5 رستوران کارگران به اشتراک گذاشتن ترس های خود در مورد بازگشت به کار

“همه ما کارگران و ما ترس shitless” گفت: Shanga McNair یک متصدی بار در فلوریدا که به تازگی رفت و برگشت به محل کار.

به عنوان متحده را به شدت تحت فشار قرار دادند به بازگشایی (و بسیاری از بیش از حد به زودی به گفته کارشناسان) کاربران در حال عجله برای غذا خوردن در رستوران برای اولین بار در ماه. وجود مقررات جدید در مکان های مختلف استان و شهرستان با برخی از رستوران های اجرای قوانین خود را از جمله جداول با فاصله 6 فوت از هم فاصله کاهش می یابد گنجایش و یکبار مصرف منوها. اما حتی با پوشیدن یک ماسک به چالش کشیدن در یک رستوران و تنظیم: “شما نمی توانید یک ماسک و خوردن مواد غذایی و نوشیدنی, نوشیدنی خود گفت:” Kayla Harter یک سرور از جنوب کالیفرنیا.

رستوران کار می کنند به نظر می رسد بسیار متفاوت از آن قبل از coronavirus و کسانی که از بازگشت به خدمت به مشتریان در فرد در حال قرار دادن زندگی خود را در خطر است. بسیاری از کارکنان از کار شده است برای ماه ها تلاش برای پایان می رسد دیدار و مجبور به بازگشت به شغل خود را بدون توجه به آنچه در آن هزینه های سلامت خود را. دیگران خود را از دست داده اشتغال در طول همه گیر — با رستوران ها بسته شدن و یا بالابر کارکنان — و هنوز هم دیگران را انتخاب کرده اند به عنوان بازگشایی رمپ تا به بازگشت به کار. Vox صحبت به پنج سرور bartenders و آشپزخانه کارکنان در مورد ترس و ضرورت کار در صنعت مواد غذایی خدمات در طول یک بیماری همه گیر.

هنگامی که ما به کار ما قرار داده و ما مسائل را ما قرار ما ساعت در, و سپس ما متوسط گرفته شده است. تا زمانی که ما یک دمای زیر 100, ما می توانیم شروع به کار. اگر آن را بالاتر از 100 ما نیاز به پنج دقیقه صبر کنید و سپس دوباره امتحان کنید چون واقعا داغ در اینجا. هنگامی که ما آماده برای شروع به کار خواهیم شستن دست ما قرار دادن بر روی دستکش و سپس باز کردن بخش.

صحبت کردن از طریق ماسک و مردم همیشه قادر به درک آنچه من می گویم که بدان معنی است که وجود دارد گاهی اوقات اشتباهات در سفارش. بنابراین فقط آگاه بودن از آن و آموزش ساخت مطمئن شوید که من واقعا روشن شدن با مهمان من آنچه آنها درخواست عنوان فضایی آگاه است. من همین حالا باید دید محیطی را از من است. من اجرا کردم به مردم راه بیش از من در گذشته و یا. ی چیزهایی چون من فقط فکر نمی کنید یک نقطه خاص. اما مهمان شده اند هیجان زده به پشت در رستوران و آنها اغلب شما می دانید همدلی و دلسوزی برای ما به عنوان ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما.

ما تا به حال چند مسائل با مردم تقریبا مایل به مبارزه با ما در مورد این واقعیت است که ما فقط پنج نفر در هر جسمی جدول. ما تا به حال احزاب مختلف راه رفتن و یا شروع به مبارزه با مدیر یا فقط تبدیل خصمانه از آنجا که قانون است. اما دیگر از آن مردم بوده است بسیار سازگار است.

—Michaela Frantz, سرور, Las Vegas, Nevada,

من تصمیم به رفتن نیست چرا که [من] رستوران در مرکز شهر هانتینگتون بیچ است که این سایت از بسیاری از ضد ماسک تظاهرات و اعتراضات است. بنابراین من تصمیم به رفتن نیست کاملا رتبهدهی نشده است, و من در واقع بسیار خوشحال شدم چرا که من حدس می زنم آن شده است اول از همه یک shitshow. این در هفته گذشته چهار نفر از همکاران من تست مثبت برای Covid. در واقع بسیاری از رستوران های مختلف در منطقه اورنج کانتی تا به حال کارکنان شیوع بیماری در چند هفته گذشته.

من تنها کار می کرد شاید دو تا سه روز در هفته بود اما حدود 1500 دلار به 2000 $در ماه و پس از آن درست شده واقعا جالب داشتن به reallocate من بودجه و همه چیز شکل.

