبقه در نظر گرفتن محرک قانون اتفاق نمی افتد تا زمانی که آنها بازگشت. “یک ماه از هم اکنون ما باید در مراحل نهایی شدن است که لایحه با هم” سناتور. Roy Blunt (R-MO) به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته. (خانه متمرکز شده است در کمیته کار موقت.)

دموکرات ها استدلال کرده اند که این تاخیر می تواند عواقب جدی داشته باشد به عنوان متحده خیره کاهش بودجه و خانواده ها در سراسر کشور مقابله با اخراج و آینده اجاره و پرداخت وام مسکن. جمهوری خواهان در ضمن باید اشاره کرد که برخی از قبلی بودجه محرک است که هنوز هم در حال توزیع و تاکید می کند که آنها در حال انتظار برای دیدن چگونه اقتصاد انجام می دهد به عنوان برخی از ایالت ها بازگشایی شده است.

به روز رسانی تا کنون مخلوط شده اند: هفته گذشته یک گزارش ماهانه نشان داد هجوم 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن به ظاهر امیدوار کننده افزایش, اما داده های جمع آوری شده اخیرا نیز نشان داد که بیش از 1 میلیون مدعیان بیکاری واصل شد هفته گذشته است. علاوه بر این زمان نرخ بیکاری همچنان یکی از بالاترین در این کشور دیده می شود, در سال, در 11.1 درصد است. یکی دیگر از عوامل پیچیده: برخی از دستاوردهای اخیر نتیجه متحده بازگشایی کسب و کار یک حرکت است که برخی از آنها تا به حال به معکوس به عنوان coronavirus موارد مشخصی.

اقتصاددانان می گویند Vox آنها به خصوص در مورد برزخ متحده در سمت چپ به عنوان یک نتیجه از سنا محرک زمان. در حالی که بسیاری از rainy-day بودجه تاخیر از پشتیبانی های اضافی آن را دشوار برای دولت ها به برنامه ریزی چگونه به خوبی آنها را (یا نمی خواهد) قادر به ارائه عمومی تحصیل, پشتیبانی عالی اد و پزشکی پرداخت و به عنوان آنها در حفظ و فیلدینگ تیز نرخهای درآمد. برای بسیاری از ایالات خود را در سال مالی بودجه آغاز شد و در تاریخ 1 ژوئیه که در حال حاضر آمده و رفته است.

“کشورهای در حال تصمیم گیری در هر روز در مورد چه خدماتی به آنها ارائه می کنند و جایی که آنها می رویم به نیاز به دراز کردن مردم, و اگر آنها نمی دانند که برای اطمینان حاصل کنید که بیشتر سرمایه گذاری در خط لوله, آنها در حال رفتن به خطا در کنار احتیاط می گوید:” Harvard Kennedy School استاد اقتصاد کارن Dynan سابق اقتصاددان ارشد برای وزارت خزانه داری. “که نمی تواند خوب به ویژه هنگامی که ما در حال دیدن موارد افزایش در برخی از مکان ها و از همه بیشتر نیاز به خوبی مراقبت های بهداشتی و تهاجمی بهداشت عمومی سیاست.”

دموکراتها قانون را اختصاص داده شده بیش از $900 میلیارد دلار به ایالت ها و محلات برای کمک به پوشش برخی از درآمد حاصل از کمبود آنها را تجربه کرده ام علاوه بر 150 میلیارد دلار است که در حال حاضر شده است را کنار بگذارند و به کمک آدرس coronavirus-هزینه های مربوط در مراقبت عمل می کنند. در گذشته جمهوری خواهان باید chafed در ارائه بیشتر فدرال کمک به کشورهای با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رد چنین تلاش به عنوان یک “نجات” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به آدرس “موجود” مشکلات. او پس از اشاره کرد که کمک های مالی بیشتر است به احتمال زیاد مورد نیاز است اما خودداری از مقدار دموکرات ها پیشنهاد کرده اند.

این معلوم نیست که آیا اوباما قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق بر سر افزایش در بودجه دولت و در مراحل بعدی در سایر برنامه های مهم از جمله بیماری همه گیر بیمه بیکاری است که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. در حال حاضر این سوال سنا نخواهد بود برای پرداختن به چند هفته.

اضافی بودجه دولت و توافق در همه گیر بیکاری در میان مناطق که در آن وجود دارد یک نیاز فوری برای اقدام بیشتر.

به عنوان بورسی را Emily Stewart گزارش کرده است, دولت و شهرستان بودجه مواجه اند بسیار زیاد فشار در طول بیماری همه گیر به عنوان آنها را دیده ام عظیم کاهش در فروش و درآمد مالیات بر درآمد و همچنین رشد هزینه های مرتبط با پرداختن به کوروناویروس. قبل از coronavirus شیوع “آریزونا می رود 1 میلیارد دلار مازاد است و در حال حاضر خیره کردن یک 1.1 میلیارد دلار کسری بودجه” او می نویسد.

