مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب آور انعطاف پذیری با هیسپانیک رای دهندگان توضیح داد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمان انتخابات و رای گیری است و ملال انگیز قرار دادن او را در حدود 9 درصد در انتخابات عمومی رای گیری به طور متوسط است که بیش از حد بزرگ کسری برای فرد خصوصیات مهم نیست. اسلاید است که در این نظر سنجی شامل تبخیر متوسط سود با رای دهندگان آمریکایی است که قابل مشاهده و قابل توجهی defections از بزرگ بلوک از سفید رای دهندگان بودند که بسیار محکم در مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه در سال 2016.

اما کاهش دیده نمی شده است در سراسر هیئت مدیره. به عنوان دومنیکو Montanaro در گزارش خود writeup از NPR رای گیری در مسابقه “یک گروه بایدن در ادامه به underperform با اندکی است Latinos — 59 درصد از Latinos گفت: آنها می خواهم برای رای دادن بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اما کلینتون برنده 66 درصد از رای خود را در سال 2016.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نسبی انعطاف پذیری با Latino رای دهندگان را می توان آسان به چشم پوشی از آنجا که او در حال از دست دادن این رای دهندگان توسط یک حاشیه بزرگ (39 امتیاز به گفته نیویورک تایمز). هنوز هم او است که از دست دادن آنها را با کمتر از او در سال 2016 که عجیب و غریب است که در زمانی که شماره خود را در غیر این صورت در حال سقوط است.

دموکرات ها’ ارزیابی پایه است که این نشان دهنده ناگهانی راست تغییر در هیسپانیک نظر خیلی به این واقعیت است که سناتور. برنی ساندرز شد تا کنون جامعه لاتین را انتخاب اولیه و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی است و تا کنون ساخته شده است این نوع از سرمایه گذاری عمده ای در جامعه است که Latino دموکرات می خواهم برای دیدن.

“آشنایی بهترین دلیل” Rep. روبن Gallego (د-الف) که نشان دهنده یکی از بزرگترین چنگال اسپانیایی نوسان دولت رای دهندگان در ققنوس-منطقه منطقه به من می گوید. “بسیاری از آنها خواهد آمد اما پول را صرف بر روی آنها است.”

چه جالب در مورد بایدن نسبتا نرم اعداد با این جمعیتی است که چگونه نزدیک آنها موازی دو طولانی مسائلی که نگرانی دموکرات ها در مورد رای دهندگان. با وجود چند دهه در سیاست, معاون سابق رئیس جمهور است که به وضوح تعریف شده در ذهن ، و با وجود ارتفاع زیاد بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن از تصویب در اقتصاد است که هنوز هم در مثبت زمین. به گفته نیویورک تایمز نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در اقتصاد است و پنج امتیاز بالاتر از آب و نظرسنجی پیو در اوایل این هفته گفت: رای دهندگان ترجیح می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک مدیر اقتصادی با 3 امتیاز.

بایدن را به منصه با Latinos نیست به اندازه کافی به چرخش در انتخابات به عنوان چیز ایستاده در حال حاضر. سوال این است که آیا این اقتصاد متمرکز رای دهندگان قناری در معدن زغال سنگ برای چه تهمت باز گشت می تواند مانند نگاه.

بایدن عملکرد در میان رای دهندگان لاتین یک سوال برانگیز در میان دموکرات ها. برخی به خصوص کسانی که اعتماد بالاتر برآورد کلینتون رای به اشتراک گذاری ارائه شده توسط لباس مانند Catalist و لاتین تصمیمات دیدن بایدن در حال اجرا به وضوح در پشت کلینتون. دیگران که تکیه بر برآورد پایین تر از پیو و در جای دیگر خود را ببینید نتایج فعلی به عنوان احتمالا حتی با او.

این تخمین ها همیشه بحث برانگیز در بخشی به دلیل هیسپانیک هویت است تا حدودی تغییر پذیر و سخت به سنجاق کردن. و به عنوان یک ناظر انتخابات به من گفت: “این یک گروه کوچک به شما بیشتر سر و صدا” در داده ها.

هنوز هم وجود دارد گسترده توافق در سراسر روش که بایدن تا حدودی کاهش یافته است کوتاه با Latinos نسبت به افزایش خود را در میان رای دهندگان سفید. و متخصصان فکر می کنم آنها می دانند که چرا.

“Latinos ندارد و به شدت شکل گرفته نظر در مورد کسی که [از یمن] است” توضیح می دهد که استفانی والنسیا از بنیانگذاران Equis پژوهش است.

