والری براون قرار است در تقاطع دو سنت است که می تواند بسیار مفید برای همه ما در حال حاضر. او یک زن که درگیر نژادی عدالت و او یک بودایی معلم است که نشان می دهد مردم چگونه به استفاده از تمرکز حواس به حرکت چالش های زندگی — چالش ها مانند یک بیماری همه گیر یک سقوط اقتصادی نژادی و بی عدالتی و ناآرامی های اجتماعی است.

برای 20 سال قهوه ای تا به حال پرقدرت حرفه ای به عنوان یک وکیل و لابی. سپس او اساسا معطوف به تمرکز توجه خود را به بودیسم است. او آموخته است که در پای ویتنامی ذن استاد Thich Nhat Hanh و مقرر شد به عنوان یک تمرکز حواس ،

من به تازگی صحبت با قهوه ای برای آینده ایده آل را محدود جدید-سری پادکست راه را از طریقآن همه چیز در مورد استخراج معدن در جهان غنی فلسفی و سنت های معنوی برای راهنمایی که می تواند کمک به ما را از طریق این زمان به چالش کشیدن.

ما صحبت در مورد جذاب تاریخی ارتباط بین بودایی عمل و فعالیت. او توضیح داد که چگونه ما می توانیم با استفاده از تمرکز حواس و نه فقط برای تسکین ما به عنوان افراد بلکه برای مقابله با گسترده تر نژادی و نابرابری امروز. و او برخی از کلاسیک بودایی آموزش تمرکز حواس است که او به تازگی با کمک بازنویسی از طریق نژادی عدالت لنز.

ما می دانیم که بیماری همه گیر کوروناویروس است نامتناسب گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند و برای قهوه ای که عمیقا شخصی: او برادر درگذشت فرض Covid-19 فقط چند ماه پیش.

شما می توانید شنیدن کل ما گفتگو در این پادکست اینجا. متن گفتگوی ما ویرایش شده برای طول و وضوح شرح زیر است.

اشتراک در آینده کامل: راه را از طریق در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify, Stitcher و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


Sigal ساموئل

والری به من بگویید کمی در مورد خودتان و چگونه شما علاقه مند شد و در مراقبه بودایی. شما رشد نمی کند تا با آن ،

والری قهوه ای

من در جمهوری خلق بروکلین. و من با تعداد زیادی از فقر است. مادر من یک خدمتکار در هتل منهتن و پدرم خیاط در باوری. شدیم تا در کمک های عمومی. در اوایل وجود دارد بسیار کمی از خشونت است. پدر من سمت چپ. و سپس وقتی که من 16 ساله بود مادر من گذشت. من مستقل دانشجویی در 18 معنی من تا به حال هیچ نظارت والدین و بدون والدین پشتیبانی می کند.

اما من واقعا خوش شانس است. من یک کار در برگر کینگ. بنابراین من کرد و رفت به دانشگاه و ساخته شده راه من از در حال اجرا به مدرسه در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و بزرگ و مهم به عنوان یک لابی گر و وکیل.

در سال 1995 من با حضور در بحث های عمومی داده شده توسط استاد ذن Thich Nhat Hanh. بحث در ریورساید, کلیسا, پایین خیابان از من برادر آپارتمان, بنابراین من فقط راه می رفت پایین. و همه چیز را که Thich Nhat Hanh بود گفت: مخالف بود چگونه زندگی من زندگی من است. من این نوع یک مهاجم پناهگاه-ذهنیت سخت به عنوان ناخن فرد فقط در حال اجرا از فوق العاده درونی ظلم و ستم و درونی نژادپرستی. و من راه می رفت از صحبت کردن فکر کردن: که مرد! چه کسی است که مرد ؟ که در روز لمس چیزی یک جرقه در من. و من شروع به تمرین مدیتیشن است.

Sigal ساموئل

بنابراین هنگامی که شما علاقه مند در آیین بودا, شما شروع به رفتن در خلوت و آموزش به عنوان یک meditator و سپس به عنوان یک معلم مراقبه. چه تجربه بود برای شما ؟

والری قهوه ای

در طول زمان به تدریج شروع به تغییر. من شروع به تمرین خاص این مدیتیشن به نام metta یا محبت که در آن شما را نگه دارید حس دوستی برای خود و سپس برای مردم شما را دوست دارم. و سپس برای مردم شما در واقع نمی دانم. و سپس برای مردم شاید شما خیلی باحال با, شاید حتی کسانی که شما از آنها بدم میاید. و سپس برای همه, همه موجودات در همه جا.

