چگونه می تواند ما را در ممنوعیت صورت به رسمیت شناختن هنگامی که آن را در حال حاضر در همه جا ؟

Open Sourced logo

تشخیص صورت است که با داشتن یک حساب. تظاهرات اخیر علیه نژادپرستی و خشونت پلیس تابیده اند یک نور در ابزار نظارت موجود برای اجرای قانون و عمده شرکت های فن آوری به طور موقت حمایت دور از تشخیص صورت و اصرار مقامات فدرال به گام و تنظیم.

در اواخر ماه گذشته به ما آموخته است که از اول شناخته شده نادرست دستگیری ناشی از نادرست تشخیص چهره سیستم شامل یک مرد سیاه و سفید در میشیگان شناسایی شده توسط نرم افزار است که دیترویت رئیس پلیس بعد اعتراف به حال 96 درصد تفاهم به رای دادن. و یک سیاست گروه از Association for Computing Machinery, یک محاسبات جامعه با نزدیک به 100,000 اعضای خواستار تعلیق از شرکت های بزرگ و دولت با استفاده از تکنولوژی با استناد به نگرانی های که در آن ساخته شده است در تعصبات می تواند به طور جدی به مخاطره می اندازد مردم است.

همچنین فشار از کنگره است. مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal و Ayanna Pressley و سنسور. Jeff Merkley و Ed Markey پیشنهاد قانون جدید را که منع دولت فدرال با استفاده از تشخیص چهره و تشویق دولت های ایالتی و محلی برای انجام همان. این یکی از گسترده ترین طرح ها برای محدود کردن بحث فن آوری بیومتریک در ایالات متحده و در عین حال مورد ستایش قرار داد توسط نژادی عدالت و طرفداران حفظ حریم خصوصی.

همه این ها به دنبال یک حرکت چندین عمده شرکت های فن آوری از جمله آی بی ام آمازون و مایکروسافت به توقف یا محدود کردن اجرای قانون دسترسی به خود را تشخیص چهره برنامه های.

اما در میان تمرکز بر دولت استفاده از تشخیص چهره بسیاری از شرکت ها هنوز هم یکپارچه سازی فن آوری به طیف گسترده ای از مصرف کننده محصولات. در ماه ژوئن اپل اعلام کرد که این امر می تواند شامل تشخیص صورت به آن HomeKit و لوازم جانبی که چهره خود را شناسایی تکنولوژی می تواند گسترش به پشتیبانی از ورود به سایت در Safari. در میان Covid-19 گیر برخی از شرکت های شتافت برای قرار دادن به جلو بیشتر تماس تکنولوژی بیومتریک مانند تشخیص صورت فعال کنترل دسترسی.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد تمام این به ظاهر بی ضرر راه است که ما تصاویر دستگیر شده, ما باید به یاد داشته باشید ما باید قوانین برای محافظت از ما” موتل Nkonde یک همکار در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد را برکمن کلاین مرکز گفت Recode. “و پس از آن تصاویر می تواند علیه شما استفاده می شود.”

راحتی که بسیاری از پیدا کردن در دستگاه های مصرف کننده مجهز به تشخیص چهره امکانات می ایستد در تضاد کامل با فشار رو به رشد برای تنظیم و حتی ممنوعیت تکنولوژی استفاده شده توسط دولت. که نشانه آن است که مقامات به دنبال به طور موثر تنظیم تکنولوژی را به حساب آن طیف وسیعی از کاربردها از تشخیص صورت که آنلاک گوشی های هوشمند را به dystopian صدایی پایگاه داده های اداره شده توسط اجرای قانون است.

هنگامی که در اوایل این سال Recode خواسته سناتور. Jeff Merkley چه الهام گرفته از فشار برای تنظیم, تکنولوژی, او اشاره کرد که چگونه به سرعت عکس برنامه بر روی آی فون خود را می تواند شناسایی اعضای خانواده خود است. او زده شد که چگونه به راحتی اجرای قانون می تواند قادر به ردیابی افراد با فن آوری بلکه چگونه قدرتمند آن در حال حاضر تبدیل شده بر روی خود دستگاه.

“شما می توانید آمار آن شخص و هر عکسی که گرفته اید با آن شخص در آن نشان خواهد داد تا” Merkley گفت: در آن زمان. “من فقط رفتن, ‘Wow.'”

