رهبران کلیسای جامع شهر برگزار می شود جلسه ویژه بعد از ظهر سه شنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در میان افزایش تعداد موارد در سراسر دره و county, اما در زمان هیچ اقدام اضافی در مورد تعطیلی و یا محدودیت.

در جلسه شورای شهر به گوش نزدیک به دو دوجین نظرات عمومی در علاوه بر این به شنیدن به روز رسانی از کارکنان شهرستان در مورد افزایش موارد و چگونه این شهرستان در پاسخ به شکایت در مورد اتهام نقض.

در این دیدار که در راستای به روز رسانی در اورژانس اقدامات که شامل “ممکن است در نظر گرفتن اقدامات اضافی گرفته شود.”

شهرستان مدیر چارلی McClendon همچنین به اطلاع شورا که یک افسر پلیس به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و 10 اضافی افسران شده بود به قرنطینه.

“ما هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد که مواجهه واقعی, اما ما همچنین نمی خواهید را به هر گونه شانس” McClendon گفت.

بسیاری از نظرات عمومی بودند از تعطیلات کوتاه مدت اجاره صاحبان و حامیان خواست که شورای شهر به نگه داشتن آنها را باز کنید. آنها گفت: شهرستان که آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در مورد شستشو و انجام بهترین خود را به نگه داشتن بازدید کنندگان امن است.

همانطور که از شنبه, کلیسای جامع شهر تا به حال 618 موارد و چهار ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به این شهرستان است. پس از همه گیر آغاز شد, شهرستان ریورساید دیده است تقریبا 17,300 موارد و 457 مرگ و میر.

پس از اعلام مثبت پرونده در اداره پلیس McClendon گفت که این گروه تا به حال مردم به اندازه کافی برای پوشش شیفت.

“اما آن را قرار می دهد ما در یک موقعیت که در آن بسیار وجود دارد اتاق را برای بیشتر مردم مجبور به بیرون رفتن” McClendon گفت.

او همچنین در مورد آنچه که رخ می دهد زمانی که شهر با یک شکایت مربوط به پوشش صورت و اجتماعی فاصله نه اینکه به دنبال کسب و کار. در آن موارد McClendon گفت: شهر اطلاعات تماس کسب و کار و می پرسد برای انطباق.

“در بسیاری از موارد که حل مشکل” McClendon گفت.

در موارد فاحش این شهرستان دارای اقتدار به صدور جریمه و لغو مجوزهای کسب و کار, McClendon گفت.

در طول این شورا بحث, بدون عضو شورای عالی ساخته شده حرکت به اجاره کوتاه مدت و بدون اطلاعات ارائه شده برای نشان دادن افزایش موارد رانده شدن از امکانات است. شورای نشده ابراز نگرانی از افزایش تعداد موارد است.

“اگر ما نمی ما تغییر رفتارهای ما را بیشتر اقدام” شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا گفت. “من فکر می کنم که بسیار روشن است.”

کامل جلسه می تواند به صورت آنلاین در cathedralcity.gov.

موارد: Riverside County گزارش 662 جدید کروناویروس موارد و 17 اضافی مرگ و میر شنبه

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de