چه رئیس جمهور جو بایدن را به توقف Covid-19

جو بایدن پیام Covid-19 ساده است: “آن نیست که این گونه باشد.”

که مسلما این موضوع بایدن کل مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. اما از آن است که به ویژه مربوط به مراقبت های بهداشتی که در آن coronavirus پاسخ و محافظه کار جنگ صلیبی برای سرنگونی Obamacare ترکیب برای نشان دادن کنتراست رنگی بین رئیس جمهور ما و رئیس جمهور جو بایدن وعده داده می شود.

این یک تمایز بایدن صدا مشتاق به قرعه کشی که من گوش به گفتار او به روز سه شنبه در ویلمینگتون ،

“ماه پس از ماه به عنوان رهبران دیگر در کشورهای دیگر در زمان مراحل لازم برای دریافت این ویروس را تحت کنترل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست ما می شود.” “ماه پس از ماه به عنوان بسیاری از ما خواست او را به مرحله و انجام کار خود را او شکست خورده ما است.”

در سخنان بایدن ذکر شده تمام بار او خواست اقدام قاطع در coronavirus همه گیر در حالی که رئیس جمهور تهمت عنوان تهدید و یا منحرف کردن توجه خود را به هر چیزی به غیر از در نظر گرفتن گام های لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“فقط نگاه ضبط می شود.”

در ژانویه بایدن می گوید او صدایی زنگ در مورد کوروناویروس در حالی که تهمت مطمئن باشید آمریکایی ها همه گیر شد “کاملا تحت کنترل است.”

در ماه فوریه بایدن می گوید او خواستار افشای کامل از دولت چین در حالی که تهمت ستایش رئیس جمهور شی جینپینگ و گفت: کشوری که بحران شروع شد “خیلی خوب انجام می دهند.”

بایدن قرار دادند برای سرمایه گذاری بیشتر در تست و استفاده از اقتدار دفاعی و تولید عمل را تا سطح شیب دار ساخت محافظ دنده; تهمت اغلب demurred در آن ابتکارات و این روزها شکایت که بیش از حد تست منجر به افزايش تعداد موارد تایید شده که باعث می شود او نگاه بد.

بایدن داستان بسیاری از حقیقت در آن است. تهمت بود آهسته به اذعان دامنه کامل از تهدید و امروز او در مورد این کشور مرگبارترین بیماری شیوع این قرن به عنوان کوچک که ممکن است. او باید نوع کلمات برای رهبران چینی در اوایل روز است. او شده است و تمایلی به بهره برداری از قدرت اجرایی در دسترس به او را به سطح شیب دار بالا, تست افزایش تولید دنده محافظ و هماهنگی ملی پاسخ.

در خیال بازگشایی در تماس ردیابی در تشویق ماسک-پوشیدن در محور علم بر سیاست بایدن در تقابل آنچه که او پیشنهاد کرده است و چه مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است.

و به عنوان بایدن قرار داده و آن را “اعداد دروغ نمیگویند.” بیش از 125,000 آمریکایی ها مرده است. میزان عفونت پس از کاهش در طول ماه از مستند, در حال افزایش در سراسر کشور در ایالات قرمز و آبی به طور یکسان.

“ایالت مستندات است که بسیاری از آمریکایی ها زندگی در زیر برای سال در نظر گرفته شده بودند به ما خرید زمان ما با هم عمل می شود.” “اما به جای استفاده از این زمان برای آماده سازی خودمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حیف و میل آن است.”

از من خواسته برخی کارشناسان چگونه بایدن پیشنهاد Covid-19 دیدگاه متفاوت از آنچه فعلی دولت فدرال انجام داده است. آنها با اشاره به چند مقررات خاص در برنامه های خود:

  • احداث عمومی-خصوصی “همه گیر تست مدیره” به مقیاس و تخصیص تست در سراسر کشور است. (“این امر در برخورد با یکی از مشکلات ما هنوز هم به نظر می رسد که عرضه و تقاضا در خارج از سنکرون می گوید:” جنیفر Kates با قیصر بنیاد خانواده.)
  • ایجاد یک دولت و دولت های محلی صندوق اضطراری است که پرداخت هزینه برای لوازم پزشکی, استخدام بیشتر کارکنان مراقبت های بهداشتی و فراهم کردن پرداخت اضافه کاری برای برخی از کارگران ضروری.
  • از بین بردن هزینه های برای Covid-19 آزمایش و درمان و تغییر قانون به طوری که ارائه می توانست به آینده سلامت عمومی در شرایط اضطراری.
  • تنظیم استانداردهای حداقل برای تعدادی از تست سایت در هر کشور از جمله 10 موبایل یا درایو-از طریق سایت.
  • ایجاد یک ملی بهداشت عمومی مشاغل سپاه که استخدام حداقل 100000 نفر برای انجام تماس ردیابی.

