یک probationer محکوم به شکستن را به پالم اسپرینگز مشاع و آزار جنسی یک زن و شوهر در بستر خود بوده است محکوم به 37 سال به زندگی پشت میله های زندان.

Thomas Dean Mabe, 49 یافت شد گناه در ماه مارس دو فقره هر یک از حمله به قصد ارتکاب تجاوز به عنف و سوء استفاده سالمند و همچنین باتری جنسی دهانی جماع از خواب قربانی و سرقت.

این حکم را صادر کرده روز سه شنبه توسط یک Riverside County برتر قاضی دادگاه با توجه به جان هال سخنگوی Riverside County دفتر دادستان منطقه.

دادگاه: دادگاه آغاز می شود به صورت گذرا متهم آزار جنسی, ارشد, زن و شوهر

قتل: قربانی تیراندازی می میرد, Palm Springs Police باز homicide investigation

دادستان گفت: Mabe شکست را به یک مسکیت خیابان محل سکونت متعلق به 71 سال و 69 سال حدود 3 صبح در آوریل 21, 2016 تضعیف به تخت خود در حالی که آنها خواب بودند و شروع به آزار جنسی آنها است. قربانیان شناسایی شدند که جان و جین سازمان حفاظت محیط زیست در اسناد دادگاه.

شکستن در رخ داده است تنها بیش از یک ماه پس از Mabe قرار داده شد در سه سال تعلیقی برای تلاش برای گرفتن یک 16 ساله دختر را به عنوان او راه رفتن در 1600 بلوک سن لورنزو جاده ها است. او گفت که مقامات Mabe با نزدیک شدن و تلاش برای درگیر کردن او در گفتگو و سپس نقل مکان کرد و به شدت نسبت به او در تلاش برای گرفتن او. او نه از لحاظ جسمی صدمه و Mabe واقع شده بود کمتر از یک ساعت بعد در 500 بلوک از طلوع آفتاب راه است.

اسناد دادگاه نشان می دهد او مجرم در سال 2017 به بزه تعداد از عدم ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی که به او دستور داده شده است به سال قبل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de