هنگ کنگ را در آینده تحت چین امنیتی جدید قانون توضیح داد

ژوئیه 1 در هنگ کنگ همواره بعد از اعتراض. آن را نشانه سالگرد خاک را تحویل از بریتانیا به چین در سال 1997. در این سال از 23 سال بعد Hongkongers اعتراض دوباره اما این بار وجود دارد به مراتب بیشتر در معرض خطر از شاید در هر زمان.

چرا که در 1 ژوئیه سال 2020 اولین روز کامل که چین جدید امنیت ملی قانون می دهد که پکن قدرت های گسترده ای برای سرکوب مخالفت سیاسی علیه حزب کمونیست چین بود که در اثر کامل در هنگ کنگ است.

جزئیات کامل این قانون نبودند شناخته شده تا آن را به اثر رفت. قانون به طور خاص جرم “تجزیه طلبی براندازی سازمان و ارتکاب فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی و یا با عناصر خارجی به خطر انداختن امنیت ملی”است.

آنچه که آبشار در آن دسته مبهم است و به عقیده کارشناسان. که یک دستور به صورت گسترده استفاده از این قانون است که همچنین حمل شیب دار مجازات از جمله زندان ابد جدی ترین جرائم.

زمانی که بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در سال 1997 آن را با این وعده که پکن به هنگ کنگ نيمه استقلال حداقل تا 2047 تحت قانون شناخته شده به عنوان “یک کشور و دو سیستم.” دولت چین به آرامی فرسایش هنگ کنگ استقلال در سال های پس, در حالی که هنوز فصاحت ارتکاب به این اصل است.

اعمال امنیت ملی قانون ریپ دور است که نما به طور کامل به طور مستقیم تهدید هنگ کنگ جامعه مدنی مستقل مطبوعات و بدیهی است که این سرزمین پایدار دموکراسی.

قانون به معنی “کنترل کامل و در کل از هنگ کنگ و نابودی هنگ کنگ سیستم” ویکتوریا قلع-bor Hui, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نوتردام به من گفت.

معترضان طرفدار دموکراسی سخن می گفت با ابراز احساسات مشابه.

“من حدس می زنم همه ما دیده می شود این آینده, اما آن را فقط احساس می کند بسیار سورئال به هر کس که هنگ کنگ است که واقعا تحت “یک کشور یک سیستم'” علم 27 ساله از معترضان خواست که به شناسایی تنها او نام خانوادگی نام از نگرانی برای ایمنی او به من گفت.

علم گفت که او و بسیاری از دوستان او بیدار ذره ذره به توتالیتاریسم حزب کمونیست. با این حال او هنوز هم برگزار شد به کمی امید یک نوع خواب است که حزب کمونیست چین می تواند تبدیل به لیبرال تر بیشتر رایگان. تا به حال است.

“امروز با این قانون گذشت من و دوستان من فکر می کنم که ما هرگز نمی تواند به عقب برویم به چه چیزهایی بودند. در حال حاضر ما فقط یک شهر گوانگژو و شانگهای یا پکن یکی از شهرهای سرزمین اصلی چین تحت کنترل” علم گفت.

اما این تهدید جدید از بازداشت و یا تحت تعقیب برای صحبت کردن متوقف نمی علم و هزاران نفر دیگر از اعتراض در تاریخ 1 ژوئیه (و نه این شهر در حال انجام ممنوعیت تجمعات عمومی با توجه به coronavirus). با توجه به هنگ کنگ مطبوعات آزاد برخی از معترضان پراکنده joss مقالات — سفارشی چینی در مجالس ترحیم — در خیابان به نمایندگی از مرگ “یک کشور و دو سیستم.”

“این واقعا اولین بار است که من تا به حال یک احساس واقعی من بود دستگیر فقط به خاطر صحبت کردن با صدای بلند شعار یا برگزاری یک پوستر در خیابان” 22 ساله معترض که خواست ناشناس باقی می ماند برای ایمنی خود گفت: از طریق WhatsApp.

اما می گوید که برخی از دوستان شما تصمیم به پیوستن به این تظاهرات با توجه به آن بسیار خطرناک تر به صحبت کردن و یا نگاهی به خیابان ها در حال حاضر به دلیل قدرت حزب کمونیست چین “است بیش از حد قوی برای مقابله و یا حتی شورش علیه.”