یکی از محبوب ترین استفاده از تشخیص چهره است تایید است که اغلب استفاده می شود برای ورود به دستگاه های الکترونیکی. به جای تایپ کردن رمز عبور بر یک مقابل دوربین رو بر روی گوشی جرقه بزند یک عکس از کاربر و سپس اعزام الگوریتم های تشخیص صورت برای تایید هویت خود را. این یک مناسب (هر چند نه به طور کامل اثبات احمق) از ویژگی های محبوب ساخته شده که اپل راه اندازی شد در صورت شناسایی با آیفون X در سال 2017. بسیاری از گوشی های دیگر شرکت ها از جمله سامسونگ و ال جی و موتورولا در حال حاضر ارائه تشخیص چهره مبتنی بر گوشی آنلاک و فناوری به طور فزاینده ای استفاده می شود برای آسان تر log-in در کنسول های بازی لپ تاپ و برنامه های از همه نوع.

اما برخی از مصرف کننده متمرکز بر برنامه های کاربردی از تشخیص صورت فراتر از تأیید این معنی که آنها نه تنها در تلاش برای شناسایی کاربران خود را, اما همچنین افراد دیگر است. یک نمونه اولیه از این است که Facebook را تشخیص چهره مبتنی بر عکس برچسب زدن که اسکن از طریق عکس پست کاربران را به پلت فرم در سفارش به پیشنهاد برخی از دوستان آنها می برچسب شده است. تکنولوژی مشابه نیز در برنامه های مانند گوگل عکس اپل عکس, که هر دو می تواند به طور خودکار شناسایی و تگ افراد در یک عکس.

اپل در واقع با استفاده از این برچسب زدن از ویژگی های در برنامه Photos به قدرت جدید تشخیص چهره قابلیت HomeKit را فعال کنید دوربین های امنیتی و هوشمند doorbells. چهره ای که نشان می دهد تا در خوراک دوربین می توان متقابل با پایگاه داده از برنامه عکس به طوری که شما اطلاع زمانی که مثلا یک دوست خاص و ضربه زدن بر روی درب خود را. گوگل آشیانه دوربین های دیجیتال و دیگر تشخیص چهره را فعال کنید سیستم های امنیتی ارائه ویژگی های مشابه. چهره مبتنی بر شناسایی نیز ظاهر در برخی از تلویزیون های هوشمند است که می تواند تشخیص دهد که کدام عضو از یک خانواده است و نشان می دهد متناسب با محتوا.

تشخیص صورت است که استفاده می شود برای شناسایی و تایید در تعداد فزاینده ای از دستگاه های, اما به احتمال زیاد امکانات برای تکنولوژی است که فراتر از این دو برنامه های کاربردی مصرف کننده. شرکت HireVue اسکن چهره با هوش مصنوعی برای ارزیابی متقاضیان کار. برخی از خودروها مانند سوبارو استفاده از بیومتریک و دوربین برای پیگیری که آیا رانندگان متمرکز ماندن در جاده ها و شرکت های مختلف در حال بررسی نرم افزار است که می تواند حس احساسات در صورت یک ویژگی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت بر رانندگان است. اما که می توانید جدید معرفی تعصب مشکلات بیش از حد.

“در زمینه self-driving cars, آنها می خواهم برای دیدن اگر راننده خسته است. و این ایده است که اگر راننده خسته است و سپس خودرو را بیش از” گفت: Nkonde که او نیز اجرا می شود غیر انتفاعی AI برای مردم است. “مشکل این است که ما نمی [همه] هیجان بخرج دادن در راه همان است. “

تشخیص چهره سیستم های سه مواد تشکیل دهنده اصلی: یک منبع تصویر یک پایگاه داده و یک الگوریتم است که آموزش دیده برای مطابقت با چهره های مختلف در سراسر تصاویر. این الگوریتم می تواند به طور گسترده ای متفاوت است در دقت و به عنوان محققان مانند MIT شادی Buolamwini باید مستند نشان داده شده است به طور نامتناسبی نادرست بر اساس دسته بندی مانند جنسيت و نژاد. هنوز تشخیص صورت سیستم می تواند در اندازه از پایگاه داده های خود را — است که چگونه بسیاری از مردم می توانید یک سیستم شناسایی — و همچنین به عنوان توسط تعدادی از دوربین ها و یا تصاویر آنها به اینترنت دسترسی دارند.

