Breonna تیلور کشته شد توسط پلیس در ماه مارس است. ماموران درگیر شده اند دستگیر شد.

از آن شده است بیش از 100 روز پس از Breonna تیلور کشته شد توسط پلیس در خانه خود در لوئیزویل ، هزاران نفر از معترضان شعار می دادند و نام او در سراسر این کشور خواستار عدالت برای EMT که می شد در 27 ژوئن 5.

به عنوان کشور حساب با سابقه نژادپرستانه و خشونت پلیس بسیاری از طرفداران می خواهید بدانید که چرا اتهامات هنوز ثبت نکرده در برابر افسران که ضربه او مرده است. در ضمن کسانی که می خواهند برای لغو carceral دولت در حال تجدید نظر در آنچه عدالت در مورد تیلور در واقع باید مانند نگاه.

اکثر طرفداران معتقدند که یکی دیگر از زن مرده است به دلیل عدم پلیس پاسخگویی و چیزی نیاز به تغییر است.

در مارس 13, سه افسر با بدون دست کشیدن حکم وارد تیلور به دنبال آپارتمان برای دو نفر مظنون به فروش مواد مخدر نه از آنها بود تیلور. افسران اخراج بیش از 20 دور به آپارتمان ضربه تیلور حداقل هشت بار.

پس از ماه ها تحقیقات لویی اداره پلیس (LMPD) اخراج افسر برت Hankison در ژوئن 23; دو نفر دیگر از افسران باقی می ماند اداری انتساب. ویژه کنتاکی دادستان است که منجر رسیدگی به هر دو تیراندازی و وزارت را از دست داده و تیراندازی برای تعیین اینکه آیا برای شارژ سه افسر پلیس که با شلیک سلاح های خود را; FBI است که منجر تحقیقات خود را. در ژوئن 29, لویی مترو شورا همچنین اعلام کرد قطعنامه ای به منظور بررسی اقدامات شهردار گرگ فیشر و دولت او اطراف تیلور مرگ است. این شورا امیدوار است برای ایجاد شفافیت بیشتر در اطراف ساخته شده است که چه تصمیم گیری در مورد تیلور با توجه به انتشار اخبار.

تیلور مرگ صورت گرفت در میان تخته سنگ از بالا مشخصات کشتار غیر مسلح سیاه مردم — آن را تنها سه هفته پس از Ahmaud Arbery کشته شد سفید اوباش در حالی که آهسته دویدن و حدود 10 هفته قبل از کشنده دستگیری جورج فلوید. مظنون درگیر در Arbery پرونده دستگیر شدند و متهم پس از دو هفته تصویری از حادثه ویروسی رفت. چهار افسران درگیر در قتل جورج فلوید از کار اخراج شدند چهار روز پس از فلوید مرگ با افسر که به زانو در Floyd را از گردن متهم به قتل است.

در مقابل نه خیلی اتفاق افتاده در تیلور مورد.

در ضمن تیلور و خانواده وی از سوی مامورین نیروی بیش از حد و سهل انگاری فاحش در مرگ او طرح دعوی در دادگاه در 27 آوریل برابر افسران درگیر در تیراندازی.

“من می خواهم عدالت برای او” Tamika پالمر تیلور مادر گفت: 19 مه. “من می خواهم آنها را به گفتن نام او. وجود دارد هیچ دلیلی Breonna باید مرده در همه.”

در شب مارس 13, لویی پلیس تا به حال حکم به وارد تیلور آپارتمان زیرا آنها معتقد بودند که یک مظنون در مبارزه با مواد مخدر بررسی شد و ذخیره سازی مواد مخدر یا پول و یا دریافت بسته های در صفحه اصلی با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

با توجه به کت و شلوار ظ توسط تیلور خانواده مرد پلیس در جستجوی Raul گلاور, نه زندگی می کنند در آپارتمان او پیچیده و در حال حاضر بازداشت شده توسط ماموران نشان داد. تیلور تا به حال مورخ Glover دو سال پیش با توجه به خانواده و وکیل و نه حفظ یک فعال دوستی با او.

پلیس گفت که سه افسر پلیس در درب زدم به اعلام خود. اما چند همسایگان می گویند افسران نه زدم نه شناسایی خود را با توجه به طرح دعوی در دادگاه. بعدها کشف کردند که پلیس داده شده بود بدون دست کشیدن حکم توسط قاضی اجازه داده است که آنها را برای ورود به تیلور آپارتمان بدون اعلام خود. آنها نیز پوشیده نیست بدن کم.

