در امید گروه پزشکی برای زنان, کارکنان مراقبت از بیماران زمانی که تصمیم پایین آمد.

خلق و خوی یکی از “مطلق سرگیجه” زمانی که آنها این خبر را شنیده که عالی بود به حکم دادگاه به نفع خود درمانگاه مدیر Kathaleen پیتمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. حتی اگر هر کس با پوشیدن ماسک با توجه به کروناویروس همه گیر و هیجان قابل لمس بود با کارکنان در تلاش برای آرام کردن به اندازه کافی برای بازگشت به کار خود را.

“این دیوانه زمان” پیتمن گفت. “این فوق العاده خوب چیزی است.”

این Shreveport, لوئیزیانا, درمانگاه بود در مرکز ژوئن خدمات پزشکی v. Russoدادگاه عالی در مورد که برخی را دیدم به عنوان یک فرصت جدید برای محافظه کار اکثریت به تضعیف و یا حتی ابطال — نقطه عطفی در سقط جنین تصمیم Roe v. Wade. اما به جای دیوان عالی کشور در روز دوشنبه رخ داد یک دولت قانون است که می تواند به توقیف و امید و رسیدگی عمده شکست برای مخالفان سقط جنین در سراسر کشور است.

در سطح, این حکم به نظر می رسد مانند یک پیروزی روشن برای سقط جنین طرفداران حقوق. این دومین بار در پنج سال است که دادگاه زده را یک قانون نیاز به سقط جنین پزشکان به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. حاکم خواهد شد و به احتمال زیاد آن را بسیار سخت تر برای دولت به تصویب — و یا دفاع از چنین قوانین در آینده است.

اما این به آن معنا نیست Roe v. Wade امن است در دراز مدت. نه معنی است که مردم در سراسر کشور می تواند در واقع سقط جنین هنگامی که آنها به دنبال یک.

قبل از این در سال سقط جنین در امریکا تبدیل شده بود عمیقا طبقه بندی: در دسترس برای کسانی که اغلب سفید که پول و توانایی به سفر و دور از دسترس برای کسانی که اغلب سیاه یا Latinx که نیست. به عنوان Marcela هاول رئيس جمهور از صدای خود ما: ملی سیاه باروری زنان عدالت را در دستور کار خود قرار داده و آن را به بورسی “وجود دارد تعداد زیادی از زنانی که هرگز زندگی می کردند تحت Roe v. Wade.”

که طبقه بندی تنها افزایش, برای بسیاری از افراد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان متحده نقل مکان کرد به ممنوعیت سقط جنین توسط آن تعیین غیرضروری خدمات. “حتی اگر مردم در لوئیزیانا امن هستند از این مضر قانون رفتن به اثر مبارزه برای تضمین دسترسی به سقط جنین برای هر کس در این کشور به مراتب بیش از,” فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون در بیانیه ای گفت: دوشنبه. “این تلاش های اخیر توسط سیاستگذاران به بهره برداری ویرانگر Covid-19 همه گیر را تعطیل درمانگاه سقط جنین — از جمله در لوئیزیانا — نشان می دهد که واقعیت است.”

و در حالی که تصمیم دادگاه روز شنبه ممکن است آن را مشکل تر به تصویب اعتراف امتیازات قوانین در آینده آن نیز برگ درب باز برای حمله مستقیم Roe. شواهد از گذشته چند ماه و سال آمد که قبل نشان می دهد که سقط جنین طرفداران حقوق باید یک راه طولانی پیش رو دارند.

“من در جشن امروز” پیتمن گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی “اما من هنوز نگران آینده ما است.”

مخالفان سقط جنین شده اند مبارزه برای محدود کردن سقط جنین پس از Roe v. Wade تصمیم گرفته شد (و در برخی موارد حتی قبل). در سال های اخیر آنها اغلب حمایت محدودیت در درمانگاه عملیات امیدوار است که چنین محدودیتی را برای زنده ماندن اجتناب ناپذیر چالش های قانونی و به طور بالقوه آن را به بالاترین دادگاه در زمین است.

آخرین مورد به انجام این کار شد ژوئن خدمات پزشکی. سقط جنین مخالفان توصیف کرده بود لوئیزیانا قانون در موضوع در صورت تصویب در سال 2014 به عنوان یک تلاش برای محافظت از سلامت بیماران. آنها استدلال می کنند که نیاز به پزشکان به اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود بيماران تداوم مراقبت اگر آنها دچار عوارض پس از سقط جنین. آنها همچنین گفت که نیاز به اعتراف امتیازات می تواند یک راه برای اطمینان از که از پزشکان مجرب.

چنین نگرانی هایی که حتی بیشتر مهم است در طول همه گیر برخی گفتند. “دنیای ما این است که در چنین حالت بحران ما باید قادر به اعتماد کسانی که می گویند که آنها در خط مقدم به مراقبت از ما” الکساندرا Seghers مدیر آموزش و پرورش در لوئیزیانا مناسب برای زندگی گفت: Vox.

