برای بزرگنمایی کلیک کنید ALBUM ART

هر هفته ex-KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در, “Pande-میکس: پایان جهان پخش”: https://spoti.fi/2WZGTJZ.

“آنچه همه مردم می دانید؟” — The Monroes — تک (1982)

“به تازگی من خیلی اشتباه من واقعا نمی دانم چه باید بکنید”

من در یک سال تلاش برای گرفتن شما را به کشف این آهنگ. و در اینجا در پایان جهان آن را در حال حاضر و یا هرگز. در جایگزین جدول زمانی این “بزرگترین از دست یک ضربه تعجب در تمام دوران” نشسته در جایی بین A-Ha و اتومبیل به عنوان یک فورا قابل تشخیص ’80s, موج جدید رسید. اولین بار که شما آن را بشنوند و شما احساس می کنید مانند شما در حال حاضر شنیده ریک Dees نشانه آن را تا 1000 بار. این یک Weezer پوشش-احیای انتظار اتفاق می افتد. در یک نمایشگاه و صانع جهان این آهنگ را گسترش مثل یک ویروس آلوده شنوندگان در سراسر جهان (من می دانستم که من می تواند پاشنه کش این یکی به همه گیر نوعی).

پس چه اتفاقی افتاد ؟ راه برگشت وقتی که مهندسان دختر فاک شد ابتدا برای برک آوت با موفقیت رزرو به عنوان یک حمایت عمل با ریک اسپرینگفیلد و رفته. سن دیگو گروه تا به حال ساخته شده خود را در تلویزیون ملی در اولین مرو گریفین نشان می دهد در سال 1982. برای کسانی که نمی دانم این Late Late Show with James Corden, از آن روز معروف اما نه این که خنده دار و به یاد ماندنی است. اما در اواسط تور Monroes’ label رفت تا شکم ترک می شود ’80s, تک ضربه آویزان بدون ارتقاء و یا پشتیبانی. آن را به سرعت فراموش شده, توسط, تاریخ, در حالی که “جسی دختر” را به تسلط مراسم عروسی.

یکی دیگر از شیرجه عمیق می های بصری دیگر سرنخ به این گروه امکان عدم موفقیت است. در جاذبه جنسی و سلطه ’80s, خواننده, Tito Ortiz باعث می شود خود را در تلویزیون اولین بار در بیش از حد بزرگ ژاکت و شلوار جین آبی و باب همراه با ناراحتی کنار باب مونرو برگزاری نمایشگاه بزرگ پدر و انرژی (زمان YouTube تعداد مشاهده: 95K). این همه فوق العاده عاطفی و شیرین است. یکی دیگر از یوتیوب جستجو نشان می دهد یک فیلم به نام “OMG چه همه مردم می دانند 2018 نسخه” با دو پیوست آگهی انجام آکوستیک نسخه در آنچه به نظر می رسد چوب-paneled دو شبکه تریلر (زمان تعداد مشاهده: 626).

جایی در میان این دو عملکرد است که یک فیلم مستند من دوست دارم برای دیدن.

برای آنلاین گوش دادن the Monroes وجود depressingly در Spotify در به عنوان “Monroes: گروه های رسمی از 80s” با خود تنها می تواند آمار ذکر شده به عنوان “آنچه همه مردم می دانید ؟ (آهنگ کامل با فوق العاده, شعر: از اصلی Monroes از 80s).” اما این جریان به ما می دهد هفت آهنگ های ضبط شده که خیلی خوب است! این Loverboy دیدار synthwave/vaporware و آن را بسیار listenable و خواهد بود در خانه خود در یک Karate Kid ساحل-پاتوق صحنه.

در چند سال گذشته من شنیده ام “آنچه همه مردم می دانید ؟” حدود یک تریلیون بار. من آرزو به خواندن آن در کارائوکه که در آن زینت هیچ آهنگ کتاب. من زور آن را بر روی هر لیست پخش من می توانم. اگر شما بررسی ملی FM Spinitron لیست من مثبت من تنها DJ که نگهداری آن آتش سوزان است. و به این ترتیب یکی از بزرگترین ’80s songs of all time باقی مانده است من کمی سرد ، چه همه مردم در مورد موسیقی به هر حال ؟

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-مخلوط لیست پخش Spotify در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de