و هنگ کنگ مقامات هدر رفته هیچ زمان با اجرای. حداقل 10 نفر دستگیر شدند روز شنبه تحت امنیت ملی قانون. که شامل یک مرد دستگیر و برای داشتن یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم یک زن دستگیر و برای برگزاری یک نشانه خواستار هنگ کنگ استقلال (که همچنین ویژه انگلیسی و آمریکایی پرچم) و 15 سال بازداشت برای تکان دادن یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم با توجه به هنگ کنگ رایگان را فشار دهید.

اضافی 370 نفر نیز بازداشت شده اند به گفته پلیس هنگ کنگ که با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و توپ آب را به سعی کنید به شکستن تظاهرات با تکیه بر همان آمرانه تاکتیک های گالوانیزه که در هنگ کنگ به معترضان طرفدار دموکراسی در سال گذشته است. اما یک زن 24 ساله می گوید که او نیز نخواست نامش افشا شود گفت: آنها بر این باورند که قانون جدید به پلیس حتی بیشتر از “توجیه” را به انجام خشونت پلیس.

بنابراین در حالی که تظاهر کنندگان را برای سال ها به خیابان آمدند تا در تاریخ 1 ژوئیه در اعتراض به چین, دخالت, این, جولای 1 احساس مانند یک نقطه عطف برای این سرزمین است.

“این بار متفاوت است” ناتان قانون یک دموکراسی فعال گفت: ما نمایندگان مجلس در طول یک خانه کمیته امور خارجی شنوایی در روز چهارشنبه. “بنابراین در حال حاضر از دست رفته در شهر من: آزادی به حقیقت را بگویید.”

بهار گذشته در هنگ کنگ مقننه تلاش برای تصویب استرداد لایحه که منتقدان می ترسید اجازه می دهد که دولت چین به بازداشت خودسرانه Hongkongers. که مشتعل تظاهرات گسترده منجر به ماه از ناآرامی که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد. این لایحه خارج شد در ماه سپتامبر اما تظاهرات ادامه داد: به عنوان مبارزه تبدیل به یک بزرگتر نبرد برای محافظت از هنگ کنگ نهادهای دموکراتیک.

Coronavirus همه گیر و اجتماعی فاصله اقدامات قرار داده و برخی از که فعالیت در خود نگه دارد. اما پکن مورد استفاده همه گیر بیشتر به سرکوب جنبش دموکراسی خواهی از جمله با دستگیری طرفدار دموکراسی در مجلس مارس.

سپس در ماه مه چین اعلام کرد طرح خود را برای تحمیل یک جدید امنیت ملی قانون در نظر گرفته شده برای جلوگیری از دخالت خارجی و یا فعالیت هایی که تضعیف دولت است. جزئیات خاص از قانون نیست شناخته شده است اما هیچ شکی در مورد هدف آن است.

چرا که این قانون شده است یک رویا از دولت چین. در سال 2003 هنگ کنگ نماینده مجلس اقدام به تصویب یک امنیت ملی قانون در ماده 23 از هنگ کنگ قانون اساسی (نزدیک ترین چیزی که هنگ کنگ به یک قانون اساسی). این امر به تاسیس قوانین در برابر اخلال دولت و دخالت خارجی است اما قانون رو کنار گذاشته و پس از تظاهرات توده.

تفاوت پس از آن بود که دلار هنگ کنگ شبه دموکراتیک انتخاب شده مقننه شد تا این قانون پیشنهادی دادن آن از روکش از مشروعیت. در حال حاضر چین تصمیم گرفته است تا فقط پیش بروید و تحمیل قانون خود را مستقیم از پکن بدون آزار به حتی تظاهر به شامل نهادهای محلی.

“راه این انجام شد — نه از طریق مقامات محلی بلکه از پکن و چین با داشتن اظهار قدرت است که آن را قبلا ادعا در راه است که نشان می دهد که آن را بسیار سرزمین اصلی در واقع گفت: “ما در خط پایین در چیزهایی که از نظر ما امنیت ملی و که شامل امنیت سیاسی برای [دیروز] و رژیم” یعقوب استوکس ارشد تحلیلگر سیاست چین در آمریکا موسسه صلح به من گفت.

حتی رئیس اجرایی کری لام اسمی رهبر هنگ کنگ که روابط نزدیک با پکن به رهبری منتقدان به تصویر بکشد به عنوان کمی بیش از یک عروسک خیمه شب بازی از دولت چین گزارش نمی دانم جزئیات کامل از جدید امنیت ملی قانون تا زمانی که آن را برای عموم رونمایی شد این هفته.