بنابراین من شروع به تمرین این و من تصمیم خوب, اجازه دهید من در واقع این تمرین در محل کار زمانی که من در سالن کنگره. در حال حاضر من یک زن سیاه پوست با پوست تیره با dreadlocks, صحبت کردن بسیار محافظه کار کسی که ممکن است سفید از کاملا با نژاد تفکیک منطقه. آنچه که من انجام وقتی که من هستم که در گفتگو با یک فرد — که در یک سطح ذهن من درک می شود مخالف من است و من به نوبه خود به من تنفس. و من فقط توجه کنید که چگونه من تنفس و احساس من پا بر روی زمین است و من می خواهم بگویم این کلمات به خودم: نرم کردن. نرم کردن. نرم کردن.

تمام بدن من شروع به نرم شدن. و سپس آنچه که من متوجه شده است که به جای تلاش برای متقاعد کردن شخص دیگر — به دلیل این است که این کار از لابی قانع کننده — من سوئیچ است. من را صادقانه و علاقه واقعی در درک آن شخص دیگر ، حتی اگر من به این باور است که فرد از راه دور در انتهای مخالف چگونه احساس می کنم. من به فرد: Tell me more. کمک به درک. چگونه شما انجام می دهند واقعا ؟ من نمی خواهد باز کردن دهان من تا زمانی که آن را می تواند بیرون آمدن صادقانه.

و آنچه پس از آن اتفاق افتاد این بود که دیگر کسی نرم ، پویا بین ما شد رابطهای نه خصمانه. که یک شکل از تمرکز حواس که در بین فردی. که در حال صلح و انتقال صلح است.

Sigal ساموئل

این روزها شما انجام بسیاری از نژادی عدالت کار می کنند. و بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم سیاه فعالیت و حضور ذهن بودایی دو کاملا مجزا سنت است که هیچ ربطی به یکدیگر است. اما در واقع وجود دارد بسیار ویژه دوستی میان دو تن از رهبران خود: خود معلم, Thich Nhat Hanh و کشیش مارتین لوتر کینگ. در دهه 1960 آنها شکوفا دوستی که هم سیاسی انشعابات. می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد که رابطه?

والری قهوه ای

دکتر کینگ و Thich Nhat Hanh مشترک شور و شوق واقعی برای بدون خشونت و صلح آمیز و آزادی همه مردم است. یکی از زیبا ترین چیزهایی که من در مورد خواندن دکتر شاه و رهبران حقوق مدني از سال 1963 بیرمنگام جنبش این است که آنها گفته بودند اقدام به نفع همه مردم — حتی پلیس که مجموعه ای از سگ ها در آنها است که آنها را مورد آزار قرار گرفته.

Thich Nhat Hanh و دکتر شاه ملاقات در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 1966. آنها متحد با جنبش حقوق مدنی و مبارزات خود را برای آزادی است. در سال 1967 دکتر کینگ نامزد Thich Nhat Hanh برای جایزه صلح نوبل. آنها دوباره ملاقات [در آن سال] در یک کنفرانس در ژنو است.

و پس از آن وجود دارد یک داستان دوست داشتنی. دکتر کینگ در یک هتل. آنها مجموعه ای برای دیدار با, اما Thich Nhat Hanh بود اواخر برای قرار ملاقات. دکتر کینگ به حال یک بشقاب غذا برای او. و او آن را نگه داشته و گرم.

Thich Nhat Hanh نوشته شده در مورد آن بسیار کوچک لحظه ای که ممکن است ناچیز به نظر می رسد اما شما می توانید فقط حس تشخص در اتصال این دو نفر قلب به قلب است. در اینجا شما باید این رهبران بزرگ است که می تواند نه تنها حضور در این عظیم جنبش های سیاسی وقت خود را, اما همچنین می تواند تمرکز در لحظه بسیار بسیار انسانیت مراقبت از شخص دیگری.

Sigal ساموئل

آن صدا مانند آنها متصل در واقعا یک انسان صمیمی سطح. و من می دانم که این در اصل آغاز شده به دلیل Thich Nhat Hanh در نامه ای به دکتر کینگ در سال 1965 و از او درخواست کمک لطفا مدافع برای پایان دادن به جنگ ویتنام.

و دکتر شاه بود و گرفتن مقدار زیادی از پوش بک از مردم در اطراف او گفت: نه به درگیر شدن در این, چرا که او در حال حاضر در برخورد با بسیاری و این نبود کسب و کار خود را. و دکتر گفت: “برای کسانی که به من گفتن به نگه داشتن دهان من بسته من نمی تواند انجام دهد. من در برابر تبعیض نژادی در ناهار شمارنده و من قصد ندارم به جداسازی من اخلاقی و نگرانی است.”

