رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom علاقه کرد و گفت که پاسخ خود را به coronavirus همه گیر شده است و داده محور و مبتنی بر علم از شروع.

هنوز به عنوان چهارم جولای آخر هفته ریاضی روشن است. Newsom مجاز بسیاری از استان ها به بازگشایی قبل از آنها آماده بودند با توجه به بخش بهداشت و درمان خود متریک. COVID-19 موارد شروع به موشک وار رفتن.

دولت ساخته شده یک لیست از فقیر-انجام شهرستانهای استان است. اگر آنها نمی, شکل ظرف دو هفته دولت گفت: California Department of Public Health خواهد گام در.

اما هشت استان ها — خانه به 35 درصد از جمعیت این ایالت — اجازه داده شد به ضربه گذشته که مهلت با توجه به صحرا خورشید تجزیه و تحلیل و دولت در زمان بتن بدون عمل است. تنها این هفته را Newsom عمل در لیست بیش از سه هفته پس از آن برای اولین بار.

مقامات دولت جواب نداد صحرا خورشید سوال در مورد تاخیر.

Newsom گفت: $2.5 میلیارد دلار از بودجه را از طریق مراقبت در عمل و دیگر منابع در حال حاضر خواهد بود مشروط بر استان ها در واقع اجرای دستورات بهداشتی.

“ما مشروط کسانی که دلار در یک مجموعه ای از انتظارات,” او گفت:. دولت ارسال نیروهای وظیفه این هفته به بررسی انطباق در مناطق خاص.

در حال حاضر شهرستان و مقامات دولتی هستند wagging انگشتان خود را در کالیفرنیا ساکنان تعزیر آنها را برای پوشیدن ماسک و سرعت به میله های در droves یک فعالیت است که دولت مجاز است. Newsom را جارو خاموش کردن این هفته از میله و خاص داخلی کسب و کار در 19 استان ها — که بسیاری از آنها در میان کسانی که مجاز به باز قبل از آنها ملاقات کرد دولت را معيار قرار داده است دمپر در تعطیلات آخر هفته.

اما این ناامیدی نیست, مقایسه, مقامات بهداشت گفت: به 6,163 ایالت مرگ و میر 240,195 مورد تأیید و 5,355 بستری از دوشنبه. این افزایش به نظر می رسد در نتیجه از آخر هفته روز یادبود در میان عوامل دیگر.

کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی: Coronavirus تست سطوح ناکافی

شهرستانهای فشار به بازگشایی: کالیفرنیا بازی گرفتن تا در coronavirus تماس ردیابی

“به نظر می رسد که جامعه گسترش گسترده ای است که اطلاعات ما در حال گرفتن از تماس با ردیابی نیست بازده دقیق-اطلاعات کافی برای تعیین به طور خاص چه مشکلاتی هستند” گفت: David ورت San Bernardino County سخنگو. “میله, رستوران ها, خرید, خانواده, تجمع, تظاهرات, سفر به ساحل در حال بازی در پارک. آنها همه را در مخلوط است.”

در حالی که مقامات محلی و زاری گسترش ویروس و تماس شخصی مسئولیت شهرستانهای خارج از منطقه خلیج باید به طور مداوم اجتناب شود با استفاده از قدرت خود را به محدود تر از دولت در ماه های اخیر. برخی رفته اند تا آنجا که حیله گر است که دولت تصمیم به سرعت بازگشایی — یک تصمیم آنها حمایت — بود به سرزنش برای این ویروس گسترش یافته است.

ورت گفت: دولت حرکت به طور گسترده بازگشایی اقتصاد غرق شهرستان توانایی برای پاسخ به ویروس گسترش یافته است. در عین حال یک ائتلاف از چهار Southern California counties که شامل سن برناردینو در زمان اعتبار برای رایزنی با فرماندار به شل خود را بازگشایی معیار است.

به سهم خود مقامات دولتی می گویند که اعداد راهنمای تصمیم گیری کنند.

“در مورد بازگشایی مجدد آن تصمیم گیری بر اساس داده های علوم و بهداشت عمومی” یک California Department of Public Health سخنگو که آیا ارائه یک نام نوشت: در یک ایمیل. “ما به طور فعال نظارت بر COVID-19 سراسر کشور و همکاری نزدیک با استان ها که در آن وجود دارد افزایش نرخ و در مورد الگوهای انتقال و ادامه خواهد داد به اقدامات اضافی در صورت لزوم به سرعت حاوی این ویروس ها و محافظت از سلامت عمومی است.”

