برای بزرگنمایی کلیک کنید At least we weren't last on the list? - PAUL SABLEMAN / FLICKR

همه چشم ها در سنت لوئیس به تازگی و آن را به دلایل خوب است. در علاوه بر این به بسیار علنا مبارزه با اقتصادی و نژادی بخش است که گرفتار شهرستان ما از بدو تولد ما نیز در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر در حالی که تلاش برای زمینه سازی برای آینده ما است. بسیاری از آن است.

و با توجه به یک گزارش جدید از WalletHub.com سنت لوئیس در حال حاضر یکی از بدترین اجرا شهرستانها در امریکا رتبه 140 را از 150 فقط بالا فلینت میشیگان.

این گزارش وزن شهرستانها در برابر یکدیگر بر اساس اندازه گیری “چگونه به خوبی مسئولان شهرستان مدیریت و صرف بودجه عمومی با مقایسه کیفیت خدمات ساکنان دریافت علیه این شهر کل بودجه است.”

این “کیفیت خدمات” شماره ساخته شده توسط ارزیابی سنت لوئیس ” در رتبه 38 مختلف معیارهای زیر دسته ها از ثبات مالی آموزش و پرورش, بهداشت, ایمنی, اقتصاد و زیرساخت/آلودگی است.

دو شهرستانها در آیداهو به ثمر رساند نقاط بالا (نامپا به دنبال بویز) و کانزاس سیتی در آمد در شماره 110.

آخرین در لیست واشنگتن ، و که باعث می شود ما احساس می کنید مانند این لیست می توان اعتماد کرد زیرا وای چه shitshow آنها رفتن بیش از وجود دارد.

به حفاری به جزئیات از جمله آنها چگونه خود را, تعداد بازدید WalletHub.com.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de