او تصمیم گرفت به درگیر شدن در دفاع در برابر جنگ ویتنام. و غیره وجود دارد در واقع این بعد سیاسی به این معنوی دوستی بین این دو کشور ، من فکر می کنم که جالب به توجه داشته باشید چرا که گاهی اوقات مردم فکر می کنم در مورد بودیسم به عنوان کاملا قطع از سیاست است. اما Thich Nhat هان بود ،

والری قهوه ای

Thich Nhat هان ابداع اصطلاح “مشغول بودیسم است.” این برمیگردد به جنگ ویتنام. به عنوان یک جوان رهبانی با دیگر راهبان و راهبه ها در ویتنام وجود دارد را انتخاب کند. آنها می ماند در صومعه و دعا. و یا آنها می تواند گرفته اند خود را از صومعه و درگیر با درد و رنج مردم در خیابان ها.

در مورد Thich Nhat Hanh و بسیاری از مردم در آن زمان آنها ساخته شده است یک تصمیم آگاهانه است که هزینه آنها از صمیم قلب زندگی خود را خود وابستگی سیاسی مردم در ویتنام است. Thich Nhat Hanh جدا شد و [exiled]. او قادر به بازگشت به ویتنام, در دهه به دلیل صریح و فعالیت. بنابراین ما باید در این فوق العاده انسان رد پا از نحوه تعامل بدون خشونت و صلح آمیز اقدام به نفع همه موجودات.

Sigal ساموئل

بیایید سریع به جلو به امروز. ما در حال حاضر در مواجهه با جهانی همه گیر و ما می دانیم آن را نامتناسب گرفتن سیاه و سفید زندگی می کند. در همان زمان ما شاهد این upswell حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند. با توجه به آنچه شما گفته اید در مورد درگیر بودیسم چگونه می توانم به شما فکر می کنم تعالیم بودایی و نژادی عدالت کار می توانید از هر یک از دیگر در حال حاضر ؟

والری قهوه ای

آنچه من می خواهم بگویم سیاه است عدالت است و عدالت برای همه مردم است. Thich Nhat Hanh با ابداع واژه “interbeing.” Interbeing معنی که ما به هم پیوسته هستند. هنگامی که یک فرد قادر است برای به دست آوردن عدالت و صلح همه مردم می خواهند بهره مند شوند. و پس از آن یک توهم به فکر می کنم که به نحوی سفید حومه فرد در میانه جدا از این که سیاه نما زن در بروکلین نیویورک. که اشتباه خواهد بود. ما متصل می شوند. چه اتفاقی می افتد در ووهان چین تحت تاثیر قرار مردم در سان فرانسیسکو.

Sigal ساموئل

بله, من فکر می کنم این بیماری همه گیر است واقعا ثابت شده این interbeing مفهوم درست. من فقط به این معنی نیست در برخی از, انتزاعی, معنوی, معنا, اما بسیار علمی اپیدمیولوژیک حس.

Interbeing می آید تا در یک نسخه جدید از پنج تمرکز حواس آموزش است که شما به تازگی همکاری. این کلمات که اغلب تلاوت در محافل بودایی و آنها طراحی شده به ما را آگاه تر از چیزهایی مثل ما مصرف. اما خود نسخه reframes تمام کسانی که آموزش از طریق لنز نژادی عدالت است. شما می توانید به من یک قطعه کمی از آموزش است که احساس معنی دار به شما ؟

والری قهوه ای

در اینجا یک بخش کوچک. این سومین تفکر.

“من متعهد به دنبال نرمی در درد و رنج من, دانستن که من جدا از دیگران است که دانه ها از درد و رنج حاوی دانه از شادی. من نمی ترسم از جسورانه عشق که پرورش عدالت و متعلق. و عشق است که به دنبال صلح و اتصال است. من گرامی خودم و درد و رنج و بدون تبعیض است. من به گرامی داشتن این بدن و ذهن به عنوان یک عمل درمانی برای خودم و برای دیگران. من گرامی این نفس. من گرامی این لحظه. من گرامی آزادی همه موجودات.”

Sigal ساموئل

زیبا. با تشکر از شما. شما در مورد این ایده که بدون درد و رنج شما نمی توانید شادی و درد و رنج است که حاوی دانه از شادی. و من می دانم که چیزی است Thich Nhat Hanh می گوید اغلب. او می گوید: عبارت “بدون گل, بدون لوتوس.” اگر شما لازم نیست که گل شما نمی توانید این گل زیبا که رشد می کند از آن.

