به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خطر برای بسیاری از ما احساس از جان گذشته برای دیدن دوستان و خانواده در فرد نگه داشتن بچه ها مشغول و دریافت هک به خارج از شهر. و با جولای چهارم آخر هفته قبل از ما آن را بسیار وسوسه انگیز برای ریختن به ما ترد قرنطینه پوسته های بهار و توقیف شکوه اجتماعی تابستان است.

اما باید کنیم ؟

می توان آن را سخت بدانید که پس از این وضعیت در سراسر آمریکا بسیار متفاوت است که این نقشه از شهرستان در سطح خطر بر اساس تعداد روزانه موارد از دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت, موسسه و ادموند J. Safra مرکز اخلاق را نشان می دهد:

Covid-19 خطر در سطح شهرستان به عنوان ماه ژوئن 29. پیدا کردن آخرین نقشه های تعاملی در اینجا.
دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی موسسه

در ضمن راهنمایی در امن ترین راه برای لذت بردن از معاشرت و زمین های بازی و تعطیلات در تعارض است. متحده شهرها و شهرستانها هستند و نه یکنواخت اجرای — و یا حتی تشویق — امن ترین شیوه های آنها به عنوان بالابر (یا در برخی موارد یافتم) coronavirus محدودیت.

اما یک الگوی روشن است: به عنوان برخی از مکان ها را آرام اجتماعی فاصله اقدامات قبل از گرفتن این ویروس را تحت کنترل خود را در مورد اعداد هم رسید. که نشان می دهد که احتمالا وجود دارد بسیاری از چیزهایی مانند بسته بندی هم در داخل میله که ما نباید انجام می دهند — حتی اگر آنها از لحاظ فنی مجاز است.

“این Covid-19 وضعیت ما تغییر کرده است بیش از چند هفته گذشته به حدی که هیچ کس نباید بدون ماسک و همه باید تلاش برای فاصله تا آنجا که امکان پذیر است حتی اگر خرده فروشی [و کسب و کارهای دیگر] در حال باز شدن” Krysia Lindan بالینی اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو نوشت: در یک ایمیل به Vox.

کارشناسان بهداشت عمومی به ویژه نگران آینده تعطیلات, چرا که آنها می گویند آخر هفته روز یادبود جشن کمک کرد تا دانه را زمان شیوع بیماری در مکان هایی مانند آریزونا و تگزاس. “من بسیار نگران به خصوص با توجه به این آخر هفته آینده که همان نوع از خوشه ها و افزایش دیده می شود می تواند نه فقط در مکان های که در حال حاضر تجربه موج اما در مکان هایی که در حال حاضر تجربه موج و در آنهایی که هنوز” جاش Barocas دستیار پروفسور پزشکی در دانشگاه بوستون و بیماری های عفونی پزشک در بوستون مرکز پزشکی گفت: در سال های اخیر بیماری های عفونی جامعه آمریکا توصیف کرد.

گرفتن و در مورد مخاطره آمیز است در بخش بزرگی چون “مردم می تواند انتقال این ویروس را قبل از آنها شروع به احساس علائم می گوید:” النور موری متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت عمومی. بر اساس برخی برآوردها در حدود یک پنجم افرادی که به این ویروس هرگز نشانه توسعه. و برای کسانی که در نهایت بیمار شدن بسیاری از بالاترین سطح ویروس در بدن خود را قبل از آنها شروع به احساس بد. بنابراین موری می گوید: “ما نمی تواند فقط با تکیه بر چگونگی احساس ما امروز.” و یا برای که ماده چگونه مردم در اطراف ما هستند احساس.