برخی از ایالت ها از جمله میشیگان در حال حاضر پیشنهاد کاهش قابل توجهی به بودجه برای سال مالی آینده از جمله بیش از $450 میلیون دلار کاهش به مدارس و دانشگاه ها. با توجه به پیو دولت و دولت های محلی باید به طور موقت گذاشته و یا furloughed 1.5 میلیون نفر از کارگران که از ماه ژوئن است.

“فرض کنید که این فقط یک تاخیر که کنگره در نهایت با تصویب یک لایحه, من فکر می کنم فوری ترین تاثیر بر بودجه می گوید:” UC برکلی سیاست عمومی و استاد اقتصاد جسی Rothstein. “متحده شده اند لگد زدن می تواند به پایین جاده امیدوار است که دولت فدرال می شود آن هم عمل می کنند. … دیگر که با تاخیر این بدتر همه ما خواهد بود.”

در این نقطه, آن نامشخص است اگر جمهوری خواهان مجلس سنا در هیئت مدیره خواهد بود با مقدار بودجه دولت حتی پس از بازگشت به پایتخت: رهبران از جمله مک کانل را نشانه باز بودن بیشتر به این ایده اما شده اند و تمایلی در مورد گسترده بسته است. اگر متحده نمی تواند حمایت آنها نیاز دارید — سریع — تر اخراج و کاهش بودجه می تواند اضافه کردن به اقتصادی فعلی خرید اینترنتی.

“هنگامی که شما قطع بودجه شما باید برای برش موقعیت برای کارگران که بیشتر ترکیبات رکود اقتصادی که ما در حال حاضر می گوید:” دانشگاه کانزاس استاد اقتصاد دانا Ginther. “این است که دقیق زمان اشتباه برای دولت به دفع کردن برای خود.”

یک جولای 31 مهلت همچنین بلندی بیش از این گسترش بیمه بیکاری که شامل مراقبت عمل می کنند. میله میله به غروب آفتاب در پایان ماه این سیاست می افزاید: یکی دیگر از 600 $در هر هفته به بیکاری و حمایت از این افراد دریافت خواهید کرد.

با توجه به جاری طبیعت همه گیر و اخراج است که همچنان در بسیاری از کسب و کار دموکرات ها استدلال کرده اند که این حمایت باید ادامه یابد. به عنوان سیسیلیا Rouse سابق مشاور اقتصادی برای دولت اوباما قبلا گفته Vox ایده آل همه گیر پاسخ به سیاست های کمک خواهد کرد که قرار دادن اقتصاد در مکث و جزر و مد کارگران بیش از, در حالی که این کشور در حل بحران بهداشت عمومی.

جمهوری خواهان هر چند استدلال کرده اند که دولت reopenings ارائه خواهد شد یک کلید افزایش و نگران است که گسترش افزایش UI خواهد بازداشتن مردم از بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار rehire. وزارت کار در تازه ترین نرخ بیکاری گزارش که دیدم اضافی 1.4 میلیون نفر فایل, هفته گذشته اما, ساخته شده روشن است که بسیاری از مردم هنوز هم در برخورد با زیان کار است.

اگر گسترش UI مزایای پایان مرداد ماه این تغییر می تواند یک تاثیر قابل توجه در هزینه های مصرف کننده و خانوارها توانایی برای پوشش هزینه های زندگی از جمله مواد غذایی و اجاره. “همه چیز من دیده ام نشان می دهد که بیکاری در حال رفتن به می آیند بخشی از راه پشت, اما نه همه راه می گوید:” Ginther.

در حال حاضر که آن را برای زنگ تفریح سنا نخواهد بود تا روز دوشنبه, جولای 20 — هنگامی که قانونگذاران باید یک پنجره باریک به اعتصاب یک معامله در آینده بسته قبل از آنها به دلیل ترک یک بار دیگر خود را برای زنگ تفریح بعدی در اوت 10.

آینده UI مهلت میان قابل توجه تاریخ اعمال فشار بر کنگره به کار چیزی — هر دو برای اطمینان از افراد همچنان به حمایت آنها نیاز دارید و به طوری که می توانید زمان برای به روز رسانی خود را با رویکرد UI توزیع صورتی که مورد نیاز است.

پیچیده این موضوع را به عنوان معمول است کاخ سفید است. “شکل هر نوع بسته بندی بسیار بسیار بالا در هوا” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: روز شنبه در حالی که اشاره کرد که دولت مخالف این بیماری همه گیر بیمه بیکاری.

کارشناسان تاکید است که بیشتر محرک است که بشدت مورد نیاز به خصوص که موارد coronavirus هستند خونتان دوباره در چندین ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا.

“بحران بهداشت و درمان و در نتیجه بحران اقتصادی نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش و در حال حاضر زمان به مقیاس در حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید می گوید:” ناتاشا سارین یک استاد حقوق در دانشگاه پنسیلوانیا است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>