اما ارائه دهندگان خدمات سقط جنین و سقط طرفداران حقوق استدلال می کنند که اعتراف امتیازات قوانین در واقع هیچ سود برای بیماران; آنها اشاره می کنند که بیماران همیشه می توانید دریافت مراقبت در بیمارستان یا نه دکتر که انجام سقط جنین خود به اعتراف امتیازات وجود دارد. اما توجه داشته باشید که می توان آن را بسیار دشوار است برای ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به دریافت امتیازات — اغلب متناقض نما چون تعداد کمی از بیماران خود هستند و تا کنون بستری در بیمارستان (کمتر از 0.25 درصد از بیماران مبتلا به عوارض عمده پس از سقط جنین با توجه به یک مطالعه 2014). نتیجه این شده است که در کشورهای با اعتراف به امتیازات قوانین و درمانگاه مجبور به حدود نیمی از درمانگاه در تگزاس درهای بسته خود را پس از این قانون وجود دارد.

به این دلایل دیوان عالی کشور شده است شک و تردید از اعتراف به امتیازات قوانین در گذشته است. در نقطه عطفی 2016 مورد کل سلامت زن v. Hellerstedtدادگاه زده تگزاس قانونپیدا کردن که آن را ارائه نمی دهد از مزایای پزشکی به بیماران بود که “به اندازه کافی برای توجیه این بار بر دسترسی” آن تحمیل شده است.

سقط جنین مخالفان امیدوار بود که سال 2020 دادگاه با علاوه بر این از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد نیل Gorsuch و برت Kavanaugh خواهد تجدید. اما در نهایت قاضی جان رابرتز پیوست با دادگاه لیبرالها استدلال در یک اجتماع که لوئیزیانا قانون بود عملکرد یکسان به قانون تگزاس در موضوع در کل سلامت زنو دادگاه شد و در نتیجه محدود با سابقه به دست همان تصمیم گیری است. “لوئیزیانا قانون تحمیل بار در دسترسی به سقط جنین فقط به عنوان شدید به عنوان آن اعمال شده توسط قانون تگزاس به همین دلایل” رابرتز نوشت. “بنابراین لوئیزیانا قانون نمی تواند ایستاده در زیر ما سوابق.”

هر چند این حکم اجازه می دهد تا امید و درمانگاهها در لوئیزیانا به باز بماند در حال حاضر برخی بر این باورند رابرتز کلمات سیگنال باز بودن به دو چالش مستقیم به سقط جنین. به عنوان بورسی را ایان Millhiser می نویسد: Roberts یادداشت های خود را در نظر است که نه حزب در ماه ژوئن خدمات پزشکی خواسته دادگاه را دوباره برنامه ریزی والدین v. کیسیکلیدی 1992 سقط جنین تصمیم گیری است که تاسیس این استاندارد برای تعیین قانون اساسی از سقط جنین قوانین است که هنوز در استفاده از امروز. تحت کیسیاین قوانین نامعتبر هستند اگر آنها تحمیل یک “بی بار” بر روی یک بیمار به دنبال سقط جنین. به عنوان Millhiser یادداشت رابرتز اشاره به سال 1992 مورد می تواند “یک اشاره است که اگر در آینده طرفین دعوا به طور مستقیم حمله کیسیرابرتز استقبال خواهد شد یک چالش است.”

مرکز حقوق باروری است که “نگران” رابرتز نظر جولی Rikelman یک وکیل برای مرکز حقوق باروری که استدلال درمانگاه مورد قبل از دیوان عالی کشور گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “ما فکر می کنیم نظر muddies ها آب کمی و منجر به دادخواهی و نه کمتر.”

در حالی که در ماه ژوئن خدمات پزشکی تصمیم گیری ممکن است تا پایان اعتراف امتیازات قوانین و قانونگذاران ایالتی را تصویب متعدد دیگر محدودیت های اعمال شده در سال های اخیر از اجباری سونوگرافی قوانین به اصطلاح “ضربان قلب” صورت حساب است که ممنوعیت سقط جنین در اوایل شش هفته به بارداری است. بسیاری از دیدن شش هفته ممنوعیت همانطور که به وضوح در تضاد با Roe — و خیلی شفاف تلاش برای به زور یک چالش دادگاه — که دیوان عالی کشور بعید است که آنها را تا. “من فکر نمی کنم که ضربان قلب ممنوعیت به احتمال زیاد گرفته شده توسط دادگاه در آینده نزدیک” Rikelman گفت.

