پالم اسپرینگز رهبران اتخاذ بودجه از جمله بودجه برای پلیس دوربین بدن; گسترش اخراج توقف

پس از پیش بینی میلیون ها نفر در درآمد از دست رفته در سال مالی آینده به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس به پالم اسپرینگز شورای شهر رای دادند 3-2 روز سه شنبه به اتخاذ بودجه پرداختن بینی $47 میلیون دلار کسری.

تصویب آمد و در نتیجه یک فرایند طولانی است که در آن بودجه مورد بحث قرار گرفت و در جلسات متعدد در طول چند ماه گذشته.

پس از یک بحث طولانی در شنبه Councilwoman لیزا منچستر ساخته شده حرکت به اتخاذ سال مالی 2020-21 بودجه مورد بحث در ژوئن 25 با چند تغییرات اضافی از جمله کمک های مالی از $850,000 در پلیس دوربین بدن.

شهردار جف Kors و عضو شورای دنیس جنگل طرفه با منچستر در حالی که شهردار Pro Tem کریستی Holstege و Councilwoman فضل جلب رای “نه.”

“من فکر نمی کنم که بودجه به عنوان ارائه شده نشان دهنده ارزش های ما در آنچه که ما شنیده ام از تمام ساکنان” Holstege گفت: قبل از رای دادن. “ما تا به حال بسیاری از ساکنان ورودی در طول کل این فرایند است.”

قبل از ژوئن 25, جلسه, بودجه با هدف به آدرس کمبود از طریق ترکیبی از صرفه جویی از جمله انجماد موقعیت های خالی تخمگذار کردن بیش از دو دوجین کارکنان و با استفاده از میلیون ها نفر در ذخایر.

این شورا مورد بحث و بررسی بودجه در روز پنج شنبه در یک جلسه که در آن ده ها تن از ساکنان به نام در به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با بسیاری از تماس در این شهرستان به کاهش police department بودجه و دوباره اختصاص پول برای حمایت از سلامت روان منابع بی خانمانی تلاش ها و برنامه های جوانان.

یک تعداد انگشت شماری صحبت در حمایت از نگهداری اداره پلیس کمک های مالی. آنها شامل Sgt. مایک Casavan که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از پالم اسپرینگز افسران پلیس انجمن و مت Zerebny پدر در قانون Lesley Zerebny که کشته شد در حالی که در وظیفه در سال 2016 صحبت در حمایت در این جلسه.

این شورا رای ندادند در بودجه در روز پنج شنبه و در ادامه بحث به سه شنبه.

در نهایت اکثریت پشتیبانی بودجه ارائه شده در ژوئن 25 با برخی تغییرات از جمله کمک های مالی از دوربین های بدن و یک نسخه اصلاح شده از مرکز شهر پارک است که صرفه جویی حدود 3 میلیون نفر است. آن را نیز شامل بودجه برای یک “جامع بررسی ما ایمنی عمومی” منچستر گفت.

در طول این شورا بحث وجود دارد اختلاف نظر بر سر اینکه آیا این بودجه برای دوربین های بدن باید از طریق صرفه جویی در داخل اداره پلیس و اگر مرکز شهر پارک باید به طور کامل ساخته شده را به عنوان پیش بینی در میان مسائل دیگر.

رئیس پلیس برایان ریس گفت: در این نشست که سه قسم خورده افسران و سه پشتیبانی کارکنان را به طور قطع در جهت اداره پلیس به صندوق $850,000 در دوربین های بدن.

بودجه بحث نیز مطرح دیگر نقاط مانند بودجه برای پارک های شهر, بررسی, عمومی ایمنی و شهرستان چقدر باید نگه دارید در ذخایر.

این بودجه به تصویب رسید ایجاد شده بر دیگر کاهش که در آن شورا به اجماع رسیده.

به تعادل 2019-20 سال مالی بودجه, این شهرستان مسدود نزدیک به 10 میلیون دلار در هزینه ها و استفاده بیش از 19 میلیون دلار در محدودیت ذخایر از این شهر به طور کلی صندوق.

باقی مانده $47 میلیون دلار کسری بودجه برای 2020-21 سال مالی کاهش بود با استفاده از میلیون ها نفر در ذخایر و پس انداز در مناطق دیگر که برخی از آنها شامل:

  • خالی/منجمد موقعیت: $4.9 میلیون
  • اوایل ترک برنامه: $2.4 میلیون
  • Lay-offs: $1.7 میلیون
  • تعویق هزینه زندگی, تنظیم: $680,000
  • اجرایی واحد کردند: $500,000
  • غیر-پرسنل پس انداز: $8.2 میلیون

شورای شهر نیز تمدید آن به طور موقت اخراج مهلت یک ماه برای کسانی که قادر به پرداخت اجاره بها با توجه به همه گیر.

فرمان منع صاحبخانه از اقدام نسبت به اخراج مستاجر اگر مستاجر می تواند نشان می دهد آنها دچار اثرات مالی ناشی از این بیماری همه گیر. مستاجر هنوز هم مسئول پرداخت هر گونه معوق اجاره.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

نژادپرستی: پالم اسپرینگز رهبران آدرس نژادپرستی شهر تاریخچه در جلسه شورای

شهردار: پالم اسپرینگز شهردار پیشنهاد مراحل رسیدگی به نژادپرستی در حرکت برخی می گویند که ‘دیر’

انتخاب مجدد: کریستی Holstege پالم اسپرینگز شهردار pro tem آغاز کمپین انتخاب مجدد

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>