و قانون گسترده است. این شامل 66 مقالات که برخی از آنها بسیار مفصل و خاص و دیگران که بسیار مبهم — که مسلما بدان معنی است که آنها را منوط به تفسیر.

قانون منع چهار وسیع فعالیت: secessionism, براندازی, تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. (متن کامل را بخوانید رسمی ترجمه انگلیسی قانون در اینجا.)

تحت هر یک از این فعالیت ها برخی از جرائم خاص. برای مثال آسیب رساندن به ساختمان های دولتی می تواند واجد شرایط به عنوان “براندازی” a serious-به اندازه کافی جرم است که می تواند منجر به حبس ابد. در جولای 1, 2019, Hongkongers یورش برده و مخدوش هنگ کنگ شورای قانونگذاری در اعتراض به استرداد لایحه ساخت این ماده نگاه بسیار شبیه یک پاسخ به قبلی اعتراض تاکتیک.

مثال دیگر: در “تبانی با نیروهای خارجی” ارائه قانون می گوید Hongkongers می تواند بازداشت و تحت پیگرد قانونی قرار اگر آنها لابی و یا کار با سازمان های خارجی علیه دولت چین از جمله “تصویب قوانین و سیاست هایی که باعث جدی انسداد و یا عواقب جدی به هنگ کنگ یا چین” با توجه به هنگ کنگ رایگان را فشار دهید.

این می تواند دلالت گروه های حقوق بشر و یا حتی افرادی که به نام تحریم ها یا افزایش فشار بر چین برای جلوگیری از مداخله خود را در هنگ کنگ. دولت چین متهم خارجی ها به طور خاص کسانی که در غرب برای دامن زدن به مخالفت در برابر حکومت در هنگ کنگ و این به نظر می رسد به عنوان یک راه برای خاموش کردن منتقدان.

البته این تعاریف گسترده از نوع نقطه است.

“اگر سرزمین اصلی تمرین به تاریخ است هر guide — و آن است — و سپس تعاریف مهم نیست که چقدر. هر چیزی را می توان به عنوان لازم برای پوشش چیزی انجام شده توسط فرد بودن هدف” دونالد کلارک یک کارشناس چینی در قانون و استاد دانشگاه واشنگتن مدرسه از قانون می نویسد: در یک تجزیه و تحلیل از قانون. “به عنوان قدیمی کلیشه می رود 欲加之罪何患无辞.” (که تقریبا ترجمه برای “اگر شما مصمم به محکوم کردن شما نیاز به نگرانی در مورد عدم وجود زمینه.”)

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه این قانون است که رسیدن به آن: نه تنها آن را اعمال می شود به Hongkongers آن را به طور بالقوه می تواند همچنین درخواست برای خارجی ها که صحبت کردن در هنگ کنگ و یا مخالفت چین مداخلات وجود دارد بدون در نظر گرفتن جایی که در جهان آنها انجام این کار آنها باید همیشه پا در هنگ کنگ است.

این است که حتی فراتر از قوانین در سرزمین اصلی چین و کلارک آن قرار می دهد این ادعا “برون صلاحیت بیش از هر فرد در این سیاره است.” این است که اساسا و گفت که صحبت کردن در برابر چین و یا حمایت از دموکراسی تظاهرات — شاید در یک ستون و یا یک ویدیو و یا صدای جیر جیر — قرار داده است که می تواند فرد را در معرض خطر در آینده بدون توجه به محل سکونت خود را در زمان “جرم.”

در نهایت این قانون همچنین به چین قدرت بیشتری به دخالت مستقیم در هنگ کنگ نظام حقوقی به طور کامل تضعیف آن حکومت قانون است. به عنوان NPR یادداشت “قانون سبب چین به راه اندازی یک “امنیت ملی کمیته’ برای نظارت بر تحقیقات و پیگرد قانونی هر گونه تخلف. این کمیته موضوع نه برای بررسی قضایی و نه دلار هنگ کنگ قانون — معنی این عمل بدون هیچ گونه محلی چک یا توازن.”

این قانون همچنین اجازه می دهد تا برای قضات در سرزمین اصلی چین به تلاش جدی ترین و یا پیچیده امنیت ملی موارد و یا استرداد لایحه توسط ابزار های مختلف.

“این پایان … بسیار رسمی کل پایان هنگ کنگ سیستم” نوتردام را هوی به من گفت.

