پالم اسپرینگز پلیس دست گرفتن اسلحه و آتش بازی در ترافیک متوقف می شود اوایل جمعه

پالم اسپرینگز افسران پلیس بهبود چندین اسلحه های AR-15 سبک تفنگ و آتش بازی در طول جداگانه ترافیک صبح روز جمعه متوقف می شود. چهار نفر بازداشت شدند.

در یک مورد Jason Vale, 40, نخل کویر دستگیر شد فقط بعد از ساعت 1 صبح در ترافیک متوقف نزدیکی طلوع آفتاب راه و طریق Escuela, پلیس گفت:. افسران گفت که آنها در بر داشت یک لود handgun زیر صندلی راننده از خودرو ول رانندگی بود. پلیس در انتشار اخبار گفت که اسلحه به سرقت رفته بود.

بعد از پلیس اعزام شدند تا 1900 بلوک شرق سن رافائل رانندگی که در آن آنها تا به حال دریافت گزارش از آتش بازی و شلیک شد. ماموران با متوقف کردن یک خودرو در منطقه و دو لود اسلحه در داخل خودرو و یک AR-15 سبک تفنگ در تنه و با توجه به یک اداره پلیس انتشار اخبار. آتش بازی غیرقانونی نیز یافت می شود در خودرو, پلیس گفت:.

افسران بازداشت دو نوجوانان در ارتباط با اسلحه. سلنا گونزالس 22 ساله راننده خودرو دستگیر شد در ارتباط با آتش بازی. بخش مشخص نیست هر گونه اتهام.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>