مقامات بهداشت عمومی و هواشناسان معتقدند که Coachella Valley ساکنان باید صرف چهارم جولای آخر هفته در خانه.

Coronavirus موارد همچنان به افزایش در شهرستان ریورساید, باعث, مقامات بهداشتی به اصرار مردم برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی در روز استقلال.

خدمات ملی آب و هوا هواشناس استفانی سالیوان به حال مشابه مشاوره برای تعطیلات آخر هفته که او گفت: پیش بینی می شود “یک smidge” گرم تر از نرمال با مقدار زیادی از نور خورشید و معمولی بعد از ظهر بادها عمدتا در نزدیکی سن Gorgonio منتقل می کند.

“نوشیدن مقدار زیادی آب و اقامت در تهویه مطبوع خود را,” او گفت:.

اگر شما خانه را ترک و به تعامل اجتماعی در دور فعالیت “قطعا پوشیدن لباس های گشاد-اتصالات نور و رنگ لباس” سالیوان اضافه شده و “سعی کنید برای جلوگیری از فعالیت در فضای باز در داغترین نقاط از روز است.”

Coachella Valley: شهرستانها, آتش بازی, چشم پوشیدن; Agua Caliente, رفت و آمد مکرر برای قرار دادن در ژوئیه 4 نمایش

همه گیر fallout: آتش سوزی کالیفرنیا فصل می تواند بدتر از این سال

درجه حرارت در حال انتظار برای شناور در حدود 105 درجه در روز جمعه و صعود به 109 مورد در روز استقلال, او گفت:. جیوه است که انتظار می رود برای رسیدن به 110 یا بالاتر در روز یکشنبه و دوشنبه ، یک شبه پایین خواهد بود در بالا 70s.

Riverside County مقامات روز چهارشنبه گزارش داد 745 مورد جدید از coronavirus شهرستان بالاترین تنها در روز افزایش موارد تایید شده پس از تست مارس آغاز شد. شهرستان های قبلی بزرگترین واحد در روز افزایش سهشنبه با 662 موارد جدید.

مقامات بهداشت نگران هستند تعطیلات آخر هفته می تواند سوخت یکی دیگر از خروش.

“میله های زندان هستند و بخشی از مشکل است اما پس از خصوصی گردهمایی” بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “لطفا مخلوط نمی خانوار حتی اگر شما فکر می کنم همه سالم است و به جای آن جشن تعطیلات با مردم زندگی می کنند. ما شروع به دیدن بیشتر و بیشتر موارد پس از روز یادبود و ما نمی توانیم یکی دیگر از پرش پس از چهارم جولای.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بارها باید دید و داخل سالن عملیات نیاز به توقف در برخی از بخش های کسب و کار از جمله رستوران ها از wineries فیلم تئاتر باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق به منظور کاهش گسترش ویروس پیش از تعطیلات آخر هفته. Newsom انتظار دارد آن را در محل برای حداقل سه هفته.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de