بسیاری از ما ترس تنها بودن. ما پیدا کردن جداسازی ناراحت کننده و یا کاملا ترسناک است. اگر شما می خواهید بدانید که چقدر مشتاق ما را به اجتناب از آن در نظر گرفتن یک مطالعه علمی که ارائه شده مردم انتخاب بین دادن خود شوک الکتریکی و یا اینکه تنها با افکار خود را برای 15 دقیقه. باور کنید یا نه, بسیاری از را انتخاب شوک الکتریکی.

اما در اینجا خبر خوب: تنها بودن یک مهارت است. و درست مانند هر مهارت دیگری شما می توانید بهتر از آن را با عمل است. من می خواهم به نشان می دهد که حد عالی رساندن این مهارت در حال حاضر می تواند کمک به شما از طریق coronavirus بیماری همه گیر. به جای آن از هراس تنهایی شما می توانید با تکیه به آن است.

این که آیا شما خود منزوی در خانه در تلاش برای پهن کردن منحنی یا قرنطینه در اتاق خود را دلیل این که شما Covid-19 شما احتمالا احساس حداقل یک لحظه موجی از وحشت در این ایده از بودن جسمی قطع از دوستان خود را برای روز یا هفته یا ماه.

که معقول احساس: اجتماعی فاصله وحشیانه است. توقف کامل است. انسان تکامل یافته اند بیش از هزاران سال به راحتی در یکی دیگر از حضور تا زمانی که ما جدا شده, آن لطمه می زند و ما در یک فیزیولوژیکی سطح.

در همان زمان ما احتمالا می تواند تشخیص دهد که برخی از ما ترس در مورد تنها بودن است و نه منحصر به زمان بیماری همه گیر. این ترس است که در کمین ما برای سال های سال به عنوان فراموش کرده ایم — یا شاید واقعا هرگز آموخته است که چگونه به نشستن با خودمان از جمله با ما ناراحت کننده افکار و احساسات.

“من فکر می کنم بسیاری از ما می ترسند به تنهایی با خودمان به دلیل گرفتن به خودمان می دانیم بسیار مهیب روند” جک Fong, یک جامعه شناس است که تحقیقات تنهایی در دانشگاه پلی تکنیک ایالتی کالیفرنیا در شهر پومونا به من گفت. برای نگه داشتن این ترس در خلیج بسیاری از ما یک پادکست و یا تلویزیون نشان می دهد به طور مداوم در پس زمینه و یا یک چرخش از دوستان تماس با ما یکی پس از دیگری.

بسیاری از عوامل توطئه به ما بد در تنهایی. آنها بیشتر تقصیر ما نیست که. به عنوان جنی Odell میسازد در کتاب خود چگونه به انجام هیچ چیزما زندگی در یک فرهنگ که در آن جامعه پذیری و ثابت اتصال پاداش و که در آن انتخاب به توسط خودتان شما را به عنوان یک بازنده دیوانه احتمالا غیر اخلاقی است.

و هنگامی که ما خودمان را به تنهایی ما به طور فزاینده ای در رحمت توجه اقتصاد است که بمباران ما با همیشه حاضر همیشه خوشایند حواس او را پرت. با تحریک خارجی همیشه فقط با یک کلیک دور آن بوده است هرگز خیلی آسان برای جلوگیری از درون ما جهان. چرا شما نشستن با احساس خستگی و یا غم و اندوه اگر شما می توانید خودتان منحرف کردن اذهان از آن توسط پیام کوتاه از یک دوست و یا bingeing Netflix بکشد نشان می دهد و یا راه اندازی یک زوم تماس بگیرید ؟

و در واقع این فن آوری هستند salves همه به نظر می رسد پیشنهاد برای همه گیر ناشی از تنهایی. من را دریافت نمی اشتباه است: آنها می تواند واقعا مفید است. دوست من گفت: تنهایی لطمه می زند و ما را از نظر جسمی و ذهنی به عنوان. من به تنهایی زندگی می کنند بنابراین برای سالم ماندن من درگیر سهم عادلانه من از زوم رقص احزاب در طول چند هفته گذشته.

این رفع احساس قانع زیرا همه آنها در مورد چگونه برای جلوگیری از تنها بودن به جای خوب بودن به تنهایی. و آن اجتناب می ایستد به ما را حتی بیشتر ترس از تنهایی ما. دهه پژوهش روانشناسی به ما آموخت که در تلاش برای فرار از احساسات ناراحت کننده است, بد یک استراتژی دراز مدت آن می آموزد مغز ما است که ما نمی تواند اداره کند که احساسات و ما پریشانی در واقع رشد شدید تر.

