منحصر به فرد: حزب دموکرات مطبوعات AG بار برای پاسخ در مورد نظرسنجی بسته شدن در, بومیان آمریکا, رزرو

نگران اخیر بسته شدن فرد در حوزه های رأی گیری در بومی آمریکا رزرو با توجه به Covid-19 سنا دموکرات ها در حال فشار دادن دادستان کل ویلیام Barr برای اطلاعات بیشتر.

Vox به دست آمده نامه ای به Barr از دموکراتیک اعضای کمیته قوانین مجلس سنا به رهبری توسط کمیته رتبه بندی عضو سناتور. ctq (D-MN) و بهداشت ، تام Udall (D-NM). این نامه می آید پس اخیر بورسی گزارش موانع بومی آمریکایی با ایمیل در رای گیری.

“ما نوشتن برای بیان نگرانی جدی در مورد بسته شدن توده از مکان های رای گیری در جوامع قبیله ای با توجه به Covid-19 گیر” در این نامه آمده. “ما درخواست تعهد از وزارت دادگستری به کار با دولت های قبیله ای برای پیدا کردن راه حل هایی که نمی disenfranchise رای دهندگان در هند کشور است.”

بومی آمریکا رای دهندگان صورت موانع منحصر به فرد برای رای گیری حتی در حالت عادی انتخابات سال است. اما ظهور رای-با-پست — یک روش است که قرار است به رای گیری راحت تر — ارائه موانع و حتی بیشتر برای آنها. دسترسی به پست الکترونیکی برای رای دهندگان در مناطق روستایی و بومی جوامع پیچیده است; بسیاری از مردم نمی باید سنتی, پستی, آدرس, ساخت خانه تحویل پست الکترونیکی-در رای گیری غیر ممکن است. بسیاری از دریافت ایمیل خود را در صندوقهای پست که می توان به واقع بسیاری از مایل دورتر و محدود ساعت قبل از عمل.

“آرا توسط ایمیل با این نسخهها کار واقعا خوب برای متوسط و بالا-کلاس سفید مردمی” ژان Schroedel, یک استاد علوم سیاسی در کالج فارغ التحصیل کالج که مورد مطالعه بومیان آمریکا حق رایگفت: Vox به تازگی. “آن کار نمی کند برای جمعیت های دیگر, و آن را واقعا کار نمی کند برای مردم بومی زندگی در رزرو.”

در برخی از ایالت ها, افزایش استفاده از رای غیابی است و معنای برخی از فرد در دفاتر ماهواره ای در, بومیان آمریکا, رزرو بسته اند. برای مثال پیش از مونتانا 2 ژوئن اولیه دولت به آن استان ها گزینه ای برای سوئیچ به پست الکترونیکی-در برگه های رای — و همه آنها را. به جای فرد رای گیری در روز انتخابات رای دهندگان می تواند خود را رها رای گیری در پست الکترونیکی و یا رأی اولیه در فرد در هر شهرستان در انتخابات ،

اما برخی از ماهواره دفاتر رای گیری در هند رزرو مانند فورت Belknap جامعه هند در Blaine County همچنین بسته خروج فقط یک ماهواره در اتاق باز اولیه. محلی حق رای طرفداران رزرو گفت بورسی به معنای بسته شدن برخی از مردم در فورت Belknap جنوبی پایان تا به حال به درایو تا 78 کیلومتر یکی از راه های بازیگران درگیر در یک ماهواره در اتاق که باز مانده است.

“رای دهندگان سرکوب در جوامع بومی سیستمیک است و به اشکال مختلف در طول سال” Udall گفت: Vox, در بیانیه ای. “در حال حاضر ما شاهد دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی دو برابر کردن در تصمیم گیری برای از بین بردن رای گیری و مکان ثبت نام بدون مشاوره قبیله ای و در بدبینانه پوشش ایمنی عمومی — مجبور بومی آمریکایی ها به سفر صدها مایل به رای دادن.”

در نامه سناتورهای دموکرات می گویند آنها نگران آن است که رای گیری در مکان های بسته به طور جدی می تواند مانع رای گیری حقوق از آمریکایی های بومی در سراسر کشور است.

“درخواست از آمریکایی های بومی رای دهندگان برای دسترسی بیشتر رای مکان نادیده گرفته شده است برای بیش از حد طولانی” آنها را در نوشتن نامه به Barr. “این بخش باید اقدام به رعایت این حق در قانون اساسی از بومیان آمریکایی است.”

