اضافی پشه ها به دام افتاده در Coachella Valley آزمایش مثبت برای ویروس نیل غربی این بار در Indian Wells, مقامات روز پنجشنبه گفت.

پشه ها جمع آوری شد از تله های نزدیکی, قدیمی, درایو و پرتلا خیابان با توجه به Coachella Valley پشه و Vector کنترل منطقه

Indian Wells سوم Coachella Valley شهرستان که در آن ویروس نیل غربی شناسایی شده در این سال است. در ماه ژوئن پشه مثبت برای این ویروس گزارش شده در پالم دزرت و کلیسای جامع شهر.

در این سال 21 پشه آزمایش مثبت برای ویروس. این Coachella Valley هیچ گزارش موارد انسانی در غرب رود نیل است که منتقل به مردم و حیوانات از طریق نیش پشه آلوده.

“اثرات COVID-19 در کارکنان منجر به منطقه تعلیق ارائه خدمات به صورت دو هفته پس ساکنان سراسر ولی نیاز به کمک ما و محافظت از خود در برابر گزش پشه” گفت: Tammy گوردون منطقه سخنگوی. “جلوگیری از صرف زمان در خارج از منزل در طلوع و غروب است. اگر شما به خارج از منزل, لباس آستین بلند و اعمال اسپری اشکال.”

بیشتر: Riverside County باز آنلاین برنامه ریزی برای COVID-19 تست

منطقه عملیات از جمله پاشش بودند به حالت تعلیق به مدت دو هفته در ماه گذشته پس از مرگ یک کارمند با توجه به COVID-19. فرناندو Fregoso یک بردار تکنسین کنترل در 50s درگذشت ژوئن 11. سه کارکنان اضافی آزمایش مثبت برای coronavirus پس از آن.

یک پنجم افراد آلوده به ویروس نیل غربی که برای آن هیچ درمانی وجود دارد, نمایشگاه علائم آن شامل تب و سردرد و بدن درد و تهوع و یا بثورات پوستی. علائم می تواند برای چند روز به ماه. یکی در 150 نفر با این ویروس آلوده خواهد شد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. شدید علائم عبارتند از تب بالا و ضعف عضلانی گردن

سفتی کما فلج و احتمالا مرگ است.

کسانی که در معرض بیشترین خطر شامل سالمندان و افراد با سیستم ایمنی بدن. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.cvmosquito.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de