اگر شما در یکی از این بالاتر خطر نارنجی یا قرمز شهرستان در دانشگاه هاروارد نقشه فوق پناه در محل است که احتمالا امن ترین حرکت می کند. اگر شما در یک رنگ زرد یا سبز county, شما ممکن است آماده برای سرمایه گذاری و ممکن است بپرسد: چه امن ترین راه برای داشتن یک منزل با هم با برخی از دوستان ؟ آیا درست است که برای سفر در تابستان امسال ؟ من از دست رفته پر کردن دندان در ماه آوریل — آن را امن برای رفتن به دندانپزشک ؟

من در با بررسی کارشناسان در مورد بهترین و بدترین راه برای فراموش هفت چیز مشترک در این تابستان و در اینجا چیزی است که آنها به من گفت. (خطر قرار گرفت و تنها برای هر دسته بندی به طوری که یک “خطر متوسط” گزینه برای یک دسته ممکن است حمل همان سطح از خطر به عنوان یک “خطر متوسط” گزینه ای برای رده های مختلف.)

اولین چیزی که می دانم این است که سفر از یک منطقه در معرض خطر بالا به (یا از طریق) کم خطر افزایش شانس که شما خواهد شد گسترش این ویروس به مکان های که در آن بیشتر مردم ممکن است و در مورد. “من نمی خواهم به هر کسی را تشویق به فکر می کنم که gallivanting در اطراف در طول تابستان است که یک ایده خوب” Lindan می گوید.

امن ترین: اردوگاه

مطمئن شوید که به کمپ و پیاده روی — حداقل 6 فوت از دیگران است. برنامه ریزی و رزرو جلوتر از زمان, و آن را ضد عفونی لوازم.

به وجود آوردن “رانندگی با مردم در خانواده خود و که شما می دانید که یا مثلا یا شده اند unexposed و/یا با خیال راحت تمرین های اجتماعی فاصله دو هفته” Lindan می گوید. نگه داشتن در ذهن است که با استفاده از حمام به ویژه کسانی که ممکن است فوق العاده تمیز-به طور منظم و یا کسانی که بسیار شلوغ و یو پی اس و خطر برای انتقال ویروس است. “دستهای خود را پس از استفاده از توالت و همیشه استفاده از یک ماسک” Lindan یادداشت ها.

آینده امن ترین: دریافت اجاره تعطیلات

“پیدا کردن چه مدت پس از اجاره گذشته بود را اشغال کردند و چه نوع از پاکسازی انجام شده بین مهمانان” Lindan می گوید. اگر افراد دیگری بودند ماندن وجود دارد اخیرا از 72 ساعت قبل از ورود خود را, مطمئن شوید که سطوح شده است از بین برود پایین. (مشترک سایت رزرو VRBO دقیق تمیز کردن دستورالعمل برای صاحبان املاک و Airbnb یک تمیز کردن تعهد میزبان می تواند — و یا انتخاب کردن برای 72 ساعت بافر پنجره بین مهمانان است.) همچنین درایو وجود دارد با استفاده از فوق احتیاطی.

خطر متوسط: هتل ها

“پیدا کردن آنچه که اقدامات احتیاطی هتل گرفتن” Lindan می گوید. هتل ها باید با استفاده از پیشرفته تمیز کردن پروتکل; کارکنان باید با پوشیدن ماسک و آزمایش شده به طور منظم و اگر کسی تست مثبت وجود دارد کارکنان بودند که در تماس نزدیک باید دنبال محلی وزارت بهداشت دستورالعمل. و اضافه کردن یک آیتم به لیست بسته بندی: “خود را با مواد ضد عفونی کننده و استفاده از آن” Lindan می گوید.

ریسک: سفر با هواپیما

سطح خطر به احتمال زیاد بستگی به چند چیز Lindan می گوید: چقدر شلوغ هواپیما چگونه بلند پرواز است که در آن شما در حال سفر از و به و چه مشغول فرودگاه هستند. قبل از اینکه شما پرواز “درخواست شرکت هواپیمایی چگونه دور از هم مسافران خواهد بود نشسته” او اشاره می کند (در حالت ایده آل این امر می تواند حداقل 6 فوت) و همچنین چه نوع از تمیز کردن آنها انجام پروازهای بین (یک گروه صنعتی منتشر کرده است هواپیما تمیز کردن دستورالعمل, اما آن است تا فرد ناقل به اجرای آنها و تعیین اگر در هر مرحله به اتمام است برای هر گروه از مسافران و یا فقط در طول دیگر متوقف می شود). همچنین او می گوید به هدف برای یک صندلی کنار پنجره با هیچ کس در کنار شما یا پشت سر شما. هر چند که ممکن است ممکن است در تمام پروازها در حال حاضر به عنوان برخی از خطوط هوایی اعلام کرده اند که آنها را یک بار دیگر شروع رزرو به طور کامل پر پرواز.

