در ژوئن 25, مرکز تحقیقات پیو منتشر شگفت انگیز نظرسنجی. تفاوت بین حزب دموکرات و جمهوری خواه نگرش در Covid-19 در حال رشد بود. سی و هفت درصد از دموکرات ها اما 72 درصد از جمهوری خواهان گفت: آنها می خواهم احساس راحت گرفتن کوتاه کردن مو. بیست و هشت درصد از دموکرات ها اما 65 درصد از جمهوری خواهان و مایل به غذا خوردن در یک رستوران. هشت درصد از دموکرات ها اما 31 درصد از جمهوری خواهان خواهد حضور در یک مهمانی. همه در همه, نظرسنجی پیو در بر داشت که تعصب بود تنها بزرگترین راننده نگرش coronavirus — کوتولگی اثرات جغرافیا, سن, جنسیت یا نژاد.

در حال حاضر امریکا coronavirus رای به افزایش است مسابقه به قلمرو ناشناخته و حتی به اروپا و کانادا و ژاپن نگه جدید مورد نرخ به حدود 100 میلیون ساکنان و یا تحت. این نمودار گردآوری شده توسط نیویورک تایمز با استفاده از داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز یک استارک یادآوری است که شیوع ما در حال تجربه نیست ناگزیری از این بیماری اما متناوب شکست سیاست و بهداشت عمومی پذیرش:

پشت آن خطوط دروغ آشکار اشتباهات و نخبگان سیگنال: کشورهای در حال بازگشایی با وجود جلسه چند دستورالعمل برای پایان دادن به مستندات. رئیس جمهور در حال برگزاری سرپوشیده تظاهرات مبارزات انتخاباتی خود مشاوران از بین بردن برچسب های تشویق اجتماعی فاصله در محل. ماسک را تبدیل به بخشی از فرهنگ جنگ. امریکا رهبری برای یک فاجعه رانده نه آنقدر با این بیماری به عنوان سیاست که آن را احاطه کرده است.

“امریکا جهانی استثنا در حال حاضر می گوید:” گریگوری Millett مدیر سیاست عمومی در amFAR. “فقط نگاه اتحادیه اروپا و یا نیوزیلند و یا کشورهای در سراسر آسیا. این مکان دارای فرهنگ بسیار متفاوت, مختلف, جغرافیای مختلف موسسات مختلف همه چیز — اما یک چیز آنها مشترک است این است که هر کس زیر بهداشت عمومی اقدامات است. و همه آنها نگهداری می شود این ویروس در خلیج. رهبران ما تصمیم به سیاسی علمی موضوع و به عنوان یک نتیجه, ما منحنی به نظر می رسد متفاوت تر از بقیه جهان است.”

که پرسش: آیا قطب بندی سیاسی به معنای واقعی کلمه کشتن ما ؟

وجود دارد دو نوع قطبش ارزش جدا از اینجا: من به آنها تماس بگیرید ساختاری قطبش و اختیاری قطبش.

ساختاری قطبش ناشی از هسته مشوق از سیاست آمریکا است. انتخابات zero-sum امور و رای دهندگان پاداش حزب اکثریت موفق, محبوب حکومت. حزب اقلیت به طور پیش فرض تمایل به مخالفت با حزب اکثریت است امضای طرح یک مثال از ساختاری قطبش. می توان آن را مقاومت و یا غلبه اما این جریان از ساختار اساسی سیستم سیاسی ما.

اختیاری قطبش نشان دهنده منحصر به فرد در تصمیمات رهبران را. نگاهی ماسک صورت برای مثال. در جایگزین, جهان, که در آن رئیس جمهور میت رامنی در سال آخر دوره دوم خود می تواند یک فرهنگ سیاسی جنگ بیش ماسک صورت? من شک دارم. رئیس جمهور رامنی خواهد بود با پوشیدن یک ماسک و تشویق دیگران برای انجام همان, فقط به عنوان سناتور. رامنی و بسیاری از همکاران او در حال حاضر انجام می شود.

Senate Republican Luncheon
سناتور. میت رامنی (R-UT) می رسد برای جمهوری خواه مجلس سنا ناهار در هارت ساختمان در 4 ژوئن سال 2020 است.
تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

“ما باید بدون انگ هیچ کدام در مورد پوشیدن ماسک هنگامی که ما را ترک خانه های ما می آیند و در نزدیکی افراد دیگر” رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “پوشیدن ساده پوشش صورت است که در مورد حفاظت از خودمان است در مورد حفاظت از همه ما روبرو می شوند. وجود دارد هیچ چیز بزدلانه در مورد حسن نیت ارائه میدهد رایج.”

وجود دارد هیچ چیز ذاتی به ساختار سیاست آمریکا و یا ترکیب از حزب جمهوریخواه است که ساخته شده تهمت به نوبه خود در برابر ماسک. اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان اقدام علیه منافع خود. موفق Covid-19 پاسخ خواهد بهبود مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد چشم انداز. گسترده ماسک-پوشیدن کلیدی برای موفق Covid-19 پاسخ. که تهمت حاضر به پوشیدن ماسک در حالی که تور یک کارخانه است که باعث می شود ماسک نشان دهنده Trumpism نه قطبش.