هنگامی که پلیس وارد, تیلور, دوست پسر, کنت واکر می گوید: او بیدار شد و معتقد بودند کسی که در تلاش برای شکستن به آپارتمان. او با شلیک یک گلوله هدف قرار دادن یک افسر در پا.

پلیس پس از آن اخراج بیش از 20 دور به آپارتمان. تیلور درگذشت و در صحنه است. واکر دستگیر شد و به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس و تشدید حمله.

پلیس مواد مخدر در آپارتمان و هم تیلور و واکر هیچ سابقه کیفری.

در مه 22, کنتاکی, دادستان اعلام کرد که آنها تا به حال رد همه اتهامات علیه Walker, که گفت که او از کار اخراج یک شات در دفاع از خود زمانی که او بر این باور او و تیلور بودند مورد حمله قرار گرفت.

در ژوئن 11, پلیس منتشر شد, حادثه گزارش برای شب تیلور کشته شد اما آن را تا حد زیادی خالی است. هر چند تیلور بود به ضرب گلوله چهار صفحه گزارش ذکر شده جراحات او به عنوان “هیچ.” این گزارش همچنین اعلام شده وجود نداشت مجبور ورود هر چند شاهدان می گویند پلیس با استفاده از یک کوب برای ورود به آپارتمان با توجه به اخبار CBS.

آن را به نور آمد که افسر که ضربه او Hankison تا به حال سابقه سوء اتهامات. او در حال حاضر در حال انجام طرح دعوی در دادگاه فدرال در زمان تیلور مرگ است که در آن Kendrick ویلسون متهم Hankison از “اذیت و آزار متهمان با غیر ضروری دستگیری و کاشت مواد مخدر در آنها” با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. ویلسون مدعی است که Hankison هدف او و او را دستگیر کردند سه بار در یک دوره دو ساله.

پس از تیلور مرگ, ادعای تجاوز جنسی به ظاهر بیش از حد با حداقل دو زن آینده رو به جلو در اوایل ماه ژوئن به ادعا می کنند که Hankison ضرب و شتم آنها. در هر دو اتهامات که شبیه به یک دیگر Hankison ارائه سواری زنان خانه پس از آنها تا به حال شده است نوشیدن در میله های محلی. در یک مورد Hankison گفته می شود به دنبال آن زن به خانه و ضرب و شتم او را در حالی که او بیهوش بود. در مورد دیگر Hankison گزارش ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به زن در حالی که او نشسته در بینام و خودرو از جمله مالش او را ران و بوسیدن صورت او.

در ژوئن 23, او از کار اخراج شد. LMPD ارسال شده Hankison را فسخ نامه ای در توییتر اعلام کرد که Hankison “نمایش داده شدید بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان زمانی که شما روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه اخراج ده (10) دور به آپارتمان از Breonna تیلور…” در این نامه همچنین اظهار داشت Hankison نقض وزارت پروتکل در استفاده از نیروی مرگبار زمانی که او از طریق یک پاسیو درب و پنجره که پوشیده شده بود. این او را مانع از تعیین اینکه آیا وجود یک تهدید فوری و یا مردم بی گناه در حال حاضر برخی از این گلوله حتی سفر به یک آپارتمان همسایه که در آن سه نفر در معرض خطر با توجه به نامه. Hankison است درخواست خود را فسخ است.

دو نفر دیگر از افسران که اخراج دور آن شب جان Mattingly و Myles Cosgrove باقی می ماند در زور و قرار داده شده اند اداری انتقال. این مورد است که هنوز هم تحت تحقیقات مستقل با دادستان کل ایالت کنتاکی, Daniel کامرون, که گفت که او نمی خواهد با ارائه جزئیات بیشتر و یا یک جدول زمانی برای بررسی است.

در مارس بنیامین Crump تیلور خانواده وکیل استدلال کرد که این قتل از زنان تمایل به دریافت کمتر توجه رسانه ها از مرگ و میر مردان سیاه و سفید.