غذای آماده

قبل از ترک منطقه خود را نگاه کنید تا ببینید چقدر این ویروس در حال گسترش است که در آن شما امیدوار به رفتن و هر مکان شما را از طریق در طول راه. موری توصیه می کند که هیچ کس نباید سفر به و یا از سخت ترین-آمار مناطق آریزونا در حال حاضر به عنوان مثال (و احتمالا تگزاس فلوریدا و بسیاری دیگر از Sunbelt متحده). سفر از کم خطر منطقه به (یا از طریق) در معرض خطر یکی به معنی شما خواهد بود به احتمال زیاد به انتخاب کنید تا این ویروس بنابراین نه تنها شما احتمال بیشتری برای بیمار, اما شما همچنین ممکن است آن را به جامعه خود را هنگامی که شما در بازگشت به خانه.

امن ترین: بازدید مجازی

“تماس و ایمیل یا برقراری ارتباط از طریق یکی از این خدمات است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن و شنیدن هر یک از دیگر عملا” نانسی نیلسن, دین برای سیاست های بهداشتی در Jacobs دانشکده پزشکی و علوم پزشکی در دانشگاه بوفالو و سابق رئيس جمهور از انجمن پزشکی آمریکا نوشت: در یک ایمیل. اگر شما مایل به تماس با کسی که در تسهیلات زندگی کمک امکانات بستری و یا بیمارستان بسیاری از این اماکن می تواند کمک به شما راه اندازی یک چت مجازی — در بخشی به دلیل آن را نیز کمک می کند تا آنها را نگه دارید و ریسک پایین تر است.

آینده امن ترین: خارج از منزل

به خصوص اگر شما در حال بازدید از کسی که زندگی در تسهیلات زندگی کمک سعی کنید به ترتیب یک راه برای سفر در خارج از منزل و دور از دیگران که ممکن است در معرض خطر مانند افراد 65 ساله و مسن تر. اما اگر شما باید ببینید در نزدیکی تاسیسات “شما را به مطمئن شوید که همیشه می خواهید به پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن 6 پا از راه دور به عنوان امکان پذیر است” موری می گوید.

خطر متوسط: در صفحه اصلی مراجعه کنید

این گزینه بستگی دارد به مقدار زیادی در چگونه به خوبی همه درگیر شده است نگه داشتن بهترین شیوه از فاصله (و چگونه به طور گسترده این ویروس در حال گسترش در منطقه). “این سوال شما نیاز به خودتان بپرسید” Lindan می گوید: “اگر شما در حال امن با پوشیدن یک ماسک و اجتناب از جمعیت آیا شما می خواهید برای آلوده و بالقوه خود را به کشتن مادر بزرگ ؟ اگر شما در میانهی شب بسیار مراقب باشید در دو هفته گذشته پس از آن قرار ندهید بستگان سالمند خود را در معرض خطر انجام زوم تماس بگیرید.”

ریسک: سفر به ماندن

این یکی بستگی به عوامل فوق و همچنین در جایی که مردم از آمدن و رفتن به, و همچنین به عنوان چگونه به احتمال زیاد شما (یا آنها) بوده است در معرض ویروس موری می گوید. برای مثال اگر شما یک کارگر ضروری و یا مراقبت های بهداشتی حرفه ای او توصیه می کند 14 روز در قرنطینه (اقامت در منزل و اجتناب از تماس با دیگران) ، و یا اگر به سفر وجود دارد شامل تماس با بسیاری از مردم دیگر او نشان می دهد برنامه ریزی در 14 روز خود انزوا دوره (بدون تماس با دیگران) در نزدیکی قبل از رفتن به خانه خود را. Lindan موافق است: “اگر شما در حال بازدید از آنها برای یک دوره زمانی طولانی حتما باید از خود جدا برای دو هفته قبل و یا بسیار مراقب باشید در مورد اجتماعی خود را در فاصله.”

