یکی از حزب دموکرات بزرگترین اهدا کنندگان است, کاوش های جدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم

میان تبلیغ تحریم Facebook یکی از حزب دموکرات بزرگترین megadonors, رید هافمن است, بررسی راه هایی برای راه اندازی یک شبیه تحریم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید.

هافمن بنیانگذار میلیاردر از, لینک, می تواند صرف تا آنجا که $100 میلیون دلار از این چرخه انتخابات و elbowed راه خود را به تبدیل شدن به یکی از قدرتمند ترین بازیکنان دموکراتیک در سیاست است. پس چه مسائل جلب توجه خود را — و نسبت پول خود را — مهم نیست چرا که آنها می تواند کمک به توضیح دهد که در آن جنبش مترقی را تمرکز بیش از تابستان است.

هافمن پیش بینی آنچه ممکن است بعد سیاسی حرکت می کند در این هفته هنگامی که درباره ساختمان جنبش اعتراضی در برابر Facebook بیش از آن عدم تمایل به شدت وزش تهمت التهابی پست. هافمن داوطلب آشکار چیز عالی خود را در مورد تفکر سیاسی.

“رک و پوست کنده در طرف های سیاسی, یکی از چیزهایی که من شده فکر کردن در مورد تلاش برای رفتن به تحریک برای ماه بعد یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تحریم” هافمن گفت: در مصاحبه روز سه شنبه با Anne-Marie کشتار رئیس جدید امریکا است. “اشکال مختلف غنی سازی با Mar-a-لاگو و بقیه نباید بخشی از یک سیستم سیاسی آمریکا. باید آن را در اعتراض به وضع اقتصادی در راه و همچنین سیاسی در راه است.”

هافمن ارائه نمی دهد جزئیات زیادی در مورد این ایده است که گفته می شود در مراحل اولیه آن. اما اگر شرکت در حال فکر کردن در مورد راه هایی برای ایستادن در برابر نفرت نژادی, هافمن تیم فکر می کند آنها نباید فقط تحریم Facebook, که پخش آن نفرت بلکه کسانی که صدای آن مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

بر اساس برخی از مکالمات گذشته حرکت توسط هافمن می تواند شبیه به یک تلاش مانند گرفتن کیف پول خود یک کمپین است که معتقدم برخی از خرده فروشان از جمله Nordstrom و T. J. Maxx, به افت محصولات مرتبط با تهمت و خانواده اش. با توجه به شانون کولتر کمپین را رهبر هافمن تیم رسیده به گرفتن کیف پول خود را و تا به حال گسترده مذاکرات در مورد کمک مالی پس از 2017. هافمن تیم کاهش یافته است به صندوق گرفتن کیف پول خود را به دلیل کولتر گفت: آنها ترجیح داده به تمرکز بر سیاست های انتخاباتی و او شنیده نشده از هافمن تیم در حدود یک سال است.

چنگ زدن به کیف پول خود را در حال حاضر گسترش کار خود را به تمرکز بر تحریم شرکت با اعضای هیئت مدیره و یا مدیران که باید پشتیبانی تهمت سیاسی است. نشانه هایی وجود دارد که این نوع از سازماندهی کار می کند — حضور در SoulCycle کاهش یافت و پس از تحریم بر خاست تا به اعتراض که تناسب اندام شرکت اکثریت سرمایه گذار استفان راس بود و میزبانی وب جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

احتمال دیگر این است که هافمن ممکن است سعی کنید به سازماندهی برخی از تحریم از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص مانند Mar-a-لاگو که او ذکر شده در مصاحبه. مشکل با این روش هر چند که در حال حاضر پنج سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را برای رئيس جمهور اجرا مارک ها و افرادی که مایل به ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن خواص از جمله هتل خود را در واشنگتن دی سی در حال حاضر در اب و هوای بسیار مقاومت و انتخاب به اطراف چوب.

“چیزی متمرکز Mar-a-لاگو بعید است به کار در نظر من به همین دلیل آن کار نمی کند به تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن هتل” Coulter گفت. “افرادی که سرپرستی آن مکان در حال حاضر بسیار در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغ تحریم Facebook شاید ثابت یک مدل برای تحریم از مارک های. پس از Facebook بارها و بارها کاهش یافته و به متوسط تهمت التهابی پست در مورد نژادی عدالت تظاهرات گروهی از سازمانهای مدافع حقوق مدنی راه اندازی یک کمپین به نام توقف نفرت برای سود است که معتقدم برخی از بزرگترین برندهای برای توقف تبلیغات در Facebook, حتی اگر آن را معلوم نیست که آیا آن را جدی دندانه در Facebook درآمد. Facebook به تازگی اعلام برنامه های جدید برای تنظیم بیان نفرت.

یکی از Facebook اولیه سرمایه گذاران شد هافمن را سرمایه شرکت Greylock و هافمن و Facebook موسس مارک زوکربرگ باقی می ماند.

چه هافمن بخواهد به صندوق از نزدیک تماشا در حزب دموکرات است. در حالی که او تا به حال سهم خود را از دچار سردرگمی و مخالفان در دنیای سیاست او و تیم او در حال نوک دره سیلیکون نیزه به عنوان جامعه ای با تکنولوژی مارشال آن منابع قابل توجهی برای افزایش presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن.

اما وجود دارد برخی از نشانه هایی که به جامعه فن آوری و بایدن هنوز هم نمی بینید کاملا چشم به چشم. بایدن خواستار ابطال فوری از بخش 230 مهم قانون است که محافظت از ناشران مانند Facebook از مسئولیت بیش از آنچه اشخاص ثالث می گویند و یا انجام بر روی پلت فرم.

پرسید که چه هافمن که توصیه بایدن دیجیتال مبارزه خواهد کرد به بایدن در مورد بخش 230 هافمن به خود جلب کرد برخی از فاصله از انتخاب خود را نامزد کرد و گفت که باید وجود داشته باشد “کمتر-مطلق-از-ناشر مسئولیت اما بیش از هیچگونه مسئولیتی در.” یک بیننده از جلسه خواسته هافمن در مورد اخیر واشنگتن پست سرمقاله گفت که هر دو بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن — که او نیز می خواهد به لغو بخش 230 البته به دلایل مختلف — در اشتباه بودند.

“هر دو از آن دو موقعیت به نظر می رسد بد قرار داده و از ارزش های آمریکایی از دیدگاه” هافمن گفت.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>