صدها نفر از صاحبان دریافت افزایش از Riverside County کسب و کار کوچک برنامه; میلیون ها دلار در سمت چپ صندوق

جوآن Demiany اجرا نخبگان حیوان خانگی خدمات پالم اسپرینگز برای حدود 14 سال با بسیاری از مشتریان خود را به استخدام خدمات خود را به تماشای حیوانات خانگی محبوب در بهار و تعطیلات تابستان است. دیگران در حال گردشگران که آوردن سگ به شهر و استخدام پرستاران حیوان خانگی به عنوان آنها کشف کویر.

اما در این سال پس از بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست به سفر و مردم پناه در محل Demiany می گوید: حدود 70 درصد از کسب و کار خود را لغو شده است.

“آن را کاملا به چالش کشیدن” Demiany گفت. “ما تا به حال بسیاری از رزرو در تابستان و همه آنها فقط ناپدید شد.”

سپس این جمعه او دریافت خوش آمدید اخبار: Riverside County تایید او درخواست کمک مالی برای $10,000 طریق یک برنامه جدید آن را راه اندازی برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک برای زنده ماندن همه گیر ناشی از رکود اقتصادی است.

پول کمک خواهد کرد که پوشش دستمزد هشت کارکنان و پرداخت هزینه برای لوازم. آنها هنوز هم در حال کار با مشتریان مانند بیمارستان و یا افراد مسن مردمی که نیاز به کمک راه رفتن سگ خود را.

“برای یک کسب و کار کوچک مثل من که کمی بزرگ تزریق سرمایه برای پرداخت اجاره بها و حقوق و دستمزد و تمام هزینه های خود را” Demiany گفت. “من بسیار قدردان و سپاسگزار است.”

Demiany یکی از بیش از 700 صاحبان کسب و کار که با دریافت بودجه از شهرستان ریورساید از طریق COVID-19 کسب و کار اعطای کمک برنامه.

این شهرستان با هیئت ناظران تایید $45 میلیون برنامه در ماه مه پس از دریافت $431 میلیون نفر در فدرال مراقبت در قانون بودجه است که می تواند آنها را انتخاب کنید به صرف همه گیر مربوط به پاسخ.

اما پس از 18 روز دوره نرم افزار و یک دور از جوایز هنوز هم وجود دارد میلیون ها نفر را به دور. خیابان اصلی راه اندازی است که اجرای این برنامه در هزینه 3.5 درصد از منابع مالی که داده بیرون تا کنون doled حدود 7.3 میلیون.

دوباره باز کردن برنامه های کاربردی

بعد از برنامه باز اکثریت قریب به اتفاق مردم اعمال می شود که پایان ندارد تا ملاقات با الزامات واجد شرایط که محدودیت در تعداد کارکنان و یا قبل از اعطای کمک از برنامه های فدرال است.

بنابراین این هفته شهرستان در حال حاضر بازگشایی این نرم افزار دوره با الزامات واجد شرایط بودن. برنامه خواهد شد و پذیرفته شده در اول بیا اول خدمت اساس از طریق Aug. 31.

راب موران, توسعه اقتصادی, مدیر برای کنار رودخانه شهرستان گفت: این شهرستان می خواهد به مطمئن شوید که آنها می توانید توزیع بودجه به عنوان بسیاری از کسب و کار به عنوان امکان پذیر است. و آنها می خواستند برای کمک به حمایت از کسب و کار است که نمی دریافت امداد از دیگر برنامه ها است.

“این فقط یک راه برای ما برای کمک به نگه داشتن برخی از این کسب و کار شناور و سعی کنید برای زنده ماندن و کمک به کاهش اثرات COVID-19” او گفت:.

یکی از عمده سد در دور اول از این نرم افزار کمک مالی یک نیاز است که کسب و کار کارکنان. این به معنای کسی است که خود اشتغالی و آیا کارکنان نمی تواند بدهد.

بیشتر: پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی شبکه $5M کمک هزینه فدرال برای بهبود ترمینال

بیشتر: ‘معنا ندارد’: برخی از Coachella Valley کسب و کار باقی بماند بسته به رغم محدودیت برداشته

“ما دریافتیم که بسیاری از کسب و کارهای کوچک از جمله تنها مالکان و پیمانکاران مستقل است که نمی باید کارکنان و هنوز هم مورد نیاز این مهم حمایت” مورن گفت.

