سیاتل معترضان آزمایش با یک پلیس-جامعه آزاد و اعتراض فضا به پایان رسیده است.

روز چهارشنبه ده ها تن از افسران اداره پلیس سیاتل بازداشت بیش از 30 نفر و پاک کردن کاپیتول هیل برگزار شد (ریز ریز) که قبلا به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) در شهردار جنی Durkan را سفارش دهید. شهردار اجرایی منظور در پاسخ به موجی از شب خشونت در چهار بلوک منطقه از جمله چهار تیراندازی و چندین اتهام تجاوزات جنسی.

کتی که اعتراض در محله قبل و بعد ریز ریز تاسیس شد گفت: آنها sobbed زمانی که آنها را دیدم پلیس پاکسازی آن از صبح روز چهارشنبه. “من خوشحالم که مردم قادر به دیدن آنچه که یک فضا مانند است که می توان گفت:”: “Vox. “من تا به حال برخی از شکایات در مورد آن, اما زیبا بود برای دیدن.”

Durkan ستایش بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز در بیانیه ای روز شنبه و در عین حال نشان داد که آن زمان برای معترضان به ترک ریز ریز چون از اواخر شب خشونت است.

“[O]ver ماه گذشته هزاران نفر از مردم از جمله خانواده را در بازدید از این منطقه نشان داده و حمایت خود را برای پیام های سهام و تغییر” خواندن بیانیه ای. “متاسفانه این پیام بوده است تضعیف با خشونت در منطقه است. این منطقه به طور فزاینده ای به خود جذب بیشتر افراد خم در بخش و خشونت است و به خطر انداختن زندگی افراد است.”

خشونت در ریز ریز کردن را نشان می دهد این مشکل در تلاش برای ایجاد یک پلیس-رایگان محله به خصوص بدون سرمایه گذاری در جامعه و مبارزه با فقر را تلاش برای خروج از آنچه که در درجه اول یک اعتراض فضا. آن را نیز برجسته همه گیر برخی از اشکال خشونت مانند خشونت علیه زنان که برخی از ساکنان گفت: Vox رایج بود در محله (یک شبانه نقطه داغ در شهر) حتی قبل از ریز ریز تاسیس شد. کسانی که در حوادث قبلی نمی شد و موضوع را به رسانه ملی میکروسکوپ.

در حالی که Durkan و اداره پلیس سیاتل با استفاده از خشونت به عنوان توجیه به حرکت در و بازپس گرفتن منطقه از معترضان برخی از افرادی که در منطقه زندگی می کنند نگران SPD بازگشت. “من احساس می کنم اندکی بیشتر ترس از اوایل بخش هایی از تظاهرات” محلی کاپیتول هیل ساکن جان مک کارتنی گفت: Vox. “مردم در اینجا عصبانی تر به نظر می رسد اما همچنین به نظر می رسد کمتر شد.”

این “منطقه خودمختار” ایده برای اعتراض به منطقه آغاز شد به عنوان یک الگوی رفتاری پس از SPD خالی نزدیکی شرق حوزه ساختمان در ژوئن 8 زیر هشت روز مستقیم از درگیری پلیس با معترضان در پی جورج فلوید را کشتن. اما معترضان به سرعت کشف و ضبط بر روی ایده ایجاد یک شغل پایدار-سبک اعتراض در منطقه و همکاری با پرسنل شهرستان برای جلوگیری از ترافیک خیابان در شش بلوک شعاع اطراف حوزه.

در هفته اول ریز ریز کردن را در وجود افرادی که هزینه های زیادی از زمان در این تظاهرات گفت: Vox آنها احساس امن وجود دارد. “صحبت کردن با دوستان و صحبت کردن با یک زن و شوهر از مردم بر روی زمین من می شنوم مردم می گویند “من هرگز احساس این امن پیاده روی در شهر'” کارلا یک زن که تا به حال شده است به طور منظم در این منطقه گفت: Vox در اواسط ماه ژوئن. “علم به این که پلیس وجود ندارد [شده] این احساس این است که یک فضایی که متعلق به همه است.”

