جفری Amick را خراب رویاهای

در پاییز سال 2017, جفری Amick خریداری یک خانه در جنوب St. Louis. بازسازی آن به نظر می رسید در آن زمان مانند جالب و به طور بالقوه سودآور پروژه جانبی. اما آن را به زودی آمد به تعریف آخرین سال از عمر خود را.

سپس 40 سال با یک اصلاح سر و پیرایش ریش بزی, Amick نزدیک شدن پایان یکی از عمده سرمایه گذاری — تکمیل مدرسه حقوق در شیکاگو و به دنبال یک جدید. او پرداخت می شود $3,500 که سپتامبر برای 2401 ایندیانا خیابان با توجه به املاک شهرستان سوابق و بلافاصله شروع به ساخت برنامه ای برای تعمیرات اساسی کامل.

داخلی بود و دل و روده و بیرونی نیاز به پهلو اشاره کرد حداقل. او تصور طبقه جدید و وسایل جدید شاید گرانیت برای آشپزخانه شمارنده. او برنامه ریزی شده به انجام کار خود را در حالی که او مورد مطالعه برای آزمون وکالت.

“آن خانه برای برخی از لعنت دلیل بود که رویای خود را” دوست جودی فورد می گوید.

آجر های قدیمی دوبلکس نشسته در گوشه بسیاری در McKinley ارتفاعات محله که اغلب نادیده گرفته گوه زمین بین Gravois و Jefferson. وجود دارد یک خانواده دلار به جنوب و یک scrubby درخت در سمت. Amick نزدیک ترین همسایه شد یک انبار در سراسر کوچه از حیاط خلوت خود را. تا دهه 1970 ساختمان بوده است multistory شورلت نمایندگی. این روزها امکانات فروشگاه و فضای اداری برای انواع سرمایه گذاری های لوکس آپارتمان زیر شیروانی قرار دادن و پشت بام محل برگزاری عروسی به نام جفرسون زیرزمینی.

برای Amick نوسازی دوبلکس بود و احتمالا به نظر می رسید مانند یک انحراف جالب در آغاز راه است. در زمان او mused که او هم می تواند زندگی می کنند وجود دارد یا تلنگر آن را برای یک سود خوب به عنوان او شروع به قانون کار خود را. اما Amick را برای برنامه های آینده سقوط به دلایل مختلف در سال های پس از آن و حتی به عنوان او شروع به رسمیت شناختن خانه به عنوان یک آلباتروس در اطراف گردن خود را, آن را نیز به نظر می رسید مانند تنها امید خود را برای پیدا کردن راه خود را به رویاهای خود را.

“تنها چیزی که او در زندگی این بود که خانه” فورد می گوید.

فقط حدود یک ماه پیش در ژوئن 5, Amick شد درهم و برهم اطراف پشت اموال خود را. آن را چند دقیقه قبل از 8:30 صبح و آفتابی. در فیلم های نظارت که از صبح 39 ساله جاشوا Lundak هدایت یک باشگاه تاهو از همسایه انبار و به کوچه بین دو خواص. Lundak که صاحب Soulard, نوار, هنری, یکی از انبار مستاجران. در این روز او را می کشد یک تریلر کامل از چوب پشت تاهو او به عنوان درایو شمالی. فیلم بررسی Riverfront Times نشان می دهد Amick گام به کوچه بازوی خود را و انگشت شست توسعه یافته به عنوان اگر مسافرت مفتی. تاهو متوقف می شود.

Joshua Lundak in a surveillance video, moments before shooting Jeffrey Amick. - SCREENGRAB

  • SCREENGRAB
  • جاشوا Lundak در نظارت تصویری, لحظاتی قبل از تیراندازی جفری Amick.

آنها در یک فاصله از دوربین اما پلیس می گویند در یک علت احتمالی بیانیه ای که مردان ارز کلمات. Amick تبدیل می اندازد و چیزی در برابر دیوار آجری از انبار.

“در این زمان [Lundak] است از وسیله نقلیه خود و با استفاده از راننده و درب سمت به عنوان پوشش و آتش سوزی های متعدد عکس در قربانی” یک کارآگاه می نویسد: در این بیانیه است. “قربانی ضربه و پایین می افتد.”

انبار به Lundak سمت چپ و یک گاراژ درب باز می شود. او اردک داخل گرداند و با چه پلیس می گویند یک تفنگ ساچمهای شلیک زخمی Amick قبل از راه رفتن به عقب به سمت باز بای. برای یک لحظه به نظر می رسد آن را بیش از, اما پس از آن Lundak می گرداند.

“متهم و سپس پیاده به ساختمان و اعلامیه [Amick] است که هنوز هم مرده پس از او قدم به عقب و شاخه های قربانی دوباره” کارآگاه می نویسد. “قربانی شد غیر مسلح.”

Lundak می رود به انبار به طور خلاصه ظاهرا به رها کردن تفنگ و سپس او را به عقب در تاهو. او پشت تریلر تمام راه را به پایین کوچه و پس او رفته است. آن را به مدت سه هفته برای پلیس او را به زندان.

در این ویدئو Amick نهفته است هنوز هم در پیاده رو. خانه اش خاموش است به سمت راست خارج از قاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>