داستین جانسون آخرین PGA Tour پیروزی می آید بعد از کار سریع با کویر قرار دادن معلم

هر گلف, معلم, دوست دارم برای دیدن یک دانش آموز چفت در را به تغییرات به عنوان به سرعت به عنوان داستین جانسون ضامندار به آنچه او آموخته است که در یک روز درس از کویر قرار دادن guru دکتر کریگ فرانس وورس.

تنها سه هفته پس از فرانس وورس پرواز به خرس باشگاه مشتری در ساحل, فلوریدا., برای یک روز تدریس جلسه با جانسون سابق جهان شماره 1 و گذشته آمریکا قهرمان باز جمع آوری شده خود را 21st حرفه ای PGA Tour پیروزی با یک شوت برنده شدن در مسابقات قهرمانی مسافران در کانکتیکات.

“ما همه می خواهم برای دیدن نتایج که سریع با هر دانش آموز” فرانس وورس شوخی.

مستقر در صحرا در کف دست باشگاه گلف در لا کوئینتا, Farnsworth است و یک لیست قابل توجه از حرفه ای مشتریان از طریق سال از نیک Faldo به عوايد به تازگی کار با Hideki ماتسویاما. اما تا زمانی که یک تماس تلفنی حدود یک ماه پیش فرانس وورس تا به حال هرگز با جانسون. تماس از جانسون عامل در Hambric ورزشی در دالاس که تا به حال دریافت یک توصیه به جانسون بحث به فرانس وورس.

بیشتر: هنگامی که وعده تغییر و نوآوری, Fox Sports پیاده روی به دور از گلف

بیشتر: به عنوان بیس بال, بازی بسکتبال, مرتکب خطا شدن خود را بازگشت گلف می تواند ادعا ورزش تابستان گوشته

“من از نوع خوب هیاهو به طور معمول از شاد و موفق مشتریان و یا دانش آموزان پس از این بود به طور کامل از تاریکی” فرانس وورس گفت. “بسیاری از این مسائل خوشحال است ارجاع.”

در کمتر از یک هفته متوجه فرانس وورس به فلوریدا پرواز مسلح با نتایج حاصل از پرسشنامه که جانسون در مورد مثبت و منفی خود قرار دادن و امتیاز جنبه های مختلف قرار دادن خود مانند کنترل سرعت و خواندن از سبزی.

“سپس ما آنها را امتحان کامپیوتر تجزیه و تحلیل برخی از ویژوال تست بر روی آنها و سپس شروع به کار در راه اندازی است که یک مسئله مهمی برای من” گفت: فرانس وورس, ورزشی بینایی چشم.

پیروزی سریع بعد از تور راه اندازی مجدد

درس آمد و یک هفته قبل از PGA Tour بازگشت به عمل در چارلز شواب چالش در فورت ورث ، جانسون بستری در زمان خود بازی بود زنگ زده از تور سه ماه ، اما هفته گذشته در مسافران جانسون قرار دادن یک دلیل بزرگ برای پیروزی خود را. برای سال. جانسون در رتبه 79 در سکته مغزی به دست آورد: قرار دادن آمار در .208. اما در فینال سه دور از مسافران جانسون SG: قرار شد بسیار بالاتر از جمله دو روز بیش از 2.0.

“هر سوراخ, من احساس می کردم به خودم یک فرصت برای ایجاد مرغک و من احساس می کنم نورد ور رفتن معمولا خوب” جانسون گفت: پس از دور سوم از مسافران است. “بنابراین من فقط باید به خودم در یک موقعیت که در آن من یک شانس برای زدن توپ.”

فرانس وورس گفته بود معتقد است سه چیز کمک کرده اند جانسون در ماه گذشته. اولین و تنها زنگ از بازی خود را پس از ویروس فرار. دومین تغییر در putters به یک مثلثی شکل ور رفتن معمولا توسط TaylorMade و طراحی شده توسط یکی دیگر از صحرا ساکن رونی Pritchett

“که به شکل مثلث چیزی که او طرح این لعنتی خوب ور رفتن معمولا” فرانس وورس گفت: Pritchett. “حداقل Dustin به نظر می رسد فکر می کنم تا.”

در نهایت فرانس وورس گفت که او کار مکانیکی با جانسون گفت که Farnsworth که او یک احساس ور رفتن معمولا. فرانس وورس فلسفه خم بیشتر به سمت جنبه های فنی از قرار دادن.

“ما سعی می کنید و کار با آنها چه کرده اند بدون شک در مورد آن طولانی putters کوتاه, putters,” فرانس وورس گفت. “اگر بازیکن تا به برخی از مسائل پشت این بدان معناست که شاید آنها نمی تواند انجام برخی از چیزهایی که از نظر ما کارآمد راه اندازی کنند.”

جانسون بود و مانند بسیاری از بازیکنان فرانس وورس گفت که او واقعا نمی دانم چه ور رفتن معمولا در حال انجام است در سکته مغزی.

“ما در حال صحبت کردن در مورد سرعت به عقب سرعت به جلو قوی چرخش مایل در ساعت است. وجود دارد چند نقطه ما به دنبال در” فرانس وورس گفت. “به طور کلی اکثر مردم درک نمی کنند که وجود دارد برخی از چیزهایی که اتفاق می افتد با سکته مغزی.”

فرانس وورس گفت: او در زمان بسیاری از آموزش دستگاه به جلسه با جانسون و جانسون در زمان تقریبا همه آنها در تلاش خود را برای بهتر قرار دادن سکته مغزی به خصوص سرعت بهتر در خود قرار دادن.

حتی بهترین نیاز به کمک

چگونه می تواند یک بازیکن مثل جانسون سابق جهان شماره 1 با اصلی قهرمانی نیاز به کمک دارید با قرار دادن خود و نیاز به فرانس وورس را کمک کند ؟

فرانس وورس گفت: گاهی اوقات بازیکنان ایجاد تغییرات به قرار دادن خود را راه اندازی و یا تغییر putters باعث مسائل جدید. بار دیگر قرار است فقط یک نقطه ضعف در بازی ،

“اکثر مردم پیدا کردن که آنها بهتر توپ اعتصاب یا putters یا خود بازی کوتاه است و این چیزی است که آنها تمرکز بر روی” فرانس وورس گفت. “در داستین مورد ما می دانیم که او یک توپ مهاجم. بنابراین او نیاز به تمرکز بیشتر بر روی خود قرار دادن.”

درس با جانسون می تواند در یک زمان چیزی فرانس وورس اذعان می کند از هر دانش آموز متفاوت است و نیاز به سطوح مختلف کمک کند. برخی از بازیکنان کار با فرانس وورس به طور منظم دیگران ممکن است او را تنها یک بار و یا دو بار در سال.

چه مجذوب فرانس وورس زمانی است که او با این نسخهها کار با یک دانش آموز, دانش آموز را بهبود می بخشد و سپس شش ماه بعد از آن دانش آموز به نظر می رسد رفته اند به دور از فرانس وورس را فلسفه. های اخیر یک دانشجو به حال فرانس وورس اشتباه گرفته شود.

“شش ماه بعد من نمی بینم یک چیز (در قرار دادن سکته مغزی و یا راه اندازی) ما در حال صحبت کردن در مورد” فرانس وورس گفت. “یکی نیست.”

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در [email protected]_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>