فقط در خانه بمانند و اگر شما بیش از حد می ترسم به پوشیدن ماسک ریزه,

برای بزرگنمایی کلیک کنید Some of us actually care about the economy, and we're not about to slide into a second Great Depression over fear of wearing a mask. - VIA FLICKR/YOUNG SHANAHAN

  • از طریق فلیکر/جوان SHANAHAN
  • برخی از ما در واقع در مورد مراقبت از اقتصاد ما نه در مورد به اسلاید دوم رکود بزرگ بیش از ترس از پوشیدن ماسک.

در بعد از ظهر چهارشنبه در سنت لوئیس شهری همه گیر نیروی کار اعلام کرد که با شروع جمعه صورت پوشش اجباری خواهد بود برای کسانی که در ملاء عام در سنت لوئیس و سنت لوئیس کانتی در سفارش به سرعت گسترش COVID-19.

شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور را آغاز کرده اند که ساخت پوشیدن ماسک های عمومی اجباری و سنت لوئیس منطقه فقط آخرین. این حرکت به عنوان اثر ماسک در جلوگیری از انتقال این ویروس شده است به طور فزاینده ای ثابت با یک مطالعه اخیر راه اندازی شده توسط سازمان بهداشت جهانی پیدا کردن که پوشش صورت ممکن است باعث کاهش انتقال تا حد 85 درصد است.

با وجود این نه آواز ضد ماسک نوار از مردم محلی کاملا خود را از دست داده گه بر اساس این اطلاعیه اعلام کرده در داستان اخبار بخش نظر است که آنها حاضر به ماسک ،

screenshot_2020-07-02_at_12.32.43_pm_-_display_2.png
screenshot_2020-07-02_at_1.22.22_pm_-_display_2.png
screenshot_2020-07-02_at_1.20.15_pm_-_display_2.png
screenshot_2020-07-02_at_12.44.02_pm_-_display_2.png
screenshot_2020-07-02_at_1.22.05_pm_-_display_2.png

خشم است که انتظار می رود. استفاده از ماسک تبدیل به یک سیاسی flashpoint در ماه های اخیر با برخی — از جمله رئیس جمهور این استدلال که COVID-19 چیزی بیشتر سیاسی جعل به معنای آسیب تهمت شانس انتخاب مجدد و ماسک ها نشانه ای از انطباق با این دستور. که توضیح دهد که چرا خود را استفاده شده است حمایت در روزهای اخیر توسط سرسخت لیبرال مانند [چک یادداشت] رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل فاکس نیوز, شخصیت, Sean Hannity و استیو Doocy سابق دیک چنی معاون رئیس جمهور و سناتور. مارکو روبیو.

و توطئه متوقف نمی شود فقط با آنها. با توجه به گزارش های لیبرال فکر می کنم تانک [چک یادداشت] Goldman Sachs استفاده از ماسک می تواند به نجات اقتصاد ایالات متحده $1 تریلیون اگر آن را لازم الاجرا در سراسر کشور. و از امروز رئیس جمهور تهمت است حتی پیوست کر از کسانی که خواستار استفاده از ماسک اثبات فراتر از سایه شک است که رئیس جمهور تهمت به طور فعال با دموکرات ها و رسانه ها برای جلوگیری از انتخاب مجدد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما در اینجا معامله برف: برخی از ما در واقع در مورد مراقبت از اقتصاد ما نه در مورد به اسلاید دوم رکود بزرگ بیش از ترس از پوشیدن ماسک. اگر آن را طول می کشد پوشیدن ماسک به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که هنوز هم یک کشور در اینجا برای فرزندان و نوه های ما این چیزی است که من قصد دارم به انجام. اگر شما بیش از حد می ترسم به یک ماسک ساده است: فقط در خانه بمانند. من برای یک, رد به در ترس زندگی می کنند. شما باید به دنبال قوانین — این درست است که ساده است! اگر شما خودتان را از جامعه به علت ترس خود را از یک پارچه پوشش صورت خود را, که خود مشکل است. بازی احمق بازی ها برنده احمق جوایز.

آن را به نام “خانه شجاع” برای یک دلیل شما لذت می برد. ایالات متحده آمریکا! ایالات متحده آمریکا!

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>