Facebook نزدیک شدن به نقطه اوج وقتی که می آید به تعدیل سخنرانی نفرت

روز سه شنبه بعد از ظهر Facebook اعلام کرد که آن را حذف کرده بود بیش از 200 حساب های مربوط به خشونت های ضد دولتی افراطی “boogaloo” جنبش است. این حرکت در می آید و پس از هفته از انتقاد بیش از این شرکت دست زدن به نفرت سخنرانی در پلت فرم آن است. هنوز هم ممنوع boogaloo حساب را حل نمی کند Facebook بزرگتر سخنرانی نفرت مشکل است.

بیش از 100 علامت های تجاری عمده ای از Unilever به ورایزون را کشیده تبلیغات از پلت فرم پس از های حقوق مدنی خواستار تحریم در هفته گذشته. Facebook تلاش برای پرداختن به بحث شامل اعلام افزایش تلاش ها برای جلوگیری از رای دهندگان سرکوب بر اساس نژاد و قومیت و بالقوه حسابرسی از آن اعتدال شیوه های.

جنجال بر رسانه های اجتماعی شرکت و سخنرانی نفرت تشدید کرده است در هفته های اخیر به عنوان معترضان در سراسر آمریکا شده اند مبارزه برای بیشتر نژادی عدالت است. حدود یک ماه پیش به عنوان تظاهرات بودند breaking out, Facebook مشتعل خشم زمانی که آن تصمیم به انجام هر کاری رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک دیدگاه نوشته شده گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در یک پست در مورد تظاهرات. این خشم رهبران حقوق مدني به عنوان به خوبی به عنوان برخی از Facebook کارکنان. همچنین درخواست “توقف نفرت برای سود” آگهی تحریم رهبری سازمان مانند ضد افترا لیگ و NAACP. سه سناتور آمریکایی پیوست کر در روز سه شنبه با ارسال نامه ای به Facebook درخواست این شرکت به شدت اجرای آن قوانین افراطی محتوا.

Facebook به مدت طولانی به حال یک سیاست به صراحت نهی از گفتار نفرت. این شرکت می گوید آن را حذف 89 درصد از نفرت سخنرانی بر روی پلت فرم قبل از آن گزارش شده و گفته است که در حالی که همیشه استثناهایی وجود دارد در آن مقیاس کلی آن را انجام یک کار خوب. گزارش اخیر کمیسیون اروپا یافت می شود که Facebook شد سریع تر از برخی از رقبای خود در پرداختن به نمونه هایی از گفتار نفرت.

“ما نمی سود از نفرت. ما هیچ انگیزه ای برای نفرت بر روی پلت فرم ما,” Facebook VP نیک کلگ گفت: در بلومبرگ ظاهر در روز سه شنبه و تصریح کرد: در سی ان ان ،

صرف نظر از این شرکت ادعا می کند در مورد پلیس سخنرانی نفرت حوادث اخیر در حال گسترش درک که Facebook به سادگی انجام نمی به اندازه کافی. به طور خاص, منتقدان استدلال کرده اند که این شرکت در حال ساخت استثنا برای سیاستمداران مانند تهمت و صاف کردن خشونت آمیز گروه های مانند boogaloo جنبش می تواند همچنان برای به دست آوردن کشش بر روی پلت فرم. آنها می گویند که برخی از شرکت های کوچکتر رقبا مانند Reddit و توییتر بیشتر به شدت اجرای قوانین در سخنرانی نفرت با ممنوعیت و یا تعدیل حساب های مرتبط به رئیس جمهور تهمت و محبوب حساب که حمایت از او.