من تنفسی نقص ایمنی که من اصلا به آنتی بادی برای مبارزه با پنومونی و من هم یک کلیه برداشته می شود در ماه دسامبر. پس Covid باعث پنومونی و بر کلیه من واقعا نباید این را دریافت کنید. تا زمانی که این موارد به پایین من احتمالا [رفتن به کار می کنند].

بسیاری از کارکنان بود راحت نیست برای رفتن به عقب, اما بسیاری از مردم تا به حال هیچ انتخاب است. بنابراین من به شدت اصرار همه دوستان من [به] خودخواه و نشستن در یک رستوران فقط به خاطر اینکه شما آن را از دست رفته. شما با قرار دادن زندگی افراد دیگر در معرض خطر و خانواده های خود زندگی در خطر است.

—Kayla Harter, سرور, اورنج کانتی, کالیفرنیا

بودن در کار با آن احساس می کند مانند یک جامعه فشار. هر کس در کار لزوما وجود دارد چرا که آنها نیاز به بازگشت به کار و آنها نگران خودشان هستند. من در یک خوش شانس وضعیت جایی که من کار را در یک محل که در آن ما همه نوع از جمع آوری و یا تجمع در اطراف کسب و کار خود را.

مردم هنوز مایل به در آمده و قرار دادن در تلاش برای مطمئن شوید که این رستوران در حال رفتن برای زنده ماندن. من فکر می کنم که یک رانندگی عامل همه فشار در حال حاضر. قبل از آن هرگز واقعا رخ داده است به هر کسی که کسب و کار نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا و در حال حاضر آن را در مقابل ذهن همه را.

—ژاک ون هورن, آشپز, کالج ایالتی پنسیلوانیا

ما نه پول مثل ما استفاده می شود اما ما نمی توانیم نه رفتن به محل کار. شما باید برای رفتن به محل کار; اگر شما اصلا به کار شما نمی توانید بیکاری است.

بنابراین منظور من این فقط یک shitshow در حال حاضر. من می ترسم شما می دانید — من می ترسم از بیمار شدن و سپس انتقال آن به خانواده من اما هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید.

من 40 و من یک دختر. او 20 ساله است و او در می سی سی پی زندگی می کند و او با این نسخهها کار در صنعت خدمات. پس [یک روز] من پشت نوار و من دریافت یک تماس از دختر من. بنابراین من انتخاب کنید تا به تلفن من و او بود, “Ma, من تست مثبت است.” من نمی دانم چه باید بکنید چرا که او دور از من. او در می سی سی پی را با پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ من تقریبا 80.

بنابراین به من بگویید من رئیس “دختر من فقط آزمایش مثبت, بنابراین من باید برم, من عاشق کشف کردن چه باید بکنید.” و او مانند “اگر شما را ترک, شما در حال از کار اخراج شدند.”

—Shanga McNair bartender, Jacksonville, Florida

ما نمی دهد از چاشنی های دیگر. ما را از بخش کمی از سس استیک و سس گوجه فرنگی و نمک و فلفل بسته بندی, اما ما نمی دهد بطری های دیگر. و ما بسیاری از شکایت در مورد آن است. تمام سرورها و هر کسی که از روی زمین به پوشیدن یک ماسک و ما شکایت در مورد آن است. و ما فقط مطابق با اصول بهداشتی همه چیز بیشتر در حال حاضر. ما نمی دهد از منوهای دیگر ما را از کاغذ منوها و یا وجود یک کد QR روی میز که می توانید آنها را اسکن برای منو. چون من در تگزاس در یک رستوران استیک بسیاری از مهمانان که فکر می کنم این ویروس یک جعل و آنها را خشمگین ما برای پوشیدن یک ماسک و آنها را به شکایت در مورد راه کارهای مختلف هستند.

من پول بدهد اما این تنها گزینه است. من دوست دارم که قادر به پرداخت صورتحساب من, اما آنها فقط از نوع خواهم انداخت ما در خارج وجود دارد به سگ; ما در حال گرفتن محافظت در همه. ما نیاز به پوشیدن ماسک, ما نیاز به برای مهمان ایمنی و اما مهمانان اساسا می تواند انجام آنچه آنها می خواهند و ما فقط باید آن را به این دلیل که مشتری همیشه حق است حتی در طول بیماری همه گیر.

—کندی Hogan, سرور, معبد, تگزاس


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>