وجود دارد بسیاری از دیگر سقط جنین موارد کار راه خود را از طریق دادگاه در حال حاضر — از جمله چالش با امید به لوئیزیانا قانون نیاز به 72 ساعت زمان انتظار برای سقط جنین — که می تواند رابرتز و دیگران فرصتی دوباره کیسی و Roe در سال به آمده است.

“ما خواهد بود در دادگاه فردا ادامه خواهد داد و به مبارزه با دولت توسط دولت, قانون, قانون برای حفاظت از قانون اساسی ما حق سقط جنین” نانسی Northup, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز حقوق باروری در بیانیه ای گفت: دوشنبه.

دادگاه عالی تصمیم گیری یا نه به حوادث چند ماه گذشته نشان می دهد که در حال حاضر گسترده و انحراف به دور تراشه در دسترسی به سقط جنین, ساخت Roe v. Wade, برای بسیاری از آمریکایی ها اساسا بی معنی است.

زمانی که دادگاه عالی شنیده شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی v. روسیه در مارس 4, دسترسی به سقط جنین در لوئیزیانا بود در حال حاضر همه در خطرند. فقط با سه درمانگاه در یک وضعیت که در آن حدود 10 ، 000 مردم به دنبال سقط جنین در هر سال 45 درصد از بیماران به سفر بیش از 50 مایل را برای رسیدن به یک کلینیک به عنوان 2018. و پس از لوئیزیانا قانون مستلزم آن است که بیماران باید یک سونوگرافی و سپس صبر کنید 24 ساعت قبل از سقط جنین انجام می شود مردم به دنبال سقط جنین را به بازدید از یک کلینیک دو بار ضرب مسافت طی شده و هزینه های این روش است.

در امید گروه پزشکی برای زنان, هزینه های سقط جنین و سونوگرافی شروع در $600. سقط جنین بودجه و دیگر گروه ها می تواند به ارائه کمک های مالی اما با توجه به دولت فدرال و محدودیت های این روش به طور معمول نمی باشد تحت پوشش بیمه است. برای 70 تا 85 درصد از امید بیمارانی که زندگی می کنند یا در زیر خط فقر هزینه می توان عمده مشکلات.

و بود که قبل از همه گیر رسید.

به عنوان متحده تحمیل مستندات در مارس و آوریل بسیاری از ضد سقط جنین فرمانداران و دیگر رهبران نقل مکان کرد و برای تعیین سقط جنین به عنوان یک غیرضروری روش درمانی موثر ممنوعیت آن در طول بیماری همه گیر. در تگزاس به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در مارس 22 دستور داد تمام سقط جنین به تعویق افتاد مگر اینکه زندگی فرد باردار در معرض خطر بود. و در مارس 9, لوئیزیانا, رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز اعلام کرد که دولت دادستان کل جف Landry خواهد بود بررسی کلینیک سقط جنین در این ایالت برای دیدن اگر آنها ارائه “غیر اضطراری” روش در تخلف از دولت و مستند به قوانین.

“همه موارد از عدم رعایت این مهم بخشنامه نه تنها قرار دادن بیماران و کارکنان در معرض خطر آنها نیز منحرف کردن مقدار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی به دور از شجاع متخصصان پزشکی در حال حاضر درمان لوئیزیانا coronavirus بیماران” Landry در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

به عنوان یک نتیجه از تحقیقات امیدوارم که تا به حال به لغو سقط جنین خدمات برای چند روز و به بیماران دور Rikelman گفت: Vox. به دلیل همه گیر درمانگاه در حال حاضر به حال به فضای خارج بیمار قرار ملاقات ها و دیگر اقدامات اجتماعی را حفظ فاصله. “این در حال حاضر بسیار دشوار است برای آنها را به ارائه مراقبت” Rikelman گفت. “این واقعیت است که آنها تا به حال برای متوقف کردن خدمات برای چند روز وحشتناک بود برای بیماران است.”

مرکز حقوق باروری واصل طرح دعوی در دادگاه و گروه بود که در نهایت قادر به حل و فصل پرونده با دولت به طوری که سقط جنین می تواند ادامه. اما این مورد در همه جا — در تگزاس به عنوان مثال سقط جنین ارائه دهندگان مبارزه فرماندار نظم در دادگاه تا آوریل 23, هنگامی که آن را برداشته بود به عنوان بخشی از یک بزرگتر بلند کردن اجسام از همه گیر محدودیت. در آن زمان بیماران به حال چند گزینه جز به سفر در سراسر خطوط دولت در میان اضطراری برای بهداشت عمومی به دنبال سقط جنین — با توجه به برنامه ریزی والدین و درمانگاه در کشورهای همسایه دیدم 706 درصد افزایش بیماران از تگزاس بین مارس 23 و 14 آوریل در مقایسه با کل ماه فوریه است.