پرخطرترین: در داخل خانه در یک مرکز مراقبت

“بالاترین خطر خواهد بود در واقع بازدید از یک خانه بازنشستگی که در آن وجود دارد تعداد زیادی از افراد مسن در یک فضای محصور,” موری می گوید.

Takeaways

به خصوص اگر شما در حال دیدن افراد مسن و یا دیگران با خطر بالاتر برای شدید Covid-19 عوارض. و شما می توانید چیزهای دیگر را به ماندن متصل با این مردمی که شامل نیست که در همان اتاق می گوید: Nielsen. “فروشگاه برای آنها واریز مواد غذایی در خارج از درب جلو است.” و یا می گویند سلام از طریق یک پنجره بسته است.

و قطعا جست و خیز گروه های بزرگ. “این یک زمان مناسب برای جمع های خانوادگی می گوید:” Nielsen. و این چیزی است که ما نیاز به قبول برای بسیاری از ماه آمده است. “کسانی که ممکن است بسیار امن تا زمانی که امن و موثر واکسن در دسترس است” نیلسن می گوید. ما تنها باید نگاهی به این ممکن است تعجب تولد با 25 مهمان (میزبانی presymptomatic حامل) که به پایان رسید تا گسترش Covid-19 به 18 نفر از جمله دو نفر در 80s و یک نفر مبتلا به سرطان — ارسال به بسیاری از بیمارستان به ببینید که چگونه به راحتی این ویروس گسترش می تواند در یک جمع قرار دادن همسر و بستگان (و دیگران) در خطر است.

امن ترین: روال بازدیدکننده داشته است پزشکی

“اگر شما نیاز به یک معاینه فیزیکی یا پاپ اسمير, یکی,” Lindan می گوید. مطمئن شوید که دفتر یا مرکز شما مراجعه تمیز کردن تمام سطوح به ارائه دهندگان با استفاده از N95 ماسک و غربالگری بیماران برای Covid-19 (و نگه داشتن کسانی که ممکن است مثبت و دور از سایر بیماران) او اشاره می کند.

امن تر: دندانپزشکی

“دندانپزشکان شده اند با استفاده از ماسک و محافظت از چشم برای مدت زمان طولانی پس از رفتن به یک دندانپزشک است که احتمالا خوب” Lindan می گوید. به خصوص برای بیمار است. (“خطر تر است به دندانپزشک یا متخصص بهداشت دندان نسبت به شما به دلیل ذرات معلق در هوا و قطرات است که اجتناب ناپذیر است در طول مراحل” نیلسن می گوید.)

خطر متوسط: چشم قرار ملاقات

“این بستگی به این دارد که چه چشم پزشک در حال انجام” Lindan می گوید. اگر آنها در حال گرفتن بهترین احتیاطی از جمله مواد ضد عفونی کننده همه چیز (سطوح و ابزار و غیره) و پوشیدن دستکش و یک N95 ماسک, که باعث می شود آن را امن تر است. (از انجمن بینایی آمریکا قرار داده است از دستورالعمل ها برای بهترین شیوه برای زمینه.) اما “با توجه به وجود تعداد زیادی از پتانسیل تماس با چشم با ابزار دست ، و که Covid-19 منتقل می شود به [غشاء مخاطی چشم] این ممکن است در معرض خطر بیشتر” Lindan می گوید. “البته اگر شما فوری مشکل چشم شما [را] باید ارزیابی شود.”

Takeaways

“برو در حال حاضر برای کسانی که خدمات پزشکی و دندانپزشکی شما شده است قرار دادن کردن” نیلسن می گوید. “پزشکی و دندانپزشکی دفاتر آگاه از خطر” او می گوید. هر کس باید با پوشیدن ماسک در همه زمان ها — به جز زمان شما ممکن است نیاز به یکی کردن به بینی یا دهان مورد بررسی قرار گرفت. این بازدیدها باید امن است و می تواند ضروری برای حفظ سایر نواحی مهم از نظر بهداشت. برای او بخشی نیلسن می گوید:, “برو به صورت انتخابی عمل جراحی پاپ اسمير, physicals چشم امتحانات شما به تعویق افتاد.” (شانس وجود دارد هر چند که به عنوان Covid-19 مورد تعداد سنبله در برخی از مناطق, روش انتخابی خواهد بود را در خود نگه دارد برای حفظ ظرفیت بیمارستان.)

