چگونه Baby-Sitters Club مطرح نسل

من مطرح شده توسط Baby-Sitters Club. و اگر شما یک دختر بچه در حال رشد در 80s و 90s شما احتمالا بیش از حد.

The Baby-Sitters Club, ان M. مارتین سری کتاب در مورد یک گروه از میانه مدرسه دختران که اهرم فرزند خود مراقبت قابلیت های خود را به کسب و کار کوچک بود بنیادی برای یک نسل است. از سال 1986 تا سال 2000 مارتین و یک ارتش کوچک از تواند ghostwriters نوشت: 213 حجم (131 در سری اصلی و دیگر 82 در spinoffs) با 176 میلیون نسخه چاپ شده است.

ظاهرا کتاب برای کودکان و نوجوانان سنین 9 تا 12 اما من به عنوان خوانده شده آنها را زمانی که من بسیار جوان بود و هم بسیاری از دوستان من است. کودکان جوان حریص مصرف کنندگان و برای خیلی از سری اجرا Baby-Sitters صنعتی پیچیده بود قرار دادن یک کتاب در هر ماه است. آنها مانند کتاب های کمیک تنها در مورد کودکان, مراقبت از کودکان به جای مبارزه با supervillains. (آنها گاهی اوقات حل رمز و راز هر چند عمدتا در رمز و راز و فوق العاده اسرار spinoff سریال.)

و در حال حاضر نسل جدیدی است که جلسه مربوط. در جولای 3, Netflix بکشد The Baby-Sitters Club برای اولین بار. این یک پیروزی یک تلویزیون نشان می دهد وفادار به کتاب در شخصیت و روح و روان و سبک اما به روز شده برای نسل جدید است. جدید babysitters گوشی های هوشمند (اما هنوز هم استفاده از یک تلفن ثابت به صورت رسمی در باشگاه کسب و کار) و یک کمپین رسانه های اجتماعی (اما آنها هنوز هم دست از آگهی برای دسترسی بهتر مشتریان هدف خود را از پدر و مادر نگران). اما بهترین چیزی که در مورد Netflix نسخه The Baby-Sitters Club است که در آن تنفس کردن از مد افتاده گرما و جذابیت این کتاب تا به حال خود را در بهترین.

که جذابیت بود که لازم نیست برای یک اقتباس وفادار; the Baby-Sitters Club کتاب بودند و اغلب خود را در بهترین و به طور کلی نمی شد به خصوص جذاب و یا به خصوص گرم. آنها نوتبوک در یک کارخانه و آن را نشان داد.

اما کتاب نیست در واقع نیاز به گرم و جذاب و یا عینی به خوبی نوشته شده به انجام کار خود را. است که چرا آنها وجود داشته است. است که چرا آنها مورد علاقه توسط یک نسل است. وجود آنها به خوانندگان جوان امن و غیرقابل تغییر فضا. و به انجام به همان اندازه که نیاز به فقط یک کمی وحشتناک است.

A 12-year-old girl in a sweatshirt and ripped jeans leans against a desk, looking thoughtful.
اوایل Kristy نوع عجول و بی پروا و جسورانه دختر کوچولو, ادبیات کودکان نمی تواند به اندازه کافی از. در اینجا او با بازی سوفی فضل.
Kailey Schwerman/Netflix

حماسه نگهداری از کودکان آغاز می شود با 1986 Kristy بزرگ ایدهکه در آن 12 سال کریستی — این bossiest از babysitters و از این رو خود را عملا به رهبر الهام گرفته است برای شروع این باشگاه پس از شاهد مادرش در تلاش برای پیدا کردن یک پرستار در کوتاه مدت متوجه. گرفتن توجه داشته باشید از این تعداد هم نمیزنند رفت و آمد پدر و مادر خود را کوچک طبقه متوسط شهر Stoneybrook, کانکتیکات, Kristy استخدام بهترین دوستان آنه ماری و کلودیا به علاوه سرد جدید استیسی دختر. هدف این است که برای ایجاد یک باشگاه به طوری که پدر و مادر مشغول فقط باید برای تماس با یک شماره برای رسیدن به یک کل گروه کثیر مسئول با تجربه نگهداری از کودکان. قبل از اینکه طولانی, داشتن یک طرح کسب و کار و مشتریان وفادار و به زودی آنها raking در پول است.