بایدن طرح دقیق است اما تفاوت در coronavirus بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن در شروع بیشتر مفهومی سطح.

“تفاوت بزرگ در حال تاکید بر علم و کارشناسان در مقابل سیاست و سیاستمداران و هماهنگی بیشتر و رهبری در سطح فدرال” Kates گفت.

برخی از این آیتم ها — تماس با ردیابی به طور خاص — بوده است بیشتر یا کمتر نادیده گرفته و با تهمت و دولت حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم است با خیال راحت به استراحت اجتماعی فاصله. تماس با ردیاب می تواند شناسایی خوشه و به طور بالقوه جلوگیری از شیوع گسترده تر. اما به عنوان NPR گزارش در حال حاضر اکثر متحده و نه مردم به اندازه کافی برای انجام این کار است.

“تماس با ردیابی شده است عمدتا نادیده گرفته شده در سطح فدرال و ایالت شده اند از چپ به اولویت بندی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب” جاشوا ميشود در بنیاد خانواده کایزر, گفت:. “به این معنی که بعضی از آنها انجام می شود و دیگران انجام داده اند بسیار کمتر است.”

که نشان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد کلی: دست کردن. بایدن امیدوار کننده است بسیار تهاجمی تر مداخله فدرال.

“به طور کلی دولت را تحت فشار قرار دادند تصمیم گیری و مسئولیت تقریبا به طور کامل به دولت و در سطوح محلی در تست ردیابی و….” Kates به من گفت. “در حالی که برخی از این ما نشان دهنده سیستم فدرال و چگونه بهداشت عمومی به طور کلی توابع در ما قطعا این است ایده آل روش درست اضطراری برای بهداشت عمومی.”

اگر این تفاوت در آمادگی اضطراری و همه گیر پاسخ نیست به اندازه کافی روشن تهمت و دولت نیز در زمینه مختصری به دادگاه عالی ایالات متحده در هفته گذشته استدلال همه از قانون مراقبت مقرون به صرفه باید لغو شود. آن است که Obamacare لغو معنی دیگر پس از کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان شکست خورده در سال 2017.

یا نه مغلوب ساختن پیشی جستن SCOTUS gambit موفق دولت او کار کرده است در هزاران راه برای تضعیف Obamacare و خود را برای حمایت از شرایط موجود. بایدن به عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید از قبل از زمان بد زد در مقدماتی حزب دموکرات در گسترش ACA شامل در میان چیزهای دیگر, عمومی جدید گزینه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن زدایی دستور کار, موضوع جدید تحقیقی سری از Vox و مرکز عمومی یکپارچگی داده بیمه سلامت رایگان در مهار وسط یک بیماری همه گیر به فروش برنامه های که نمی جلد موجود شرایط پزشکی و نمی ارائه جامع حمایت مالی. بیشتر و بیشتر آمریکایی ها در حال ثبت نام برای بیمه تفکر آنها در حال گرفتن یک معامله خوب در این قیمت تنها برای پیدا کردن زمانی که آنها را به استفاده از آن را پوشش نمی دهد تا آنجا که آنها فکر آن را انجام داد.

نگاهی به داستان اشلی Lawley از داستان من در مغلوب ساختن پیشی جستن زدایی کوتاه مدت محدود-مدت بیمه:

در اکتبر 2018, اشلی Lawley دیدم یک فیزیوتراپ در خانه اش در ایالت آلاباما. در طی این بازدید فیزیوتراپ مورد بررسی قرار مشکوک توده در گردن او و توصیه او را به مشورت با یک جراح در مورد داشتن آن حذف شده است.