امن ترین: پاتوق مجازی

شما ممکن است چت تصویری, خستگی, در حال حاضر, اما آن است که هنوز هم مطلق امن ترین پاسخ برای معاشرت با کسانی که در خارج از خانواده نیلسن می گوید.

آینده امن ترین: خارج جمع آوری

“گرفتن با هم در فرد است و بیشتر روح بخش از دوره” نیلسن می گوید. و شما لازم نیست گسترده خالی پارک برای این. شما می توانید نشستن بر روی یک ایوان یا پاسیو تا زمانی که شما می توانید با خیال راحت اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا. اگر غذا یا نوشیدنی مردم باید خود را به ارمغان بیاورد. و قطعا اجتناب از هر چیزی به اشتراک گذاشته و یا در یک سبک بوفه. همچنین: “بدون در آغوش گرفتن و یا از دست دادن!” نیلسن می گوید.

اگر شما با توجه به ducking در داخل را به استفاده از حمام ریسک این بستگی دارد که چگونه از نزدیک کسانی که در صفحه اصلی — و شما — شده اند پس فاصله فیزیکی. اگر شما تصمیم می گیرید تمام شده است پیوستن به خوبی باید باشه — فقط با پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را به خوبی و به طور کامل ضد عفونی کردن سطوح قبل از ترک اتاق.

شما باید پوشیدن ماسک هنگامی که شما ببینید دوستان در خارج از منزل? Lindan می گوید که “اگر شما در خارج با یک دوست است که با احتیاط و احتمالا در معرض شما احتمالا مجبور به پوشیدن ماسک” اگر شما در حفظ فاصله فیزیکی. اما این چیزی است که به فکر دلیل ماندن از لحاظ جسمی به اندازه کافی دور از هم جدا از کسی که شما را به خوبی می دانم دشوار است — حتی اگر شما هر دو در تلاش خود را بهترین. “این دشوار است برای حفظ این, اجتماعی, فاصله,” Lindan می گوید. “این که چگونه ما به عنوان انسان است.”

اما فاصله و هوای تازه لزوما جلوگیری از گسترش ویروس. “گردند و قطرات تنفسی بیش از یک فاصله طولانی تر می تواند رخ دهد اگر کسی شدید سرفه” Lindan می گوید و یا اگر مردم در حال صحبت کردن با صدای بلند یا آواز — حتی در خارج از منزل.

خطر متوسط: در داخل یک خانه

سطح خطر در اینجا است که به شدت وابسته به چگونه مراقب شما و دوست شما (و هر کس دیگری که شما و آنها را با زندگی می کنند را ببینید و یا به طور منظم) می شوند. اگر همه شده است بسیار مراقب باشید شما ممکن است قادر به “پوشیدن ماسک تا همه با خیال راحت فاصله پس از آن انجام دوباره آنها را اگر شما عبور مردم از نزدیک” نیلسن می گوید. (Lindan می رود تا آنجا که به نشان می دهد که “اگر آنها را حفظ اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن یک ماسک هنگام خارج و سپس شاید آنها دوستان خود را.”) اما هنوز هیچ آغوش, دست دادن و یا به اشتراک گذاشته شده مواد غذایی.

ریسک: وعده غذایی در یک رستوران

“نشستن در خارج اگر ممکن است” نیلسن می گوید. رستوران باید جداول فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا. کارکنان باید نقاب “را به عنوان باید همه مهمانان تا زمانی که شروع به خوردن و یا نوشیدن,” او می گوید.