او گروه رای گیری دقیق شامل دولت توسط دولت خرابی به طوری که آنها می توانید بررسی کوچک اما مهم جمعیت مانند Latino جوامع در پنسیلوانیا و کارولینای شمالی است. کار خود را تایید می کند که بایدن را در حالی که خوب نشان نمی دهد همان نوع از افزایش بزرگ در حمایت از او دیدن با رای دهندگان. نیز وجود دارد یک شکاف جنسیتی قابل توجهی با آمریکای لاتینی نمایش بطور قابل توجهی بیشتر برای حمایت از نامزد دموکرات تر از همتایان مرد خود. اما والنسیا می گوید: “ما نمی دیدن هر گونه افزایش حتی در میان اسپانیایی مردان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” تا حد بسیار زیادی بلوک ناکرده رای دهندگان که او می خواهم برای دیدن دموکرات قرار داده و عمده پول به رقابت.

Equis تحقیقات

عامل دیگر کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در میان اسپانیایی نر رای دهندگان این است که آنها — و یا حداقل بودند و در اوایل بهار امسال به مغلوب ساختن پیشی جستن زمین است که انتخابات باید توجه متمرکز بر اقتصاد به جای coronavirus.

در آغاز ماه ژوئن دو دانشمندان علوم سیاسی, دیوید Broockman و جاشوا Kalla چاپ یک مقاله جزئیات نتایج یک آزمایش بر روی پیام در سراسر تهمت و بایدن.

آنها در زمان یک نمونه از 291 پیام — برخی از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از نرم افزار-بایدن و برخی anti-بایدن — و در معرض یک نمونه از 131,742 مردم را به یک انتخاب تصادفی از دو پیام هر یک از 291.

آنها دریافتند که “هر دو مثبت و منفی پیام در مورد بایدن را به طور قابل توجهی بزرگتر جلوه در اعلام رای انتخاب از مثبت یا منفی پیام در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.” بیشتر چه, حتی کوچک تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن پیام ممکن است یک نوع آماری توهم است. وجود دارد دو نقطه دیگر از علاقه خاص:

  • خاص pro-بایدن پیام ها موثر تر از پیام های مبهم.
  • Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام نمی شیفت رای گیری قصد اگرچه آنها اغلب موثر بودند در تغییر برداشت از مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع خاص از آگهی.

برای Broockman و Kalla این تحقیقات نشان می دهد که وجود دارد یک نوع اثر اشباع رفتن با رای دهندگان. این نیست که شما نمی توانید به مردم بگویید هر چیزی جدید در مورد تهمت, این درست است که گفتن آنها چیزهای جدید فرقی نمی کند در این مرحله در مورد اینکه آیا یا نه آنها او را حمایت. در مقابل, اطلاعات جدید در مورد بایدن شیفت رای. متحد کردن کشور فوق العاده PAC در اصل تشکیل برای حمایت بایدن در اولیه در آغوش این پیام و به تازگی شروع به پخش نرم افزار-بایدن تبلیغات که تا به حال به حمايتهاي شده است نادر در دموکراتیک مستقل هزینه های مخلوط.

اما اولویت های ایالات متحده آمریکا که اصلی دموکراتیک Super PAC از سال 2016 نژاد و است که به طور کلی تحت الشعاع متحد کردن کشور از یمن و ظهور به عنوان روشن نامزد مخالف با آن ارزیابی شده است. برای اولویت های کلیدی واقعیت این است که مبارزات انتخاباتی پویا میدان نبرد است که به طور مداوم در حال شکل تغییر و تحول و با تبلیغات چشم انداز است.

“در این هفته پس از اعلام ملی اضطراری, [تهمت بزرگ را] تصویب افزایش 10 درصد” یادداشت اولویت های ایالات متحده آمریکا و تجزیه و تحلیل مدیر نیک Ahamed. “بنابراین ما مداخله به شکل رای دهندگان برداشت شد که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن خطا.”

خبر خوب برای بایدن است که تلاش کرده است. عمومی ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 دیدگاه در حال حاضر ملال انگیز و با این بیماری همه گیر در مقابل ذهن برای بسیاری از رای دهندگان به رئیس جمهور کلی رای گیری کرد. نگرانی خود را این است که در حالی که مردم در حال حاضر بسیار با تمرکز بر اقتصاد, رای دهندگان به طور کلی انجام ادامه به مغلوب ساختن پیشی جستن یک لبه وجود دارد. بنابراین اگر اقتصاد می شود حتی بیشتر برجسته موضوع با سقوط تهمت می تواند یک شات واقعی در یک دوباره بجای اول برگشتن.