سناتور درخواست Barr را متعهد به همکاری با آمریکایی های بومی رهبران قبیله ای به disenfranchise رای دهندگان در وسط این بیماری همه گیر. به طور خاص در این نامه بر می پرسد که آیا وزارت دادگستری به ارائه هر گونه شکایت در مورد عدم رای گیری مکان برای بومی آمریکا رای دهندگان آنها ممکن است دریافت کرده اند. آن را نیز می پرسد که آیا DOJ حقوق مدنی تقسیم هند کار گروه درگیر با دولت های محلی و مقامات انتخاباتی به مطمئن شوید که بومی آمریکا رای گیری حقوق محافظت شده در آینده اولیه و کلی انتخابات است.

“رای گیری یکی از مهم ترین راه هایی است که مردم آمریکا می تواند خود را برای اطمینان از انتخاب رهبران پاسخگو هستند خود را برای اقدامات و تصمیمات و ما باید به انجام همه چیز ما می تواند به تقویت این حق” سناتور اضافه شده است.

رای گیری از طریق پست قرار است به رای گیری آسان تر به خصوص در طول Covid-19 بیماری همه گیر. اما این لزوما حل یک مدت طولانی دسترسی سد برای آمریکایی های بومی است که یک وکیل به عنوان “استبداد فاصله است.”

حدود یک سوم از تمام آمریکایی های بومیو یا حدود 1.7 میلیون از 5.3 میلیون نفر زندگی می کنند در سرشماری تعیین به عنوان “سخت به تعداد” دستگاه از زمین. جنوب غربی ملت ناواهو, مثلا, است, 27,000 کیلومتر مربع گسترش بیش از آریزونا و یوتا و نیومکزیکو. در آلاسکا را از راه دور بومی روستاهای هواپیماهای تنها روش حمل و نقل به جهان خارج است.

“کشور هند مملو از آنچه به نام غیر متعارف پستی, آدرس,” وکیل جیم تاکر که دارای نمایندگی آلاسکا بومی روستاها در دعاوی علیه دولت گفت: Vox به تازگی.

فاصله است که اغلب همراه با نرخ بالای فقر در رزرو. حدود 26 درصد از آمریکایی هندی و بومی آلاسکا مردم در فقر زندگی می کنند در سال 2016 در مقایسه با 14 درصد برای ما به عنوان یک کل با توجه به آمار آمریکا.

فعالان و وکلای مانند تاکر نگران است که یک حرکت به رای-با-ایمیل خواهد شد ترکیب به مدت طولانی دسترسی به مشکلات. برخی از رای دهندگان باید به رانندگی در هر نقطه از 50 تا بیش از 200 مایل را برای رسیدن به یک پست اداری و بررسی خود را در جعبه. اکثریت قریب به اتفاق از جاده ها در نوجو ملت هستند هموار; اگر باد و باران و جاده تمیز کردن آنها گیر کرده است. در مونتانا زمستان طوفانهای برف در ماه نوامبر را مسدود رزرو جاده ها و نیاز snowplows برای روشن شدن مسیر به پای صندوق های رای. صندوقهای پست در رزرو لزوما باز پنج روز در هفته باید محدود ساعت و بسیاری از خانواده ها به اشتراک گذاشتن یک جعبه.

طرفداران می گویند که علاوه بر رای-با-پست کنگره باید تصویب افزایش بودجه برای تجهیزات حفاظتی برای نظرسنجی کارگران و گسترش دوره های اولیه رای گیری در رزرو. مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها شده اند برای دفاع از اقدامات مشابه در سال های اخیر coronavirus تسکین قانون اما تا کنون صورتحساب نیست رفته کنون در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا.

“من فکر می کنم جواب این است که به سادگی نمی سخت one-size-fits-all,” الیزابت وارن سناتور. (D-MA) یک مدافع برای رای توسط ایمیل و عضو کمیته قوانین به تازگی گفته Vox. “آن را به رسمیت شناختن است که ما شروع با این فرض که همه در حال رفتن به یک رای گیری از طریق پست و در شرایطی که در آن است که به خصوص به چالش کشیدن مانند با زندگی مردم در, رزرو, زمین, که ما تنظیم قوانین به طوری که آنها قادر خواهد بود برای دریافت برگه های رای خود و بازگشت برگه های رای خود را به راحتی.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>