پرخطرترین: نوار شلوغ و یا رویداد

تا آنجا که میله نگران هستند Lindan می گوید: “آیا رفتن به آنها را … مگر اینکه شما می توانید نوشیدنی در خارج در یک فاصله از دیگران است.” حتی اگر شما را وارد کنید با یک ماسک بر روی شما و دیگران را به ماسک کردن به نوشیدن. “به علاوه گرفتن مست است به احتمال زیاد به نتیجه در کمتر توانایی ادامه به امن” او می گوید. “این احتمال وجود دارد که upticks در مواردی در برخی از مکان ها هستند که در نتیجه احزاب و میله های زندان است.”

اضافه کردن به این که “آن را بیش از عدم اجتماعی فاصله,” نیلسن می گوید. “این است که صحبت کردن با صدای بلند فریاد تشویق و…. دارای پتانسیل بسیار بیشتری برای قطرات گسترش” است که می تواند گسترش ویروس.

Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تکرار این مسئله در 30 ژوئن سنا شنوایی: “میله: واقعا خوب نیست,” او گفت:. “جماعت در یک نوار در داخل خبر بد است. ما واقعا باید برای متوقف کردن آن است.”

Takeaways

خط پایین این است که “هیچ چیز تغییر کرده است در مورد اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از خودتان و دیگران را از تبدیل شدن به آلوده” Lindan می گوید. “پوشیدن ماسک در همه زمان ها است که شما به جز زمانی که شما در حال خوردن یا نوشیدن که در حالت ایده آل خواهد رخ می دهد حداقل 6 فوت دور از دیگران در خود را “امن” ، تمیز/ضد عفونی دست خود را. بودن خارج برای فعالیت های, برای دیدن دوستان و برای غذا خوردن بهتر است از داخل.”

امن ترین: خانه یا خارج از منزل با اعضای خانواده

هر کس ممکن است به هم بزنید-دیوانه در حال حاضر و بسیار خسته از یک دیگر. اما نگه داشتن کودکان با اعضای خانواده امن ترین نه فقط برای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار (که اتفاق می افتد) اما همچنین به کاهش شانس خود را از گسترش این ویروس به دیگران (داده ها در این است که هنوز هم در حال تحول).

امن تر: زمین بازی

آرام زمین بازی به خصوص یکی که فقط تمیز شده است می تواند به طور بالقوه خوب (به خصوص اگر انتقال در منطقه شما کم است). بزرگسالان و کودکان بیش از 2 باید پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی و همه باید ضد عفونی کردن دست ها غالبا. “شما می توانید سعی کنید به تمیز کردن زمین بازی و تجهیزات قبل از فرزند خود از آن استفاده می کند اما آن را احتمالا آسان تر به صورت دوره ای تمیز کردن دست کودک خود را در حالی که آنها در زمین بازی” Lindan می گوید.

خطر متوسط: تاریخ بازی

برای حفظ تاریخ بازی امن ترین حد تعدادی از کودکان و نوجوانان و خانواده ها درگیر — در حالت ایده آل فقط به یک خانواده دیگر که شما اعتماد به نگه داشتن خوب فاصله شیوه های. شاید مهم ترین این است که “آگاه باشید از آنچه پدر و مادر انجام می دهند” Lindan می گوید. “پدر و مادر مطرح ترین خطر است. بنابراین اجتناب از kibitzing در مجاورت نزدیک با پدر و مادر که اجتماعی فاصله شیوه های شما بی اطلاع هستند و چه کسی نیست با پوشیدن ماسک.” همچنین درخواست پدر و مادر دیگر به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در اطراف فرزندان خود را.

ریسک: اردوگاه

Lindan توصیه می کند در تلاش برای جلوگیری از sleepaway اردوگاه در حال حاضر به دلیل آن سخت است تا مطمئن شوید که مشاوران و کارکنان دیگر تمام شده است فاصله و با پوشیدن ماسک در خارج از وقت خود را با کودکان. “اردوگاه تجربه که بر اساس خارج از منزل و با گروه های کوچکتر کودکان بهتر است در مقایسه با یک [داخلی] اردوگاه کامپیوتر, برای مثال,” او می گوید.