پس چگونه می تواند ما را در استفاده از این فرصت برای فرار از تنهایی اما به تکیه به آن ، ما می توانند یاد بگیرند از کسانی که نمیفهمد چگونه به انجام این کار قبل از coronavirus آمد ضربه زدن.

DJ Pacony به سلامتی بهداشت کارگران در وارنا, بلغارستان در 7 آوریل.
Hristo Rusev/NurPhoto via Getty Images

برای شروع ما نیاز به تمایز بین داوطلبانه تنهایی و اجرا تنهایی. مقدار زیادی از افرادی که تجربه کرده ایم با سابق — زهد و راهبان فیلسوفان و هنرمندان — باید ارزشمند درس به ما یاد می دهد در مورد تنهایی. اما این افراد در رده دوم است که تجربه ترین و آموزنده برای ما در حال حاضر.

در نظر بگیرید که چه کیت LaMar که در سلول انفرادی در یک supermax زندان برای 27 سال به تازگی گفته مادر جونز. من می خواهم برای روشن است که من فکر می کنم در سلول انفرادی است یک نوع شکنجه است که باید برچیده شود و این باعث می شود ما خود اجرا tech-فعال انزوا نگاه مانند یک پیاده روی در پارک. وجود دارد به سادگی هیچ مقایسه این دو.

در عین حال LaMar — و همچنین جیسون رضاییان روزنامه نگار که جان سالم به در سلول انفرادی در زندان ایران — بحث کرده اند تجربیات خود را در زمینه وسیعی از مقیاس quarantining رفتن در حال حاضر در تلاش برای کمک به ما را از طریق این دوره است. بنابراین اجازه دهید در نظر بگیرید LaMar را بینش:

بودن در سلول انفرادی است که واقعا فقط انداخته بودن بر خود: شما در حال اجرا در اطراف مانند مردم را در زندگی به طور منظم و در حال حاضر همه ناگهانی شما در مواجهه با خود و پیدا کردن که در بسیاری از موارد شما نمی واقعا هر چیزی را به خودتان را به اشغال خود. همه چیز را به بیرون هدایت میشود. چیزی که برای من اتفاق افتاده از 27 سال پیش و چه اتفاقی می افتد به بسیاری از بچه ها که در ابتدا پرتاب به این وضعیت — آن را مانند انداخته بودن به اقیانوس. شما باید به یاد بگیرند که چگونه به شنا. شما باید به یاد بگیرند که چگونه به مقابله با خودتان است.

من خوش شانس بوده ام در بسیاری از راه های. همراه من یک قفسه کتاب با سه قفسه و یک میز نشستن و نوشتن. من یک مقدار زیادی از موسیقی و کتاب به عنوان خوانده شده. نه برای منحرف کردن خودم از خودم اما به من را عمیق تر به خودم. من رنگ من کار کردن من انجام یوگا, من تفکر.

من تماشا کرده ام کاملا چند نفر از هم جدا سقوط از دست دادن ذهن خود را. اما من رفتم و در جهت دیگر. پس از 27 سال بعد من هنوز صدا در ذهن و بدن و روح و روان. من ویژگی که فقط به خواندن و کشت خودم. این چیزی که در زمانی که شما در حال پرتاب بر خود شما متوجه شما در حال مجهز تر از شما متوجه شدم. بسیاری از سیستم نگه می دارد و ما را از تحقق خود ما قدرت. این یک فرصت خوب برای مردم به شیر را به آن. … امیدوارم افراد جوان که مجبور به ماندن در خانه و خارج از جریان اصلی برنامه درسی قادر به گرفتن یک نگاه اجمالی از خود و شروع به کشیدن در آن موضوع است.

وجود دارد مقدار زیادی از عقل در این دیدگاه است. در واقع آن پژواک بسیاری از کلید مشاهدات دانشمندان در طول سال در مورد تنهایی.

برای اولین بار وجود دارد این ایده است که برای موفقیت در تنهایی شما را قبول کند که شما در حال “پرتاب بر خود” به مقابله با واقعیت خود را به جای امید بستن برای حواس پرتی. سپس شما را به “چیزی را به خودتان” — به تنهایی یک مولد عمل است که شما را عمیق تر به شما می باشد و شما توسعه بیشتر است.

