Riverside County روز دوشنبه دستور داد تمام میله به پایین پس از یک سنبله اخیر در تعدادی از coronavirus موارد با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی و نیاز به افزایش هوشیاری در مورد جامعه گسترش یافته است.

دستور آمد از بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر و موثر است سه شنبه. رستوران ها و بارها و ماشین منگنه که ارائه ناهار خوردن در خدمات ممکن است هنوز هم ارائه نوشیدنی های الکلی, اما تنها در همان معامله را به عنوان یک وعده غذایی. مکان هایی که فقط خدمت به الکل را به نزدیک است.

“مردم نمی اجتماعی فاصله و پس از یک زن و شوهر از نوشیدنی های, و آن را یکی از سخت ترین محیط برای ردیابی تماس در” قیصر گفت: در انتشار اخبار. “امید من این است که این خواهد بود که تنها به طور موقت و بیشتر تعطیل نمی شود اما این همه بستگی دارد چه هر یک از ما به عنوان یک شهرستان را به آهسته تر گسترش یافته است.”

وزارت بهداشت محيط را در رسیدن به نهفته میله برای توضیح منظور با امکان “اقدام اضافی” در برابر کسانی که نمی مطابق این شهرستان گفت: در انتشار اخبار.

قیصر صادر سفارش خود را یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توصیه می شود در کنار رودخانه شهرستان سان برناردینو شهرستان و شش نفر دیگر شهرستانهای نزدیک کردن میله با توجه به گسترش coronavirus. آن محل شده بود و در دولت “لیست تماشا” برای سه تا 14 روز.

منظور مارکس اولین بار در شهرستان ریورساید ساخته شده است که تماس به عقب یکی از آن دوباره دهانه پس از اجازه میله به باز کردن بیش از دو هفته پیش.

Riverside County رئیس هیئت مدیره و چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز گفت: افزایش تعداد موارد و همچنین افزایش بستری شدن در بیمارستان و استفاده از ICU تخت در حال رشد بحران بهداشتی محلی و جاهای دیگر.

“محلی شهرستان ریورساید منظور در نوار تعطیلی متاسفانه تبدیل شده و لازم است به سرعت گسترش این ویروس,” پرز گفت. “من می خواهم به همه یادآوری است که صورت پوشش مورد نیاز و تشویق به طور مداوم حفظ فاصله فیزیکی و شستن دست ما است.”

نوار تعطیلی اجباری در هفت شهرستان کالیفرنیا از جمله لس آنجلس که دارای بالاترین تعداد موارد هر شهرستان در دولت است. تمام آن مکان شده اند در دولت “لیست تماشا” برای بیش از 14 روز است.

Riverside County, با 16,634 موارد از شنبه تا دوم بالاترین تعداد موارد در دولت است.

برخی از Coachella Valley میله و همچنین رستوران ها تصمیم گرفته اند که از توافق خود را پس از کارکنان قرارداد coronavirus.

San Bernardino County, از بعد از ظهر دوشنبه بود که “به دقت بررسی جزئیات این دولت را هدایت و به دنبال اطلاعات بیشتری از دولت به طور جدی بررسی شرایط محلی در تعیین آنچه عمل را گفت:” اطلاعات عمومی افسر دیوید ورت.

در اعلام دستور و توصیه می شود از بسته شدن دولت گفت: میله تنظیمات اجتماعی که در آن گروه های مخلوط با گروه های دیگر. و مقامات بهداشتی نگرانی در مورد چگونه الکل ممکن است مردم را به سهل انگاری با فاصله فیزیکی و یا با پوشیدن ماسک.

در یک بعد از ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری از بهداشت و خدمات انسانی علامت Ghaley گفت: راهنمایی در اطراف میله های هدفمند به سمت مکان هایی که مردم در درجه اول به نوشیدن الکل به عنوان مخالف به رستوران ها که در آن مردم در درجه اول وجود دارد به ناهار خوردن که همچنین خدمت به الکل.

Newsom گفت: تحقیقات بهداشت عمومی در نظر گرفته و آنها را در معرض خطر نقاط, اما این بسته هنوز به داده هایی که نشان می دهد که در آن coronavirus در حال تبدیل شدن به یک مشکل فزاینده.

روند دوباره باز کردن کسب و کار است “یک سوئیچ دیمر” و اضافی تعطیلی ممکن است موجه بر اساس اطلاعات و تجارب فردی در شهرستانهای استان است.

“این یک فرآیند پویا و نه ایستا یکی,” او گفت:.

Newsom همچنین تأکید خطر از جمع های خانوادگی که در آن مردم ممکن است در یک خانه با یک ماسک و سپس آن را به خوردن و نوشیدن.

“شما اجازه گارد خود را پایین” Newsom گفت. “ما شاهد بسیاری از که و این یک نگرانی واقعی.”

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de