کریستی را از ایده های بزرگ است که در واقع یک کتاب خوب که من این معنی است که شما می توانید جزئیات آن را به عنوان یک فرد بالغ و لذت بردن از خودتان. کریستی که می سازد و او را برای اولین بار کسب و کار کوچک در سن 12 و کاملا در آن موفق است و یکی از کسانی که عجول و بی پروا و جسورانه دختران کوچک است که ادبیات کودکان پر از, یک پسر عموی نزدیک هر دو Ramona Quimby و Harriet the spy. و او را یک داستان موتور: او خیلی پر از جاه طلبی و برنامه های که شما نمی تواند کمک کند اما مانند او, اما او خیلی ساینده و متمایل به ریاست مابی به دوستان خود است که شما نمی توانید آنها را سرزنش زمانی که تنش ناشی درون گروه است که نیاز به مرتب کردن.

آن را فوق العاده لذت بخش به تماشای Kristy تعیین و درایو و فشار او را به یک وضعیت بد و سپس به تماشای او استفاده کنید که همان عزم و درایو و قدرت دوستی! — راه خود را خارج از آن.

و بین فردی تنش میان دختران در این مراحل اولیه به زیبایی کشیده شده است. کریستی و مری آن هر دو به سادگی هنوز هم کودکان و نوجوانان و در حالی که آنها به اندازه کافی مسئول برای مراقبت از کودکان کوچکتر و آنها لباس و رفتار کودکان و نوجوانان. کلودیا و استیسی در ضمن مشتاق به سمت teendom. آنها توسعه یافته جدید fascinations با لباس و آرایش و پسران. کریستی و مری آن احساس را پشت سر گذاشت و رد; Claudia and Stacey احساس بی دست و پا و ناراحت کننده در مورد حلق آویز کردن با دختران کمتر و خنک تر از آنها هستند. همه آنها در مورد مراقبت از یکدیگر و لذت بردن از شرکت های یکدیگر بدون در نظر گرفتن. این نوع از گروه شکستگی که ظهور در همه زمان ها در اطراف سن 12 سالگی و خواندن همراه به عنوان نگهداری از کودکان آن حرکت شدید فوتی و فوری است.

اما وجود دارد یک سراشیبی تند افت کیفیت پس از آن اولین کتاب شاید به این دلیل مارتین شروع به انتشار جدید حجم با افزایش سرعت. و پس از 35 رمان زمانی که مارتین در زمان یک گام به عقب و تواند ghostwriters وارد, کیفیت کتاب به سرعت در حال بدتر شده است. آنها خود را از دست داده ويژگی صدا و متمایز انرژی که سوار Kristy این ایده بزرگ به جلو است.

طرح تحولات متوقف mattering از یک کتاب را به دیگری. تحت مارتین حمایت دختران از سن 12 تا 13 و حرکت رو به جلو از هفتم به هشتم کلاس اما به عنوان تواند ghostwriters در زمان بیش از اعضای Baby-Sitters Club شد در زمان گیر کرده و متوقف شد پیشرفت. با این حال بسیاری از تابستان ساحل تعطیلات آنها خدمت می کنند به عنوان مادر یاران در زمانی که از مدرسه برگشتم در پاییز آنها را همیشه پیدا کردن خود را شروع کلاس هشتم همه را دوباره و دوباره. (به جز کلودیا که نقل مکان کرد و یک سال پس از او در بر داشت او نارساخوان.)

اما این کیفیت ملاحظات مهم نیست تا زمانی که شما یک کودک کوچک کردن راه خود را از طریق سری نیست که شما لذت فرمول به نگاه به جلو به. کودکان را دوست دارم تکرار و Baby-Sitters Club کتاب تکرار کاملأ پیچیده.

