UFC ورزشکار پروزن توله سوانسون نشده جنگیدند از سال گذشته و پس از پارگی ACL و منيسک در زانوی چپ او هنوز ماه دور از بازگشت به هشت ضلعی.

اما طرفداران مبارزه می توانید Coachella Valley بومی مبارزه با این هفته در Netflix بکشد.

سوانسون ساخته شده ظاهر مهمان سال پیش در DirecTV, مخلوط هنرهای رزمی, درام, ‘پادشاهی’ در سال 2014. سری نتیجه گیری در سال 2017, بعد از سه فصل است. Reruns اولین شنبه در Netflix بر روی تقاضا جریان خدمات.

در اولین قسمت از سری سوانسون مربع خاموش در برابر ستاره پاپ تبدیل بازیگر نیک جوناس از برادران جوناس. سوانسون و جوناس شد دوستان بعد از تجربه خود را به کار با هم و سوانسون امن برخی از بلیط کنسرت و پشت صحنه می گذرد برای خواهر خود بعد از زمان برادران جوناس تور از طریق جنوب کالیفرنیا.

“من فکر می کنم که سمان من به عنوان مورد علاقه او برادر” شوخی سوانسون.

سوانسون, 36, به نظر می رسد که در آن نقطه در MMA خود را حرفه ای به عنوان زمانی که او می تواند خطرات و نگرانی بیش از حد در مورد هر گونه عواقب بالقوه. او در حال حاضر هدایت از طریق یک بسیار متفاوت بخشی از مبارزه خود را حرفه ای.

سوانسون آسیب آمد در ماه دسامبر در لاس وگاس که در پنجگانه فوق العاده دست و پنجه نرم رویداد او را به شدت مجروح پای او مبارزه جیک سپر که تا به حال حدود 25 پوند در سوانسون.

پس از عمل جراحی, Swanson, شروع توانبخشی بود که تحت تاثیر مداوم و همه گیر. درمان فیزیکی و فرصت های آموزشی پیچیده شد به عنوان غیر ضروری کسب و کار تعطیل برای ماه ها در کالیفرنیا.

با وجود آن همه سوانسون می گوید او هنوز هم در مسیر به لحاظ جسمی آماده برای مبارزه دوباره نسبت به پایان سال. او می گوید که او به خصوص مراقب باشید هر چند از آنجا که در این مرحله در حرفه خود او نمی تواند استطاعت فیزیکی عمده شکست.

“این است که من مایل به دوباره آسیب,” سوانسون گفت. “اگر من دوباره آسیب این پس شاید آن زمان شروع به فکر کردن در مورد انجام این کار شوم.”

پس سوانسون گفت: او را مراقب باشید که فشار بدن خود را بیش از حد سخت و قبل از آن آماده است. او آموزش پنج روز در هفته و به قدرت برگشت روی پای چپ خود را, اما او هنوز هم می تواند با حداکثر سرعت دویدن و او ندارد خود را در طیف گسترده ای از حرکت به عقب در سمت چپ خود را تا زانو.

از آنجا که هنوز هم وجود دارد برخی از بی ثباتی در پای چپ سوانسون گفت و آن را تبدیل به تورم در زمان. آن را به یاد او آنچه را که او می تواند و نمی تواند انجام دهد در این نقطه در توانبخشی.

“من احساس می کنم جلوتر از برنامه در برخی از چیزهایی که” سوانسون گفت: “اما هنوز هم وجود دارد در دیگران است.”

سوانسون شکسته استخوان تمام بدن خود را از جمله فک و تا به حال به آن سیمی بسته بیش از یک بار. آن چیزهایی که معمولا 2-3 ماه به درمان و سپس آن را بیش از.

سوانسون گفت که مصدومیت زانو به چالش کشیده است او را در راه است که کسانی که بیماری های دیگر نیست. آن را به کامل 12 ماه توانبخشی, او گفت:.

او گفت که او ممکن است گرفتن یک نگاه اجمالی از او جوانتر ریسک خود در ‘پادشاهی’ این هفته در حالی که نگه داشتن در ذهن اهمیت مشاهده و کار خود را مانند سهام بازار است. شما محافظه کارانه تر شما احتمالا باید تبدیل خود را با سرمایه گذاری چرا که در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به از دست دادن.

“من هنوز با هدف آماده برای مبارزه دوباره در پایان سال و یا اوایل سال آینده” سوانسون گفت. “اما من قصد دارم به مراقب باشید در مورد چگونه من خودم آماده.”

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de