پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی است 5 میلیون دلار از دولت فدرال به عنوان بخشی از کمک مالی برنامه برای حمایت از ساختمان ترمینال پیشرفت و دستیابی به تجهیزات

پول می آید از اداره هوانوردی فدرال به عنوان بخشی از مبلغ بيش از 793 میلیون doled به 383 فرودگاه ها در سراسر کشور.

در PSP, بودجه خواهد شد قرار داده و به سمت مداوم ترمینال بهبود پروژه که ادامه ساخت و ساز در این بیماری همه گیر است که محور سفر هوایی به متوقف مجازی.

در حالی که این بودجه بخشی از پیش موجود گرانت برنامه شرایط از coronavirus همه گیر قریب بیشتر پول فدرال به آن که در غیر این صورت آمده از محلی مطابقت.

این وجوه عبارتند از: $689 میلیون از فرودگاه و بهبود برنامه صندوق با اضافی $104.4 میلیون که از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که فدرال نمایندگان مجلس با تصویب در بهار به عنوان پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“در شرایط عادی AIP دریافت کنندگان کمک مالی کمک تطبیق درصد از هزینه های پروژه,” FAA گفت: در وب سایت خود را. “ارائه این بودجه اضافی و از بین بردن محلی به اشتراک گذاری اجازه خواهد داد که مهم ایمنی و ظرفیت پروژه های به ادامه, به عنوان برنامه ریزی شده صرف نظر از فرودگاه حامیان’ شرایط مالی کنونی.”

بیشتر: پس از ثبت دستاوردهای مقامات می گویند آن را در سال برای ترافیک هوایی از PSP به طور کامل بهبود می یابند

بیشتر: تام نولان ترک نقطه بالا در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی پس از 13 سال به عنوان مدیر اجرایی

در اوایل این سال, PSP, دریافت 11 میلیون دلار از مراقبت عمل تخصیص. به طور کلی مراقبت در عمل قرار دادن 10 میلیارد دلار به سمت اقتصادی برای کمک به ایالات متحده در فرودگاه.

ایالات متحده در انجمن سفر یک گروه لابی گری برای تمام جنبه های سفر و صنعت می گوید: COVID-19 همه گیر منجر به بیش از 250 میلیارد دلار زیان انباشته برای ایالات متحده سفر اقتصاد از آغاز ماه مارس است.

ترافیک از طریق PSP کاهش 96% در ماه آوریل از نزدیک به 305,000 مسافران در سال گذشته به بالای 10,000 این سال است. ممکن است ترافیک علامت به 19,154 مسافران 90% کاهش از مارس 2019 را 190,756 مسافران است.

به عنوان تابستان آغاز شد بسیاری از مسافران باقی مانده مردد با برنامه سفر لغو برای سقوط پریدن تا با توجه به مقاصد تجزیه و تحلیل در یک هفته نظرسنجی برای هفته پایان ماه ژوئن 29. به عنوان یک نتیجه, نزدیک به چهار در 10 مردم گفت که آنها نمی باید برنامه سفر برای بقیه سال 2020 است.

این بررسی همچنین نشان داد 40 درصد از مردم گفت: آنها قرار بعدی خود سفر هوایی برای حداقل یک سال از هم اکنون و 45.4% احساس عصبی رفتن بیش از حد دور از خانه برای یک سفر.

در حالی که سفر احساسات افزایش یافته بود از طریق بهار 60 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر احساس بیماری همه گیر در حال رفتن به بدتر 10 درصد افزایش از هفته قبل از این بررسی نشان داد.

سفر در حال حاضر نیز همراه با دستورالعمل ها و پروتکل ها – در علاوه بر این به ماسک نیاز در برخی از فرودگاههای ایالت نیویورک گفته است که هر کسی از کالیفرنیا و دیگر سخت ضربه متحده باید قرنطینه برای 14 روز.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و گفت: سفر هوایی می تواند به افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض. کسانی که سفر را تشویق به استفاده از یک ماسک اغلب دست خود را بشویید و اقامت شش پا و دور از دیگران, اگر سفر.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de