ورود به اداره پلیس سیاتل شرق حوزه احاطه شده توسط کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) در سیاتل, واشنگتن در 12 ژوئن سال 2020 است.
Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ
یکی از ورودی ها به کاپیتول هیل خودمختار در منطقه سیاتل واشنگتن در 14 ژوئن سال 2020 است.
نوح Riffe/Anadolu Agency via Getty Images

اما آنچه در ابتدا به عنوان محلی کنجکاوی نقشه کشی ساکنان و خانواده ها از مناطق اطراف آن در نهایت در زمان به نوبه خود برای بدتر است. بیش از گذشته نه روز این منطقه را دیدم چهار تیراندازی مرگ دو نفر و آتش سوزی و چند اتهام جنسی و ضرب و جرح. با توجه به FBI داده بودند 34 قتل گزارش شده در سال 2018 در سیاتل.

“این وحشتناک یک هفته برای این منطقه گفت:” جاستین ناشر CapitolHillSeattle.com شده است که پوشش اتفاقات درون ریز ریز از زمان آغاز آن. “اما این نوع از خشونت خوشه را در امواج می آیند. و ما را دیده ام پیش از این در سایر نقاط شهر است.”

Vox صحبت با 13 ساکنان محلی و معترضان در پس زمینه — بسیاری از آنها گرفته اند در تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که قبل از ریز ریز کردن و همچنین زمان صرف شده در داخل و اطراف خرد — در مورد آنچه که اتفاق می افتد در محله بیش از گذشته هفته و نیم.

مردم محلی رنگ یک تصویر مبهم از یک منطقه که در آن سردرگمی و ترس از راست counterprotesters — اغلب حاکم است. یک نفر که با این نسخهها کار از یک بلوک به دور از خرد و خواسته ناشناس باقی می ماند برای محافظت از حریم خصوصی خود گفت: خودرو تخریب شد در حالی که او در کار بود هفته گذشته که او به او نسبت داده شده سیاسی چپ سپر تابلوچسبها. از آن پس مدیریت از کارفرما او را همراهی می کردند او را به ماشین خود را هر شب بعد از تغییر است.

در صحبت با مردم محلی داستان دو لغو احکام صادره ی ظهور: ریز ریز کردن در طول روز و شب با ریز ریز کردن. در طول روز وجود دارد بیشتر از یک جامعه احساس با همسایگان و در مورد داخل ریز ریز کردن در حالی که اعتراضات ادامه دارد. اما بسیاری از افرادی که با صحبت Vox احساس نمی امن راه رفتن در شب در منطقه به خصوص در هفته گذشته و نیم.

اما این لزوما یک احساس منحصر به فرد در این منطقه است که محبوب نوار و سرگرمی منطقه در داخل شهر. این نوع از خشونت تغییر کرده است از ریز ریز تاسیس شد, یک محلی توضیح داد: در حسابداری خود را به آن رفت و از مست نوار مراجعان (اغلب مردان) باعث ویران کردن در روز جمعه و شنبه شب همراه با گاه به گاه پاسخ پلیس به یک فرد بی خانمان در منطقه به این نوع از خشونت های صورت گرفته در داخل ریز ریز شده است.

“مانند بسیاری از زندگی شبانه در منطقه آن است که یک محل راحت برای زنان-مردمی ارائه می شود در شب” گفت: McCartney که تنها محلی مایل به نقل نام برای این داستان. چندین زن و ترانس مردم صحبت کردن در پس زمینه تایید بیانیه خود به Vox. در ماه اوت سال 2017, برای مثال, یک ترانس زن گفته بود حمله توسط یک گروه از نر کاربران در یک نوار در محله.

در همان زمان McCartney گفت: واقعی وجود دارد ریف بین افرادی که به زندگی در این منطقه در حالی که برای و فناوری کارگران که به تازگی نقل مکان کرد و در. “من احساس می کنم یک مقدار زیادی از زمان ‘آن را امن نیست مسائل می آید یا از کسانی است که در محله زندگی خود و یا از مرفه تازه واردان و یا از صاحبان کسب و کار.”