اما من می خواهم به بحث در این مورد در این زمینه همه گیر و تظاهرات. در هر دو Covid-19 جلو و نژادپرستی که به هم پیوسته وجود دارد که بسیار رنج می برند. راستش چگونه می توانم به شما در پیدا کردن دانه ها از شادی در آن است ؟

والری قهوه ای

بهترین راه من می تواند توضیح دهد این است که از طریق برادر من Trevor. ترور درگذشت در تاریخ 21 فوریه در شهر نیویورک است. او در ونتیلاتور و احتمالا در آغاز موج Covid-19. من تا به حال مقدار زیادی از درد و رنج به دیدن او می میرند. آن را بسیار دشوار است برای من. اما یکی از چیزهایی که من متوجه شدم در یادبود آنلاین است که به این دلیل بود که من عزادار بسیار و احساس غم انگیز بود چرا که عشق آنقدر عمیق است.

اگر او نبود معنی دار برای من اگر من نمی باید که عشق اگر آن را با ارزش من احتمالا نمی خواهد رنج می برند. اما از آن بود. من از دست رفته چیزی با ارزش چیزی معنی دار است.

و بنابراین ما در حال مبارزه مسالمت آمیز مسالمت آمیز برای چیزی که بسیار مهم است. و آن آزادی است و آزادی و عدالت برای جهان است که هر کس می تواند متعلق به. که چیز خوبی است.

Sigal ساموئل

اول از همه من واقعا متاسفم برای شنیدن در مورد برادر خود را. و این برای من شگفت انگیز است که شما را قادر به فقط چند ماه بعد متوجه است که بذر زیبایی در این است که اگر نبود چنین preciousness در اینجا شما نمی خواهد که چنین احساس غم و اندوه.

شما نیز فقط به ذکر است که شما در حال مبارزه مسالمت آمیز برای این علت است که واقعا مهم است و امیدوار. من می خواهم به انتخاب کنید تا در آن موضوع وجود داره.

دکتر شاه گفت: “هرگز تسلیم وسوسه شدن تلخ است. به عنوان شما را فشار دهید برای عدالت, مطمئن شوید که برای حرکت با عزت و نظم و انضباط تنها با استفاده از این ابزار را دوست دارم.”

من در مورد شما نمی دانم اما به عنوان عجیب و غریب یک زن از رنگ پیدا کنم آن را سخت به انجام است که گاهی اوقات. شما می توانید صحبت کنید کمی بیشتر در مورد چگونه ما می توانیم نگه داشتن احساسات تلخی و خشم از قریب به اتفاق ما هنگامی که ما از دیدن بی عدالتی ؟ و من هم بدونم شاید گاهی اوقات خشم نیست یک چیز بد است ؟ شاید گاهی اوقات می تواند مفید گالوانيزه نیروی فشار ما به مبارزه برای عدالت ؟

والری قهوه ای

این یک سوال مهم. خشم می تواند احساس کاملا ضربه و آتشین و اغوا کننده است. آن می تواند تغذیه انرژی از خشونت است.

و بنابراین اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که در sutras بودا اشاره به ذهن مانند یک انبار دانه. بنابراین وجود یک دانه از خشم. یک دانه از ترس. یک دانه از امید. و بسته به افکار ما و یا کلمات و یا اعمال این دانه ها فعال کنید. شما قطع در ترافیک ؟ رونق. بذر خشم می شود سیراب و یا فعال. شما باید دوست داشتنی گفتگو با عزیز ؟ دانه قدردانی می شود تغذیه.

بخشی از مراقبت خوب از احساسات نفرت خاص, است, شماره, یک, به رسمیت شناختن هنگامی که آن را فعال می شود. نمی توانید انجام دهید اگر شما بی اطلاع.

پس از این شناخت است که به آرامش خودمان را از طریق آنچه که ما باید آن را ثابت. که خود ما تنفس. با گذشت زمان و با تمرین می توانیم نفس به آرامش خودمان را به پایین. نه سرکوب و نه انکار و نه خواستار آن ناامیدی هنگامی که آن را در واقع خشم. بسیار واضح و روشن این است که خشم. و سپس تنفس با آن است. در نظر گرفتن مراقبت های بسیار خوبی از انرژی است که.

آنچه که من آمده ام به درک این است که تلخی یک انقباض در قلب است. این در واقع باعث می شود من کوچکتر است. و بنابراین دعوت به بازی در یک فضای بزرگتر. و فضای بزرگتر این است که عشق و شفقت است. ما به نام به که فضای بزرگتر. و ما برای آن است.

