شبکه های خود رانندگی کامیون در حال تبدیل شدن به یک واقعیت در آمریکا

Open Sourced logo

به طور کامل مستقل حمل و نقل ممکن است یک گام نزدیک تر به واقعیت است. روز چهارشنبه در سن دیگو-based self-driving راه اندازی TuSimple اعلام کرد آنچه در آن خواستار اولین بار در جهان مستقل حمل و نقل شبکه. که بدان معنی است که این شرکت در حال آماده کردن زمینه برای ارائه بسیاری از مسائل ما با خود رانندگی کامیون.

TuSimple است که به سختی و تنها شرکت در حال کار برای ساخت به طور کامل خودکار حمل و نقل یک واقعیت است. چندین شرکت از جمله شفق دایملر و سوار کامیون ها در حال رقابت برای یک تکه از آینده خود رانندگی کامیون های حمل و نقل. الفبا متعلق به Waymo روز سه شنبه تایید کرد که از آن خواهد شد در حال گسترش خود به خود رانندگی مسیرهای حمل و نقل در سراسر جنوب غربی آمریکا و تگزاس پس از آزمایشهای قبلی در آریزونا و کالیفرنیا و میشیگان و گرجستان است.

TuSimple گسترش برنامه به نظر می رسد بیشتر بتن نسبت به برخی از رقبای خود است. این شرکت در حال گسترش است موجود حمل و نقل با یو پی اس که همچنین سرمایه گذاری در TuSimple و foodservice تحویل غول McLane. عمده شرکت حمل و نقل ما Xpress یکی از این کشور بزرگترین شرکت های حمل و نقل نیز شروع به حمل و نقل کالا از طریق TuSimple که در حال حاضر دارای 22 قرارداد مشتریان. این شرکت ها در نهایت باید نفوذ بیش از آن در مسیرهای دیجیتالی نقشه برداری بعدی برای خود رانندگی کامیون.

“تصور کنید اگر شما می تواند تاثیر در روز که مسیر راه آهن در حال ساخت بود و شما می توانید ساخت که راه آهن مسیر سمت راست به درب خانه خود” TuSimple جمهور چنگ Lu گفت Recode. “به عنوان یک اهرم نمی خواهد که به شما یک مزیت بزرگ?”

TuSimple برنامه ای برای گسترش راه ها در چهار سال آینده شروع با علاوه بر این از جدید ارائه خدمات در سراسر تگزاس مثلث دالاس هیوستون و سن آنتونیو در سال 2020 و 2021. (این شرکت قصد دارد به نگه داشتن رانندگان پشت خود چرخ رانندگی فقط در مورد چیزی چپ چپ می رود.) توسط 2023 شرکت می خواهد آن خود رانندگی کامیون ها در مسیرهای بین لس آنجلس و در جکسون ویل فلوریدا و امید به حمل و نقل در سراسر کشور تا سال 2024.

در حال حاضر TuSimple فقط 40 مستقل کامیون در استفاده — هر چند آن را با اضافه کردن 10 بیشتر بعد از این سال و آن طولانی ترین مسیر 1000 مایل رانندگی بین شیکاگو و دالاس. TuSimple کامیون ها هستند (در نهایت) به معنای عمل بدون انسان; آنها آموزش داده خواهد شد در نقشه برداری مسیرهای اما هدف این است که برای مستقل حرکت ترافیک و شگفتی های دیگر در جاده ها. چالش این است که ساختمان قابل اعتماد AI-شده “راننده مجازی” است که به طور موثر می تواند پردازش اطلاعات از یک آرایه وسیعی از سنسورها مانند مقدار زیادی و تعداد زیادی از با کیفیت بالا دوربین های دیجیتال, بلکه lidar و رادار. TuSimple بود که به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در سال گذشته است که عمدتا متمرکز در مسافت های طولانی حمل و نقل و نه به عنوان صرف زمان زیادی را در خود رانندگی اتومبیل.

