یک زندانی در Chuckawalla Valley State زندان درگذشت یکشنبه از آنچه به نظر می رسد عوارض ناشی از COVID-19 دوم زندانی به مرگ در آن مرکز پس از افزایش موارد در ماه ژوئن در کالیفرنیا گروه اصلاحات و توانبخشی روز دوشنبه اعلام کرد.

مرد درگذشت در حالی که از دریافت مراقبت های پزشکی در خارج از بیمارستان بخش انتشار اخبار گفت. این مرد بعد از قوم و خویش شده اند تماس گرفته و اطلاعات بیشتری ارائه خواهد شد از احترام به حریم خصوصی خود را با توجه به گروه.

از حدود 2200 زندانی در Chuckawalla تسهیلات 355 زندانیان با فعال coronavirus موارد درمان می شود که از دوشنبه شب. تعداد فعلی است که کسری از این موارد است که گرفتار تسهیلات از طریق نیمه اول ماه ژوئن است. فعال موارد رسید به 987 در ژوئن 2 و باقی مانده که برای مدت دو هفته با عنوان بسیاری از 995 فعال موارد در 10 ژوئن.

در اوایل این ماه فعال موارد در Chuckawalla به مبلغ حدود 40 درصد از کل 2,400 موارد در میان تمام زندانیان در CDCR سیستم زندانها.

موارد در نهایت شروع به افت قابل ملاحظه ای که از این مرکز گزارش 719 فعال موارد در 19 ژوئن روند رو به پایین است که پایدار است.

مرگ این مرد است 22nd, مرگ و میر مربوط به کروناویروس در میان زندانیان در CDCR به تاریخ. زندانی دیگری از Chuckwalla تسهیلات درگذشت از coronavirus عوارض مربوط در ژوئن 12. علاوه بر این, یک کارمند در اغاسی, زندان های کشور است که در مجاورت Chuckawalla تسهیلات درگذشت در تاریخ 3 ژوئن.

CDCR گزارش روز دوشنبه که آنها در مجموع 407 کارکنان که باید فعال موارد از coronavirus 51 کارکنان خود گزارش آزمایش مثبت در Chuckawalla تسهیلات با 44 داشتن پس از بهبود و 60 در اغاسی با 15 داشتن بازیافت.

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید christopher.damien@desertsun.com و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de