نتایج زنده برای تاریخ 30 ژوئن مقدماتی

دور بعدی اولیه مسابقات در روز سه شنبه, ژوئن 30, طول می کشد محل در کلرادو اوکلاهما و یوتا.

بزرگترین مسابقه شکل شدید دموکراتیک اولیه مسابقه بین سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive و دولت سابق مجلس اندرو Romanoff که در حال رقابت برای در ایالت کوری گاردنر (R) این سقوط برای یک صندلی که ملی دموکرات مشاهده به عنوان یک هدف به تلنگر کنترل سنای آمریکا.

آن را سخت به غلو اهمیت کلرادو به دموکرات ها’ شانس گرفتن سنا در سال 2020; جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد آبی-تکیه دولت با 5 امتیاز در سال 2016 و فعلی خود را خالص تصویب امتیاز است -13 با توجه به صبح مشورت کنید.

روز سه شنبه کلرادو در سنای اولیه آزمون که آیا Hickenlooper — یک مرد با خود توصیف میل شدید برای قرار دادن پای خود را به دهان خود را — می تواند به زنده ماندن دشوار چند هفته از gaffes اخیر خرید اینترنتی از اخلاق جریمه ناشی از وقت خود را به عنوان فرماندار. جمهوری خواهان باید صرف بیش از $6 میلیون ضربه Hickenlooper در آگهی های تلویزیونی. حتی اگر گاردنر چهره خشن انتخاباتی ریاضی در کلرادو او ثابت شده خودش سختی سیاستمدار به ضرب و شتم.

وجود رقابتی خانه اولیه در کلرادو بیش از حد و همچنین به عنوان یک جمهوری خواه اولیه در اوکلاهما را پنجمین کنگره منطقه — بسیار رقابتی منطقه که دموکرات در کنگره Kendra شاخ بدبختانه در سال 2018 است.

در ایالت یوتا است اتفاق می افتد در ایران با طرف. وجود یک رقابت اصلی در انتخابات فرمانداری بین سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن و زمان ستوان رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox. نیز وجود دارد یک رقابتی جمهوریخواه اولیه به ببینید که چه کسی خواهد شد به رقابت با دموکرات در کنگره بن McAdams در یوتا چهارمین کنگره منطقه — یکی دیگر دموکرات بدبختانه در سال 2018 است.

Vox پوشش نتایج زنده با همکاران ما در تصمیم میز HQ.

کلرادو به مدت طولانی در صدر ملی دموکرات ” لیست flippable سنا نژادها به یک دلیل ساده: رای دهندگان جمهوری خواه وجود دارد در حال خروج از حزب در droves.

کلرادو رای دهندگان انتخاب سناتور. کوری گاردنر در سال 2014 یک سال است که در آن جمهوری مشارکت مردم در دولت که تعدادشان کمتر دموکراتیک و کارش رای دهندگان. اما در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران بسیاری از ناراضی میانه های در حال ثبت نام به عنوان اصلی رای دهندگان ترک تلخ بازی اعداد برای جمهوری خواهان.

ملی دموکرات ها حمایت سابق رژیم صهیونیستی. shive در کلرادو دموکراتیک اولیه اما Hickenlooper برای اولین بار نیاز به آن را از طریق سهشنبه اولیه. او رو مترقی چلنجر و دولت سابق مجلس اندرو Romanoff که امید به سرمایه گذاری در یک سری اخیر Hickenlooper gaffes و بیش از 2000 دلار ارزش جریمه های کلرادو مستقل اخلاق کمیسیون سیلی بر فرماندار سابق در اوایل ماه ژوئن است.

رفتن به سهشنبه ملی جمهوری خواهان به نظر می رسید بسیار با اعتماد به نفس گاردنر هنوز هم چهره Hickenlooper در پاییز و آنها را آگاه از آن می تواند یک مسابقه بسیار تنگ. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته انفجار Hickenlooper برای اخلاق کمیسیون جریمه اما سوال اصلی این مسابقه این است که آیا تهمت تبدیل شده است بیش از حد سمی برای گاردنر به چسبیدن به صندلی خود را در انتخابات عمومی ،

هر چند کلرادو در سنای اولیه مسابقه بزرگ شب نیز وجود دارد رقابتی دموکراتیک و انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در ایالت کلرادو سومین کنگره منطقه برگزار شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره اسکات Tipton. دموکرات ها در حال eyeing فرصتی برای تلنگر است که منطقه و همچنین برگزاری کلرادو ششمین کنگره منطقه برگزار شد توسط Jason تشکر. کلاغ. کلاغ در حال اجرا است unopposed به عنوان جمهوری خواه استیو خانه سابق رئیس کلرادو از حزب جمهوری خواه.