Takeaways

هر گونه فعالیت با کودکان است به خصوص از روی حیله و تزویر به دلیل, به خصوص با کودکان بسیار جوان هستند بعید است که قادر به دنبال همه از بهداشت و درمان توصیه های (دور ماندن از افراد دیگر لمس کردن سطوح مشترک با پوشیدن یک ماسک به درستی, و غیره.).

بسیاری باقی مانده است که باید آموخته شده در مورد نرخ که در آن کودکان انتقال این ویروس به یک دیگر و به بزرگسالان است. و اگر چه کودکان به نظر نمی رسد به تجربه بیشتر شدید معمولی Covid-19 عفونت به عنوان اغلب به عنوان بزرگسالان انجام, آنها هنوز هم می تواند بسیار بیمار و مرگ به عنوان یک نتیجه از ویروس.

امن ترین: DIY

می خواهید یک مدل موی? مانیکور ؟ ماساژ پشت? “امن ترین چیزی که به انجام خواهد بود به انجام آن در خانه و یا یک هم اتاقی و یا همخانه انجام آن برای شما” موری می گوید.

آینده امن ترین: مدل موی سریع

موری نشان می دهد این می تواند نسبتا امن “اگر شما در حال گرفتن یک 15 دقیقه ای کوتاه کردن مو, به خصوص اگر شما با پوشیدن ماسک و شما 6 فوت دور از دیگر مشتریان,” او می گوید.

خطر متوسط: مانیکور یا پدیکور

این باید انجام شود با یک ست سپر بین مشتری و استتیشن موری یادداشت ها. همچنین: همه باید با پوشیدن ماسک و مشتریان باید در فاصله دور از هم. اگر شما در حال تصمیم گیری بین دو ناخن خدمات “پدیکور ممکن است تا حدودی امن تر از یک مانیکور پس شما خیلی نزدیک به یکدیگر و شما بعید است که به لمس صورت خود را با پاهای خود را” Lindan می گوید. اما آن را به طور کامل در مورد اندام شما را انتخاب کنید. “فکر می کنم در مورد چگونه شما می رویم به آن وجود دارد و در مجاورت نزدیک به دیگر مشتریان و کارکنان,” او می گوید.

گرفتن ناخن و مانیکور و پدیکور در برخواهد داشت خطر متوسط در مقایسه با دیگر سالن-نوع درمان; هر دو به مشتریان و aestheticians باید پوشیدن ماسک و یک ست سپر بین آنها است.
اوا ماری Uzcategui Trinkl/Anadolu Agency via Getty Images

ریسک: طولانی درمان مو

رنگرزی آرامش بخش و طولانی مدت درمان مو تا خطر به سادگی چون شما هزینه های دیگر در داخل خانه در یک سالن. “شما ممکن است در چنین تماس نزدیک با [سبک] اما شما در حال رفتن به استودیو خود را برای مدت زمان طولانی” موری می گوید.

موری همچنین می افزاید: به این دسته از خطر: ماساژ و اپیلاسیون بدن مانند پا واکس (“اگر شما داد که آنها جلو و موم کردن آن خطرناک تر برای فرد انجام این روش” او می گوید. “و می توان آن را یک زمان طولانی است.”) نیلسن همچنین نشان می دهد تتو در این سطح از خطر “با توجه به نزدیکی و طولانی مدت روبرو می شوند حتی زمانی که ماسک ها فرسوده است.”

پرخطرترین: ابرو و صورت با اپیلاسیون

“من دلسرد کردن مردم از گرفتن خود را به صورت مومی در همه” موری می گوید. واقعا هر صورت درمان مبتنی بر سقوط در این دسته از جمله دیگر ابرو خدمات لوله و یا اصلاح.

صرف نظر از درمان می گوید Lindan,”, مطمئن شوید که تمام ابزار شده اند سترون بین مشتریان (که باید انجام شود بدون در نظر گرفتن) که شما و کارکنان با پوشیدن ماسک به درستی و شستن دست.”