متی Bowker یک Medaille کالج محقق که مطالعات تنهایی می گوید چیزی بسیار مشابه در این کتاب از تنهایی. او اشاره می کند که ماهر در تنهایی “به معنی ظرفیت تولید معنی دار و تجارب ارزشمند در دنیای درونی اگر یکی بخواهد بود که به تنهایی و نه صرفا به پژمرده یا گرسنگی یکی باید قادر به تولید و در اختیار برخی از مسائل حیاتی بودن است.”

به عبارت دیگر شما رو به ترک دیدن تنهایی به عنوان یک آزمایش در تفریق و شروع به دیدن آن به عنوان یک آزمایش علاوه بر. آنچه که شما در حال اضافه کردن است که خود واقعی خود چرا که در گذشته آن را به شما که ساختمان آن و نه هر کس دیگری. شما دیگر به دنبال افراد دیگر برای توجه خود را یا تایید.

روانشناس D. W. Winnicott اغلب درو تمایز بین “معتبر خود” و “خود کاذب.” بدون تحقق آن گفت: نگاه ما به افراد دیگر به داربست احساس ما از ما هستند. این آنها هستند که انجام ساخت و ساز از هویت ما است. زمانی که ما به تنهایی — در هنگام قضاوت خود را و تنظیمات دیگر وجود دارد به شکل ما self-concept — این امر منجر به شکستن. که می تواند وحشتناک. اما آن را نیز می تواند یک هدیه. زیرا هنگامی که خود کاذب می افتد دور آن برگ فضا برای شما به ساخت یک معتبر تر از خود.

یک عنصر کلیدی دیگر موفق تنهایی روانشناسان دریافته اند که داشتن درک روشنی از هدف.

استیو کول یک محقق در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس, مطالعات مداخلات طراحی شده برای کمک به مردم برای مقابله با تنهایی. او متوجه شد که آنهایی که تمایل به تمرکز بر کاهش احساس تنهایی اما در افزایش مردم حس از هدف است. یادآوری یک برنامه آزمایشی است که زوج جدا شده افراد مسن با مدرسه ابتدایی کودکان و نوجوانان آنها را در حال خواسته به معلم و نگاه کردن به کول گفت بورسی “مخفیانه این یک مداخله برای افراد مسن است.”

فیلسوفان نیز با اشاره به تقویت اثرات درک روشنی از هدف. “نیچه گفت: اگر شما در پیدا کردن هدف خود را در درد و رنج شما می تواند تحمل همه درد که همراه با آن” Fong این جامعه شناس به من گفت. “آن را که مردم نمی دیدن یک هدف در درد و رنج خود را که آنها دمدمی مزاجی.”

در سال 2003 کیت گرین نقل مکان کرد و به گنبد متشکل از سطوح هندسی در بالای یک آتشفشان هاوایی, جایی که او به صرف چهار ماه تظاهر به یک فضانورد در مریخ. ناسا تامین می شود این آزمایش به دلیل آن نیاز به می دانم که چگونه انسان در مقابله با انزوا به طوری که واقعی ماموریت نمی خواهد kaput فقط به خاطر اینکه کسی تنهایی. در اخیر مقاله گرین اعتراف می کند که او تا به حال یک زمان سخت زندگی در گنبد. جدا از عزیزان و مشکل گیج کننده اطلاعات از ماموریت پشتیبانی, آن را سخت به یاد داشته باشید او حس از هدف است. اما زمانی که او این همه تفاوت او می نویسد:

به خاطر سپردن است که ما از انجام کاری که ممکن است خوب برای آینده بشر اکتشاف و شاید حتی بشریت نگه داشته من مبتنی زمانی که من می خواستم به پرواز و به من اجازه پرواز زمانی که من احساس سنگین و گیر کرده است. به بخشی از چیزی است که تاریخی برای انجام کاری به طور بالقوه بزرگ برای دیگران — آن قابل توجه بود که چگونه با تمرکز بر است که اغلب به اندازه کافی.

بیلی Barr که زندگی می کنند به تنهایی رها شده معدن کلبه در کوه های راکی برای تقریبا 50 سال است بسیار شبیه مشاوره. او می گوید: همه ما باید پیگیری از چیزی.

در مورد آن محیط زیست است. چگونه بالا است برف امروز ؟ چه حیوانات به نظر می رسد این ماه ؟ در دهه های اخیر از او شده است پیگیری پاسخ به این پرسش ها و سوابق خود را که در واقع تا به حال جدی تاثیر تغییر آب و هوا علم است.

