برای بزرگنمایی کلیک کنید Cameron Swoboda was outed by his friends for planning a large-scale attack, police say. - MUGSHOT

  • MUGSHOT
  • کامرون Swoboda شد outed توسط دوستان خود را برای برنامه ریزی در مقیاس بزرگ حمله پلیس می گویند.

یک سنت پیترز مرد متهم شده است با چندین جنایات بعد از پلیس مواد منفجره چند او می خواهم بر روی یک جاده روستایی در شمال اوفالن اقدام در یک نکته از دوستان خود که او برنامه ریزی شده برای استفاده از آنها در مقیاس بزرگ حمله در زندگی توجه معترضان و همچنین ارتش و پلیس است.

KSDK گزارش داد که کامرون Swoboda, 25, از Suncrest رانندگی در سنت پیترز با اتهام سه فقره جنایت از در اختیار داشتن غیرقانونی حمل و نقل و تولید و تعمیر و فروش غیر قانونی سلاح, با قرار وثیقه مقدار تعیین شده در $50,000 نقدی-تنها.

پلیس گزارش دو بمب لوله ای شش نارنجک و مین های زمینی که تا به حال ساخته شده با چاپگر 3D. مواد منفجره با دستکاری شده است برای اضافه کردن BBs, پلیس می گویند به احتمال زیاد به افزایش مقدار گلوله و باعث آسیب بیشتر.

با توجه به اسناد دادگاه Swoboda دوستان صدا زنگ به پلیس پس از او به طور گسترده مورد دوست نداشتن خود را به صورت سیاه و هیسپانیک مردم در علاوه بر این به زندگی توجه فعالان و پس از آنها را دیدم او را با مواد منفجره در خانه خود را.

علاوه بر این اسناد دادگاه می گویند Swoboda گفت: دوستان خود که او فکر می کرد که حکومت نظامی را به زودی اعلام می شود در این کشور بیش از COVID-19 نشان می دهد که او ممکن است به “رفتن به جنگ” با ارتش و یا پلیس. آنها همچنین پلیس گفت که Swoboda تا به حال بیش از 1 ، 200 دور از مهمات را در اتاق خواب خود را.

“مشکوک گفت: دوستان است که او نمی خواهد درنگ به ساقه و یا کشتن اجرای قانون” اسناد می گویند. “آنها او را به عنوان توضیح بسیار شدید در باورهای خود را و چگونه او به طور فعال در تلاش برای به دست آوردن یک کمربند تغذیه کاملا اتوماتیک سلاح به استفاده از زمانی که حکومت نظامی اعمال شد.”

در 22 ژوئن ع بود با کمک سنت چارلز تیم ملی بمب به عنوان آنها اعدام یک حکم جستجو در یک آپارتمان در 200 بلوک Casalone رانندگی در اوفالن. وجود دارد که آنها می گویند آنها خالی پوسته تفنگ ساچمهای که قطع شده بود باز و خالی از مطالب خود را — جراحی گلوله و باروت. ساکن در آپارتمان پلیس گفت که او می خواهم دیده می شود Swoboda خالی پوسته حدود یک ماه قبل به منظور مخلوط مواد منفجره.

Swoboda برخاستیم و پنهان کردن اجساد شش M67-سبک نارنجک و همچنین بمب ها و مین های زمینی در یک منطقه در 1700 جلوگیری از Dalbow جاده در شمال اوفالن. اسناد دادگاه می گویند او به رهبری محققان به پنهان کردن نقطه جایی که آنها در بر داشت دستگاه در علاوه بر این به برخی از مهمات.

پلیس می گویند Swoboda تا به حال چسب کوچک BBs به داخل نارنجک و همچنین داخل سراغم.

“من نمی دانم که از هر گونه دلیل قانونی برای این به چسب به داخل دیوار از این نارنجک مگر در مواردی که مشکوک بود و تلاش برای تولید بیشتر تکه تکه شدن در یک انفجار زخمی و یا کشتن بیشتر مردم” سنت چارلز کانتی تیم ملی بمب Det. برایان ریمر نوشتن در اسناد و مدارک. “این هیچ چیز اضافه به تمامیت ساختاری مورد و تنها می تواند اضافه شده است برای ایجاد سرعت بالا پرتابه در طول یک انفجار است.”

اگر همراه با باروت که حذف شده بود از پوسته تفنگ ساچمهای در آپارتمانی در Casalone درایو ریمر می گوید: این دستگاه می شده اند قادر به ایجاد قبر آسیب و یا حتی مرگ شود.

“از طریق آموزش و تجربه به اعتقاد من اگر مخلوط انفجاری واقع در آپارتمان اضافه شده بود به هر یک از دستگاه های موجود در آنها تولید می شود می تواند قابل دوام مواد منفجره است که می تواند به زخمی یا کشته شدن مردم در اطراف آن گفت:” کارآگاه ریمر.

Swoboda در حال حاضر در بازداشت و التماس کرد گناه نیست به اتهامات در روز سه شنبه. او وثیقه تعیین شده است در $50,000 نقدی-فقط و جلسه بعدی تنظیم شده است برای جولای 9.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de