In June, St. Louis said goodbye to the beloved Local Chef Kitchen while welcoming a few new restaurants to the dining scene. - MABEL SUEN

  • مابل SUEN
  • در ماه ژوئن در سنت لوئیس گفت: خداحافظی به معشوق محلی آشپز, آشپزخانه, در حالی که استقبال چند رستوران جدید به ناهار خوری ،

می گویند که در چند ماه گذشته شده اند یک زمان دشوار برای کسب و کار رستوران است کتمان حقیقت از دهه. زمانی که COVID-19 همه گیر آمار منطقه سنت لوئیس این راهپیمایی صنعت وارونه و محوری به آینده ای که نامشخص باقی مانده است.

در چنین محیط و وزن اخلاقی انشعابات تشویق شام به بیرون رفتن برای غذا خوردن در میان همه گیر — ما برگزار کردن در انجام ماهانه ما خلاصه ای از رستوران دهانه و بسته شدن برای ماه مارس آوریل و مه. اما حتی اگر تعداد COVID-19 موارد در حال افزایش است در سراسر کشور و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که ما به هیچ وجه شکل یا فرم از جنگل ماه ژوئن دیده می شود یک رستوران و صنعت به آرامی شروع به شیب آن پا به آبهای این, جدید, dystopian طبیعی است. حداقل ما می توانیم نان تست چهار سوار از آخرالزمان با سرد, چسبناک, کره بتن زمانی که آنها رعد و برق در خود galloping steeds.

بسته شدن
محلی آشپز, آشپزخانه,
15270 منچستر جاده بالوین
لولو محلی است Eatery, 3201 جنوبی بلوار بزرگ (قرار داده شده برای فروش)

دهانه
Zenwich,
8 1/2 اقلیدس خیابان
آفتابی مغازه خواربار یا مشروب فروشی 6655 خیابان منچستر
ورزشی و اجتماعی 601 خیابان کلارک (داخل ورزشگاه ایجاد کرد)
مرغ را 6197 دلمار بلوار
Barrio, 740 Demun خیابان کلیتون (مفهوم)
ماموریت تاکو مشترک 105 شرق, Jefferson, خیابان کیرکوود
لرزش کلبه 8885 لدو جاده سوئیت ثانیه لدو

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de