دو نفر از این سه نفر متهم به اتهام قتل یک Coachella Valley, زن و شوهر که ناپدید شده بیش از سه سال پیش در حال برنامه ریزی برای ورود درخواست پنج شنبه در دادگاه.

Riverside County District Attorney مایک Hestrin ظ اتهامات سه شنبه در مقابل ابراهیم Fregoso مانوئل ریوس و عیسی رویز جونیور مربوط به مرگ جاناتان Reynoso و آدری مورن که بر این باور هستند که کشته شده اند و حدود 10 مه 2017.

مانوئل Rios, 28, از Coachella است به اتهام دو فقره قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد.

ابراهیم Fregoso 32, Indio متهم با یک تعداد از قتل و یک شرایط ویژه قتل یک شاهد.

عیسی رویز جونیور, 41, التماس کرد گناه نیست در یک دادگاه جداگانه ظاهر یکشنبه به دو فقره عنوان یک وسیله جانبی در قتل است.

این شرایط ویژه اتهامات را دو مرد واجد شرایط برای اعدام Hestrin گفت: اما دادستان منطقه هنوز تصمیم نگرفته که آیا یا نه او را دنبال خواهد کرد که از جمله.

مورن شناخته شده است به عنوان شاهد که دیدم Reynoso قتل با توجه به Riverside County دفتر دادستان منطقه.

Hestrin و کلانتر چاد بیانکو منتشر اندک اطلاعات در مورد سه سال مورد سرد در طول یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه گفت که انسان باقی می ماند به تازگی یافت شده در Coachella Valley.

دو ابراز اطمینان کرد که همچنان هستند کسانی که از دست رفته زن و شوهر, اما گفت که آنها هنوز هم در حال انتظار برای نتایج آزمون DNA برای تایید هویت خود است.

خانواده آخرین شنیده ها از موران, 26, از Indio 10 مه 2017, زمانی که او در سمت چپ را انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و پسر از براولی. مورن خواهر دریافت selfie از این دو که شب و سپس دو ناپدید شد.

مورن خودرو داشت در Beaumont در مارس 12 سال 2017 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی. پس از آن کمی اطلاعات برای عموم منتشر شد در مورد investigtion تا زمانی که مقامات اعلام کرد در ژوئن 28 که سه مظنون دستگیر شده بود.

بیانکو گفت: در روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در سراسر بررسی است. او همچنین تایید کرد که چندین حفاری برای شواهد رخ داده در خواص در Coachella Valley.

در میان آنها یک ماه اوت سال 2018 جستجو در یک حیاط خلوت در بورر خیابان در Indio. در طول روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی یک محقق گفت: این خانه از رویز و Fregoso.

Fregoso است که در بازداشت در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید و Rios است که در بازداشت در Larry D. Smith تسهیلات در بانینگ. هر دو محروم شده اند به قید وثیقه.

رویز است که در بازداشت در رابرت پریسلی بازداشتگاه در ریورساید و برگزار می شود $500,000 به قید وثیقه.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de