برای بزرگنمایی کلیک کنید Investigators say a fire at Parma City Hall was set in multiple places within the building. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • محققان می گویند یک آتش سوزی در شهرستان پارما سالن راه اندازی شد در مکان های متعدد در داخل ساختمان.

تحقیقات نشان داده است آشکار “فساد” در کوچک Bootheel شهر پارما بیش از یک سال پس از تالار شهر و خروجی شهردار خانه سوخته و از بین بردن دولت سوابق مالی دولت حسابرس نیکول گالووی می گوید.

برنامه حسابرسی شناسایی $115,000 در پول از دست رفته از شهر حساب از جمله دهها هزار نفر در پرداخت اضافی برای بحث برانگیز شهردار سابق Tyus برد و سابق شهرستان کارمند هلن ریچارد فرای, با توجه به گزارش حسابرسی.

این وضعیت در پارما که یکی از جذاب. یک سال پیش امروز Riverfront Times منتشر شده یک داستان پوشش در اتهامات misspent پول تنش های نژادی و آتش سوزی در شهر کمتر از 700 نفر است.

در آوریل 2019, برد خود را از دست داده دوباره انتخابات و در شب او را ترک اتاق کار و سالن شهر سوخته است. تالار شهر به وضوح آتش سوزی, مقامات می گویند که. شعله های آتش را به آتش کشیدند کاغذ سوابق مالی و یک کامپیوتر استفاده می شود برای پارما حسابداری. مقامات مجری قانون بودند کمتر خاصی در مورد علت آتش سوزی در برد اصلی به دلیل آن را به طور کامل نابود شد و تونست کمی به هیچ شواهدی از منشاء آن.

برد, این شهر اولین, سیاه شهردار در زمان کار در سال 2015 و به سرعت فرود آمد در کانون توجه رسانه ملی که شش یازده نفر از کارکنان از جمله سفید رئیس پلیس و افسران استعفا داد. چهار سال آینده شد و پر سر و صدا به عنوان برد و دولت در برخورد با پارما را نگهبان.

یک کارمند که ماند برای چند ماه از برد تصدی گفت: RFT سال گذشته بود که او گفته در سال 2016 به دولت حسابرسان در مورد نگرانی خود را با شهردار در اداره شهرستان امور مالی اما که منجر به هیچ جا. اما گالووی می گوید: whistleblower شکایت در سال 2018 piqued است بهره از دفتر جرقه های جدید بررسی است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Former Mayor Tyus Byrd speaks with NBC News soon after her election. - SCREENSHOT

  • تصویر
  • شهردار سابق Tyus برد صحبت می کند با ان بی سی نیوز به زودی پس از انتخابات.

حسابرسان تماس برد که ارائه برخی از, اما نه همه درخواست سوابق مالی با توجه به گالووی. برای یک دولت و پارما شد و در وقفه. حسابرس دفتر نیاز به یک دعوت رسمی یا شهروند درخواست برای راه اندازی یک تحقیق کامل و برد هرگز ساخته شده در درخواست.

همه چیز با تغییر یک انتخابات جدید. شهردار جدید روفوس ویلیامسون جونیور و دو ارزیاب انتخاب شدند در 10 آوریل 2019 ساخته شده و قصد دارد به درخواست دولت حسابرسی. ویلیامسون و مسئولان شهرستان گفت: RFT که برد آگاه بود برنامه های خود را.

ویلیامسون در زمان طی تنش شهرستان جلسه در 16 آوریل 2019. او گفت: RFT خروجی شهردار و مقامات ادعا کردند که آنها نمی تواند پیدا کردن کلید به شهر هال به طوری که او به رختخواب رفت که شب قفل از جدید خود را. او بیدار شد به اخبار از آتش سوزی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید The charred remains of former Mayor Byrd’s home. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • سوخته باقی مانده از شهردار سابق برد خانه.