دکتر: ‘جولای در حال رفتن به بسیار غم انگیز’

بسیاری از دولت اجازه داده شد به حرکت به یک مرحله جدید از بازگشایی فقط در زمان برای روز یادبود جشن ها و داده ها نشان می دهد این ویروس شروع به گسترش به سرعت بیشتر.

چهار هفته پس از تعطیلات تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور تا به حال شروع به پریدن کرد و 67% از جمله 45 درصد افزایش در تعداد تخت ICU اشغال شده توسط COVID-19 بيمار با توجه به تجزیه و تحلیل دولت از داده های سلامت توسط خورشید صحرا.

معمولا طول می کشد دو تا چهار هفته پس از عفونت اولیه قبل از اینکه بیمار با علائم شدید نیاز به بستری شدن در بیمارستان به گفته پزشکان از جمله دکتر رئیس Vohran موقت افسر بهداشت برای Fresno County است. او گفت: این پست-بازگشایی موج مطرح شده “پرچم قرمز” در مورد چگونه سریع دولت پیشرفت.

چهارم جولای تعطیلات آخر هفته منجر به مشابه اگر نه بدتر, افزایش, پزشکی, کارشناسان پیش بینی می کنند.

“جولای در حال رفتن به بسیار غم انگیز از نظر تعداد بستری شدن در بیمارستان و تعداد مرگ و میر ما را ببینید” Vohran گفت:, و اضافه کرد که او “سوء هاضمه” فکر کردن در مورد چگونه این ویروس می تواند به احتمال زیاد از طریق اشک ماه های تابستان.

کالیفرنیا بازگشایی: نزدیک به نیمی از شهرستانهای تایید موفق به ملاقات با یک استاندارد

استان ها تا کنون: دو سوم در حال حاضر نرخ بالاتر از COVID-19 موارد

پس از دولت سست بازگشایی دستورالعمل جنوب کالیفرنیا به سرعت در زمان استفاده. ریورساید, Los Angeles, نارنجی, سان برناردینو و سن دیگو شهرستان, همه اعمال به حرکت به پیشرفته بازگشایی ظرف مدت 10 روز.

اما چند تن از کسانی که در شهرستانهای استان مورد تایید قرار گرفت برای بازگشایی با وجود سقوط کوتاه از دولت معیار برای معیارهای مانند تماس با ردیاب تست و نرخ. نتایج فوری:

  • اورنج کانتی رفت و از ورود به سیستم به طور متوسط 129 موارد جدید در هر روز در ماه مه به 243 طریق بسیاری از ژوئن.
  • لس آنجلس رز از 1,021 به 1,559 موارد جدید در هر روز به طور متوسط.
  • ریورساید رز از از 127 به 331 مورد جدید در هر روز به طور متوسط.
  • سن دیگو رز از 126 به 214 موارد جدید در هر روز به طور متوسط.
  • سان برناردینو رز از 103 به 223 مورد جدید در هر روز به طور متوسط.

شهرستانهای’ شد و پاسخ قریب به اتفاق نیست. شهرستان سان Diego به عنوان مثال صادر 10 p. m. نوار مقررات منع رفت و آمد در اوایل این هفته.

منطقه خلیج تصمیم به بازگشایی کندتر از وزارت امور خارجه مجاز است. مورد شمارش در بسیاری از کسانی که در شهرستانهای استان نیز بلافاصله شروع به پریدن کرد در ماه ژوئن اگر چه خود مجموع تعداد موارد باقی مانده بسیار پایین تر از جنوب کالیفرنیا. سان فرانسیسکو شهرستان و حتی شاهد کاهش اندکی در آن روزانه موارد بین ماه مه و ژوئن.

ساخت بدتر سن برناردینو کانتی در حال حاضر در مورد به صورت یک کمبود عرضه است که می تواند تست های مشکل تر است. به عنوان دولت تحت فشار قرار دادند برای شهرستانهای استان برای افزایش تعداد از مردم تست شده هر روز خصوصی آزمایشگاه تست, تلاش برای نگه داشتن.

تلاش تشخیص یکی از خصوصی آزمایشگاه پردازش آزمون در کالیفرنیا با صدور بیانیه ای در این هفته به اطلاع مردم است که افزایش تقاضا منجر به کندتر به نوبه خود در اطراف زمان نتایج آزمون و فشار بر تولید کنندگان را به تولید و تست لوازم سریعتر.

“ما در حال اجرا هستند به دیگری شدید تست کمبود عرضه,” ورت گفت. “اگر هر چیزی وجود دارد که دولت می تواند انجام دهد برای کمک به سان برناردینو کانتی می تواند مطمئن شوید که استفاده از یک منبع قابل اعتماد از تست قطعات.”

