این QAnon حامیان برنده کنگره مقدماتی توضیح داد

“که در آن ما به یک, ما همه” است که مکرر شعار پیروان به QAnon, یک حاشیه تئوری توطئه است که فرض وجود یک pedophilic “دولت عمیق” کار در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد حداقل زن و شوهر از آنها می تواند رفتن به واشنگتن است.

در روز سه شنبه, رستوران لورن Boebert شکست پنج-مدت وقت Rep. اسکات عدالت برای ایران با نامزدی در کلرادو سوم منطقه. Boebert محافظه کار است تفنگ فعال حقوق که سیاهی حمایت از او برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان و به عنوان اعتقاد به “آزادی های شخصی شهروندان از حقوق و حفظ قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” بر روی وب سایت کمپین.

او به ظاهر نیز در هیئت مدیره با QAnon: در مه, او گفت: راست شخصیت و QAnon حامی ان Vandersteel که تئوری واقعا او را “چیز” اما پس از آن بعد از آن افزود: “من امیدوارم که [Q] واقعی است چرا که آمریکا قوی تر و بهتر است و مردم در حال بازگشت به ارزش های محافظه کار.”

و در به طور سنتی حزب جمهوری خواه کلورادو سوم منطقه — Tipton برنده حدود 8 امتیاز در سال 2018 — Boebert نیز این علاقه را به نفع خود در ماه نوامبر.

اگر او نشانی از شانس خوب او نمی خواهد به تنهایی در آشنایی با QAnon زمانی که او می شود به کنگره است. Marjorie گرین تیلور گرجستان جمهوریخواه تقریبا برنده اولیه او آشکار در گرجستان 14 منطقه که فاقد یک مناظره و او را در مسیر پیروزی دوباره در ماه اوت رواناب. گرین است و حتی بیشتر در حمایت از او برای تئوری توطئه: در یک سال 2017 تصویری بحث در مورد آن — یکی از چند اول کشف شده توسط سیاسی — او گفت که حامیان “وجود دارد یک بار در طول عمر فرصت برای گرفتن این جهانی دوز و کلک شیطان-پرستی پدوفیل و من فکر می کنم ما باید رئیس جمهور به آن را انجام دهد.”

Boebert و گرین دو QAnon-حمایت از نامزدها به احتمال زیاد به آن را به کنگره در ماه نوامبر, اما آنها نه تنها آنهایی که در یک شات. با توجه به رسانه های مهم وجود دارد حداقل هشت دیگر QAnon پسند نامزد کنگره که در حال حاضر برنده مقدماتی خود را به عنوان به خوبی به عنوان یکی بیشتر (در علاوه بر این به گرین) که رهبری برای انتخابات.

آن را تعجب آور تعداد زیادی از مردم که با موفقیت در حال اجرا برای دفتر در حالی که در آغوش عینی وحشی تئوری توطئه. اما شاید نه که تعجب آور — بعد از همه, یکی از رئيس جمهور در پسران نوشته شده QAnon گرافیک در Instagram فقط در ماه گذشته.

با توجه به تراویس نظر QAnon متخصص و شرکت میزبان پادکست QAnon ناشناسبخشی از آن است که فقط در سیاست البته به خصوص Faustian انواع. متعصب تعهد به QAnon که مشخصه بسیاری از توطئه را همراهی دستیارش معلوم می شود بسیار موثر وقتی که می آید برای تبلیغ یک کاندیدای خاص پیام — یا حداقل آن است که اگر آنها فکر می کنم یک نامزد را در کنار خود است.

از Boebert مشاهده و می گوید: “من احساس می کنم مثل او بسیار حیله گر است که در او به نظر می رسد آگاهی از آنچه که او نیاز به می گویند به منظور به اندازه کافی چشمک و اذعان به QAnon جامعه بدون out-and-out صحه گذاشتن بر آن است.”

