من اولین مکالمه با دانشگاه هاروارد و نظریه پرداز سیاسی دانیل آلن در این Ezra Klein نشان می دهد در پاییز سال 2019 یکی از من تمام زمان های مورد علاقه. انتظار نداشتم به آلن دوباره خیلی زود اما کار او غیر منتظره ای مربوط به زمان حاضر است.

آلن نوشته است یک کتاب کامل در مورد عمیق تر بحث از اعلامیه استقلال و راه ما سطحی خواندن و عامیانه تاریخچه سند مبهم آن رادیکالیسم. (آن را به شما نگاه کنید در چهارم جولای در یک راه کاملا جدید.) او در تازه ترین کتاب چونیک سوزاننده کیفرخواست آمریکا سیستم عدالت کیفری رانده شده با دیدن پسر عموی خود را از طریق آن و انگیزه قتل او.

دانشگاه هاروارد ادموند J. Safra مرکز اخلاق که آلن هدایت منتشر شد, جامع ترین عملیاتی نقشه راه برای بسیج و بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در میان Covid-19 بحران است. و به بالا از آن همه خاموش, یک دو سال آینده کمیسیون آکادمی آمریکایی علوم و هنر که آلن با همکاری ریاست, به تازگی منتشر شده یک گزارش با بیش از 30 توصیه در مورد چگونگی اصلاحات دموکراسی آمریکایی — و آنها بسیار خوب است.

این یک گسترده مکالمات به صورت گسترده لحظه. آلن و من بحث در مورد آنچه که “همه انسان ها برابر خلق شده اند” واقعا به معنی چرا اسطوره توماس جفرسون تنها نگارش اعلامیه استقلال muddies ها پیام خود نقش خشونت پلیس در آمریکا, انقلاب, دموکراسی, اصلاحات مانند رتبه-انتخاب رای گیری DC استقلال رای گیری اجباری, چگونه برای مقابله با حزب جمهوریخواه که مخالف گسترش دموکراسی مورد زندان لغو مختلف همه گیر پاسخ مسیرهای قبل از ما شکست سیاسی رهبری در این لحظه و خیلی بیشتر.

گزیده ای از ویرایش مکالمه ما به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.

Ezra Klein

آیا ما غلط در مورد اعلام استقلال ؟

دانیل آلن

اولین چیزی که ما اشتباه است و این تصور که ما باید تمرکز بر توماس جفرسون به عنوان نویسنده. او را در قبر “نویسنده اعلامیه استقلال.” که واقعی بود خود aggrandizing ژست. در واقع او فقط می دانیم. کار فکری اعلامیه رانده شد به طور قابل توجهی توسط جان آدامز و بنجامین فرانکلین.

که یک نکته مهم را می گویند با صدای بلند به دلیل Adams کسی است که هرگز متعلق به بردگان و فرانکلین بود و کسی بود که در یک enslaver قبلا در زندگی اما رد اسارت شد و آوازی مدافع لغو. هر دو آدامز و فرانکلین بودند در یک مکان مختلف در اسارت از جفرسون بود.

که مهم است. اعلامیه استقلال تغذیه مستقیم به جنبش طرفدار الغای برده داری و تلاش. آن را بر اساس یک متن که ارسال شد در ماساچوست در آوریل 1777 در حال حرکت رو به جلو لغو, و لغو شده بود به دست آورد در حال حاضر در ماساچوست و پنسیلوانیا توسط اوایل 1770s و 1780.

هنگامی که ما تمرکز بر روی Jefferson, ما یک بخشی از داستان — داستان slaveholding جنوبی. ما نمی تواند بخشی از داستان که در مورد نحوه مخالفت با بردگی در حال توسعه در حال حاضر حتی در قرن 18. که بخشی از داستان ما در تاریخ ، ما باید آن را ببینید و آن را بگویید.

Ezra Klein

که یک اصلاحی به چیزی که من به خودم این است که مرکزی داستان اعلامیه استقلال یکی از نفاق — در همان زمان این آرمان که نوشته شده و در آنها خیانت. آنچه شما به نظر می رسد می توان گفت این است که این داستان تنها جزئی که تغذیه به اعلامیه استقلال بود آگاهانه طرفدار الغای برده داری قصد.