Four 12-year-old girls stand outside on a suburban street, carrying bookbags. Claudia is in a yellow jumpsuit, striped shirt, and patchwork jacket.
از چپ به راست, Shay ال Momona Tamada سوفی فضل و مالیا بیکر. توجه داشته باشید که قاتل الگوی ترکیبی در Claudia (Tamada).
Kailey Schwerman/Netflix

فرمول هر Baby-Sitters Club کتاب ساده است. و همه 131 جلد مرکزی سری تکرار آن را دقیقا.

در فصل اول ما با ما راوی این کتاب است. (هر دو کتاب به روایت های مختلف پرستار بچه در اول شخص.) او در توضیح خود ظاهر و شخصیت و پس از آن او می گذارد از او مرکزی درگیری کتاب: شاید استیسی است که بیش از حد علاقه مند در پسران و از دست دادن آهنگ از آنچه واقعا مهم و یا کلودیا است که با داشتن یک زمان سخت با تمرکز بر مدرسه او هنگامی که او خیلی بیشتر سرمایه گذاری در هنر و نگهداری از کودکان.

در فصل دو راوی حضور یک Baby-Sitters Club جلسه کلودیا در اتاق خواب به دلیل کلودیا خود خط تلفن و همچنین مستعد ابتلا به stashing مواد غذایی آشغال در مکان های مخفی مخفی. وجود راوی به نظر می رسد در اطراف در دوستان خود را و یکی یکی او در توصیف خود, لباس های خود را دو مرکزی صفات شخصیتی و جایی که آنها مناسب در باشگاه های فردی و شبکه.

همیشه این بخش شامل یک شرح طولانی از کلودیا واقعا شگفت آور کمد چون کلودیا تعریف صفت شخصیتی است که او هنری و دوست دارد لباس. ساز و برگ خود را توصیف همیشه بازیگوش و خلاق معابر از هر کتاب است که احتمالا به همین دلیل آنها را تبدیل به ماندگارترین میراث سری و چندین وبلاگ و Instagrams اختصاص داده شده به کلودیا حس مد. من شخصا هرگز فراموش نکنید این بار او تصمیم گرفت به لباس به عنوان خانم غذا را سرخ کردن از اتوبوس مدرسه سحر و جادو برای رفتن به مدرسه به دلیل او تا به حال یک علم بزرگ آزمون آینده و او فکر پانسمان به عنوان خانم غذا را الهام بخش خود را.

از آنجا که کتاب درآمد حاصل از طریق چند اپیزودیک شغل نگهداری از کودکان در حالی که این زمان راوی دسته خود فردی و/یا مسائل مربوط به خانواده. در پایان این کتاب همه چیز را حل و فصل شده است با کمک و تمام نشدنی پشتیبانی از Baby-Sitters Club.

برای یک کودک خواننده این تکرار فرمول بهترین چیزی که بعد از شنیدن آهنگ های مورد علاقه خود در یک حلقه تا زمانی که شما خسته از آن است که آن را از لحاظ جسمی دردناک برای شنیدن دوباره آن را. وجود دارد یک حس عمیق و راحتی و تقریبا انگیز احساس امنیت می آید که در دانستن دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد از یک کتاب به بعد. آن را لذت بخش را در همان راه که داشتن قسمت های قدیمی از دوستان در پس زمینه است که لذت بخش است. شما در حال حلق آویز کردن با دوستان خود و تماشای آنها را به انجام دقیقا همان چیزی که آنها را همیشه انجام دهید. چگونه فوق العاده است.

و همچنین شما می توانید لذت بردن از خود ارائه داد. هر یک تا حدود دو شخصيتی است که دقیقا به عنوان بسیاری از شما نیاز به کشف کردن که یکی از شما با شناسایی بیشتر مانند یک نیا-جنسیت و شهر مرتب سازی: کریستی است که متمایل به ریاست مابی و منتظر در حالی که استیسی مد نیویورکر و همچنین دیابتی. من خودم (کتابی و خجالتی) که خودم برای مری آن را به عنوان به زودی به عنوان من ترک خورده باز اولین کتاب من. اما زمانی که مارتین ترویج 11 ساله مالوری پایک است که همچنین کتابی و خجالتی به صفوف باشگاه من تا به حال یک جزئی وجودی بحران است. کدام یک بود ؟ به عنوان یک بزرگسال, من می توانید ببینید که هر دو آنه ماری و مالوری در حال ضعیف ترین شخصیت های این سری است اما من جوان بود.

