متهم مربوط به مرگ و میر ناشی از Coachella Valley زن و شوهر به arraigned

یک استاکتون است و انتظار می رود arraigned در دادگاه روز شنبه به صورت اتهامات او نقش مهمی در مرگ و میر از یک زن و شوهر که ناپدید شده بیش از سه سال پیش.

عیسی رویز جونیور, 41 متهم به دو فقره عنوان یک وسیله جانبی در قتل Jonathan Reynoso و آدری مورن که بر این باور هستند که کشته شده اند و حدود 10 مه 2017.

سه متهم شناسایی می شوند در این مورد و رویز تنها یک متهم به قتل. او تفهیم اتهام برنامه ریزی شده است برای 1:30 p. m. در ممنوعیت دادگستری مرکز. او ظاهر خواهد شد از طریق دوربین Riverside County Superior Court سخنگوی.

رویز شناسایی شد به عنوان یک مظنون در طول تعطیلات آخر هفته همراه با مانوئل Rios, 28, از Coachella و ابراهیم Fregoso 32, Indio. دو مورد آخر در بازداشت در امکانات مجزا برای جنایات نامربوط زمانی که آنها علنا مربوط به قتل است.

بیشتر: مقامات پیدا کردن ممکن است باقی می ماند فایل اتهام قتل در Audrey مورن, Jonathan Reynoso مورد

مطلب: 3 مرد به اتهام قتل در Audrey مورن, Jonathan Reynoso پرونده افراد گمشده, مقامات می گویند که

خود را تفهیم اتهام برنامه ریزی برای بعد از ظهر پنجشنبه در بانینگ. هر دو مردان واجد شرایط برای مجازات اعدام.

ریوس شده است به اتهام دو فقره قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد. Fregoso متهم شده است با یک تعداد از قتل و یک شرایط ویژه قتل یک شاهد.

مورن شناخته شده است به عنوان شاهد که دیدم Reynoso قتل با توجه به Riverside County دفتر دادستان منطقه.

زن و شوهر بدون هیچ ردی ناپدید شد در سال 2017. Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که محققان انسان باقی می ماند چند روز پیش در مکانی نامشخص در Coachella Valley.

اگر چه مقامات در انتظار DNA نتایج این اعتقاد باقی مانده است متعلق به Reynoso و موران بیانکو گفت.

مورن, 26, از Indio گفته اعضای خانواده او در حال رفتن به انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و دوست پسر او پس از بازگشت از یک سفر با دوستان به براولی در 10 مه 2017.

آخرین تماس با هر کسی که تا به حال با این زن و شوهر بود که شب هنگام مورن خواهر دریافت عکاسی از مورن و Reynoso.

بیشتر: Coachella Valley, زن و شوهر ناپدید شدن است ‘به طور کامل از شخصیت’

از دست رفته زن و شوهر: دو سال بعد کلانتر ستوان می گوید او معتقد است ‘حل’

در مارس 12, 2017 در حدود ساعت 9 صبح یک وسیله نقلیه است که مقامات گفت مورن شده بود رانندگی کشف شد همراه westbound ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی در شهرستان بومانت.

بیانکو گفت: محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در طول سه سال بررسی و تایید آن درگیر چندین نمونه از مقامات حفر ملک است که جلب توجه از نزدیک صاحب خانه.

در میان آنها یک ماه اوت سال 2018 جستجو در یک حیاط خلوت در بورر خیابان در Indio. در طول روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی یک محقق گفت: این خانه از رویز و Fregoso.

رویز دستگیر شد جمعه در استاکتون و او را در بازداشت بدون وثیقه در رابرت پریسلی بازداشتگاه در کنار رودخانه با توجه به زندان سوابق.

Fregoso نیز در بازداشت وجود دارد و بدون وثیقه. تا هفته گذشته او در زندان در کالیفرنیا مردان مستعمره یک زندان ایالتی تسهیلات در سان لوئیس اوبیسپو که در آن او شده است می خواهم پس از 28 ژوئن 2019

ریوس شده است و در زندان پس از Feb. 5 پس از دستگیر شدن در بین 10 و خیابان مونرو در نزدیکی Indio. زندان سوابق نشان می دهد این دستگیری درگیر اتهامات متعدد دیگر مانند اسلحه و در اختیار داشتن مواد مخدر. او با قرار وثیقه در Larry D. Smith Correctional Facility در ممنوعیت هنوز هم ذکر شده است در $1 میلیون نفر است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>