دانیل آلن

بله در حال حاضر وجود دارد آگاهانه طرفدار الغای برده داری قصد 1770s. کسی که مشهور است برای داشتن ابداع “هیچ مالیات بدون نمایندگی” استدلال James Otis در حال حاضر در 1760 نوشته شده قدرتمند جزوه در برابر اسارت است. بنابراین وجود یک رشته از انقلاب فکر می کردم که مشغول به کار راه خود را تمام راه را از طریق به دیدن نیاز برای پایان اسارت است. Thomas Paine شد شکل دیگری از آنها که درست است.

است که می گویند که آنها بدجور برابری طلب. جان آدامز نیز صریح و روشن است که در حالی که او فکر می کرد که این نوع از جهانی حقوق [در] اعلام کاربردی برای همه مردان و زنان و مردم فقیر مردم رنگ — او همچنین متقاعد شده بود که این قدرت باید در دست مردان سفید با اموال. او این متناقض نمایی که این نهاد باید امن و رفاه و حقوق برای همه, اما که مسئولیت تامین امنیت این حقوق باید دروغ با مردان سفید با اموال.

بنابراین وجود یک نوع انشعاب بین این مفهوم است که حقوق مربوط به همه است و این سوال که در واقع دسترسی به قدرت سیاسی و قادر به کنترل نهادهای سیاسی.

Ezra Klein

چه چیزی شما زمانی که شما می گویند اعلامیه “به عنوان خوانده شده به عنوان عادی یادداشت”?

دانیل آلن

در پایان روز زندگی انسان و بشر سازمان بستگی به افرادی که قادر به هماهنگ کردن اطراف یک طرح مشترک. و به منظور هماهنگی در اطراف یک طرح مشترک شما را به این طرح به یاد ماندنی است.

که این کار از دکوراسیون استقلال. آنها تا به حال این مجموعه از مستعمرات با گسترش خطوط ارتباطی که در آن می تواند هفته برای یک پیام به سفر از شمال به جنوب و آنها نیاز به نوعی قادر به حرکت با هم. به طوری که آنها تا به حال یک لحظه از نقطه گذاری که memorialized برای همه آنچه که هدف آنها این بود: آنچه آنها در تلاش برای انجام با هم ؟

این حس که در آن یک یادداشت. یادداشتی کوتاه برای کلمه لاتین تفاهم نامه که چیزی است که باید یاد می شود. این حس که در آن آن را فقط مانند هر دیگر عادی در دفتر یادداشت است که به دنبال هماهنگ کردن اقدامات مختلف مردم است.

Ezra Klein

در نظر شما چه یادداشت می گویند ؟ چه استدلال اعلامیه در واقع باعث می شود?

دانیل آلن

آن را بسیار ساده است. آن گروه از مردم که به اطراف نگاه کنید و می گویند ما نمی مانند این جهان است. پس از آن شروع می شود “که در این دوره از حوادث انسان.” آن را تشخیص مشکل و امور.

مشکل از امور است که دولت بریتانیا است نه تامین حقوق استعمارگران به عنوان آنها درک آنها. آنها درک حقوق خود را از طریق یک سابقه طولانی از فکر کردن در مورد حقوق انگلیسی. به طور خاص آنها فکر تاج و تخت بود و نقض آن حقوق آنها به دنبال یک جایگزین. آنها به دنبال درخواست برای تغییر داخلی به سیستم برای مدت زمان طولانی و پس از 10 سال از تلاش های آنها می خواهم به نقطه ای که آنها فکر می کردند آن زمان برای شروع چیزی جدید.

پس از آن تشخیص و یک نسخه از یک مسیر رو به جلو بر اساس استقلال. این هم یک توجیه است که خود مختار عمل است که انتخاب خود را بر این اساس که انسان بهترین زمانی که آنها می توانند حکومت خود را دارند.

Ezra Klein

یکی از استدلال های شما را در این کتاب این است که این اعلامیه است که اغلب به عنوان خوانده شده به عنوان یک استدلال برای آزادی بیش از برابری اما در نظر شما آن نکته اساسی است که وجود دارد هیچ آزادی در غیاب برابری. شما می توانید بحث در مورد چگونه یکی از این نمایش ها آمد به مستولی شدن بر دیگری و به همین دلیل شما را نگه دارید یکی از شما انجام دهید ؟

دانیل آلن

در قرن 18 هنگامی که مردم در مورد فکر خود دولت آنها اغلب در توصیف آن به عنوان یک محصول رایگان و برابر خود حاکم بر شهروندان است. آزاد و برابر همیشه با هم رفت. به منظور شما در واقع قادر به بازی نقش مهمی را در خود نهادهای محلی. شما تا به حال برابر ایستاده به عنوان یک تصمیم ساز است. بنابراین آزادی و برابری بودند و متقابلا تقویت کننده.