A Latina girl sits at a cafeteria table, smiling, with a salad and a bottle of green juice in front of her.
Netflix به روز رسانی سحر ممکن است تغییر نمی کند و خودش را برای یک پسر, اما او قطعا هنوز هم نوشیدنی آب سبز. در اینجا او با بازی Xochitl گومز.
Kailey Schwerman/Netflix

یکی از دلایل The Baby-Sitters Club بسیار ارزشمند برای بسیاری از مردم این است که ما با خواندن این کتاب سری زمانی که ما کودکان بسیار جوان و آن را راهنمای ما به در حال توسعه را به طور کامل اجتماعی انسان است. The Baby-Sitters Club تدریس ما را به رویای بزرگ به کار سخت به انجام مسئولیت های خود و برای حمایت از ما دوستان شما. و آن را به ما آموخت کمتر سالم همه چیز بیش از حد.

من یاد گرفتم در مورد زنانگی از The Baby-Sitters Club. به طور خاص, من یاد گرفتم که یکی از قوانین از زنانگی از ’90s: شما تا به حال به زیبا بود اما سرد نیست به کسی که مراقبت در مورد زیبایی است. شما تا به حال به نگاه کامل است, اما شما هرگز باید همیشه در هر کاری به دست آوردن وجود دارد.

این پیام بود جاسازی شده در یک مقدار عادلانه از فرهنگ پاپ از ’90s. 1999 فیلم 10 Things I Hate About You تیز به ما نشان داد Julia Stiles را کت شستن صورت خود را در مقابل خواهر شوهر primping و preening با مفهوم بودن که دختران سرد نمی عقده روحی خود را نظافت مانند بیانکا انجام داد. آنها خود را شسته و آن را به نام یک روز. اما شما فقط می توانید واقعا به دور با این نگرش اگر شما مانند نگاه جوان Julia Stiles را در 10 Things I Hate About You, و در زندگی واقعی است که یک نگاه است که طول می کشد برخی از نظافت.

50 جلد از The Baby-Sitters Clubکه در سال 1992 به نام سحر بزرگ تاریخ. ویژگی های آن سپیده دم که پیوست Baby-Sitters Club در کتاب 5 (صفات شخصیتی: از کالیفرنیا, hippie) دادن خودش قبل به طوری که او می تواند به جذب یک پسر او را دوست دارد. او همچنین revamps شخصیت او به طوری که او به نظر می رسد بیشتر سرد اقدام گنگ در کلاس ریاضی چرا که او فکر می کند cool kids don’t انجام خوبی در مدرسه. دیگر نگه داری بچه ها وحشت زده و خشم در رفتار او و در پایان معلوم می شود که سحر نمی نیاز به انجام هر یک از چیزهایی که او به این دلیل که پسر خود را دوست داشت تنها راه او بود. بنابراین سحر خندق آرایش و بیگودی و تبدیل شدن به پیر هوشمند و مسئول هیپی خود.

این نمایان پیام این داستان این است که شما همیشه باید خودتان درست, شما هرگز نباید خودتان کوتاه مدت برای یک پسر, و اگر او را به ارزش زمان خود او را مانند شما تنها راه شما هستند. اما زمانی که من خواندن آن را به 7 یا 8 سال من به یاد داشته باشید احساس باطل تحقیر برای سحر یک تحقیر بنابراین وحشی آن نقطه به سمت نفرت. چگونه جرات او که قوانین را نمی دانند از داستان که در آن او زندگی می کنند ؟ چگونه جرات او می خواهید چیزی به طوری که او سعی کرد به خم شدن پارچه از واقعیت های اطراف آن زمانی که هر کس می داند که دختران نباید ابراز تمایل برای هر چیزی ؟ چگونه جرات او قرار داده و هر کار به ظاهر خود را به ویژه هنگامی که به عنوان کاور برای سحر بزرگ تاریخ به وضوح نشان داد او در حال حاضر نگاه کامل است ؟

من فکر کردم آن را خوب و درست است که سحر باید مجازات برای گناهان او را از طریق مخالفت از دوستان او. من در بر داشت آن مسهل. و من می دانستم که اگر چه من هرگز نمی توانست آن را به کلمات در آن زمان آنچه که او بود که برای نبود رد از خود واقعی خود را. آن بود که او تا به حال اجازه دهید هر کس او را در این کار نسبت به ساختمان خود او می خواست.