“من فکر می کنم ما باید به جای این یکی خیلی مستقیما در انتخابات ریاست جمهوری رهبری می گوید:” نظریه پرداز سیاسی دانیل آلن از دانشگاه هاروارد Safra مرکز اخلاق. “قطبش کمک کنید اما قطبش در این مثال رانده شده ریاست جمهوری رهبری است.”

در این راه Covid-19 استثنا است که باید به ما یادآوری می کنند از این قانون است. بهداشت عمومی از سیاست و به خصوص بهداشت عمومی اورژانس — کرده اند که اغلب یک منطقه از هر دو حزب وحدت حتی قطبی در برابر.

بوده است وجود دارد حمایت هر دو حزب برای این طرح برای مبارزه با مالاریا در سطح جهان برای تن از بهداشت عمومی طرح می گوید:” جنیفر Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده. “و کسانی که به صورت همه گیر است که اتفاق می افتد در درجه اول در درون مرزهای ما. این واقعیت است که این اتفاق می افتد در اینجا و ما هنوز این بخش است یک تراژدی و یک انحراف.”

سارا والاس گودمن یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین شده است بخشی از یک تیم بارها و بارها بررسی همان گروه از آمریکایی ها را ببینید که چگونه رفتار خود و نگرش خود را تغییر داده اند بیش از این دوره از ویروس. حتی در صورت کنترل عوامل شیوع این بیماری در محل پاسخ دهندگان, زنده, والاس گودمن و همکاران او در پیدا کردن قابل توجه و رو به رشد شکاف حزبی در شرایط ترس از بیماری و امنیت درک شده از رفتارهای مختلف و سیاست های مورد نظر راه حل.

کلید درک این والاس گودمن می گوید این است که “زمانی که مردم در حال عملیاتی در مناطق بالا اطلاعات غلط و فقدان اطلاعات آنها را نشانه. ما تنها می تواند منطقی اگر رهبران ما گویا هستند. اگر شما رئیس جمهور با پوشیدن یک ماسک در جلسات شما در حال رفتن به مدل چه او می کند.”

این است که از یک دیدگاه خاص مناسب: از رئیس جمهور کسب اطلاعات بیشتر از شما انجام دهد و اگر شما تصمیم گرفته اید به شما اعتماد او را و سپس آن را حس می کند به دنبال خود منجر شود. تعداد کمی از ما — لیبرال ماسک-استفاده کنندگان شامل — شخصا انجام مطالعات بر روی رفتار رمان coronavirus. ما هم در حال گرفتن نخبگان نشانه گوش دادن به اپیدیولوژی و علم روزنامه نگاران و دکتر Anthony Fauci.

سوال اصلی در یک نظام سیاسی است که اعتماد به. هنگامی که تصمیم گیری شده است هر چیز دیگری شرح زیر است. تراژدی سیاست آمریکا در سال 2020 است که بسیاری از آمریکایی ها صادقانه اعتماد غیرقابل اعتماد ، و هزینه که اشتباه خواهد بود ویرانگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان به طور یکسان.

“ویروس مراقبت می کند اگر شما یک دموکرات یا جمهوریخواه و یا زندگی در آمریکا یا کره جنوبی یا فرانسه می گوید:” Kates. “زمانی که همه چیز مانند سیاست تعریف آنچه که مردم در حال حاضر به انجام و قوانین چه در محل قرار داده شده که می تواند عواقب مرگبار.”

وجود دارد همیشه برای رفتن به استدلال بیش از چگونه به بهترین پاسخ به Covid-19 بود اما مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب سیاسی اساسی بهداشت عمومی اقدامات مانند ماسک صورت به حاشیه دانشمندان و نگه دارید و داخل سالن تظاهرات به اتلاف زمان خریداری شده توسط مستندات در خرده سیاسی مبارزه می کند و به tweeting sprees. نبود انتزاعی نیروهای قطبش که منجر به تقسیم بیش از Covid-19 اما تصمیم گیری های خاص از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

نشانه هایی وجود دارد که مضرات مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست شکستن از طریق فایروال از قطبش. مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن رسیده جدید اوج; معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن است که منجر تقریبا 10 امتیاز در رای گیری متوسط و جمهوری خواه با رضایت دولت این کشور در nosedive. اما در این مورد پیامدهای سیاسی خواهد تاخیر انسان عواقب و بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در انتخابات این کشور حداقل هفت ماه باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.

مرکز تحقیقات پیو

“وجود دارد هیچ چیز اجتناب ناپذیر در مورد قطبی پاسخ به Covid-19 می گوید:” والاس گودمن. “این نتیجه یک سیاست انتخاب است. غیر ضروری زندگی از دست داده است. اثرات طولانی مدت ما حتی نمی دانم در مورد هنوز در ما ارگان های حیاتی است. این همه یک سیاست انتخاب است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de