که یک تفاوت بزرگ از Waymo که متمرکز بر آخرین مایل تحویل و در حال حاضر استفاده از آن کوچکتر از خود-رانندگی ماشین با اجسام حجم برای حرکت بسته های یو پی اس و Sloanetoyotaglenside. در تماس با خبرنگاران در روز سه شنبه Waymo تجاری منجر شود برای حمل و نقل چارلی Jatt مشترک چگونه این شرکت قصد دارد برای حرکت رو به جلو با حمل و نقل. استراتژی مراکز در نشان دادن و تست یک پلت فرم برای خود رانندگی کامیون تا زمانی که این تکنولوژی می تواند اجرا شود به وسایل نقلیه و قطعات تولید شده توسط تولید کنندگان دیگر.

“ما خودمان را به عنوان یک فن آوری شرکت حمل و نقل یا مدیریت ناوگان شرکت” Jatt گفت: با توجه به متن تماس بگیرید. “ما در حال توسعه Waymo راننده و پس از آن را با شریک oem ها به ما اطمینان حاصل شود که فن آوری می تواند با موفقیت یکپارچه در کامیون های کلاسیک است که در حال تولید و فروخته شده به بازار در آینده است.”

Waymo گفت این است که تولید برخی از خود self-رانندگی کامیون در دیترویت — این غول کلاس 8 حمل و نقل کامیون های شما اغلب در بزرگراه — اما این شرکت نمی خواهد جزئیات چقدر بزرگ ناوگان خواهد بود. قبل از مستقل کامیون آمار بزرگراه Waymo می فرستد کوچکتر وسایل نقلیه به طور کلی ماشین با اجسام حجم برای جمع آوری داده ها و نقشه راه. تا کنون Waymo می گوید کسانی که کامیون ها قبلا ارائه کمک های حمل و نقل برای گوگل تدارکات لشکر در آتلانتا اما در نهایت Waymo می گوید که می خواهد به تمرکز بر روی ساخت نرم افزار و نقشه برداری فن آوری است.

در حالی که TuSimple, Waymo و دیگران در حال ساخت پیشرفت آن خواهد بود سال قبل از اکثر آمریکا در مسافت های طولانی حمل و نقل انجام شده توسط خودمختار کامیون. مهندسین و تنظیم کننده هنوز در حال مطالعه چگونه self-رانندگی کامیون و self-driving cars — در واقع کار بر روی جاده ها است. اما امید است که این تکنولوژی را به حمل و نقل ارزان تر و امن تر و سریع تر و بیشتر سوخت کارآمد است.

هنوز این شرکت حرکت منعکس است که آنها به دنبال نابود کردن حمل و نقل به عنوان ما آن را می دانم اما در عوض می خواهید به استراتژیک خود را وارد خودمختار فناوری به تولید و حمل و نقل و زیرساخت است که امروز وجود دارد. که احتمالا خوب برای حمل و نقل به طور کلی. که در آن برگ کامیونداران خود است هنوز مشخص نیست.

یکی از بزرگترین نگرانی در مورد خود رانندگی کامیون است که این صنعت خواهد شد و در نهایت جابجایی نزدیک به 2 میلیون نفر مشغول به کار به عنوان سنگین و تراکتور-تریلر رانندگان کامیون. در حال حاضر این واضح نیست که چگونه بسیاری از آنها تحت تاثیر قرار خواهد شد در آینده نزدیک. محققان از دفتر آمار کار تخمین می زنند که وجود دارد کمتر از یک و نیم میلیون مسافت های طولانی رانندگان که موقعیت ها بیشتر در معرض خودمختار تکنولوژی و اشاره می کنند که انسان ها هنوز هم مورد نیاز باشد برای دیگر حمل و نقل مربوط به وظایف مانند خدمات به مشتریان و بارگذاری. خود رانندگی کامیون که در حال حاضر در جاده ها نیز هنوز نیاز به پشتیبان گیری از درایور.