Facebook رویکرد متناسب با تاسیس راهکار برای این شرکت است. گزارش حسابرسی به عنوان مثال می توان یک سوم این شرکت راه اندازی شده است. این شرکت در نظر گرفته شود مضر توطئه شبکه های بر روی پلت فرم آن تنها به آنها را پاپ به بالا و یا آنهایی که جدید بوجود می آیند. در ضمن تبلیغ تحریم به احتمال زیاد نمی خواهد که یک مبرم مالی تاثیر زیرا بخش عمده ای از Facebook درآمد از مارک های کوچکتر (بالای 100 تبلیغ فقط اختصاص بیش از 6 درصد از درآمد خود را در سال گذشته). اما Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها حداقل به نظر می رسد پاسخ به این منبع فشار است.

“چه شما در حال حاضر شاهد هستیم که مردم در حال اعمال نفوذ مکانیسم های مختلف — یا اقتصادی یا روابط عمومی — به عقب راندن بر سیاست های آنها نمی مانند” کیت Klonick دستیار استاد در دانشگاه دانشکده حقوق که در مطالعات رسانه های اجتماعی و آزادی بیان گفت: Recode. “و شما از دیدن این سیستم عامل را در.”

حرکت های اخیر با ق, Snapchat, حرکت یا کشش ناگهانی و یوتیوب علامت گذاری تصمیم گیری توسط رسانه های اجتماعی شرکت ها برای شروع بیشتر به شدت به اجرای قوانین در سراسر سخنرانی نفرت هفته پس از تظاهرات در اطراف پلیس قتل جورج فلوید باعث ملی حساب بیش سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

در بسیاری از توییتر آغاز این موج از عمل هنگامی که در اواخر ماه مه آن اضافه شده یک برچسب هشدار دهنده برای ستایش خشونت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “تیراندازی … غارت” پست. این نمایندگی یک سابقه-تنظیم حرکت برای رسانه های اجتماعی شرکت ها شده اند که تمایلی به وزش تهمت بدون توجه به چگونه آتش زا خود را بدهند. (توییتر به صرف دو سال گذشته پالایش سیاست های خود در تعدیل سیاستمداران آمریکا.) Facebook پس از آن رخ داد یک عصب هنگامی که آن را در پاسخ بسیار متفاوت به همان تهمت پست خود را در آن پلت فرم. این شرکت تصمیم به وزش پست با این استدلال که نبود یک incitememt از خشونت و اما یک خبر از دولت در استفاده از زور.

در حال حاضر سیستم عامل های دیگر در حال پیوستن به در و دنبال کردن توییتر را قاطعانه منجر شود.

روز دوشنبه ق ممنوع r/The_Donald — محبوب هیئت مدیره پیام برای مغلوب ساختن پیشی جستن طرفداران به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری و پیام ها — به طور مداوم شکستن قوانین خود را در اطراف آزار و اذیت و تبعیض. همان روز حرکت یا کشش ناگهانی یک livestreaming متعلق به شرکت آمازون تصمیم گرفت به طور موقت به حالت تعلیق تهمت حساب پس از آن یافت می شود برخی از آن livestreams شامل “نفرت انگیز رفتار” مانند یک برنامه تکراری پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن کیکآف تجمع که در آن او گفت که مکزیک بود آوردن متجاوزان به ایالات متحده است. حرکت آن را دنبال Snapchat تصمیم قبلی در ماه ژوئن برای جلوگیری از ترویج مغلوب ساختن پیشی جستن در آن “کشف” بخش چرا که حساب خود را تا به حال در این شرکت مشاهده تبعیض نژادی و خشونت است. و یوتیوب ممنوع چند با مشخصات بالا راست حساب از جمله کسانی که از سفید supremacist ریچارد اسپنسر و سابق KKK رهبر دیوید دوک.

در حالی که وجود خواهد داشت مقدار زیادی بیشتر نمونه هایی از گفتار نفرت در این سیستم عامل است که به احتمال زیاد رفتن unaddressed که موجی از takedowns و ممنوعیت حمل می تواند پیامدهای جدی سیاسی. آنها را اجرا و در برابر اظهار داشت: آزادی بیان ارزش های اولیه انجمن های اینترنتی مانند Reddit که در طول تاریخ سعی کردم به عنوان بی بند و عدم مداخله به عنوان ممکن است در رویکرد خود را به تعدیل محتوا.