برد در خانه به نظر می رسد که آتش ، او اغلب ماند با شوهرش حدود 90 مایل دور در جنسبرو آرکانزاس و یا در خانه در سراسر شهر. وجود دارد و ظاهرا هیچ کس در یک خانه که دو طبقه خانه رفت تا در شعله های آتش. آن را به زمین سوخته و زمانی که یک داوطلب آتش خدمه از شهر همسایه بسته بندی شده و عازم خانه آتش نشانان کشف دود از شهرستان سالن.

درب عقب باز شد و باز هنگامی که آنها وارد یک دستیار رییس آتش نشانی گفت: RFT. جدید رئال مادرید کلانتر تری استیونس که نمایندگان پوشش پارما گفت: آتش تا به حال به وضوح تعیین شده در مکان های مختلف.

هیچ کس متهم شده است با تنظیم آتش سوزی و گالووی می گوید: در انتشار اخبار آنها هنوز هم تحت بررسی توسط اجرای قانون است. در چهارده ماه است که به دنبال او محققان pieced با هم سوابق از بانک نرم افزار و فروشندگان که انجام کسب و کار با این شهر است.

کارمند کیم همپتون که قبلا گزارش شده برد و بازگشت به کار پس از ویلیامسون گرفت و گفت: RFT در سال 2019 او انجام همان و ورود هر چه دود آسیب دیده و پرونده های کاغذی که جان سالم به در برد به یک پایگاه داده جدید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Parma officials have tried to salvage paper records from the City Hall fire - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • پارما کرده اند برای نجات پرونده های کاغذی از شهر سالن آتش

دولت تحقیقات نشان داده است که برد بود پرداخت توسط $24,960 بین آوریل 2015 مارس 2019. هلن ریچارد فرای, فروشنده برای خیلی از برد تصدی شد پرداخت $17,686 و پارما آب و ناظر برد نسبی دیوید کاهگل بود پرداخت $975 حسابرسان ادعا.

ممیزی اطلاعات انواع دیگر اتهامات misspent دلار مالیات بهره برد خانواده اش و کارکنان. که شامل $22,321 پرداخت شده و یا توسط شهردار از شهرستان بودجه $11,249 نامناسب خرید توسط شهردار و برخی از سوال پرداخت به کسب و کار از برد پدر سیمون Wofford که یک ارزیاب و مکانیک در پارما.

برد در دولت نیز نمی ماند توسط دولت مالیات حقوق و دستمزد, باز این شهر کوچک به $114,000 در مجازات ممیزی می گوید.

این گزارش ادعا می برد و فرای تحت پوشش بیش از هزینه های خود را با جعل سوابق مالی و جلسه برای تاون مدیره.

“ما حسابرسی کشف کردند که برای تقریبا تمام زمان شهردار سابق و سابق شهرستان کارمند در دفتر وجود دارد یک الگوی آشکار از فساد و پوشش است که هزینه شهروندان پارما بیش از $115,000,” حسابرس گالووی می گوید در یک بیانیه نوشته شده است. “این یک خیانت به اعتماد عمومی است که نیاز به پاسخگویی و من خواهد شد و ادامه همکاری ما با اجرای قانون به دنبال عدالت برای محلی مالیات دهندگان.”

در یک مصاحبه در 2019, Wofford گفت: اتهامات علیه خود را از پدر شد بی اساس است و او تحمل تهدید های متعدد در طول زمان به عنوان شهردار. او را تکذیب کرد او تا به حال چیزی برای انجام با آتش سوزی در تالار شهر یا خانه ای که او هنوز متعلق به.

گالووی را یافته نمی مقدار به اتهامات جنایی, اگر چه او می گوید با کارکنان مشغول به کار فدرال و ایالتی و محلی اجرای قانون در سراسر حسابرسی. گزارش ارائه می دهد توصیه های متعدد و او می گوید: پارما را رهبری فعلی کار کرده است برای اصلاح آن شیوه های حسابداری.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de