همه گیر ممنوع شد و فقط بخشی از یک الگوی دیرینه است که در آن ایالت در جنوب و غرب ساخته شده اند سقط جنین بیشتر و سخت تر برای دسترسی به, حتی در حالی که آن باقی می ماند از لحاظ فنی حقوقی Rikelman گفت. بین سال 2011 و سال 2017 83 درمانگاه در این مناطق بسته به طور فزاینده ای دقیق محدودیت تصویب شد که با نیمی از این درمانگاه در اوهایو و تگزاس بستن درهای خود را. “این واقعا همه بخشی از ملی هماهنگ استراتژی به فشار سقط جنین خارج از دسترس” Rikelman گفت.

مهمتر از سال 1976 به هاید اصلاح را مسدود کرده است پوشش مدیکید برای بسیاری از سقط جنین ممنوع است که به طور نامتناسبی اثرات سیاه بیماران که به احتمال زیاد بیشتر از سفید آنهایی که برای دریافت از طریق پوشش مدیکید. عدم پوشش بیمه به معنی بیماران اغلب مجبور به پرداخت برای سقط جنین از جیب جدی مشکلات مالی برای بسیاری از. “ما می دانیم که مردم فروخته اند و همه چیز را در خود خانه” هاول گفت. “آنها پول قرض گرفته شده از خانواده خود را.”

در سال های اخیر متحده اضافه شده اند مانند محدودیت اجباری مشاوره و دوره انتظار هل دادن سقط جنین بیشتر دور از دسترس برای بسیاری از. این قوانین به معنای “شما را به سفر در جایی خود را از دست, کار گرفتن این مشاوره به خانه بازگشته است و سپس دوباره” هاول گفت: “یک فرایند است که عمیقا طاقت فرسا برای مردم کم درآمد و کسانی که مراقبت از کودکان. “وجود دارد همه کسانی که انواع موانع که در حال راه اندازی علیه زنان کم درآمد دسترسی به سقط جنین” هاول گفت.

و همه گیر و بحران اقتصادی که با آن ساخته شده اند موانع به سقط جنین و حتی بالاتر برای بسیاری از افراد کم درآمد است.

“ما برای تماس گیرنده هزینه ها مانند مواد غذایی و اجاره در حال حاضر دشوار است برای به دست آوردن” کریستینا پارکر مدیر ارتباطات در لیلث به دنیا صندوق برای باروری سهام است که صندوق های سقط جنین در تگزاس گفت: Vox در یک ایمیل در ماه آوریل است. “اما با اضافه شدن بی ثباتی اقتصاد ما — و با بسیاری از از دست دادن شغل خود را تقریبا یک شبه پرداخت از جیب برای سقط جنین می تواند در کنار غیر ممکن است.”

این بیماری همه گیر در سمت چپ سقط جنین طرفداران حقوق برخورد با یک سطح جدید به چالش بکشد. “هنگامی که همه چیز تعطیل ما ارسال شد مردم از دولت با فرکانس” الیزابت Gelvin مشتری و جامعه هماهنگ کننده در نیواورلئان سقط جنین صندوق گفت: Vox. “ما به طور مداوم نیاز به پیگیری این Amtrak در حال اجرا ؟ این اتوبوس در حال اجرا ؟ است و حتی آن را امن برای پرواز در حال حاضر؟”

بیماران رفت و به Florida Georgia, ایلینوی, Gelvin گفت: با طولانی ترین سفر بیش از 900 کیلومتر — یکی از راه های.

به عنوان سقط شد سخت تر برای به دست آوردن در لوئیزیانا این بهار “ما شروع به زندگی در یک نسخه از این واقعیت است که ما از ترس اتفاق می افتد آمده تصمیم روز” Gelvin گفت. مثلا صندوق آغاز شده و برای پرداخت و کمک به هماهنگ کردن سفر برای بیماران هنگامی که آن را قبلا در بودجه تنها سقط جنین روش خود را.

“این نوع از سازماندهی عمیق تفاهم سازی و اعتماد سازی بین وجوه مختلف و حمایت عملی شبکه که بیرون آمدن از این بیماری همه گیر ساخته شده است که ما را قوی تر و آماده تر برای هر چه می آید در روز رای گیری.”

در حال حاضر روز است که در اینجا و در حال حاضر بیماران و سقط جنین طرفداران حقوق نمی خواهد که در صورت بسته شدن درمانگاه در لوئیزیانا. اما حوادث چند ماه گذشته هر دو آماده فعالان برای چه می آید بعدی و ارائه یک یادآوری چگونه نامشخص دسترسی باقی می ماند.

“ما فوق العاده رها که دادگاه مجموعه, لوئیزیانا, مستقیم, و که ما می توانیم باز بماند,” پیتمن در بیانیه ای گفت شنبه. اما “لوئیزیانا بیشتر محدودیت های سقط جنین از هر دولت دیگر و هر سال تصویب آنها بیشتر است. این یک نبرد بی پایان.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de