کسانی که عظیم طرفدار دموکراسی راهپیمایی که در آن میلیون ها نفر از Hongkongers نشان — کسانی که ممکن است هرگز اتفاق می افتد دوباره علم به من گفت. وجود ندارد مقدار فضا برای آزادی بیان در شهر دیگر و او احساس نمی کند که تغییر خواهد کرد. گزینه های سمت چپ به او و هموطنان او گفت: محدود هستند.

“ما می تواند همچنان به زندگی در این شهر [و] را انتخاب کنید که از آزادی و ارزش ها و خواسته که ما معتقدیم در” او گفت:. “یا شاید ما را مجبور به ترک شهر برای ادامه این نوع روح در جایی دیگر.”

که این معضل رو به بسیاری از جوان Hongkongers من صحبت کرد که خود را به عنوان دموکراسی را آخرین بریده بریده نفس کشیدن در این سرزمین است. آنها مطمئن نیستند که اگر هنوز هم وجود دارد یک محل برای آنها وجود دارد.

به عنوان نسل متولد درست در این زمان از خاک را تحویل از بریتانیا به چین آنها رشد کرده تا با بهره گیری از هنگ کنگ آزادی حتی به عنوان آنها به تماشای آنها را به آرامی شروع به لغزش دور. این نسل سوخت هنگ کنگ را در برابر استرداد لایحه خواستار دموکراسی و آن را با قدرت به اندازه کافی است که پکن می جنگیدند.

“در دراز مدت من پیش بینی قانون امر به نوبه خود HK [هنگ کنگ] به چین — هیچ دموکراسی بدون آزادی و هنگ کنگ مردم زندگی می کنند در زیر ترس” 24 ساله معترض که خواست ناشناس بماند گفت: از طریق WhatsApp. “نسل بعدی ما ممکن است دریافت شستشوی مغزی آموزش و پرورش بیان کرد چین [است] بهترین است.”

برخی از Hongkongers در حال حاضر حذف خود از رسانه های اجتماعی پست و یا تغییر نام خود را آنلاین فقط در مورد. بتی لاو سردبیر InMedia هنگ کنگ, که, پست, دموکراسی, مقالات نیویورک تایمز گفت که نویسندگان خواسته بود او را به حذف پست های قدیمی. این سایت پس از حذف بیش از 100.

برجسته طرفدار دموکراسی گروه Demosisto نیز منحل در پی از قانون است. یکی از رهبران آن جاشوا وانگ گفت: در توییتر که او ترک است. “اگر صدای من را نمی شنیده می شود به زودی من امیدوارم که جامعه بین المللی ادامه خواهد داد به صحبت می کنند تا برای هنگ کنگ و گام به گام بتن تلاش برای دفاع از ما آخرین بیت از آزادی” او نوشت.

به زودی برجسته دیگر رهبران این گروه از جمله ناتان قانون (که شهادت قبل از کمیته روابط خارجی مجلس روز چهارشنبه) و اگنس چو یکی دیگر از برجسته طرفدار دموکراسی فعال گفت: آنها پله پایین. این گروه پس از آن حل می شود. فعالان مانند وانگ و غذا قرار داده شده اند قبل از هنگ کنگ مقامات; به عنوان مثال, آنها دستگیر شدند در سال گذشته به اتهام شرکت در “غیر مجاز” مجمع در طول تابستان تظاهرات. با توجه به شهرت و به احتمال زیاد خطر هستند تحت این قانون جدید.

این اثر سرما ،

دین چنگ یک محقق ارشد در چین در بنیاد میراث به من گفت که چین و مفید ترین روش این است که “برای تحمیل شرایط خود سانسوری که در آن شما یاد بگیرند که چه می گویند.” فعالان انحلال گروه های خود را و یا مصرف خود را طرفدار دموکراسی رسانه های اجتماعی پست های چرا که آنها از ترس پیامدهای — با همین دلیل خوب است — دقیقا همان چیزی پکن می خواهد.

“این [دیروز] بسیار تمرین در کنترل سیاسی. آنها بسیار توسعه یافته نظریه های چگونه به انجام این کار” استوکس از ما موسسه صلح گفت. “و آنها باور دارند که آن را با این نسخهها کار در سرزمین اصلی است.” راه رهبران چین آن را ببینید او اضافه کرد: مشکل با هنگ کنگ است که به سادگی که دولت وجود ندارد اجرا پکن را “موفق” سیستم.