Boebert همچنان ادامه دارد به راه رفتن که خوب خط پس از پیروزی او در روز سه شنبه. “من خوشحالم که این [inspector general] و [دادستان کل] در حال بررسی عمیق دولت فعالیت هایی که تضعیف رئیس جمهور” او در بیانیه ای گفت به Vox. “من اصلا به دنبال QAnon.”

اما گراهام Brookie یک کارشناس دروغ و مدیر شورای آتلانتیک دیجیتال پزشکی قانونی آزمایشگاه تحقیقاتی می گوید که آیا نامزدها مانند Boebert رسما مدعی تئوری توطئه مهم نیست بیش از حد.

“او ممکن است شناسایی به عنوان یک طرفدار QAnon تئوری های توطئه” Brookie بومی کلرادو سوم منطقه در مصاحبه با گفت: Vox “اما او قطعا تقویت آنها قابل اثبات و تاثیر همان است که در مخاطب است.”

QAnon حامیان — و مؤمنان را از دیگر توطئه هستند “در ابتدا به این باور در کد کلمات و اسرار” به عنوان بورسی را جین Coaston توضیح داد:

تئوری های توطئه ایجاد نظم از هرج و مرج و تلاش برای ایجاد حس از وقایع است که حس را ندارد. و محققان دریافته اند که این واقعیت مبتنی بر استدلال در برابر آنها تنها در خدمت به تقویت آنها در ذهن مؤمنان. که چه چیزی باعث QAnon یا سندی هوک trutherism و یا هر نوع دیگر تئوری توطئه بسیار دشوار است برای مبارزه با: از آنجا که تئوری های توطئه نیست بر اساس آمار پردازان توطئه نیست پذیرای آنها را هر دو.

نه همه QAnon پسند نامزد هستند مانند Boebert هر چند: برخی از وجود دارد بسیار نزدیک به گرین پایان از طیف.

به طور خاص مشاهده و توصیف برخی از QAnon هواداران به عنوان “عملی” خود را در آغوش تئوری توطئه: “بدبینانه grifters که QAnon جامعه به عنوان یک دسته از مردم که می تواند مورد سوء استفاده برای پول و یا آنلاین مخاطبان” و یا حتی به نفع خود یک جمهوری خواه اولیه.

اما در موارد دیگر او می گوید: “شما ببینید افرادی که واقعا رادیکال توسط QAnon داستان است.” برای مثال مشاهده می گوید: Jo Rae پرکینز که برنده جمهوری خواه نامزدی برای مجلس سنا در اورگان به نظر می رسد به یک “مؤمن واقعی”; او حتی اشاره صریح به پرسش در سخنرانی پیروزی این ممکن است.

وقتی که می آید به موج اخیر در QAnon-حمایت از نامزدهای بسیاری از رای دهندگان خود را وجود دارد و حدود 600,000 از آنها با توجه به محاسبات توسط واشنگتن پست — نمی, رای گیری برای Q به طور مستقیم. در واقع بیش از سه چهارم از آمریکایی ها هرگز از شنیده QAnon. اما در حالی که QAnon شامل بسیاری از واقعا وحشی توطئه در قلب خود مشاهده می گوید: “فراگیر نهادی بی اعتمادی”: اعتقاد به این که “کل رسانه های جریان اصلی کل نظام سیاسی است که به طور کامل irredeemably فاسد است.”

و در دوران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نوع پوپولیستی پیام بازی می کند واقعا به خوبی با جمهوری خواه اولیه رای دهندگان. (نه تنها با جمهوری خواهان — به عنوان اطلس David A. گراهام اشاره, رای دهندگان از همه راه راه می تواند توطئه مستعد و ما سیاسی کنونی محیط زیست نیست کمک می کند. اما شیطانی-آزار جنسی کودکان چیزهای است که اساسا فقط یک چیز در افراطی حاشیه مذاکرات.)

Tipton جمهوریخواه وقت Boebert شکست تایید شد مغلوب ساختن پیشی جستن — اما پای استدلال می کند که تایید شده بود به نام تنها.