که مفهوم خود دولت predates قرن 19 و انقلاب صنعتی و قابل توجه در تحولات اقتصاد جهانی به دست آورد با صنعتی شدن و سرمایه داری مدرن. به عنوان اقتصاد تبدیل به عنوان شما را دیدم آن استفاده شد از جمعیت در مراکز صنعتی, سوال از برابری در آمد به یک تعادل مختلف. وجود دارد یک سوال جدید در جدول: چگونه ساختار اقتصادی در تعامل با آزادی و برابری است ؟

بنابراین با قرن 19 و اوایل قرن 20 شما شروع به مرتب کردن بر اساس refashioning از مفهوم برابری در درجه اول در اطراف اقتصادی نگرانی ها و مفاهیم و طبقات است. که در راه وجود دارد به نظر می رسد تنش بین اقتصاد بازار تعریف شده به عنوان نوعی ریشه در مفهوم آزادی و برابری بر اساس توزیع یکسان منابع اقتصادی. جنگ سرد به ارمغان آورد که به بالا واقعا زمین با اتحاد جماهیر شوروی مشخص می شود که ساختار سیاسی در حمایت از برابری و ایالات متحده مشخص می شود که ساختار سیاسی در حمایت از آزادی است.

اما آنچه که بحث بین این دو سیستم های فیزیکی بود پنهان کردن این واقعیت است که در هسته خود آزادی و برابری باید به یکدیگر مرتبط. شما در واقع نمی تواند آزادی برای همه مگر اینکه اکثر مردم در برابر در ایستاده ارتباط به یکدیگر است. که یک نقطه سیاسی در سوال اول. و سپس شما در برابر مسائل اقتصادی با پرسیدن این سوال: اگر ما نیاز به دستیابی به برابر سیاسی ایستاده و سپس چه نوع از ساختار اقتصادی ما نیاز به ارائه است ؟

من فکر می کنم آن است که ممکن است به ساختار بازار است که سازگار با برابری طلب توزیعی نتایج. من فکر می کنم شما نیاز به یک برابری طلب در اقتصاد است. شما لازم نیست صرفا صحبت کردن مساوی توزیع مواد کالا به منظور حمایت از این نوع از برابری سیاسی است که به مردم مساوی و مشترک مالکیت نهادهای سیاسی.

Ezra Klein

اجازه دهید نگه دارید که ایده برابری سیاسی در مقابل برابری اقتصادی. زمانی که مردم شنیدن “ما همه برابر خلق شده اند” و یا “ما همه با هم برابر هستند” ذهن به طور طبیعی جهش به مکان های که در آن ما نیست. برخی از مردم بلندتر از دیگران است. برخی از مردم دنیا به ایستگاه بیش از دیگران است. لیست در می رود.

استدلال خود را در این کتاب این است که برابری در اینجا به معنای چیزی متفاوت — این یک راه مربوط به یک دیگر نه یک راه از تساوی در برابر هر یک از دیگر. شما می توانید بحث در مورد آنچه که تفاوت است ؟

دانیل آلن

ما همه یکسان نیست اما ما در برابر برخی از اساسی احترام می گذارد. مهم ترین راه که در آن ما برابر با این است که ما همه موجودات که در ادامه از طریق روز ما در تلاش برای ساختن فردا بهتر از دیروز و به دنبال شکل یک زندگی دوره ارائه می شود که به ما احساس خوب بودن. بنابراین ما همه برابر و یکسان بودن قضات ما شرایط و متقاضیان از یک مسیر به یک شکوفایی فردا از ما بود دیروز. که در خود این واقعیت است که ما قاضی می تواند شرایط ما و تشخیص آنها و راه حل برای آینده ای بهتر — باعث می شود ما سیاسی موجودات و باعث می شود ما مردم که می خواهند برای کنترل محیط اطراف ما. این چیزی است که ما همه به اشتراک بگذارید.