در ضمن شرکت هایی مانند TuSimple می گویند که آنها در حال پرداختن به کمبود و گردش مالی بالا در میان مسافت های طولانی رانندگان با اشاره به تحقیقات از آمریکا حمل و نقل انجمن. نیز وجود دارد نگرانی از خطرات ناشی از رانندگی کامیون با عوامل خطر که شامل ساعت های طولانی پشت چرخ بی رحم آب و هوا و رانندگی تحت تاثیر. TuSimple آدرس این اضطراب در بازاریابی خود را.

اما دریاچه ارومیه TuSimple که رئیس جمهور معتقد است که حتی اگر تکنولوژی جابجایی رانندگان آنها قادر خواهید بود برای پیدا کردن شغل های دیگر است که تمرکز بیشتر بر روی اولین و آخرین مایل hauls به جای دیگر سفر و انواع دیگر از کارهایی که کمتر خسته کننده.

“آن را مانند اگر شما یک مسافت طولانی راننده شما می توانید تنها یک مسافت طولانی راننده” لو گفت.

TuSimple کار با پیما جامعه و دانشگاه آریزونا برای راه اندازی یک آنلاین خودروهای متخصص برنامه صدور گواهینامه است که به منظور کمک به رانندگان کامیون انطباق با فن آوری های جدید. برنا Bayles یک کانزاس مبتنی بر راننده که صاحب خود کامیون و تحصیل در پیما برنامه گفت که او نمی ترسد اتوماسیون با وجود نگرانی هایی است که هوش مصنوعی می تواند دور شغل در صنعت است. در واقع او می خواهد خود را به ناوگان خود رانندگی وسایل نقلیه خودش یک روز.

“حشره دار-شلاق تولید کنندگان نمی خواهید برای دیدن اتومبیل های همراه” Bayles گفت Recode با این استدلال که خود رانندگی اتومبیل را در نهایت خواهد شد امن تر و ارزان تر به بیمه. “آنها هم با برنامه و کار در این زمینه در ظرفیت های که آنها می توانند و یا آنها پیدا کردن یکی دیگر میدان اما ما متوقف نمی حال پیشرفت است.”

نمایندگان دیگر کامیونداران به نظر می رسد کمتر خوش بینانه است. با توجه به Norita تیلور یک سخنگوی مالک اپراتور مستقل رانندگان انجمن فراتر از اتوماسیون به طور بالقوه تهدید شغل هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده که چگونه خود رانندگی کامیون را حرکت در جاده و شرایط به طور معمول به کار گرفته شده توسط انسان مانند شرایط اضطراری با مشکلات حمل و نقل و خرید و فروش با اجرای قانون در جاده ها است.

“ما بسیاری از نگرانی است که تنظیم کننده فدرال در حال رفتن به قرار دادن در blinders و فشار برای اطلاعات بیشتر در فن آوری به عنوان پاسخ به این صنعت مشکلات بدون در نظر گرفتن اثرات منفی از این فن آوری” او گفت:.

Kara Deniz وزیر مطبوعات برای Teamsters ابراز نگرانی کرد که خود رانندگی تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش ساعت انتظار بشر رانندگان در پشت چرخ و محدود کردن بقیه و می شکند که آنها را به حق. این اتحادیه همچنان نگران تاثیر این فن آوری می تواند در شغل در میان نگرانی های ایمنی و عدم شفافیت.

“هیچ یک از این [شرکت] گمانه زنی را به حساب واقعیت رانندگی” Deniz گفت: در یک ایمیل “یا منعکس کننده درک درستی از این صنعت را از منظر کسی که در واقع آیا این کار در داخل و خارج.”

اما واقعیت آن شغل قطعا می تواند تغییر به عنوان شرکت هایی که استخدام رانندگان کامیون شروع به نگاه از نزدیک در خود رانندگی فن آوری است. در حالی که روشن نیست که چگونه سریع آنها وجود دارد و یا آنچه که در قوانین از جاده ها ممکن است روز چهارشنبه خبر است فقط نشانه دیگری است که این فن آوری در راه است.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>