“آنها به قتل خواهران ما فقط مانند آنها به قتل برادران ما اما به هر دلیل ما داده نشده خواهران ما همان توجه است که ما باید با توجه به Trayvon Martin, Michael Brown, Stephon, Clark, Terence Crutcher Alton, استرلینگ, Philando کاستیا, اریک گارنر, Laquan مک دونالد” او گفت: 19. “Breonna نام باید توسط همه شناخته شده در امریکا که گفت: کسانی که نام های دیگر چون او در خانه خود انجام مطلقا هیچ چیز اشتباه است.”

تظاهرات که در آن جمعیت شعار “می گویند نام او Breonna تیلور” اقدام به معکوس عدم توجه است. در 2015, فعالان در سراسر کشور نشان داده و با استفاده از هشتگ #SayHerName برای جلب توجه به زنان که از دست داده بود جان خود را از جمله گابریلا بهترین nevarez میشل Cusseaux و Alexia مسیحی به عنوان Jenée Desmond-هریس گزارش Vox در آن زمان است. مرگ ساندرا مطلوب در زندان پس از او بازداشت شد و در طول یک توقف ترافیک نیز جلب توجه ملی به تاثیر خشونت پلیس و نژادپرستی در زندگی زنان است.

در سراسر کشور فعالان سازماندهی راهپیمایی و امضا دادخواست تیلور در ژوئن 5 تولد و گفت او باید شده ام زنده به بعد. در لوئیزویل معترضان را جمع آوری کرده اند در Breonna تیلور نام در اعتراض به خشونت پلیس در تعدادی از تظاهرات از آنجا که ممکن است. پس از اعتراض-اعمال مقررات منع رفت و آمد در مارس 31, اجرای قانون ضرب گلوله کشته شد دیوید McAtee و 53 محلی صاحب رستوران. پس از مرگ لویی رئیس پلیس استیو کنراد اخراج شد هر چند که هنوز مشخص نیست دقیقا چه کسی عکاسی McAtee Vox را آنا شمالی گزارش شده است.

در حالی که وجود داشته است تغییرات دیگری در اداره پلیس پس از تیلور مرگ — در ژوئن 11 لویی مترو شورا رای به اتفاق آرا به ممنوعیت-knock حکم — طرفداران فعالان و افراد مشهور در حال پرسیدن که چرا سه افسران درگیر در تیلور قتل نکرده بازداشت شده است. در ژوئن 14, Beyoncé نوشت: نامه سرگشاده ای به دادستان کل ایالت کنتاکی و خواستار آن است که اتهامات جنایی آورده شود در برابر سه افسران به “نشان می دهد ارزش یک زندگی زن است.” او همچنین خواسته است که دفتر آوردن شفافیت بیشتر به بررسی است.

در 18 ژوئن در کنفرانس مطبوعاتی کامرون — اولین سیاه دادستان کل در کنتاکی سابق و مشاور حقوقی برای بهداشت ، میچ مک کانل — تاکید کرد که تحقیقات در حال انجام است بدون دادن هر گونه اطلاعات خاص.

“به همه کسانی که در این مورد شما باید تعهد من که دفتر ما این است که انجام دقیق و منصفانه بررسی,” او گفت:. “این هم یک تعهد است که من به لویی جامعه است که دچار فوق العاده در روز از مارس 13.”

کامرون نیز اولین جمهوری خواه دادستان کل منتخب در دولت, به گزارش نیویورک تایمز در یک پلت فرم است که حمایت تهمت و برخی از رئيس جمهور را امضا تلاش های مانند ساخت یک مرز دیوار. او با انتقاد برخی از معترضان خواسته های از جمله تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“شعارهای رادیکال و تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ تهدید امنیت عمومی و تنها در خدمت به تقسیم ما بیشتر به جای آوردن ما با هم,” او گفت: در آزادی مطبوعات در ژوئن 24.

Wake Forest قانون پروفسور رونالد رایت است که دارای تخصص در کار جنایی دادستان گفت: بورسی که کامرون نظرات در مورد defunding پلیس می ارزد چرا که آنها مربوط به چگونه کامرون دسته مورد. “اگر او شروع به صدا مانند یک مدافع برای اجرای قانون ابراز حمایت گسترده از افسران پلیس و دفاع از آنها در شرایط عمومی که من را به تعجب می کنم اگر او می تواند ارزیابی هزینه نسبتا در این مورد” رایت گفت. “این دشوار است برای متقاعد کردن مردم است که شما را نگه پلیس پاسخگو برای خود خطا اگر شما هرگز پیدا کردن چیزی برای انتقاد در کار خود.”