به منظور است که به طور فعال برای همه انسان ها, ما نیاز به یک فرصت برای شرکت در نهادهای سیاسی که شیر را به آن ظرفیت انسان است. همانطور که ما در شرکت ما به اشتراک گذاشته موسسات را در انواع مختلف از منابع به این روند. ما باید منافع مختلف است. ما باید ظرفیت های مختلف. ما تجارب مختلف که ساخت از دیدگاه های مختلف. بنابراین وجود این تنوع عظیمی از آنچه که ما می تواند همه را به فرایند از قضاوت هم در مورد شکل آینده ما است. اما از آن است که قضاوت که همه ما باید از این ظرفیت برای و است که همه ما باید حق شرکت در.

Ezra Klein

آیا شما هر گونه تشابه بین این تظاهرات پس از جورج فلوید قتل و آمریکا انقلاب ؟

دانیل آلن

انقلاب آمریکا بود انبوه سوخت تنفر از خودسرانه استفاده از نیروی پلیس در انگلیسی. این writs کمک برای مثال در بوستون بودند که قوانین به انگلیسی, ماموران گمرک این حق را برای جستجو افراد بدون هیچ دلیل خاص برای جستجو در آنها. آن را توقف-و-frisk در قرن 18 اساسا.

در دیگر کلمات دلخواه استفاده پلیس از قدرت اصلی آمریکا انقلاب است. خودسرانه استفاده از نیروی پلیس و بیش از حد مجازات در سیستم عدالت کیفری شده اند در مرکز بسیاری از مردم توجه واقعا برای یک دوره از زمان در حال حاضر.

در بیانیه آنها می گویند همه از ما درخواست نشده ملاقات با آسیب های مکرر. چنین است تجربه برای دهه گذشته بیش از حد من فکر می کنم برای افرادی که مشغول به کار در پلیس اصلاحات و reimagining ما عدالت و امنیت عمومی سیستم. بنابراین من فکر می کنم بسیاری از تداوم. وجود دارد واقعا یک حس قوی از آنچه از حقوق باید رعایت شود و آنچه در آن معنی نیست که حقوق اساسی محافظت می شود.

وجود دارد یک حس قوی از آنچه در آن به معنی سرمایه گذاری کرده اند مقامات دولتی با قدرت. چرا ما سرمایه گذاری آنها را با قدرت ؟ عمدتا به طوری که آنها می تواند تضمین حقوق ما. تا زمانی که قدرت تبدیل شده است و نه استفاده می شود برای حفظ حقوق ما پس از آن قرارداد اجتماعی خود اصلی جمع و جور شکسته شده است.

بنابراین من فکر می کنم همه چیز ما در حال به طور کامل قابل تشخیص و قابل فهم در شرایط اصلی انقلاب و اعلامیه و اساسی است.

Ezra Klein

با وجود تنش در راه امریکا, انداز خود را در نظر ما چگونه جشن لحظه از انقلاب و در نهایت خشونت شورش است که ملاقات سوء استفاده از قدرت در برابر آمریکایی ها — و این واقعیت است که وجود دارد فشار شدید برای حفظ تظاهرات امروز صلح آمیز و هر گونه انحراف از آن است که دیده می شود به عنوان ذاتا نامشروع?

دانیل آلن

من فکر می کنم وجود دارد لازم است تنش است که می آید از یک جامعه متولد شده در انقلاب است. در پایان روز موفق جامعه است که برای جلوگیری از انقلاب است. بنابراین ما باید به جشن ما منشاء چیزی است که هر جامعه نیز خواسته برای جلوگیری از.

در اعلامیه استقلال وجود دارد این تمایز کشیده شده بین تغییر دولت و لغو آن و ایجاد یک های جدید. این تمایز در بیانیه استفاده می شود برای توجیه تمام عیار انقلاب, اما آن را به طور همزمان امتیاز به این ایده است که پایداری در قانون اساسی دموکراسی است که به جای تمرکز بر این مفهوم تغییر است.

بنابراین سوال این است که واقعا می تواند به شما در رسیدن به ظرفیت های داخلی خود را در نهادها و ساختارهای اجتماعی به تغییر یک امکان واقعی از یک نسل به نسل بعدی ؟

ما باید همه می دانیم از گرفتن بروید که ما در دنیایی زندگی می کنند ساخته شده است که تغییر یکی از اساسی آن ضرورت در حال انجام راه است. و من فکر می کنم که این نوع از گزاره حال آزمایش در حال حاضر. از آن گذشته به دلیل زمان برای تغییر در ما اجرای عدالت در رویکرد ما به امنیت عمومی. بنابراین اجازه دهید بفهمند که چه ظرفیت برای تغییر داریم.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de