مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با هدف قرار دادن بی خانمان ترانس مردم در وسط یک بیماری همه گیر

مسکن و توسعه شهری سازمان اعلام کرد که پیشنهاد حکومت شنبه که اجازه می دهد پناهگاه بی خانمان که دریافت بودجه فدرال به تبعیض علیه مردم تغییر جنسیت.

اگر متن پیشنهادی قانون هنوز در دسترس نیست و حکومت شده است ارسال شده در فدرال ثبت نام آژانس با صدور یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد آن را توضیح داد که در حالی که پناهگاه محروم از به استثنای افراد بر اساس فراجنسیتی وضعیت آنها نیز مجاز به نادیده گرفتن یک فرد هویت جنسیتی و خانه آنها را با توجه به خود اختصاص داده رابطه جنسی در بدو تولد و یا حقوقی خود را ، به عبارت دیگر یک ترانس زن نمی تواند تبدیل به دور از یک پناهگاه برای بودن ترانس, اما او می تواند مجبور به خانه در مردان پناهگاه.

دیلن Waguespack یک سخنگوی رنگ واقعی در ایران, یک گروه حمایت است که با تمرکز بر حمایت از تجاوز بی خانمان جوانان گفت که HUD دبیر بن کارسون “صحبت کردن از هر دو طرف است.”

“آنها در حال تلاش برای قرار دادن به جلو این روایت که در آن نما محافظت از مردم تبعیض اما در واقع زمانی که شما به عنوان خوانده شده پیشنهاد خود را, آن را مخالف دقیق,” او گفت: Vox. “ایجاد شرایط نا امن و نا امن موانع برای مسکن و خدمات برای اطلاعرسانی در میان جهانی از همه گیر.”

حکومت اگر نهایی را ابطال قوانین ایالتی و محلی, اما آن را به اثر در 38 متحده که در حال حاضر مسکن برای حمایت از نما مردم است.

این آخرین در یک خط طولانی از ضد ترانس سیاست های نورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. تقریبا بلافاصله پس از او در زمان دفتری در سال 2017, دولت نورد اوباما-دوران یادداشت برای مدارس به درمان نسبتا ترانس دانش آموزان است. سپس در ماه ژوئیه آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می تواند سفارش های نظامی به بان کی مون ترانس مردم از خدمت. دولت رفت و پس از trans زندانیان نیز در مارس 2018, تصمیم گیری است که در اکثر موارد, ترانس مردم باید قرار دارد با توجه به خود اختصاص داده رابطه جنسی در هنگام تولد.

“این است مستمر زاویه برای دولت به سعی کنید به انجام هر کاری فقط به من آسیب جامعه” لالا Zannell های ترانس عدالت مدیر کمپین برای آیتالله سیستانی گفت: Vox. “با یک بیماری همه گیر در وزارت مسکن و توسعه شهری می تواند با تمرکز بر ساخت مطمئن شوید که [trans] مردم به ماندن در خانه که آنها در حال حاضر و که آنها در امن و پایدار مسکن. آنها نباید از سرمایه گذاری در منابع است که می تواند سرکوب بی خانمانی برای بیشتر trans مردم است.”

به عنوان Waguespack اشاره کرد, متن HUD انتشار گیج کننده است. در اینجا چگونه آن را تحت تاثیر قرار می ترانس مردم به دنبال سرپناه.

“قانون جدید اجازه می دهد تا پناهگاه ارائه دهندگان خدمات است که به طور قانونی کار به عنوان تک جنس یا جنسیت-تفکیک امکانات به صورت داوطلبانه ایجاد یک سیاست است که حاکم بر پذیرش تعیین برای موقعیت های زمانی که یک فرد هویت جنسیتی مطابقت ندارد خود را بیولوژیکی فیلم” آژانس در بیانیه ای گفت.

این به این معنی که قانون اجازه می دهد تا پناهگاه به طور کامل چشم پوشی از یک ترانس فرد هویت جنسیتی و در عوض می توانید انتخاب کنید به آنها را با توجه به خود اختصاص داده در هنگام تولد است که می رود در برابر 2016 دسترسی برابر حکومت ایجاد شده توسط دولت اوباما.