در صورت شناسایی یک مثال از یک تکنولوژی شناسایی چهره مورد استفاده قرار گیرد برای تایید هویت. سیستم چک است که یک کاربر در صورت منطبق با چهره که در تلاش برای باز کردن دستگاه. صورت ID جزئیات یک فرد کاربر قبلا ثبت شده بر روی دستگاه. به این ترتیب اپل الگوریتم است که به سادگی پاسخ به این سوال که آیا یا نه به فرد است که کاربر تلفن. این طراحی شده است که برای شناسایی تعداد زیادی از مردم است. تنها یک کاربر اطلاعات بیومتریک درگیر است و از همه مهمتر اپل ارسال می کند نیست که داده های بیومتریک به ابر; آن باقی می ماند بر روی دستگاه کاربر.

هنگامی که بیش از یک فرد درگیر است, تشخیص چهره مبتنی بر هویت تایید پیچیده تر است. نگاهی Facebook تشخیص چهره مبتنی بر عکس tagging, به عنوان مثال. آن را اسکن از طریق عکس یک کاربر برای شناسایی دوستان خود را به طوری که آن را نه فقط شناسایی کاربر است که چهره ID ، این تلاش به نقطه هر کاربر دوستانی که تصمیم گرفتند در صورت تشخیص بر اساس برچسب زدن از ویژگی های. Facebook می گوید آن را به اشتراک بگذارند مردم صورت قالب با هر کسی اما آن زمان سال برای این شرکت به کاربران کنترل از ویژگی های. Facebook موفق به دریافت اجازه کاربران قبل از اجرای عکس-tagging), قابلیت بازگشت در سال 2010 این شرکت موافقت به پرداخت $550 میلیارد دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از نقض حریم خصوصی کاربران است. Facebook نداشت شروع به درخواست کاربران برای انتخاب کردن در تا 2019.

سوال از رضایت می شود کاملا مشکل ساز در زمینه های امنیتی دوربین های فیلم. گوگل لانه دوربین اپل HomeKit دوربین های دیجیتال و دیگر دستگاه ها می توانید به کاربران اجازه ایجاد آلبوم از چهره های آشنا, به طوری که آنها می توانید دریافت یک اعلان هنگامی که دوربین تشخیص چهره تکنولوژی لکه های یکی از این افراد است. با توجه به اپل جدید HomeKit صورت به رسمیت شناختن ویژگی به کاربران امکان می دهد به نوبه خود در اطلاعیه برای زمانی که مردم برچسب شده در برنامه عکس خود را به نظر می رسد در دوربین. آن را نیز اجازه می دهد تا آنها را تنظیم هشدار برای افرادی که اغلب خود به راهرو مانند یک سگ واکر اما نه در خود عکس کتابخانه و برنامه. اپل می گوید شناسایی همه اتفاق می افتد به صورت محلی بر روی دستگاه.

A Nest camera is mounted on a house.
گوگل لانه دوربین ارائه یک خوراک ویدئویی از طریق یک برنامه تلفن هوشمند برای هزینه های کوچک ماهانه ارائه صورت به رسمیت شناختن ویژگی های.
اسمیت مجموعه/Gado/گتی ایماژ

جدید اپل ویژگی های مشابه آشنا, تشخیص چهره از ویژگی های است که می تواند با گوگل آشیانه مفت و دوربین های امنیتی. اما استفاده از این ویژگی را که خاموش است به طور پیش فرض است تا حدودی تیره است. گوگل کاربران هشدار می دهد که بسته به قوانین جایی که آنها زندگی می کنند آنها ممکن است نیاز به دریافت رضایت از کسانی که آنها اضافه کردن اطلاعیه ها و برخی ممکن است قادر به استفاده از آن در همه. برای مثال گوگل را از ویژگی های موجود در ایلینوی که در آن دولت را سخت بیومتریک اطلاعات حریم خصوصی عمل می کنند نیاز به اجازه صریح برای مجموعه ای از داده های بیومتریک. (این قانون در مرکز اخیر $550 میلیارد Facebook حل و فصل است.) گوگل می گوید کاربران خود را در صورت کتابخانه ها “در ابر ذخیره می شود که در آن رمزگذاری شده است در حمل و نقل و در حال استراحت و چهره نیستند مشترک فراتر از ساختار خود را.”

بنابراین گوگل و اپل مجهز به دوربین های امنیتی هستند به صراحت بشود به مصرف کنندگان و پایگاه داده استفاده شده توسط خود را به صورت الگوریتم های تشخیص بیشتر یا کمتر محدود است.