در حال حاضر او نشان می دهد که مردم در انزوا از طریق بیماری همه گیر کوروناویروس با شرکت در یک شهروند پروژه های علمی مانند CoCoRaHS که آهنگ بارندگی.

“من قطعا توصیه به مردم که گفت:” WAMU. “شما کمی باران سنج قرار داده و آن را خارج و شما بخشی از یک شبکه که در آن وجود دارد هزاران نفر از مردم دیگر همان چیزی که به انجام به عنوان شما همان زمان از روز که شما در حال انجام آن است.”

او و گرین هر دو نیز با تاکید بر اهمیت روال — کوچک روزانه مراسم که لنگر ما در زمان و شکل دادن به یک روز است.

هر شب در شهرستانها در سراسر جهان, مردم تشویق کارکنان بهداشت برای تلاش های خود را در مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر.
Hristo Rusev/NurPhoto via Getty Images

جداسازی بسیاری از فضائل. اما مهار نادرست آن می تواند همچنین بندر خطر است.

اول فضائل. یک خط طولانی از طبیعت نویسندگان — از ویلیام وردزورث و هنری دیوید تورو به آنی دیلرد و مری الیور — باید توضیح داد که چگونه تنهایی اجازه می دهد تا آنها را به آشتی با طبیعت و از طریق طبیعت, عمیق سعادت. بسیاری از هنرمندان اصرار دارند که جداسازی لازم است برای کار خلاق است. “من با رنگ پشت من به جهان گفت:” نقاش اگنس مارتین چرا که “بهترین چیز در زندگی برای شما اتفاق می افتد زمانی که شما تنها نیستید.”

اکثر مذاهب جهان, حتی اگر آنها دوسوگرا در مورد تنهایی به عنوان یک دراز مدت مسیر اذعان کرد که آن را مفید برای تقویت بینش معنوی. عبری کتاب مقدس می گوید: موسی صرف 40 روز در کوه سینا قبل از دریافت تورات. در امپراتوری روم Symeon این Stylite زندگی بالای 60-پا ستون — برای 37 سال! هندوئیسم و بودیسم هر دو سنت های غنی از انفرادی ساکنان جنگل. و مسیحیت بی شماری است recluses; های مورد علاقه من است Julian از نورویچ که در سن 30 خواسته بود برای همیشه بسته به یک سلول به طوری که او می تواند چشم انداز از خدا و نوشتن در مورد آنها.

این Trappist راهب توماس مرتون و روانشناس کارل یونگ هر دو اشاره کرد که جدا از جامعه اجازه می دهد تا ما را به درک و توهم است. “من یک انفرادی” یونگ نوشت: “از آنجا که من می دانم همه چیز و باید اشاره در چیزهایی که دیگر مردم نمی دانند و معمولا حتی نمی خواهم به می دانم.”

نیچه در چنین گفت زرتشت, پیشنهاد که تنهایی می تواند التیام ما از یک overstimulating فرهنگ (“فرار, دوست من به تنهایی! من می بینم شما خیره با سر و صدا از مردان”) و مجدد ما را به خودمان (“برو به انزوا … به دنبال راه به خودتان”).

اما انزوا نیز همراه با سهم عادلانه خود را از خطر است. مشکل این است که به عنوان Nietzche را زرتشت آن را قرار می دهد “هر کس به ارمغان می آورد به تنهایی در آن رشد می کند و حتی داخلی وحش.” که می تواند به معنای اضطراب و یا سودا یا نوعی دیگر از پریشانی. به این دلیل فیلسوف گفت: “تنهایی بیمار است-توصیه” برای بسیاری از مردم است.

“Nietzche شد prescient به اندازه کافی می دانم که تنهایی خطرناک است پروژه” Fong به من گفت. “اگر شما آماده برای آن غار شما را وارد کنید می تواند بسیار ترسناک گیرد. برای کسانی که مسائل حل نشده که نشده اند ممکن است حضور یک کارشناس سلامت روان این ممکن است یک جای خوب به آن بروید.”

همین دلیل است که روانشناسان به طور معمول توصیه تدریجی قرار گرفتن در معرض. اگر به تنهایی ترسناک به شما در حالت ایده آل شما می خواهید به دنبال آن در دوزهای کوچک و پس از آن — هنگامی که شما اثبات شده به مغز شما است که آن را می توانید در واقع تحمل پریشانی — به آرامی افزایش دوز. اگر شما در میان یک حمله وحشت است که زمان خوبی برای تمرین و حد عالی رساندن مهارت های جدید شما ممکن است نیاز به تسکین ناراحتی کمی. درگیر شدن حواس به خودتان را به بدن خود یکی معمولا توصیه می شود راه برای انجام این کار (تصادفی است که هر کس در رسانه های اجتماعی است به طور ناگهانی پخت نان خمیر ترش و کاشت گیاهان معطر).