A white woman sits in a classroom, surrounded by young Asian American children holding books and watching her adoringly.
Ann M. Martin احاطه شده توسط official fan club در PS 2 در محله چینی ها در شهر نیویورک است.
ماریان بارللنا/تصاویر زندگی مجموعه از طریق گتی ایماژ/گتی ایماژ

The Baby-Sitters Club اولین کار فرهنگی که من می توانید به یاد داشته باشید داشتن یک زیبایی واکنش. به این معنا که این کتاب برای اولین بار برای همیشه موقع من فکر کردم: “نه من فکر نمی کنم این بسیار خوب است و من مطمئنم تقصیر نهفته در آن است و نه با من” بود Baby-Sitters Club کتاب.

که حجم آن را کاملا از دست داده است و به مه از زمان, اما قطعا آن را باید شده در بالا می رسد مرکزی سری در اطراف ’80s یا ’90s. من گیر با Baby-Sitters Club بدون در نظر گرفتن به 100s از حس وظیفه و یک completist اخلاق, اما در اطراف حجم 109 (1997 را Mary Anne به نجات — این یکی از یکی در مورد مری آن را دوست لوگان و من هرگز می تواند به لوگان کتاب) من غلبه با حس ناامیدی.

من نمی تواند من کاملا نمی خواهد نگه داشتن خواندن مهم نیست که چقدر بلند مارتین می خواستم به گسترش سری. من نمی توانستم تحمل به آن را انجام دهد. من تا به حال گوش به آهنگ تا چند بار در یک ردیف است که تنها با شنیدن آن باعث درد.

امروز بیش از 20 سال بعد, من فکر می کنم چیزی وجود دارد که یک بیت زیبا در مورد گرفتن برای رسیدن به آن نقطه در یک سری نقطه که در آن شما را متوقف خواندن نه به خاطر هیچ چیز از چپ به عنوان خوانده شده, اما دلیل این که شما سیرچشم خودتان. از آنجا که نوزاد-Sitters Club بود که نادر موجودی: یک سری که رفت تا زمانی که شما می توانید بزرگ تر شدن آن را در زمان واقعی است. آن بنیادی است و بخشی از آنچه که باعث می شود آن را بسیار بنیادی است که شما می توانید بر روی آن بستگی دارد به اندازه کافی احساس امنیت زمانی که شما آن را ترک.

Netflix بکشد The Baby-Sitters Club بزرگ و بهتر گردد از این کتاب بودند. آن را احساس نمی کند به عنوان اینکه این نوتبوک توسط خط مونتاژ که کبودی یک کتاب-یک-ماه سرعت. این احساس به عنوان اینکه آن بوده است دستکاری شده توسط یک تیم است که مراقبت در مورد کیفیت.

آن را نیز احساس می کند مانند یک نشان می دهد هدف در هر دو دلتنگ millennials و فرزندان جوان خود را. و دلیل آن را نشان می دهد که کودکان در حال رفتن به سازمان دیده بان آن را نیز بدون شک رفتن به نشان می دهد که از بینندگان جوان انتخاب کنید تا اشتباه و لت و پار درس که هیچ کس کاملا متوجه می شود نشان می دهد که آموزش آنها.

آزمون که آیا تلویزیون نشان می دهد خواهد بود به عنوان پایدار و بنیادی به عنوان منبع مواد است و نه فقط اینکه آیا یا نه آن را به خوبی گردد تلویزیون. آن است که آیا یا نه آن را به رشد چنین نهادی است که کودکانی که تماشای آن را در حال حاضر قادر خواهد بود به راه رفتن به دور از آن زمانی که آنها به پایان رسید با آن امن در دانش است که در آن همیشه وجود دارد خواهد بود به عنوان پایدار و تغییر ناپذیر است که به عنوان فصل دو فرمول است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>