خط بین مصرف کنندگان فن آوری مانند این و پتانسیل قدرتمند پلیس ابزار نظارت, اما, می شود تاری با سیستم های امنیتی ساخته شده توسط حلقه. حلقه که متعلق به آمازون همکاران با ادارات پلیس و در حالی که حلقه می گوید محصولات خود را نمی در حال حاضر استفاده از تشخیص چهره, تکنولوژی, گزارش های متعدد نشان می دهد که این شرکت به دنبال ساخت تشخیص چهره مبتنی بر محله پیگیریها. حلقه نیز توزیع نظرسنجی به آزمایشکنندگان بتا به ببینید که چگونه آنها را احساس می کنید در مورد تشخیص چهره امکانات. دامنه این همکاری ها نگران کننده است به اندازه کافی است که در روز پنج شنبه در کنگره رجا Krishnamoorthi سر از خانه نظارت کمیته خواست برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حلقه بالقوه صورت به رسمیت شناختن یکپارچگی در میان سایر سوالات در مورد این محصول مشکل دیرینه با نژاد پرستی.

بنابراین به نظر می رسد که در صورت به رسمیت شناختن سیستم های تبدیل شدن به بلند پروازانه تر — به عنوان پایگاه داده های خود را تبدیل شدن به بزرگتر و الگوریتم خود را با وظیفه هستند سخت تر شغل — تبدیل شدن آنها بیشتر مشکل ساز است. متی Guariglia, یک تحلیلگر سیاست در بنیاد مرز الکترونیک گفت Recode که در صورت تشخیص نیاز به ارزیابی در “کشویی مقیاس آسیب برساند.”

زمانی که تکنولوژی استفاده شده در گوشی خود را صرف بیشتر وقت خود را در جیب خود نمی اسکن از طریق فضاهای عمومی. “حلقه, دوربین, از سوی دیگر نمی مستقر فقط برای هدف خود را دنبال چهره” Guariglia گفت. “اگر تشخیص صورت فعال شد که می خواهم به دنبال در چهره هر عابر پیاده که راه می رفت و می تواند شناسایی آنها است.”

پس از آن به سختی تعجب است که مقامات بیشترین شدت فشار برای محدود کردن استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره توسط اجرای قانون است. ادارات پلیس و سازمان های مشابه نه تنها دسترسی به مقدار زیادی از تصاویر و فیلم های, بلکه فوق العاده زیادی صورت پایگاه داده. در واقع جورج تاون مرکز برای حفظ حریم خصوصی و تکنولوژی یافت می شود در سال 2016 است که بیش از نیمی از آمریکایی ها در صورت به رسمیت شناختن پایگاه داده است که می تواند شامل عکس لیوان و یا به سادگی مشخصات عکس گرفته شده در راهنمایی و رانندگی.

و به تازگی دامنه صورت پایگاه داده های در دسترس به پلیس افزایش یافته و حتی بزرگتر. بحث راه اندازی Clearview AI ادعا می کند که استخراج وب برای میلیاردها عکس های ارسال شده به صورت آنلاین و در رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک صورت گسترده به رسمیت شناختن پایگاه داده که آن را در دسترس ساخته شده است به سازمان های اجرای قانون. با توجه به جیک Laperruque ارشد مشاوره در پروژه نظارت دولت و این نشان دهنده ترس و وحشت در آینده برای تشخیص چهره تکنولوژی.

“اثرات آن, هنگامی که آن را در دولت در دست می تواند بسیار شدید” Laperruque گفت. “می توان آن را واقعا شدید اگر آن کار نمی کند و شما باید غلط شناسه که ناگهان تبدیل به سرب تبدیل شده که بر اساس یک کل مورد و می تواند باعث شود کسی به متوقف یا توقیف کرد.”

او افزود: “و می توان آن را واقعا شدید اگر آن را به خوبی کار می کنند و اگر آن را در حال استفاده می شود به فروشگاه لیست از افرادی که در تظاهرات و یا یک تظاهرات سیاسی.”