متاسفانه یک بیماری همه گیر اجازه نمی دهد که ما را نردبان متحرک از تنهایی به تدریج همانطور که ما ممکن است مانند ما قرنطينه آمده اند بر ما به طور ناگهانی. این ایده آل نیست اما حتی در این شرایط ما می تواند ساخت تا مهارت از تنهایی.

بهترین step-by-step guide من خوانده ام برای این منظور می آید از مرکز مداخلات بالينی پشتیبانی شده توسط دولت استرالیا به وزارت بهداشت. روانشناسان وجود دارد که انتشار یک راهنمای جامع برای توسعه “زجر تحمل مهارت است.” این برنامه رایگان را آنلاین و آن را با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر شواهد ریشه در درمان شناختی-رفتاری و حضور ذهن مبتنی بر درمان است. آن را به ارزش چک کردن کل راهنمای, اما من به یک کپسول خلاصه ای از مراحل آن را توصیه می کند.

اول قبول پریشانی شما احساس. به جای درگیر شدن در خود فرار معمول روش برای اجتناب از احساسات ناراحت کننده (که آیا آن را bingeing تلویزیون بیحس کردن با الکل یا هر چیز دیگری) متعهد به انجام مخالف: اقامت با احساسات.

دوم, تماشای احساسات است. اشاره کرد که چگونه آن را تجلی در خود گره عضلات و یا با استفاده از تصاویر به توصیف آن (“این احساس است نه من آن را فقط مانند یک ابر شناور گذشته در آسمان”) ممکن است کمک به شما جدا از آن یک بیت. حفظ و رعایت آن تا زمانی که آن را به طور طبیعی فروکش.

سوم نوبه خود توجه شما را به یک وظیفه شما می خواهید به انجام در حال حاضر است. می توان آن را ساده به سمت داخل کار مانند تمرکز بر روی نفس خود را و یا بیرون کار مانند کار داوطلبانه برای کمک به مردم نیازمند در طول بیماری همه گیر.

انتظار می رود که این احساسات ناراحت کننده خواهد آمد. اما می دانم که در واقع در مواجهه با آنها به جای در حال اجرا به دور از آنها را به شما آموزش خود را که شما به اندازه کافی قوی به آنها رسیدگی کند.

اگر این صدایی که کمی آشنا که دلیل آن انعکاس استراتژی های گذاشته شده توسط با تجربه solitaries ملاقات ما بالا مانند بازمانده از سلول انفرادی و در ersatz ماموریت مریخ. پذیرش خود را در انزوا و اجازه آن را به شما را عمیق تر به خودتان یادآوری هدف خود را — اینها محاکمه و درست استراتژی های موفق تنهایی. شما را پیدا خواهد کرد همان استراتژی های تکرار در منابع دیگر از تاریخ معاصر روانشناسان غربی و حضور ذهن معلمان باستان و متون بودایی.

و شاید برخی از آسایش در آن است. به تنهایی به عنوان شما ممکن است احساس کنید در حال حاضر به یاد داشته باشید که بسیاری از انسان ها را تجربه کرده اند انزوا قبل از اینکه شما و آنها شما را به سمت چپ خود را به بهترین راهنمایی برای چگونه به بهترین استفاده را از آن. در یک حس شما در جامعه با آنها در حال حاضر.

شما نیز در جامعه با دوستان و خانواده به شما امکان دسترسی از طریق تلفن خود را, زوم, و غیره. ما باید کاملا به نگه داشتن با استفاده از این راه دور-سقوط فن آوری.

اما یک تفاوت وجود دارد بين استفاده از آنها از محل ناامیدی که در آن ما در حال تلاش برای تولید یک جریان ثابت از پچ پچ برای منحرف کردن اذهان ما را از ما aloneness و با استفاده از آنها از محل تمرکز حواس, که در آن ما در حال حاضر با آن مواجه ناراحتی از تنهایی و با تجربه آن را به طور طبیعی فروکش. هنگامی که ما دومی روانشناسان می گویند که زوم رقص می شود یک پاداش برای نزدیک شدن به جای اجتناب از تنهایی ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de