“از نظر ایدئولوژیک نامزدهای مانند Boebert تمایل به بازی به نوع basest قطعات از مغلوب ساختن پیشی جستن پایه که در آن شعارهای همواره ترویج, تایید, تقویت,” Brookie گفت. “پس از پیروزی یک نامزد مانند Boebert نمی تواند دیده می شود به عنوان چیزی غیر از یک فرمت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفوذ در حزب جمهوری خواه.”

به عبارت دیگر عناصر جهان بینی و زیر بنای QAnon نگاه نکنید همه که متفاوت از آنچه در آینده از بالای بلیط — که توضیح شيوع QAnon علائم در مغلوب ساختن پیشی جستن” ،

نتیجه نسبتا گسترده پذیرش — و یا حداقل یک باز بودن به آن و سایر تئوری های توطئه است. برای مثال یاهو اخبار/نظرسنجی در اواخر ماه مه نشان داد که “نیمی از همه آمریکایی که نام فاکس نیوز به عنوان اصلی خود, تلویزیون, منبع خبر اعتقاد به تئوری توطئه (که بیل گیتس می خواهد به استفاده از واکسيناسيون به کاشت میکروچیپ) و 44 درصد از رای دهندگان که بازیگران برگه های رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 نیز انجام دهد.”

به عنوان NBC بن کالینز اشاره می کند که نه یک نظریه است که روباه تا کنون افزایش داد. اما کانال “صرف همه گیر کاشت ثابت بی اعتمادی در بیماری کارشناسان ترک یک سوراخ خمیازه, برای پاسخ که پر شده فرصت طلب الگوریتم-gaming grifters آنلاین نیست.”

و آن را بیش از حد از یک پرش از یک تئوری توطئه در مورد بیل گیتس و واکسن به QAnon. با توجه به نظر QAnon توابع به عنوان “یک متا تئوری توطئه است که می تواند با هر نوع دیگر از توطئه روایت” اما در خارج وجود دارد آن ممکن است.

جمهوری خواهان نیز نبوده است به ویژه فعال در محکومیت QAnon هنگامی که آن را محصولات زراعی در نامزدها. پس از Boebert پیروزی ملی جمهوری خواه کنگره تصریح کرد حمایت خود را برای او. زمانی که خواسته های دموکراتیک کنگره کمیته کمپین اگر آن در نظر گرفته شده برای رد Boebert این NRCC گفت: در یک بیانیه مشترک در توییتر توسط هافینگتون پست گزارش خبرنگار کوین Robillard که “ما به عقب بر گردیم به شما در زمانی که چری بوستس و DCCC رد خطرناک پردازان توطئه مانند نانسی پلوسی و آدام شیف.”

مشاهده گوید که شکست به زور را محکوم و تئوری توطئه به این معنی است که QAnon است به احتمال زیاد به چوب در اطراف در حزب جمهوری خواه: “هر چیزی کوتاه از روشن پرقدرت انکار,” او گفت: “آنها را به عنوان پذیرش است.”

معلوم نیست چه Boebert را تندرو پوپولیسم و لاس با QAnon ممکن است نگه دارید آمدن ماه نوامبر ، آن را به خوبی کار می کرد برای او در بازار اولیه — او می شود یکی از تنها تعداد انگشت شماری از نامزدها برای موفقیت در سرنگونی یک وقت از خود این چرخه اما آناند Sokhey, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کلرادو بولدر نیست بنابراین مطمئن شوید که همان درست خواهد بود و در انتخابات عمومی ،

“من فکر می کنم آن را بسیار رقابتی در حال حاضر” Sokhey گفت. “به نظر می رسد مانند آن را قطعا ممکن است برای نامزد حزب دموکرات دایان Mitsch خار به اجرای قوی در آن منطقه که در آن ما به طور معمول نمی توانست به این امر شده اند ممکن است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>