در 11 شب به وقت محلی در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ دولت پرده برداری متن از یک شدیدی جدید امنیت ملی قانون است که به دولت چین گسترده قدرت های جدید به سرکوب آزادی بیان و مخالفان در هنگ کنگ است.

پیش نویس در محرمانه با مقامات چینی در پکن — و نه توسط مردم دیده تا آن لحظه — قانون جرم “تجزیه طلبی براندازی سازمان و ارتکاب فعالیت های تروریستی و تبانی با یک کشور خارجی و یا با عناصر خارجی به خطر انداختن امنیت ملی” است.

کسانی که مرتکب چنین اعمال — که کارشناسان می گویند در حال مبهم تعریف شده در قانون و در نتیجه اجازه می دهد تا به صورت بسیار گسترده ای تفسیر توسط مقامات چهره مجازات شدید و از جمله زندگی در زندان است.

“چیزهایی که شما در مورد صحبت شما در مورد نوشتن شما نشر و حتی مردم شما در مورد می دانیم که شما باید ارتباط با, می تواند به طور بالقوه در معرض خطر بودن تحت تعقیب قرار این قانون” هو علم آویزان سیاسی استاد اقتصاد در دانشگاه جانز هاپکینز که تمرکز بر چین و شرق آسیا گفت: Vox.

و به گفته نیویورک تایمز “این قانون راه را برای متهمان در موارد مهم برای محاکمه قبل از دادگاه در سرزمین اصلی چین که در آن اعتقادات معمولا مطمئن و مجازات اغلب خشن است.”

قانون رفت ، کمتر از 24 ساعت بعد پلیس هنگ کنگ اعلام کرد که برای اولین بار بازداشت و تحت سیاست جدید.

و آنها نمی, ظریف در مورد آن: آنها بلافاصله ارسال شده عکس های خود را در حساب رسمی توییتر از مرد جوان دستگیر کردهاند. او اتهام جرم ؟ برگزاری pro-هنگ کنگ استقلال پرچم.

چینی رسانه های دولتی به سرعت گزارش داستان از اولین دستگیری — اما آنها مطمئن شوید که به تیرگی متخلف تصاویری از pro-استقلال پرچم خود را تا مبادا آنها مرتکب همان دردناک عمل ترویج چنین فتنه ایده (چیزی هنگ کنگ نیروی پلیس ظاهرا فکر نمی کنم به انجام قبل از به tweeting عکس).

برای بسیاری از هنگ کنگ مراقب این تصاویر مشخص شده آغاز پایان آزادی است که هنگ کنگ بر خلاف بقیه از سرزمین اصلی چین برخوردار بودند برای چند دهه.

“یک کشور دو سیستم” اصل مندرج در قانون اساسی هنگ کنگ عملا قانون اساسی — در محل بوده است از آنجایی که بریتانیا دست به کنترل از خاک به چین در سال 1997.

به عنوان بورسی را تنها کربی توضیح میدهد: “یک کشور’ بخش به معنی [هنگ هنگ] به طور رسمی بخشی از چین ‘دو سیستم’ بخشی به آن درجه از استقلال از جمله حقوق مانند آزادی مطبوعات است که وجود ندارد و در سرزمین اصلی چین است. چین قرار است به رعایت این ترتیب تا 2047 اما از آن شده است فرسایش آن آزادی و تلاش برای آوردن هنگ کنگ محکم تر تحت کنترل خود برای سال.” کربی ادامه می دهد:

بهار گذشته در هنگ کنگ مقننه تلاش برای تصویب استرداد لایحه که منتقدان می ترسید اجازه می دهد که دولت چین به بازداشت خودسرانه Hongkongers. که مشتعل تظاهرات گسترده منجر به ماه از ناآرامی که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد. این لایحه خارج شد اما تظاهرات ادامه داد: به عنوان مبارزه تبدیل به یک بزرگتر نبرد برای محافظت از هنگ کنگ نهادهای دموکراتیک.

اما پکن اعمال این جدید امنیت ملی قانون است که مستقیم ترین و دراماتیک حرکت چین ساخته شده است که نسبت به پاک کردن آن آزادی یک بار و برای همه است.

“[امنیت ملی قانون] یک نابودی کامل حکومت قانون در هنگ کنگ و تهدید هر جنبه ای از آزادی مردم هنگ کنگ لذت می برد و تحت استانداردهای بین المللی حقوق بشر یا قانون اساسی” لی Cheuk یان جانباز هنگ کنگ سیاستمدار و فعال سیاسی گفت: ما نمایندگان مجلس در طول یک خانه کمیته امور خارجی دادرسی در قانون جدید در روز چهارشنبه.