این تشخیص صورت و فن آوری بیومتریک توقف عمل به تازگی معرفی شده در کاپیتول هیل گسترده است. آن را ممنوع کرده فدرال استفاده از نه تنها تشخیص چهره اما همچنین انواع دیگر فن آوری بیومتریک مانند تشخیص صدا و راه رفتن و به رسمیت شناختن و تا زمانی که کنگره می گذرد دیگر قانون تنظیم فن آوری است. این لایحه به شرح زیر پیشنهاد دیگر برای محدود کردن دولت در استفاده از تکنولوژی از جمله یکی که نیاز به یک دادگاه-حکم صادر شده برای استفاده از تشخیص چهره و دیگری که حد بیومتریک در فدرال کمک مسکن. برخی از دولت های محلی مانند سان فرانسیسکو نیز محدود خود را در دستیابی به فن آوری است.

بنابراین آنچه در مورد تشخیص صورت هنگامی که آن را استفاده مردم از دستگاه های شخصی و یا شرکت های خصوصی? کنگره مورد بحث و بررسی استفاده از, تجاری, تشخیص چهره و هوش مصنوعی به طور گسترده تر. لایحه ای به نام مصرف کننده در صورت به رسمیت شناختن حریم خصوصی عمل خواهد نیاز به رضایت صریح و روشن از شرکت های جمع آوری مردم اطلاعات بیومتریک و الگوریتمی شفافیت عمل خواهد نیاز به شرکت های بزرگ به بررسی هوش مصنوعی از جمله تشخیص چهره سیستم برای تعصب.

اما طبیعت همه جا از صورت به رسمیت شناختن بدان معنی است که تنظیم تکنولوژی به ناچار نیاز به تکه تکه قوانین و توجه به جزئیات به طوری که خاص موارد استفاده نمی کنید نادیده گرفته شده است. سان فرانسیسکو به عنوان مثال تا به حال برای اصلاح آن صورت به رسمیت شناختن فرمان پس از آن به طور تصادفی ساخته شده پلیس-وزارت-متعلق به اپل غیر قانونی است. زمانی که بوستون گذشت اخیر آن صورت به رسمیت شناختن فرمان آن ایجاد محرومیت برای تشخیص چهره استفاده می شود برای ورود به دستگاه های شخصی مانند لپ تاپ ها و گوشی های.

“ساز و تنظیم کننده خیلی متفاوت هستند” گفت: Brian Hofer که به کمک هنر و صنعت در سان فرانسیسکو تشخیص صورت, ممنوعیت, و اضافه کرد که او در حال حاضر به دنبال ایجاد قوانین محلی پس از مدل ایلینویز’ بیومتریک قانون حریم خصوصی است که تمرکز بیشتر بر مصرف کنندگان است. “قوانین بسیار متفاوت از آن خواهد بود احتمالا غیر ممکن است برای نوشتن یک, پاک, به وضوح قابل درک لایحه تنظیم هر دو مصرف کننده و دولت است.”

یک قانون تنظیم تشخیص چهره تکنولوژی ممکن است به اندازه کافی. محققان الگوریتمی لیگ عدالت, یک سازمان است که با تمرکز بر عادلانه هوش مصنوعی نامیده اند یک رویکرد جامع تر. آنها استدلال می کنند که تکنولوژی باید کنترل شده و کنترل شده توسط دولت فدرال ، در مارس پیشنهاد محققان مشخص شده چگونه غذا و دارو می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای یک سازمان جدید است که قادر خواهد بود برای انطباق با طیف گسترده ای از دولت و شرکت های بزرگ و خصوصی با استفاده از تکنولوژی. این می تواند به ارائه یک چارچوب قانونی برای محافظت از مصرف کنندگان از آنچه که آنها به خرید از جمله دستگاه هایی است که با تشخیص چهره.

در ضمن در حال رشد در همه جا از تکنولوژی شناسایی چهره می ایستد برای عادی سازی یک شکل از نظارت است. به عنوان روچستر موسسه فناوری پروفسور اوان Selinger استدلال “به عنوان مردم وفق دهند به طور معمول با استفاده از هر صورت سیستم اسکن و آن را به پس زمینه به عنوان یکی دیگر از جنبه عادی معاصر دیجیتالی واسطه زندگی خود را خواسته و اعتقادات می تواند تبدیل برروی آن مهندسی مجدد.”

و حتی اگر وجود ممنوعیت اجرای قانون با استفاده از تشخیص چهره و موثر است به یک رشته فن آوری است که هنوز تبدیل شدن به یک بخشی از زندگی روزمره است. ما در نهایت باید برای مقابله با عواقب آن است.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>