Sigal ساموئل

من به صداقت. برای من به حرکت از خشم به عشق که یک مرتبه. اما آنچه شما می گویید مرا به یاد این پیر بودایی سوترا این گفتمان در پنج راه پایان دادن به خشم. یک چیزی آن را می گوید که حکم شرعی این است که اگر کسی نامهربان آنها احتمالا درد و رنج زیادی است. شاید اگر من می توانم به یاد داشته باشید که آن می تواند کمک به جرقه یک بیت از شفقت در من برای آن شخص و شاید به من کمک کند حرکت سوزن کمی از خشم به عشق.

یکی دیگر از چیزی است که سوترا می گوید این است که راه ما را انتخاب کنید به طور مستقیم توجه ما بسیار مهم است. اگر کسی اقدام با کلمات نامهربان یا نامهربان رفتارهای ما می توانید انتخاب کنید به تمرکز توجه ما بر روی آنچه که آنها در حال انجام است که نامهربان. اما سوترا می گوید: سعی کنید در واقع به تغییر مسیر خود را با توجه به آنچه در این فرد است که نوع خوب است.

والری قهوه ای

این مرا به یاد خوشنویسی که Thich Nhat Hanh است که می گوید: “آیا شما مطمئن هستید؟” من می توانم راه رفتن در اطراف با ایده های ثابت بسیار متصل به خود ديد. و بنابراین یکی از عمیق ترین شیوه های معنوی است که به درخواست خودم هستم من مطمئن ؟ آیا برداشت من مفروضات و باورها و چه اصل و نسب از همه که ؟ از کجا آمده بود? چگونه من متصل به آن ؟

این نوع از شل کردن همه چیز. که طرز فکر — من این ایده شاید من حق هستم شاید من درست نیست — که اجازه می دهد تا برای هر چه درد و رنج است هر چه گریزی است به برخی از انعطاف پذیری.

Sigal ساموئل

علاوه بر این عبارت “آیا شما مطمئن هستید؟”, یکی از عبارات من گوش اغلب در بودایی زمینه است که این مفهوم در نظر گرفتن پناه. من می خواهم به بحث در مورد پناه در زمان حاضر که در آن همه ما در حال برخورد با یک مقدار زیادی از استرس و درد و رنج.

اگر همه یکی پس از موقت پناه از درد و رنج وجود دارد یک اصطلاح است که برای دام: ماتریالیسم معنوی که در آن شما فقط شروع به مراقبه زیرا شما می خواهید موقت برخی از مواد نفع و یا دستیابی. من تعجب می کنم اگر شما می توانید به ما بگویید چه شما فکر می کنم راه بهتری برای درک پناه. چگونه می تواند ما را در استفاده از این شیوه در راه است که خودخواه نیست اما درگیر با گسترده تر اخلاقی و مسائل سیاسی همه ما شاهد در حال حاضر ؟

والری قهوه ای

پناه واقعا مهم است به خصوص در این زمان هنگامی که وجود دارد بسیار تحول. و که ممکن است احساس مانند یک واقعا بزرگ چیزی برای گفتن به “پناه.” اما که می تواند به عنوان ساده به عنوان گرفتن پناه در این لحظه. به رسمیت شناختن است که من می توانم نفس بکشم, من زنده ام, من می تواند تفاوت من می تواند کمک. که پناه. که یک چیز کوچک. وجود تعداد بی شماری از مردم که قادر به انجام این کار است.

دیگر چیزی که من می گویند به ماتریالیسم معنوی نقطه است که یکی از پایه های تمرکز حواس است و اخلاق. وجود دارد این است که اخلاق جزء از آن.

اغلب در ایالات متحده, شما ببینید تمرکز حواس فروخته شده در این بسته است که همه در مورد تمرکز و توجه است. آن را به طوری که من می تواند انجام دهد, بنابراین من می توانید ارتقاء بنابراین من می توانید خرید ماشین و یا هر چیز دیگری. درست است ؟ من حتی شنیدن به من می گویند این یک نوع بدبینی در خودم. و من می خواهم حتی به سوالی که خود من اعتقاد که در اطراف. اما من می خواهم بگویم که من دیده ام بسیاری از که ماتریالیسم خودم. چرا که وجود یک جزء حیاتی از تمرکز حواس است که در مورد نفع اجتماعی خوب است. ما نه تنها تولید شادی در درون خودمان است. ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با افراد دیگر.

ما بسیار خوب است به ویژه که آمریکایی ها به دنبال ماتریالیسم به دنبال شادی. نه چندان خوب در تولید آن را در درون خودمان و به اشتراک گذاری با دیگر افراد. و به این ترتیب پایه و اساس تمام عمل است که در مورد ایجاد یک صلح آمیز تر جامعه بیشتر دلسوز جامعه است. این چیزی است که ما واقعا نمی تواند از دست ندهیم.

ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de