در Equis این رای گیری یک کلید راننده اسپانیایی شکاف جنسیتی است که Latinos شد خیلی بیشتر احتمال دارد از آمریکای لاتینی به ابراز نگرانی در مورد اقتصاد نسبت به نگرانی در مورد گرفتن بیمار است.

Equis تحقیقات

تهمت بزرگ باقی مانده امید برنده شدن در انتخابات است که نظرسنجی ها نشان می دهد مردم هنوز اعتماد به نفس خود را در مدیریت اقتصادی است.

ژوئن 30 نظرسنجی پیو نشان داد بایدن با یک لبه در دست زدن به روابط عدالت کیفری مسائل و سلامت عمومی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سه نقطه لبه در تصمیم گیری خوب در مورد سیاست های اقتصادی. در نیویورک تایمز نظرسنجی که به طور کلی فاجعه بار برای مغلوب ساختن پیشی جستن “را تصویب امتیاز است هنوز به دقت مثبت در موضوع اقتصاد با 50 درصد از رای دهندگان به او مطلوب مارکس در مقایسه با 45 درصد گفت: مخالف است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکل این است که اکثریت رأی دهندگان در حال تمرکز بر روی چیزهای دیگر. استثنا به این است لاتین که تهمت بیمار است و موقعیت را به نفع خود بیش از توجه به خود و موقعیت خود را به عنوان نامزد سفید واکنش در برابر آمریکای لاتین مهاجرت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انجام بهتر از انتظار می رود با این نوار از رای دهندگان با اشاره به امکان تجدید حیات در رئیس جمهور حمایت در میان سفید رای دهندگان که در حال بهتری فرهنگی مناسب برای او اما که در حال حاضر با تمرکز بر تهدید coronavirus.

به نظر می رسد که تغییر در شیوع این کانون به سمت فلوریدا و جنوب غربی افزایش خواهد یافت نگرانی در مورد Covid-19 در میان رای دهندگان لاتین و از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن جیب از قدرت وجود دارد. اما بزرگتر درس نیست خیلی در مورد هیسپانیک رای دهندگان به حدی که بایدن قوی ایستاده در پای صندوق های رای است و به طور بالقوه گروگان به اخبار محیط زیست است. تا زمانی که رای دهندگان لازم نیست به صراحت دیدن مشکلات اقتصادی به عنوان برگ برنده را تقصیر او امیدوار است برای احیای بخت و اقبال.

این خسته کننده عام حل اختلاف بین Broockman/Kalla و اولویت های ایالات متحده آمریکا است که کمپین های موفق اجرا هر دو مثبت و منفی تبلیغات plus “کنتراست” تبلیغات است که ترکیب هر دو. در عمل اولویت همچنان برای تست همه اشکال تبلیغات در حالی که همچنین با تکیه بر یک بخش از کار انتظار بایدن کمپین برای سرمایه گذاری در تعریف بایدن در حالی که آنها شاید تمرکز بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بایدن ایستاده با هیسپانیک رای دهندگان در ضمن بدون شک خواهد از مزایای هدفمند و پایدار سرمایه گذاری.

اما آنچه بیشتر جالب در مورد بایدن جیبی از ضعف در اینجا است که تا چه حد آن را بازتاب نسبتا عمومی آسیب پذیری های استراتژیک. بایدن است که به خوبی شناخته شده است اما نه به شدت تعریف شده است. و دقیقا به این خاطر که او به خوبی شناخته شده است او نمی تواند از آن پشت سر هم زیستی متمرکز رایگان پوشش رسانه ای است که می شده اند دیده می شود برای یک تازه تر رو انتخاب کنید. که ایجاد این امکان که پایدار حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن را بایدن تعداد پایین, اما همچنین یک فرصت برای مثبت مقدمه به آنها فشار بالا بیشتر است.

از آنچه که ما می توانید بگویید رای دهندگان توجه در اقتصاد کمک می کند تا مغلوب ساختن پیشی جستن — و این درست است حتی در گروه های جمعیتی هستند که مستعد به مطلوب به او. اگر مسائل اقتصادی به دست آوردن بیشتر برجستگی با رای دهندگان از رای دهندگان لاتین تهمت می تواند در یک موقعیت برای باز گشت. به همین دلیل اخیر دموکراتیک تبلیغات متمرکز شده یادآور بایدن نقش به عنوان مباشر از سال 2009 بهبود عمل می کنند و در اتصال نقطه بین مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ شکست و بحران اقتصادی کشور. در حال حاضر هر چند که معامله نشده است مهر و موم شده و بایدن سرب — هر چند بزرگ — استوار تا حدودی ناپایدار پایه و اساس که نیست و در عین حال بسیار متمرکز بر مسائل اقتصادی است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>