جدید شکایت متهم رانچو مایراج شورای, In-N-Out قهوه ای عمل نقض

رانچو مایراج و In-N-Out همبرگر شکایت شده توسط یک گروه از ساکنان ادعا نقض کالیفرنیا باز جلسه قانون است.

شکایت واصل شد روز سه شنبه به نمایندگی از “صرفه جویی در رانچو مایراج” یک روز پس از این گروه اهدا شد هزینه وکیل در یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه ادعا ارائه شده در-N-از مواد غذایی سریع درایو-از طریق برنامه ریزی برای Rancho La پالماس مرکز خرید نقض کالیفرنیا کیفیت محیط زیست عمل می کنند دستورالعمل.

جدید شکایت تمرکز در مارس 16, 2020, جلسه طی آن شورای شهرستان لغو, و لغو وضوح آن را پذیرفته بودند در فوریه پذیرش در-N-از تصمیم به خروج از این پروژه و ابقاء ممنوعیت مواد غذایی سریع درایو از طریق کسب و کار در بزرگراه 111 در رانچو مایراج.

شکایت ثبت شده توسط وکیل بروس بائر مدعی است که این شهر را نقض کالیفرنیا قهوه ای عمل می کنند زیرا مارس 16 دستور کار نیست و به وضوح دولت که مورد اقدام به لغو این قطعنامه تا به حال به انجام این کار با In-N-Out project.

“همه دسیسه شهر رانچو مایراج و در-N-از همبرگر برای ‘رستاخیز’ این پروژه از مرده توسط اقدام به فسخ خود را rescissions,’ انجام شد و بدون توجه مناسب به ساکنان شهر رانچو مایراج … در طول یک ملی همه گیر در نقض قانون” شکایت متحده است.

در حالی که دستور کار نیست دولت مورد بود در مورد In-N-Out پروژه همراه کارکنان گزارش انجام داد.

دادستان شهر استیو Quintanilla روز سه شنبه گفت: دستور کار مورد نوشته شده بود به این دلیل بود که شورای شهر بود که به سادگی rescinding قطعنامه ای بود که لازم است تحت شرایط توسعه قرارداد.

با در-N-از بیرون کشیدن از این پروژه آن را نمی تواند ساخته شده به عنوان مورد تایید این شورا در ماه اکتبر پس از استحقاق و توسعه توافق هستند تا پیچیده به یک دیگر Quintanilla گفت.

“به این ترتیب لازم بود از یک دیدگاه عملی به رفتن را از طریق تمام مراحل به طور رسمی لغو, حقوق,’ زمینه قطعنامه و یا موجب از آنجا که این پروژه نمی تواند ساخته شود بدون توسعه توافق مگر اینکه به نوعی از اصلاحات ساخته شد,” او گفت:.

به طور رسمی لغو این پروژه را مورد نیاز جلسات عمومی برای اتخاذ مشابه احکام و قطعنامه استفاده می شد که به تصویب پروژه, حقوق, در وهله اول, او گفت:.

جدید شکایت آمده است که در شهرستان نقض کالیفرنیا Ralph M. Brown عمل است که در آن به وضوح دولت در مارس 16 دستور کار این مورد بود در مورد In-N-Out.

شکایت نیز admonishes شهر برای اقدام در وسط یک بیماری همه گیر در هنگام کالیفرنیا شده بود دستور داد به پناهگاه در خانه. این شهرستان انجام شده جلسه زنده از طریق تلفنی در دسترس همه و شورای اتاق هم باز بود برای فرد حضور و نظرات. نظرات عمومی نیز می تواند گرفته شده زندگی می کنند از طریق تلفن در این جلسه.

“به طور خلاصه ما باور نمی کنیم این شهر عمل کرده است مناسب با توجه به فسخ و پس از آن قیامت از پروژه” صرفه جویی در رانچو مایراج عضو و موسس گروه جیم الیوت گفت: در یک ایمیل.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

رانچو مایراج شهرستان به تصویب شورای In-N-Out پروژه در ماه اکتبر پس از طولانی جلسه عمومی که در طی آن ده ها تن و در برابر این پروژه صحبت کرد.

مخالفان بودند با ساکنان خانه های نزدیک به پروژه پیشنهادی سایت در گوشه ای از بزرگراه 111 و منیزی می افتد درایو که ذکر شده نگرانی برای افزایش جرم و ترافیک و سر و صدا و تاثیر منفی بر کیفیت هوا از وسایل نقلیه معطل ماندن در درایو از طریق.

طرفداران پروژه ذکر شغل و In-N-Out شهرت برای مشارکت جامعه, مواد غذایی خوب و دستمزد بالاتر از بسیاری از رستوران های فست فود.

پس این شورا تصویب پروژه صرفه جویی در رانچو مایراج شکایت کرد این شهر و در-N-Out گفت: این پروژه باید به حال محیط زیست تاثیر مطالعه هر چند شهر و توسعه گفت که به عنوان یک کسب و کار در پر کردن پروژه را نمی نیاز به یک.

In-N-Out کشیده از این پروژه در ماه ژانویه و Hagerman گفت: این شرکت برنامه ریزی شده به جای انجام یک EIR. شهرستان مطلع ساکنان منطقه در ماه مه بود که تهیه یک پیش نویس EIR برای In-N-Out project.

روز دوشنبه یک قاضی حکم داد که In-N-Out باید بازپرداخت صرفه جویی در رانچو مایراج بیش از $64,000 در هزینه وکیل بیش اولیه طرح دعوی در دادگاه.

Hagerman اعلام کرد که یک قاضی را اخراج “بدون تعصب” در ماه مارس از طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و In-N-Out به معنای آن است که صرفه جویی در رانچو مایراج گروه نمی تواند فایل دیگری طرح دعوی در دادگاه در برابر این پروژه ادعا همان CEQA نقض.

روز دوشنبه قاضی راسل مور تایید کرد که در مارس 9 اخراج که Quintanilla گفت: معنی مواد غذایی سریع درایو-thrus هم اکنون می توانید ساخته شده در بزرگراه 111 در رانچو مایراج.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>