اما او نیاز به مطمئن شوید که او را تحت پوشش بیمه خود را. او به نام سلامت بیمه کارگزار او قبلا صحبت با تلفن. کارگزار — با توجه به نام مستعار “جاستین” در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در این سال — به او گفت که او می خواهم نیاز به خرید یک جدید پزشکی عمده طرح است. او گفته او اطمینان داد که او توده نمی خواهد در نظر گرفته شود وضعیت موجود و این که هر روش خواهد بود ،

او خریداری این طرح را دیدم و برنامه ریزی شده عمل جراحی او را اما نه قبل از تایید دوباره با نماینده بیمه که او را تنها نیاز به پرداخت $500 برای این روش. توده برداشته شد و Lawley پرداخت او copay.

سپس صورتحساب شروع به آمدن. او موفق به دریافت یک فرم از او گر او گفتن که هیچ مزایای پرداخت می شود. تنها پس از آن او آموخته است که او تا به حال شده است به فروش می رسد در کوتاه مدت طرح بیمه درمانی نیست مهم بیمه های درمانی است که او اعتقاد بر این بود. او در مواجهه $20,000 در عدم پرداخت صورتحساب های پزشکی.

وجود دارد مقدار زیادی از داستان های دیگر مانند این. من با صحبت یک لنفوم بیمار که به پایان رسید تا با 800.000 دلار در صورتحساب بیمارستان پس از کوتاه مدت برنامه ریزی کرده بود که تصمیم خود را, سرطان شد و یک وضعیت موجود به دلیل او تا به حال درمان شده توسط فیزیوتراپ برای کمر درد قبل از ثبت نام. فلوریدا مرد متهم شد $3,000 توسط خود برنامه کوتاه مدت برای آنفولانزا آزمون — که او در حالی که او نگران او واقع Covid-19 — و سپس شروع به تمیز کاری خود, پیر پرونده پزشکی برای کشف کردن اگر که بود وضعیت موجود.

ممکن است وجود دارد برخی از دلایل مشروع مردم می خواهند یک برنامه کوتاه مدت اما چه تهمت واقعا انجام شده است راه اندازی یک موازی مقرراتزدایی سلامت بازار بیمه به رقابت با ACA. او مجاز برنامه های کوتاه مدت به آخرین برای یک سال کامل (اوباما در حال محدود و آنها را به 90 روز) و مشتریان می توانند خود را تمدید کوتاه مدت طرح تا سه بار.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس کارشناسان نگران هستند چرا که این بازار مملو از گمراه کننده بازاریابی اگر نه تقلب آشکار (به عنوان اتهام در Lawley طرح دعوی در دادگاه) و در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند و سلامت خود را بیمه و ممکن است برای خرید یک طرح جدید.

به عنوان پوشش در داستان من اگر آنها آنلاین جستجو برای بیمه سلامت, آنها به احتمال زیاد به پایان رسید تا در یک شخص ثالث وب سایت فروش کوتاه مدت برنامه ریزی مناسب در کنار ACA-سازگار با بیمه. اگر آنها صحبت می کنند با یک واسطه آنها بیش از حد اغلب گمراه در مورد مزایای یک برنامه کوتاه مدت ارائه می کنند. محققان در بروکینگز انجام شده راز-خرید محاکمات به سوال در مورد Covid-19 منافع به طور خاص در بر داشت و مقدار متناوب از اطلاعات غلط.

“من شوکه شده بود مقدار اطلاعات غلط ما مواجه می شوند” تعمید Linke جوان که رهبری این پروژه گفت. “آنها کاملا نادرست در مورد ماهیت پوشش.”

به قرض گرفتن بایدن کلمات از خود Covid-19: اظهارات آن را ندارد به این راه. در ماه مارس او با نام این برنامه های کوتاه مدت “آشغال” و قول او را معکوس خرابکاری Obamacare نظارت حریف خود را.

“در طول اضطراری برای بهداشت عمومی است که می تواند هر کسی را لمس در هر نقطه آمریکایی ها سزاوار حکومتی است که تلاش برای گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و اطمینان از بهترین شکل ممکن مراقبت از” سابق veep گفت. “آنها نمی خواهند و یا نیاز آشغال.”

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>