ریز ریز کردن و برجسته ظاهر بدون ساختار سازماندهی فرمت شبیه به جنبش اشغال وال استریت از اوایل 2010s. اعتراض سازمان کاهش یافته و به صحبت با Vox به عنوان آنها را برای یک داستان قبلی از اواسط ماه ژوئن. آن را نیز دشوار برای روزنامه نگاران و عموم مردم به پین کردن دقیقا چه کسی مسئول در ریز ریز کردن و هیچ مرکزی گروه صدور بیانیه های عمومی است. اما سازمان دهندگان از واشنگتن جوانان برای آب و هوا عدالت که فعال شده است که در ریز ریز کردن را در مقابل خطوط پس از استقرار آن را محکوم کرد پلیس پاکسازی صبح روز چهارشنبه. “ما احساس می کنیم که دست زدن به ریز ریز کردن را پراکندگی مانند تماس در افسران پوشیدن ضد شورش و استفاده از اسپری فلفل به روی تظاهرکنندگان به صورت کاملا غیر اخلاقی و غیر ضروری” یک سخنگوی این گروه در بیانیه ای گفت به Vox.

از نگرانی برای مردم شده است سیل اخیر از خشونت اسلحه در این منطقه است. شده اند وجود دارد چهار تیراندازی در ریز ریز کردن بدو و عکسبرداری یکشنبه شب در سمت چپ یک فرد مرده و دیگری در بیمارستان بستری است.

“این روشن است که خشونت اسلحه در ارتباط با ریز ریز کردن” گفت: جاستین. “وجود افراد جوان با سلاح. وجود دارد بسیار خوبی داوطلبان آموزش دیده با استفاده از سلاح. وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از اسلحه در این منطقه است.”

بسیاری از افرادی که با صحبت بورسی در زمان هشت روز شدید و اغلب خشونت آمیز — تظاهرات که قبل از ترک شرق حوزه ساختمان و ایجاد ریز ریز کردن. آنها تا حد زیادی مشاهده نمی پلیس به عنوان محافظ در منطقه و نگرانی در مورد پتانسیل تلافی حالا که پلیس در حال به ظاهر عقب.

یک زن محلی صحبت کرد که به Vox خواست نامش فاش نشود به حال تبدیل شدن به نا امید با ریز ریز کردن خشونت بیش از 10 روز گذشته به خصوص آخرین تیر اندازی. اما او همچنین گفت که پلیس به احتمال زیاد نیست پاسخ به این محله خشونت مشکل است.

“پلیس نیست آنچه که من احساس امن و یا نا امن; من قطعا احساس نمی امن زمانی که آنها اشک کشتار با گاز محله و تیراندازی و گلوله های لاستیکی در ما که ما راهپیمایی,” او گفت:. “اما اگر حضور پلیس می متفرق کردن مردم که جمع آوری کرده اند و اردوگاه اینجا که تداوم خشونت و سپس بله من احساس امن تر است. اما آن را تضمین کند.”

دیگری اشاره کرد که اداره پلیس سیاتل شده است تحت فدرال نظارت از سال 2012 پس از چند بروز خشونت در برابر جامعه. یکی از نمونه های ذکر شده در مورد مرگ John T. Williams در سال 2011 زمانی که یک SPD افسر بود شنید فریاد یک نژادی لکه دار کردن در مورد لاتین ، شهردار Durkan که ما وکیل در زمان رهبری بررسی است.

ریز ریز کردن اولین بار نیست سازماندهی اعتراض SPD خشونت یا نه. در سال 1965 رهبران جامعه در شهر مرکزی منطقه که هم مرز کاپیتول هیل آغاز شد گشت های پلیس در اطراف محله به مشاهده و رکورد خود را دست زدن به محلی سیاه جمعیت. به نام “آزادی گشت” آنها جلب هر دو ستایش و انتقاد هر چند پلیس بدرفتاری شهر جمعیت گسترش بازگشت به دهه. در سال 1938 سه سیاتل, افسران پلیس, ضرب و شتم یک مرد سیاه و سفید بری لاوسون به مرگ است. آنها پس از آن به اعدام محکوم درجه دوم قتل نفس قبل از اینکه عفو توسط فرماندار در سال 1939.

