Imperial County مسائل درمانی جدید به منظور توقف در فروشگاه های خرده فروشی داخل سالن مذهبی خدمات

Imperial County Health افسر دکتر استفان Munday امضا بهداشت عمومی به منظور روز شنبه به آدرس coronavirus است که خارج از کنترل در شهرستان و پر آن دو بیمارستان به ظرفیت.

دستور توقف هر گونه سرپوشیده خدمات مذهبی محدودیت های غیر ضروری خرده فروشی به منظقه وانت تنها و بسته county parks. علاوه بر این شهرستان گفت: رهبران آنها خواسته اند دولت و شهرستانها را در نظر بگیرید و بسته شدن خود را پارک. عمومی توده ها و دیگر مراسم دینی هنوز هم اجازه داده شود اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها را به دنبال دارد و بیش از 100 نفر شرکت کنند.

“نقطه ای از این نظم جدید است که سعی کنید به منظور محدود کردن مخلوط از مردم در موقعیت های که در آن شما به طور بالقوه می تواند در معرض کسی که COVID,” Munday گفت.

او همچنین اذعان کرد که این شهرستان دیدم upticks در موارد پس از روز مادر و روز یادبود و از او خواست که ساکنان به خودداری از حضور در احزاب به جشن چهارم جولای.

“همه غیر ضروری تجمعات هر اندازه ممنوع است” Munday روشن.

با توجه به شهرستان داده 6,523 مردم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در شهرستان امپریال که از صبح روز چهارشنبه 972 که هنوز به طور فعال آلوده. نزدیک به 100 نفر در آنجا کشته شده بود از COVID-19 و شهرستان شده است تسلیم بصورتی پایدار و محکم در دولت coronavirus هدف تعامل لیست پس از آن برای اولین بار منتشر شد ژوئن 5.

Imperial County دیده است 536.4 جدید COVID-19 مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از یک اخير هفته دو دهانه است که بیش از دو برابر نرخ بعدی سخت ترین ضربه county, با توجه به وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شروع به اعمال فشار در جمعه وادار به عمل است.

“اگر آنها قادر به رسیدن به برخی از اجماع او گفت:” طی یک کنفرانس خبری که روز “من متعهد به دخالت.”

Newsom سپس سه اعضای کابینه به شهرستان برای مذاکرات بیش از آخر هفته تعیین بهترین پاسخ دهند.

پس از چند روز بحث در بسته جلسات هیئت ناظران و Munday پدید آمده با این برنامه است. رئیس هیئت مدیره لوئیس Plancarte در دفاع از این تصمیم به بستن این جلسات برای عموم گفت که این تصمیم به باز کردن یا بستن شهرستان امکانات برای بحث بنابراین ساخت این عدم شفافیت قانونی است.

Plancarte همچنین گفت که این شهرستان شده است درخواست کمک های اضافی از هر دو دولت های فدرال و ایالتی به ارسال دو زبانه تماس ردیاب برای گسترش آزمایش ظرفیت و ارائه منابع بسیار مورد نیاز به بیش از حد بر دوش بیمارستان. او در ادامه به اکو Munday را ضریب اطمینان در مورد تعطیلات آخر هفته.

“همانطور که ما جشن ملت ما استقلال این چهارم جولای آخر هفته ما بپرسید که شما برای جلوگیری از این سه Cs” Plancarte گفت. “این جمعیت فضاهای محدود و مخاطبین خارج از خانواده خود است.”

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>