ادامه مطلب Vox پوشش کلرادو در سنای مسابقه اینجا.

کلرادو دموکرات سنا اولیه

کلرادو خانه دموکراتیک و انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه

در روز سه شنبه رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت اوکلاهما را پنجمین کنگره منطقه را به پای صندوقهای رای برای انتخاب یک رقیب برای تشکر. Kendra شاخ و برای اولین بار در مدت خانه عضو انتظار می رود به یکی از آسیب پذیر ترین دموکرات ها بر روی نقشه در ماه نوامبر.

آنها باید مقدار زیادی از گزینه های وجود دارد نه از نامزدهای جمهوریخواه رقابت را در شاخ کافی است که این مسابقه به احتمال زیاد مجبور به رواناب در روز 25 اوت به تعیین اوباما نامزد.

با توجه به سیاسی متحد Mutnick و ژاک Montellaro چهار نفر از کسانی که نه نامزدها باید بودجه را اجرا جدی در نامزدی. دولت ایالت استفانی Bice رهبران کسب و کار تری Neese و دیوید هیل و دولت سابق مدارس سرپرست جانت Barresi همه می تواند در کشاکش سه شنبه Bice که منجر جمع آوری کمک در میان آنها است.

شاخ در ضمن باید بدون مشکل سه شنبه. او فقط یکی از اصلی چلنجر استاد بازنشسته تام صنفی و رول گزارش که شاخ با 2.4 میلیون دلار جنگ قفسه سینه است که انتظار می رود را به نفع نامزدی حزب دموکرات را به راحتی.

شاخ شد اولین دموکرات به نمایندگی از این منطقه پس از دهه 1970 زمانی که او برنده در سال 2018 ضرب و شتم وقت جمهوری خواه حریف استیو راسل کمتر از 2 درصد است. پیروزی او شد عمده تلنگر: راسل برنده این منطقه در حدود 20 امتیاز در سال 2016. در این سال, طبخ, سیاسی, گزارش نظر شاخ منطقه toss-up.

اوکلاهما خانه های مقدماتی

جمهوری خواهان در حال آنهایی که به تماشای در ایالت یوتا در روز سه شنبه. هر چند دولت است که با داشتن آن, اولین فرماندار نژاد از سال 1992 Utahns نیست انتخاب یک فرماندار دموکرات و حتی بیشتر: 40 سال است. یوتا بعدی رهبر می تواند به طور موثر بود تصمیم گرفت با توافق اولیه و پس از آن — و آن را در شکل دادن به یک جای تعجب یکی از جالب.

سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن که انتخاب شد دو بار توسط جارو حاشیه و اما در سمت چپ دفتر در سال 2009 به عنوان سفیر آمریکا (برای اولین بار در دولت اوباما سپس در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است) در حال اجرا است به اصلاح خود, پیر صندلی. اما 2020 شکل دادن به یک نژاد بسیار متفاوت برای قسم خورده وزش خواه. یک نظرسنجی اخیر از نمک دریاچه مجلسی به حال شکارچی یک نقطه از سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس یکی از سه رقیب دیگر در این مسابقه است.

وجود دارد یکی دیگر از چهار مسابقه راه جریان در یوتا چهارمین کنگره منطقه: جمهوری خواهان ترنت Christensen, Kim کلمن جی مک فارلند و بورگس اونز در حال رقابت برای شانس به دانشجوی سال اول Rep. بن McAdams دولت تنها دموکرات کنگره عضو. McAdams که squeaked به چند صد رای پیروزی در سال 2018 است یکی از آسیب پذیر تر آمریکا در سال 2020 است. هر کس که برنده سه شنبه جمهوریخواه اولیه خواهد شد برخی از زمین قابل توجهی را در جذب سرمایه بخش, اگر چه. به عنوان سیاسی را Zach Montellaro گزارش چهار در مجموع تا به حال کمتر از یک دهم از پول نقد در دست است که McAdams را در اوایل ماه ژوئن است.

رای دهندگان از هر دو طرف در ایالت یوتا اولین کنگره منطقه را نیز انتخاب نامزدهای خود را در روز سه شنبه هر چند جمهوری خواه اولیه است به نگه داشتن چشم در. جمهوری خواه در کنگره راب اسقف پله برای اجرا به توماس رایت همسر در حال اجرا به طور موثر ترک استوار قرمز منطقه به هر کدام از چهار جمهوری خواهان برنده امشب.

یوتا جمهوری خواه و دموکرات مقدماتی


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>