معترضان آیا بیرون آمدن به خیابان ها در سرپیچی از قانون جدید در روز چهارشنبه. اما آنهایی که صحبت کردم به همه ابراز عصبانیت و ترس و سردرگمی در مورد اینکه آیا آنها را نگه دارید انجام این کار اگر آن را خطرناک می شود. علم گفت: او فکر می کند او ادامه خواهد داد به ارسال آنلاین و شاید حمایت از معترضان دیگر که بیرون رفتن در خیابان با خدمت به عنوان یک راننده ارائه برای کمک به مردم فرار اگر پلیس سرکوب. اما این خطرناک است بیش از حد.

جنبش دموکراسی خواهی فراتر معترضان و فعالان ، شهروندان هنگ کنگ تا حد زیادی تقسیم شده در دو جناح: “زرد” کمپ — کسانی که همدردی با جنبش دموکراسی خواهی و “آبی” — اردوگاه آن دیده می شود به عنوان حمایت از پلیس و هنگ کنگ دولت است.

بسیاری از در “زرد” اردوگاه هر چند آنها به حمایت از معترضان هدف نیست شرکت در تظاهرات خود. بنابراین در حالی که اشک معترضان ممکن است ادامه نگاهی به خیابان ها و صحبت کردن در عموم با وجود خطرات ناشی از ترس است که بسیاری از دیگران — جوان حرفه ای ها کسانی که با خانواده و افرادی که احساس می کنند که تا حد زیادی به از دست دادن — ممکن است شروع به تجدید نظر در مورد اینکه آیا آنها ادامه خواهد داد به انجام این کار publicly.

پیتر 28 ساله Hongkonger هرگز در نظر گرفته خود را کور می گوید. او همدردی با جنبش و با حضور برخی از تظاهرات اما او نمی خواهد نظر خود را بخشی از مقدم. او و دیگران مانند او هستند که در تقاطع.

“بسیاری از وزش معترضان مثل خودم در حال رفتن به قدم به عقب از آنجا که بسیاری از ما هنوز هم باید یک کار در اینجا ما خانواده,” او گفت:. “یکی از چیزهایی که واقعا ترسناک” او گفته است که “اگر شما متهم تحت این قانون جدید آنها تمام قدرت برای شما ارسال بازگشت به چین است.”

“مثل آب” شد یک شعار و یک استراتژی از هنگ کنگ تظاهرات یک راه برای حرکت دهیم و انطباق با تاکتیک های پلیس و دولت افغانستان با پاسخ. زمانی که دلار هنگ کنگ دولت را تکذیب کرد مجوز سالانه مراسم تجلیل از قتل عام میدان تیان آن من در ماه ژوئن به عنوان مثال سازمان آموزش مردم به جای نور یک شمع در هر کجا که بودند برای نشان دادن حمایت خود را.

هوی به من گفت که او می بیند اعتراضات گرفتن حتی بیشتر غیر متمرکز شکل و پیدا کردن روش های جدید برای Hongkongers به سیگنال همبستگی خود را. استقلال پرچم ممکن است ممنوع شود اما مقامات نمی تواند یاغی یک شمع. شاید مردم فقط یک پیاده روی — همه با هم در همان زمان. مصرف حتی اعمال کوچک از مقاومت در برابر هر آنچه که آنها هستند و آنها را بخشی از زندگی روزمره است.

“یک کشور دو سیستم” ممکن است مرده اما آیا این بدان معناست که پایان هنگ کنگ یک سوال متفاوت Hui گفت. “هنگ کنگ مرده است مگر اینکه مردم آن را اجازه.”

“من می دانم که تمام جهان در حال تماشای ما” علم به من گفت. “و یکی از اهداف اصلی امروز این است که اجازه دهید تمام جهان را ببینید که در هنگ کنگ مردم هنوز مایل به بیرون رفتن و اعتراض حتی تحت این نوع تهدید است.”

چین امنیت ملی قانون شده است به طور گسترده محکوم بین المللی — از جمله ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر اعلام شده در ماه گذشته است که به دلیل جدید امنیت ملی قانون (که انتظار می رود به تصویب زودی) هنگ کنگ بود دیگر در نظر گرفته مستقل از چین است. مدت کوتاهی پس از ایالات متحده نیز اعلام کرد که این امر می تواند از بین بردن هنگ کنگ ویژه تجارت, وضعیت که به آن کمی متفاوت درمان از بقیه سرزمین اصلی چین است.

“ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی در حالی که چین چلچله هنگ کنگ به آن استبدادی شکم,” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

به ما گفت: تا به حال گرفته شده گام دیگر به جلو و عقب هنگ کنگ وضعیت ویژه ای از جمله اعمال محدودیت های ویزا در چین حزب کمونیست مقامات درگیر در “تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال” و پایان دادن به دفاع و برخی از فن آوری صادرات به خاک. Pompeo اضافه شده است که “هر رئیس جمهور تهمت آموزش” آمریکا خواهد بود از بین بردن بسیاری از “سیاست معافیت که به هنگ کنگ متفاوت و ویژه درمان با چند استثنا.”

چقدر بیشتر تهمت و دولت خواهد شد یک سوال باز است. مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده یک موضع تهاجمی نسبت به چین در تعدادی از مسائل به ویژه در تجارت و اخیرا برای عدم توقف coronavirus از گسترش به یک بیماری همه گیر.

اما وقتی که می آید به چین را به نقض حقوق بشر مغلوب ساختن پیشی جستن به مراتب کمتر بوده است مهم است.

کنگره آمریکا تا حمایت هنگ کنگ دموکراسی با حمایت هر دو حزب ، در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا هنگ کنگ آزادی و دموکراسی عمل می کنند که در علاوه بر این به بررسی هنگ کنگ خودمختار وضعیت اوباما رئیس جمهور آمریکا به اعمال تحریم بر مقامات که نقض حقوق بشر در هنگ کنگ است.

که پشتیبانی قوی باقی می ماند. در روز چهارشنبه مجلس به اتفاق آرا به تصویب هنگ کنگ استقلال عمل می کنند که تحمیل اجباری تحریم ها علیه اشخاص است که نقض یا چین و بریتانیا اعلامیه مشترک معاهده بین بریتانیا و چین اجازه داده است که برای تحویل و گذاشته “یک کشور دو سیستم” اصل تا 2047 یا هنگ کنگ قانون اساسی (آن عملا اساسی است.) روز پنج شنبه بود و سنا ارسال این لایحه به مغلوب ساختن پیشی جستن میز. کاخ سفید گفته است که آیا او آن را نشانه.

یک گروه دو حزبی از سناتورهای نیز معرفی یک لایحه که اعطای پناهندگی به هنگ کنگ از ساکنان که در صورت آزار و اذیت جدید امنیت ملی قانون از جمله کسانی که ممکن است شرکت کرده اند در دموکراسی و ضد استرداد لایحه تظاهرات.

در صورت تصویب و به قانون امضا شده آن خواهد بود یک بیانیه قدرتمند برای دموکراسی و حقوق بشر از ایالات متحده است. اما آن را نیز نشان می دهد قطع در دولت فدرال به عنوان برگ برنده دولت به شدت کاهش تعداد پناهندگان که از فقط در مورد هر جای دیگر.

کشورهای دیگر در حال برداشتن گام برای کمک به هنگ کنگ به عنوان به خوبی. انگلستان را اعطای حقوق بیشتر به Hongkongers که در حال اتباع خارج از کشور دارندگان گذرنامه. قبلا آنها می تواند اقامت در انگلستان به مدت شش ماه اما دولت بریتانیا تمدید تا پنج سال پس از آن این امکان را برای اقامت و بعد تابعیت در دسترس است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: این امر اجازه بریتانیا به “حمایت ما روابط عمیق از تاریخ و دوستی با مردم هنگ کنگ است.” آن می تواند به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر است.

تایوان — که خاص سهام در ایستاده تا به چین — فقط در دوشنبه پرده برداری از یک دفتر جدید به صراحت ایجاد شده برای کمک به هنگ کنگ پناهجویان.

ارائه یک مسیر فرار از هنگ کنگ را محافظت می کند بسیاری از, و ترک گزینه ای است که بسیاری از Hongkongers گفت: آنها را در نظر بگیرید اگر زندگی در خاک می شود قابل دفاع است.

در همان زمان, آن است که هنوز هم مملو تصمیم گیری است. هنگ کنگ است و ترک احساس می کند کمی شبیه تسلیم دادن تا در حفظ هنگ کنگ دموکراسی و اجازه دادن به چین برد.

و برخی نگران هستند که عدم اقدام در برابر چین برای متوقف کردن و یا مجازات آن را برای قدرت گرفتن در هنگ کنگ را تشویق چین برای تبدیل شدن به حتی بیشتر تهاجمی هر دو در هنگ کنگ و در جاهای دیگر. و یا به عنوان یک معترض قرار داده و آن را: “امروز هنگ کنگ فردا جهان است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>