جو والاس مدیر عامل شرکت Coachella Valley همکاری اقتصادی و عضو این شهرستان را بهبود اقتصادی نیروی کار گفت: حدود 1500 از 2000 برنامه نیست واجد شرایط. تا کنون حدود دو سوم از متقاضیان در دور جدید شده اند واجد شرایط, او گفت:.

‘کسب و کارهای کوچک شده اند که آمار واقعا سخت’

دور جدید نیز باز به صاحبان کسب و کار دریافت کرده اند که اداره کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام. کسب و کار که با دریافت وجوه از چک حفاظت از برنامه کمک هزینه فدرال برنامه راه اندازی این بهار در ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت واجد شرایط نیست.

مورن گفت: آنها تصمیم به فقط اجازه EIDL گیرندگان از آنجا که بدهی های بلند مدت به عنوان یک کمک.

“ما می خواهم به سعی کنید برای رسیدن به کسب و کار است که در حال حاضر بدست اعطای طریق SBA,” او گفت:. “ما در حال رفتن به قادر به رسیدن به همه ما درک می کنیم اما آن را به کمک. به خصوص این واقعا کسب و کارهای کوچک شده اند که آمار واقعا سخت است.”

کسب و کار کوچک پالس نظرسنجی از سرشماری ایالات متحده در مورد هفت در 10 صاحبان کسب و کار در سراسر کشور دریافت کرده اند چک حفاظت از برنامه کمک در حالی که حدود یک در پنج دریافت کرده اند EIDL کمک. حدود 5% تا به حال به دنبال کمک از دولت محلی و یا برنامه های وام.

بهار و تابستان را econmically صدمه بسیاری از کالیفرنیا صاحبان کسب و کار کوچک بسیاری از آنها مجبور به تعطیل در مارس اگر آنها غیر ضروری و ممکن است مجاز به دوباره باز کردن در ماه ژوئن به عنوان شهرستانهای استان کاسته بازگشت محدودیت.

اما آنها به مراتب از پایدار با پتانسیل مورد نیاز را تغییر دهید. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مورد نیاز برخی از بخش های شهرستان ریورساید کسب و کار از جمله رستوران ها و باغ وحش و از wineries به داخل سالن عملیات به عنوان coronavirus موارد همچنان به کوه و تلاش های دولت برای جلوگیری از بیمارستان ها از غرق.

به عنوان از 1 ژوئیه وجود دارد بیش از 232,000 موارد تایید شده در دولت و 18,041 تایید در شهرستان ریورساید.

چه کسی واجد شرایط است

تحت Riverside County, grant, برنامه, کسب و کار مرتبط با حشیش قمار و سرگرمی بزرگسالان فاقد شرایط لازم برای کمک و همچنین به عنوان کسب و کار زیر یک سال, همانطور که از ماه مارس سال 2020 است.

متقاضیان واجد شرایط نیز باید:

  • در حال حاضر ایمنی دوباره باز کردن برنامه
  • بود خصوصی برای سود شرکت در شهرستان ریورساید
  • را تجربه کرده اند مشکلات مالی به عنوان ar نتیجه COVID-19
  • باید کمتر از 50 کارمند

کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حقوق و دستمزد کارکنان و حفظ سرمایه خرید تجهیزات حفاظت شخصی اجاره و یا پرداخت وام مسکن یا پرداخت فروشنده. اطلاعات بیشتر در دسترس است rivcobizhelp.org.

علاوه بر رودخانه شهرستان نیز تاسیس 5 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای سازمان های غیر انتفاعی است که به قیمت 2500 $به $10,000 جوایز به متقاضیان واجد شرایط پس از شنیدن بازخورد از غیر انتفاعی رهبران صنعت که احساس خود سازمان باید گنجانده شده اند در اوایل برنامه.

برنامه های کاربردی برای آن برنامه خواهد بود و پذیرفته شده از طریق جولای 30 با اطلاعات در مورد چگونه به درخواست در دسترس Inland Empire جامعه پایه و اساس است.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>