Imperial County, یک داستان عبرت انگیز

پنجاه و یک از کالیفرنیا 58 شهرستانهای تجربه بیشتر COVID-19 مورد در هر روز در ماه ژوئن نسبت به ماه مه هنگامی که بسیاری از استان ها دریافت کرده بود تصویب به حرکت به مرحله 2 بازگشایی با توجه به صحرا خورشید تجزیه و تحلیل. این نشان می دهد که بازگشایی منجر به مهم مورد رشد در همان زمان که برخی از شرق و غرب میانه ایالات تجربه کاهش میزان موارد جدید.

در حالی که بسیاری از این استان ها به احتمال زیاد یافت می شود بیشتر موارد به دلیل افزایش در تست این تعداد بسیار ناچیز است.

سی و یک استان ها دیدم که رای جدید خود را روزانه موارد در حال افزایش بود و نه فقط تیک رو به بالا اما انجام این کار سریع تر در ماه ژوئن نسبت به ماه مه. این به این معنی منحنی که در حال شروع به پهن کردن دوباره خم به سمت بالا. به عنوان میله, رستوران ها و سالن های ورزشی افتتاح شده در سراسر کشور, ویروس برداشت سرعت آلوده کردن افراد بیشتر و سریع تر در آن 31 استان ها.

بیشتر شهرستانهای پرجمعیت مانند ساکرامنتو, San Joaquin و رودخانه که در آن مراقبت های ويژه به تازگی آمار 99% ظرفیت نیز گنجانده شده در این گروه است.

به عنوان ویروس همچنان به گسترش در بالا کلیپ Imperial County باقی مانده داستان احتیاطی را برای بقیه از دولت است.

با توجه به تقریبا هر متریک این شهرستان — که حدود 180,000 ساکنان و مرزهای مکزیک و آریزونا — تا کنون سخت ترین ضربه. شهرستان اضافه شده تقریبا 117 موارد جدید در هر روز در طول ماه ژوئن با توجه به تجزیه و تحلیل California Department of Public Health داده است. مقایسه Riverside County آن بسیار بزرگتر همسایه با حدود 14 بار به عنوان بسیاری از مردم به طور متوسط فقط دو بار به عنوان بسیاری از موارد جدید در هر روز.

Imperial County دو بیمارستان شده اند عامل در ظرفیت به طوری که دولت مجبور شد برای انتقال بیش از 500 نفر به رودخانه و سان برناردینو شهرستان, در میان دیگران.

در اوایل ماه ژوئن, Imperial County شد شاهد موارد جدید در نرخ بیش از 13 بار که از بقیه دولت است. که نسبت پس از سقوط به بیش از چهار بار هر چند که در بخش های بزرگ به این دلیل که کل دولت جدید روزانه مورد تعداد در حال حاضر به سرعت در حال افزایش است.

حتی به عنوان وضعیت در شهرستان امپریال ادامه داد: به بدتر شهرستان رهبران کاهش یافته و به عمل هر کارانه تر نسبت به دولت به عنوان آنها در مواجه با بیکاری در سطح است که دو برابر در طول بیماری همه گیر.

در این هفته که در نهایت به تغییر.

Imperial County Health افسر دکتر استفان Munday beseeched ساکنان به دنبال یک جدید بهداشت جهت است که او امضا شنبه بیشتری به حرکت صعودی بعد از Newsom شدت خود را لفاظی و تهدید به تعطیل این شهرستان پایین خود را به عنوان چهارم جولای با نزدیک شدن. Munday گفت: شواهدی وجود دارد در حال حاضر که روز مادر و روز یادبود تعطیلات آخر هفته منجر به upticks در موارد.

مقامات از کشورهای همسایه گفت: آنها در حال مصرف آن قبل از تعطیلات درس به قلب اگر چه اجرای بیش از تعطیلات آخر هفته و در نتیجه افزایش یا عدم آن را نشان می دهد که آیا این مورد.

“این غم انگیز است که ما نمی خواهد که یک چهارم مانند ما تا به حال در گذشته اما خیلی بیشتر مردم به احتمال زیاد خواهد شد از آخر هفته COVID-رایگان و در هواکش” گفت: ورت از سن برناردینو کانتی.

نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley و می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. علامت Olalde را پوشش می دهد محیط زیست و می توان در رسید molalde@gannett.com. آنها را دنبال کنید در توییتر @Nicole_A_Hayden و @MarkOlalde.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de