کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا بودجه در روز دوشنبه که بسته حدود 54.3 میلیارد دلار کسری به طور موقت افزایش مالیات بر کسب و کار و تاخیر در پرداخت به مدارس دولتی و برش میلیاردها دلار در هزینه های خدمات دولتی و کارگر حقوق.

دلار 202.1 میلیارد بودجه عمدتا قطعات یدکی مدارس عمومی و مراقبت های بهداشتی از برنامه های کاهش هزینه ها با کشیدن به شدت از دولت اولیه حساب پس انداز و قرار دادن میلیاردها دلار هزینه برای سال آینده. اما آن را حمل $11.1 میلیارد دلار کاهش هزینه ها از جمله $2.8 میلیارد دلار از دولت کارگر حقوق 1.7 میلیارد دلاری از کالج ها و دانشگاه ها و $248 میلیون از برنامه های مسکن.

“در مواجهه با جهانی همه گیر است که همچنین باعث رکود اقتصادی در سراسر جهان و اینجا در کالیفرنیا ما دولت با تصویب بودجه متعادل مسئول و محافظت از امنیت عمومی و سلامت آموزش و پرورش و خدمات به کالیفرنیا جنوبی بزرگترین سختی” Newsom گفت.

مقامات دولتی پیش بینی کرده بود یکی دیگر از چند میلیارد دلاری مازاد در این سال به عنوان دولت بود که در آن 10 سال از رشد اقتصادی که منجر به رکورد نرخ بیکاری پایین. اما این تغییر در ماه مارس زمانی که Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش به سرعت گسترش coronavirus را وادار بسیاری از کسب و کار را از نزدیک و بیش از 6.7 میلیون کالیفرنیا به فایل برای مزایای بیکاری.

دولت صرف میلیاردها دلار در پاسخ به این ویروس از جمله خرید صدها میلیون نفر از دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی تامین امنیت هتل ها و متل ها به خانه بی خانمان ها و لیزینگ بیمارستان به آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش بیماران. در ضمن با بسیاری از مردم از کار میلیون ها نفر از مردم امضا برای خدمات دولت — افزایش دولت هزینه های.

این عوامل همراه با کاهش درآمد به معنای دولت رفت از پیش بینی 6 میلیارد دلار مازاد در ماه ژانویه به حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه.

در پاسخ Newsom یک دموکرات پیشنهاد میلیاردها دلار کاهش به مدارس دولتی و برنامه مراقبت های بهداشتی. اما دموکراتیک کنترل مقننه دولت را رد کرد و کسانی که, کاهش, به جای قانع کننده Newsom به ثبت نام در یک طرح است که توازن بودجه با تکیه بیشتر بر ذخایر قرض گرفتن از دولت های دیگر بودجه و هزینه تاخیر — تمام تاکتیک های دولت مورد استفاده قرار گیرد در طول رکود بزرگ از یک دهه پیش.

“با در نظر گرفتن این اقدامات در سال جاری فقط آن را سخت تر به تصویب یک بودجه متعادل در سال آینده گفت: مجلس Jay Obernolte یک جمهوری خواه از دریاچه خرس بزرگ است که نایب رئیس مجلس کمیته بودجه.

بودجه تاخیر حدود 12.9 میلیارد دلار در پرداخت به مدارس دولتی, معنی ولسوالی می توانید پیش بروید و صرف پول در حال حاضر و دولت پرداخت خواهد شد آنها را به عقب بعد. به طور کلی مدارس خواهد شد در مورد همان پول آنها در سال گذشته به این معنی بسیاری از مناطق از دست داده است که دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل شد نمی خواهد از دست دادن آن دلار است.

اما از آن خواهد صدمه دیده است و چند ولسوالی است که در طول این بیماری همه گیر از جمله منشور مدارس شده اند که جذب دانش آموزان از خانواده های نا امید با آموزش از راه دور گزینه های سنتی در مدارس دولتی.

در ضمن بودجه به طور موقت افزایش مالیات در برخی از کسب و کار را در اضافی $4.4 میلیارد دلار در سال درآمد. مالیات بیشتر به کسب و کار است که باید بیش از 1 میلیون دلار درآمد.

کالیفرنیا در حال حاضر دریافت میلیاردها دلار در فدرال کمک و بودجه Newsom امضا دوشنبه خرج می کند که پول در بخشی از دادن آن به دولت های محلی برای کمک به مراقبت از برای بی خانمان ها و مناطق آموزش و پرورش برای کمک به بازگشایی در پاییز.

اما Newsom و قانونی رهبران کنگره خواست برای ارسال به دولت ، در حالی که بودجه دولت شامل حدود 14 میلیارد دلار کاهش برنامه به طور خودکار بازگرداندن که صرف اگر دولت فدرال می فرستد دولت کمک های بیشتری توسط Oct. 15. دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان ایالات متحده تایید کرده است دور دیگری اگر برای کمک به دولت های ایالتی اما این پیشنهاد سبب شد تا در جمهوریخواهان کنترل سنای آمریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de