“من باید اعتراف که من تلاش کرده ایم با ایجاد توازن میان ارزش من به عنوان یک آمریکایی و حدود آزادی بیان و آزادی بیان با ارزش ها و ارزش های شرکت در سراسر مشترک انسان نجابت” ق مدیر عامل شرکت استیو هافمن به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه با توجه به آستانه اعلام این شرکت تصمیم به ممنوعیت r/The_Donald.

حتی در Facebook به ویژه کشیده شده و برخی از خطوط با مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفتن یک برگ برنده مبارزات انتخاباتی آگهی های نازی نشان و حداقل دو نفر دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت قطعه Facebook مطالب در چند ماه گذشته از جمله تهمت آگهی که سعی در گمراه کردن مردم به پر کردن جعلی سرشماری فرم و یک پست برای نقض قوانین حق تکثیر. اما این شرکت است نه معکوس در دوره رئیس جمهور “غارت … تیراندازی” پست و در حالی که آن را می گوید آن را به قرار دادن برچسب بر روی اطلاعات غلط سیاسی آن هنوز انجام می شود بنابراین با مغلوب ساختن پیشی جستن.

از لحاظ تاریخی, Facebook و دیگر رسانه های اجتماعی شرکت ها محتاط بوده است و نه بیش از حد متوسط محتوا در منافع ظاهر می شود برای محافظت از آزادی بیان آنلاین. در همان زمان رئیس جمهور تهمت و دیگر سیاستمداران جمهوری خواه را متهم به شرکت رسانه های اجتماعی داشتن “ضد محافظه کار” تعصب.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به صدور یک فرمان اجرایی در تلاش برای سرنگونی بخش 230 برجسته داخلی قانون که سپر شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook از شکایت بیش از آنچه مردم پست بر روی پلت فرم. منطق واژگون بخش 230 با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن است که Facebook ظاهرا با قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس علیه جمهوری خواه محتوا — که تا حد زیادی اثبات نشده و بسیاری استدلال می کنند بد-ایمان به ادعا.

که تحت فشار قرار می دهد Facebook در یک اتصال. اگر آن را در میانه های محبوب چهره های محافظه کار بیش از حد حتی اگر کسانی که پست کاربران افراطی و یا نفرت محتوا که سوخت تهمت و دیگر جمهوری خواهان به استدلال می کنند که آنها در حال ناعادلانه سانسور.

از سوی دیگر اگر Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی خوب کار تعدیل سفید supremacist و دیگر نفرت محتوای دموکرات رهبران حقوق مدني و عمده تبلیغ می تواند همچنان به متهم کردن این شرکت تبدیل چشم خود را به نفرت.

“من قصد ندارم به تظاهر که ما در حال رفتن به خلاص شدن از شر همه چیز را که مردم شما می دانید, واکنش منفی به” گفت: Facebook را کلگ در سی ان ان روز سه شنبه. “سیاسی وجود دارد مردمی در سمت راست که فکر می کنم ما را از محتوای بیش از حد مردمی در سمت چپ که فکر می کنم ما نمی را به اندازه کافی.”

در حالی که در تمام سیستم عامل ها به مدت طولانی به حال سیاست در سخنرانی نفرت این است که اغلب گرفته شده عمده مناسبتهای ملی مانند جرم تیراندازی به فشار این شرکت برای قرار دادن نیروی بیشتر در اطراف این مسائل است. بنابراین ما در حال حاضر دیدن اگر Facebook تبدیل به یک معنی تغییر در نحوه شرکت در میانه های محتوا یا منتظر جنجال به رابطه جنسی بیش از آن در گذشته است.

در نهایت به نظر می رسد مانند مارک زوکربرگ خواهد بود که قاضی وقتی که می آید به رسم خط در Facebook محدود کردن سخنرانی نفرت در مقابل حفاظت از آزادی بیان است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>