ریز ریز شد و نه سازماندهی اعتراض فضا را تجربه کردند. در حالی که جنبش اشغال یک دهه پیش نمی بینم هر قتل مانند CHOP هر دو را دیدم چندین اتهام تجاوز جنسی در ارتباط با تظاهرات. با توجه به سیاتل alt-هفتگی غریبه یک ریز ریز کردن طبیب مداخله برای جلوگیری از تجاوز جنسی در پیشرفت در داخل یک چادر در کال اندرسون پارک که در آن بسیاری از معترضان شده بود کمپینگ.

که همه پرسش در مورد چگونگی اختصاص داده شده چنین اعتراض فضاهای می تواند به حفظ ایمنی — بدون تکرار سوء استفاده از قدرت از سیستم پلیس.

“این جامعه مرکز بلوک’ پرنیان به پایان رسید پس از هفته اول گفت:” یک زن محلی. “این مرا به یاد نیویورک در طول اشغال وال استریت تقریبا به یک ‘T.’ به جز اینجا مردم کشته می شوند.”

این موضوع او گفت که او احساس اعتراضات معطوف به دور از خشونت پلیس و زندگی ماده به بیشتر از یک آنارشیست پیام. “مردم با بلندترین صدای همه های مشابه ‘بچه داری/استقرار/سوزاندن آن همه را بدهند. اردوگاه و اوایل زیرساخت ها مشابه است,” او گفت:, گفته است که فقدان رهبری مشخص صدمه دیده و تلاش برای ایجاد منطقه امن است. “مطمئن سوزاندن این همه اما یک طرح داشته باشد. عدم وجود یک صدای مرکزی فقدان یک برنامه و ارتفاع از افرادی که حتی نمی در اینجا زندگی می کنند بسیار شبیه هستند.”

یک قدرت متمرکز ساختار لزوما مورد نیاز — اشغال معترضان در نیویورک ایجاد شده عملا تیم امنیتی از داوطلبان که deescalate در تضاد است. در ریز ریز کردن وجود دارد مسلح و سازمان های امنیتی و داوطلبان با توجه به چند نفر که صحبت با Vox.

اما جاستین با اشاره به این که بسیاری از کسب و کار در این منطقه به پایان رسید تا استخدام نیروهای امنیتی مسلح به گشت ملک در منطقه به هر حال. “هنگامی که شما در آن نگاه کنید و شما شروع به فکر کردن شاید در یک سال از در حال حاضر ما در حال رفتن به واقعا آرزو می کنم که ما نمی پال خواستار قطع بودجه دولت” پلیس او گفت:. “اما [در عوض] ما اصلاحات است و ما نگهداری این دارایی ها و منابع در داخل شهر به جای داشتن اسلحه برای استخدام جوامع به نگهبان ساختمان است.”

چه ریز ریز کردن (یا اشغال) نمی باید بود که این نوع از سرمایه گذاری بلند مدت در مبارزه با فقر و ساختمان جامعه برنامه هایی که فعالان می گویند که متعادل به defunding پلیس.

بخشی از این مسئله با توجه به جاستین است که با وجود پوشش به خلاف از جمله از Vox ریز ریز کردن هرگز اندازی می شود واقعی پلیس-محله رایگان. آن را بالاتر از همه یک اعتراض.

“من فکر نمی کنم آن را عادلانه به عنوان یک آزمایشگاه برای” یک پلیس-رایگان محله گفت: جاستین. ریز ریز کردن “نیز فاقد بسیاری از سرمایه گذاری های دیگر و بسیاری از منابع دیگر که شما می خواهم که به به که جهان کار می کنند که این نه تنها عادلانه به اندازه گیری آن که در راه است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de