در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 هنگ کنگ از ساکنان از خواب بیدار شد به کشف یک بارج با یک بنر بزرگ خواندن “جشن امنیت ملی قانون” شناور در آب های ویکتوریا هاربر.
آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ

و بانی Glaser, مدیر چین قدرت پروژه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی اتاق فکر گفت: Vox “این قانون واقعا حذف” یک کشور و دو سیستم.'”

طرفدار دموکراسی حامیان برگزاری یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم و فریاد شعار در طول یک تظاهرات علیه امنیت ملی قانون به عنوان پلیس ضد شورش امن منطقه در یک مرکز خرید در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.
آنتونی کوان/گتی ایماژ

در روز چهارشنبه دلار هنگ کنگ اجرایی کری لام در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام قانون جدید — قانون پیش نویس بدون ورودی و که جزئیات کامل حتی او نمی دانم تا فقط روز قبل از.

خارج از هزاران نفر از Hongkongers به خیابان ها ریختند و اعتراض و سرپیچی مستقیم از آن با وجود حضور سنگین پلیس.

هنگ کنگ اجرایی کری لام صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی با وزیر دادگستری ترزا چنگ (L) و امنیتی وزیر John Lee (R) مورد جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در 23rd سالگرد این شهر تحویل از بریتانیا به چین است.
خ/خبرگزاری گتی ایماژ
تظاهرکنندگان در هنگ کنگ شرکت در یک تظاهرات در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در برابر جدید امنیت ملی قانونی است که نقض آزادی در ساکنان داشته اند از آنجا که بریتانیا دست به کنترل از خاک در سال 1997.
آنتونی کوان/گتی ایماژ

پلیس ضد شورش مستقر در اطراف شهر برگزار شد تا بزرگ بنفش آگهی ها که به عنوان خوانده شده: “این یک هشدار پلیس. شما در حال نمایش پرچم یا بنر / شعار / یا انجام خودتان را با قصد مانند تجزیه طلبی و یا براندازی که ممکن است تشکیل جرائم تحت ‘HKSAR امنیت ملی قانون است.’ شما ممکن است دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار.”

در پایان روز نزدیک به 400 نفر دستگیر شده بود از جمله 10 که به طور خاص دستگیر و به نقض قانون جدید است.

پلیس ضد شورش بازداشت یک مرد به عنوان آنها افزایش یک هشدار پرچم در طول یک تظاهرات در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 در برابر جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط پکن.
آنتونی کوان/گتی ایماژ
پلیس ضد شورش بازداشت یک مرد به عنوان آنها روشن معترضان در نظر گرفتن بخشی در یک تجمع در برابر جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 است.
دیل de la ری/خبرگزاری گتی ایماژ

اما کارشناسان بیم آن دارند که با وجود این اولیه قوی مخالفان این قانون اثر سرما در نهایت اتفاق خواهد افتاد.

“مردم را مرعوب. آنها شارژ خواهد شد و مردم آنها را از جمله آنها” Glaser گفت. “چینی ها باید از این گفت:” کشتن مرغ برای ترساندن میمون.’ آنها را به صورت خیلی زود موارد است که آنها می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به طوری که آنها می تواند نشان دهد که عزم خود را در امید ارعاب مردم دیگر از به چالش کشیدن قدرت خود را.”

دانشگاه جانز هاپکینز آویزان نیز گفت: این قانون می تواند پیامدهای عمده ای برای ماه سپتامبر هنگ کنگ قانونی در انتخابات به این دلیل که دولت چین می تواند با استفاده از قانون جدید به عنوان یک مبنای قانونی برای سرکوب دموکراسی نامزدها.

“بر اساس قانون جدید بسیاری از شعارهای بسیاری از نظرات در حال رفتن به غیر قانونی” آویزان گفت.

در حال حاضر وجود دارد سابقه برای انتخابات مداخله در هنگ کنگ قانونی انتخابات در سال 2016 تعدادی از نامزدهای رد صلاحیت شده به اتهام حمایت از هنگ کنگ استقلال آویزان گفت.

“من فکر می کنم که چینی بود عصبی پس از آخرین دور از انتخابات منطقه ای وجود دارد که می تواند بسیاری از دموکرات ها که انتخاب می شوند و به طور بالقوه طرفدار چین مقننه را از دست خواهد داد قانونگذاران” Glaser گفت.

“من فکر می کنم که اگر نامزدها را نمی وزش آنچه آنها می گویند که آنها را مانع از اجرای قانون” Glaser اضافه شده است. “آنها می تواند به راحتی دستگیر شود.”

در واقع, که در حال حاضر اتفاق افتاده است: یکی طرفدار دموکراسی در مجلس, حزب دموکرات اندرو Wan دستگیر شد در جریان تظاهرات روز شنبه.

این یک استارک به عنوان مثال فقط در چگونه به سرعت تغییر کرده است زندگی در هنگ کنگ به معنای واقعی کلمه یک شبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de