رایت گفت: Vox در ماه مه که در افسر-درگیر تیراندازی موارد مانند تیلور طول زمان دادستان طول می کشد را به جلو اتهامات نباید لزوما این مسئله است. بلکه مردم باید سوال و بررسی آنچه دادستان طول تحقیقات خود را.

“من واقعا نمی گسل دادستان برای گرفتن وقت خود را جمع آوری حقایق بودن کامل است. زمان واقعا زحمت من به عنوان مقدار به عنوان مقدار زیادی از تلاش. اگر چه شما انجام می دهند این است که شما در حال انجام هر چیزی و شما به تاخیر انداختن و شما واقعا قصد مطبوعات مورد به عنوان سخت به عنوان شما می توانید با فشار هر تیراندازی در منطقه خود را پس از آن که یک مشکل” رایت گفت: Vox.

پس از این موارد به خصوص دشوار است برای برنده شدن در دادگاه رایت اشاره کرد دادستان باید نگاهی هم به ساخت واقعا قوی مورد. “تاخیر می تواند یک چیز خوب یا بد بسته به اینکه آیا آنها در حال قرار دادن در تلاش به ساختمان یک مورد بزرگ,” او گفت:.

در بالا مشخصات آتش فردی, خاکستری, وکیل دولت مرلین Mosby بازداشت سه افسر درگیر تنها چند روز پس از خاکستری مرگ و آنها را به اتهام جرائم از جمله درجه دوم “فاسد شدن قلب” قتل و قتل نفس. تمام سه افسر پلیس در این پرونده تبرئه شدند. “این ممکن است که آن را بهتر است برای رفتن به یک کمی آهسته تر و بیشتر مدرکی برای اتهامات پس از تاخیر” رایت گفت: Vox.

بسیاری از طرفداران این نقطه به سرعت در, که دستگیری آمد و در Arbery و فلوید موارد — و این واقعیت است که سال تاخیر طولانی مدت در اریک گارنر را مورد هنوز هم نمی تواند به عدالت است. گارنر درگذشت در ماه جولای 2014 پس از NYPD افسر دانیل Pantaleo قرار داده و او را در یک ممنوع سبد. یک روز قبل از پنج سال از سالگرد جلب مرگ در ماه جولای 2019, دادستان فدرال اعلام کرد که آنها را نه اتهامات علیه Pantaleo. NYPD اخراج Pantaleo در ماه اوت سال 2019 بیش از پنج سال پس از جلب مرگ است.

و در سه مورد فوق وجود دارد ویدئوها از حوادث. رایت گفت که حتی با فیلم موارد در برابر افسران پلیس دشوار است به. ویدئوها فراموش نمایندگی اضافی اثبات یک شکل از شواهد تیلور مورد ندارد.

نفوذ پلیس کارگری که آمده اند تحت انتقاد از فعالان و معترضان در جریان ناآرامی ها نیز ممکن است منجر به تاخیر می اندازد. به عنوان بورسی را Dylan ماتیوز گزارش پلیس اتحادیه های کارگری را مجذوب شدن در جلوگیری از نظم و انضباط از افسران که کشتن غیر مسلح مردم سیاه و سفید:

در محلی از موارد این نگرش را ترجمه کرده و به دفاع از افسران که کشتن یا زخم غیر نظامیان بی گناه. لویی مترو اداره پلیس [بود] محدود شده است فقط اعلام آن “قصد” به آتش برت Hankison یک کارآگاه است که خود را به ضرب گلوله تفنگ 10 بار در این حمله که به کشته شدن Breonna تیلور به جای در واقع او شلیک آشکار است. این محدودیت تا حد زیادی به دلیل این شهر قرارداد با اتحادیه پلیس می دهد که Hankison فرصت های متعدد به درخواست تجدید نظر. او برای اولین بار مجاز یک “pretermination شنوایی” با مشاور و سپس پس از فسخ یک درخواست تجدید نظر را به پلیس شایستگی هیئت مدیره که Hankison خود را یک عضو.