امن ترین: پیاده یا با دوچرخه

هوای تازه و نه در پایدار نزدیکی به دیگران کمک می کند تا برای به حداقل رساندن خطر — به خصوص اگر بیشتر افراد این است که با پوشیدن ماسک در هنگام عبور به دیگران است.

آینده امن ترین: خصوصی سوار-تگرگ و یا تاکسی

“این ایده خواهد بود که آن را فقط شما و راننده و شما می توانید از پاک کردن سطوح است که شما را لمس و دستهای خود را پس از آن — و هر دو با پوشیدن ماسک” موری می گوید. شما همچنین می توانید پنجره های باز را برای افزایش گردش هوا.

خطر متوسط: آرام اتوبوس یا مترو

“آنها ممکن است منطقی امن” موری می گوید. “اگر شما تنها فرد در مترو ماشین شما احتمالا خوب است.” اما پیروی از همان شیوه های بهداشت خوب است که شما احتمالا باید با استفاده از حمل و نقل عمومی به هر حال: هیچ چیز دست نزنید شما نمی باید کاملا به تمیز کردن دست های خود را به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید — و آیا لمس صورت خود را قبل از شما می توانید انجام این کار. و هنگامی که وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از افراد دیگر “نشستن دور از هم جدا از دیگر مسافران” Lindan می افزاید.

پرخطرترین: شلوغ اتوبوس یا مترو

“اگر آن را شروع به نگاه مانند ساعت رفت و آمد استفاده می شود که در آن افراد متخصص ماموگرافی در, شما قطعا نمی خواهید برای دریافت در” موری می گوید.

بسیاری از این فعالیت ارزیابی بستگی دارد که شما در حال دیدن و جایی که شما هستند. “این سخت است برای ایجاد gradations از خطر” Lindan می گوید. “این بستگی دارد به آنچه دوستان خود را انجام شده است و این بستگی به انتقال در جامعه است.”

قبل از اینکه ما می بینیم هر کسی این روزها باید آن را بخشی از روال جدید به اجازه دهید آنها را می دانم که اگر ما احساس خوب و اگر ما سفر کرده اند در دو هفته گذشته در هر نقطه که در آن Covid-19 موارد شایع هستند نیلسن می گوید.

از آن آسان است برای پیدا کردن آنچه در مورد سطوح مانند در منطقه خود را با رفتن به بخش بهداشت محلی تان وب سایت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری Covid-19 داده ردیاب یا چک کردن رای مثبت آزمون در دسترس از دانشگاه جانز هاپکینز. “مطلع شوند!” Lindan می گوید. “این دشوار است.”

A chart showing the dramatic increase in coronavirus cases over the week of June 22. آلمانی لوپز/Vox

درس این است که زندگی بسیار متفاوت است در این تابستان. و حتی اگر برخی از فعالیت های مجاز و حتی اگر ما دیدن دوستان و اعضای خانواده درگیر شدن در آنها را — این بدان معنی نیست که ما باید در آن شرکت کنند. در واقع می گوید موری “این نوع از چیزهایی که مردم باید انجام دهند همان چیزهایی که آنها انجام شده است باید پس از ماه فوریه یا مارس است.” این شامل نگه داشتن فاصله از دیگران پوشیدن ماسک و شستن دست اغلب با آب و صابون و اجتناب از دست زدن به سطوح مشترک.

این فقط برای کمک به شما در جلوگیری از ابتلا به این ویروس است که به عنوان موری یادداشت “برای تلفن های موبایل بسیار بد و حتی برای موارد خفیف.” آن است که برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران و در نهایت سرعت فراری بیماری همه گیر.

و یا به عنوان Lindan آن قرار می دهد: “شما نمی توانید درایو 100 مایل در ساعت در بزرگراه ها است. حتی اگر شما می خواهید به خطر قتل خود را, این قابل قبول نیست برای کشتن دیگران است. همان درست است برای Covid-19.”

پس به خاطر همه سعی کنید در تابستان با خیال راحت.

کاترین هارمون شجاعت علم مستقل روزنامه نگار و نویسنده کشت و هشت پا! پیدا کردن خود را در توییتر @KHCourage.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de