این بیانیه ادامه می دهد: “هر پناهگاه سیاست مورد نیاز است می شود سازگار با قانون ایالتی و محلی باید نه تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا فراجنسیتی وضعیت و ممکن است ترکیب ملاحظات عملی از پناهگاه ارائه دهندگان خدمات که اغلب کار در شرایط سخت است.”

آنچه این سازمان است و به ظاهر در تلاش برای انجام این کار با قانون تعریف تبعیض علیه ترانس مردم به عنوان اساس خود را فراجنسیتی وضعیت به جای خود هویت — اما برای اطلاعرسانی این دو در هم تنیده هستند. به عبارت دیگر یک پناهگاه ارائه دهنده نمی تواند به سادگی نپذیرفتن تمام ترانس مردم از استفاده از خدمات خود را اما آنها می توانند به عنوان مثال ترانس زنان در مردان پناهگاه است.

وجود دارد دو مشکل اصلی با وادار کردن ترانس افراد بی خانمان به فضاهای که متناظر با خود را از تولد تعیین جنسیت به جای خود هویت جنسیتی. برای اولین بار است که چنین سیاستی در معرض ترانس مردم به خصوص زنان ترانس, به پتانسیل خشونت و تجاوز جنسی در داخل آن فاصله داشته باشد. و به عنوان یک نتیجه, ترانس مردم هستند احتمال بیشتری برای انتخاب خوابیدن در خیابان ها به جای خطر رفتن به پناهگاه است.

چرا که از یک چرخه از تبعیض و فقر ترانس مردم هستند احتمال بیشتری از خود cisgender همسالان برای تجربه بی خانمانی. با توجه به مرکز ملی نما برابری 29 درصد از ترانس مردم در فقر زندگی می کنند و یک پنجم ترانس مردم ما خواهد بود بی خانمان در برخی از نقطه در طول عمر خود را. این شماره ها حتی starker برای سیاه ترانس مردم: 2015 گزارش نشان داد که 34 درصد از سیاه ترانس زندگی مردم در فقر شدید در مقایسه با 9 درصد از کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم است.

Rep. جنیفر Wexton (D-VA) بوده است صریح منتقد هود تغییر حکومت تا کنون از بخش اول گفت که به دنبال یک تغییر در ماه مه گذشته. “نیاز به ترانس مردم قرار دارد با توجه به تولد جنسیتی به جای خود هویت یک دستور برای آزار و اذیت جنسی و یا فیزیکی, حمله,” او گفت: Vox. “این جمعیت در حال حاضر به اندازه کافی تحت حمله است. ما نمی توانیم آنها را به اجتناب از ماندن در پناهگاه است.”

Wexton به یاد می آورد درخواست کارسون در جلسه کمیته خدمات مالی مجلس در مارس 2019 که آیا او تا به حال هیچ وجه قصد تغییر دسترسی برابر قانون است. “او گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای انجام این کار است. و روز بعد [هود] اعلام کرد قصد خود را به روده از دسترسی برابر قانون است. به طوری که آنها نه صادق بودن.”

حکومت را در زمان حدود دو هفته پس از دیوان عالی کشور حکم داد که تبعیض علیه نما مردم به منزله تبعیض بر اساس جنسیت گرفتار چشم از هر دو Wexton و تجاوز نكرد ،

با توجه به نامه ای به دست آمده توسط Vox از Wexton و تشکر. ماکسین واترز (D-CA) به کارسون و مورخ 29 ژوئن هود قانون پیشنهاد شده بود که در مراحل قبل از دادگاه عالی تصمیم گیری در Bostock v. Clayton County.

“انتشار یک برنامه به طور بالقوه قابل اجرا تصمیم دیوان عالی کشور در دوره ما نظارتی بررسی منحصر به فرد است و نگرانی در مورد کاربرد و اجرای قانون پیشنهاد شده” می خواند Wexton و آب را نامه ای که خواسته کارسون به تجدید چاپ و نشر این قانون پیشنهاد شده قبل از انجام اضافی تجزیه و تحلیل حقوقی.

حکومت پیشنهاد در حال حاضر وارد 60 روز نظر عمومی دوره قبل از آن می تواند نهایی شود. “آنها با عجله به آن را از طریق قبل از آنها ممکن است در کنترل کنه گفت:” Wexton. “این ناامید کننده است اما جای تعجب نیست که آنها در حال عجله آن را از طریق در این راه به خصوص با توجه به گسترده پیامدهای Bostock.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>