در ماه مه لویی پلیس اتحادیه همچنین خواستار عذرخواهی از لویی عضو شورای جسیکا سبز که به نام تیلور پسر یک قهرمان پس از او به اتهام تیراندازی Mattingly شب تیلور کشته شد. “تماس کسی که به ضرب گلوله یک وظیفه افسر پلیس در انجام وظایف رسمی یک قهرمان است یک سیلی” گفت: Ryan نیکولز رئیس برادرانه منظور از پلیس تسلیم 614. سبز گفت: او نمی خواهد عذرخواهی می کنیم.

اما رایت گفت که Hankison را شلیک می کند ارائه مدرک به چگونه یک پرونده جنایی می تواند در نوسان است. که LMPD یافت که او نشان داد “اکستریم, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” که او “از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه” از کار اخراج 10 دور به آپارتمان به معنی وجود یک فرصت برای محکومیت اگر هیئت منصفه بودند برای پیدا کردن نتیجه همان بود. “اگر یک هیئت منصفه در دادگاه های کیفری بودند برای رسیدن به همان نتیجه گیری پس از شنیدن حقایق آنها می تواند به درستی محکوم به او کمتر نسخه از قتل” رایت گفت: Vox.

در اخیر کنفرانس مطبوعاتی کامرون حاضر به بحث در مورد هر گونه موانع بالقوه بیان کرد که “تحقیق و تفحص از این عظمت وقتی که درست انجام شود نیاز به زمان و صبر است.” او افزود: “به کسانی که در سراسر کشور ما شنیده ام از با کارت های ایمیل و نامه و تماس های که درخواست ما برای تکمیل تحقیقات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است — ما شما را بشنود و ما در حال کار در سراسر ساعت به دنبال قانون به حقیقت است.”

در میان یک تماس در حال رشد به “پال خواستار قطع بودجه دولت” و یا “لغو پلیس” دیگران وجود دارد دفاع از عدالت که مشاهده تماس ها برای دستگیری افسران به عنوان در نظر گرفتن دور از هدف بزرگتر از پیاده سازی سیستم.

با توجه به ضد جرم سازمان Mariame Kaba, مدیر anti جوانان حبس مردمی سازمان پروژه نیا, جشن اتهامات افسران سیگنال وابستگی ما به یک سیستم عدالت کیفری است که ایجاد شده است به رعایت سفید برتری. “برای تبدیل یک مرگ-ساخت سیستم انتظارات ما باید بسیار بالاتر” او نوشت: ماه گذشته در نیویورک تایمز. “جشن اتهامات مانند جشن خرده نان. … من درک می کنم که چرا مردم آن را انجام دهد اما من فکر می کنم با توجه اهمیت زیادی به اتهامات نتواند نقطه و همچنین انجماد مردم در محل. آن است که اثر demobilizing اقدام جمعی است.”

کابا توضیح داد که عدالت نیست فقط بسته شدن ادارات پلیس اما ساخت آنها منسوخ شده است. “مطمئن ترین راه کاهش خشونت های پلیس است که به کاهش قدرت پلیس با قطع بودجه و تعدادی از افسران,” او نوشت.

اما در ژوئن 25, لویی مترو به تصویب شورای بودجه است که حتی نمی تواند شروع به پال خواستار قطع بودجه دولت LMPD. جدید هزینه های طرح را صرفا “نیاز به پلیس برای قرار دادن پول در جهت جذب بیشتر و متنوع نیروی اضافی آموزش و کاوش در شرکت پاسخگوی مدل است که می تواند ارسال سلامت رفتاری حرفه ای بر روی تماس با افسران” با توجه به لویی پیک مجله. بودجه نیز خواهد شد به کارگردانی به یک غیر نظامی مدیره بررسی خواهد کرد که نظارت بر LMPD زیر 24-1 رای دادن. Black Lives Matter خواستار آن شدند که بیشتر پول منتقل شده به خدمات اجتماعی.

در همان روز بودجه تصویب شد, جمعیت بیش از 500 نفر از معترضان از جمله فعالان و اعضای جامعه و مشاهیر جمع آوری شده در مراحل Kentucky State Capitol در لوییویل برای یک #JusticeForBreonnaTaylor رالی با توجه به لویی پیک پست. فعال Tamika مالوری با تاکید بر نیاز به حفظ خواستار عدالت و پاسخگویی در تیلور مورد. “من مطمئن هستم که همه ما درک می کنیم که Breonna تیلور همه جا,” او گفت:. “مسئله زنان سیاه پوست کشته شدن و صدای ما بودن بیش از حد کم است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>