در سطح, این خبر که Fox Sports ارائه شده است تا در گلف حرفه ای است و اجازه باز ایالات متحده آمریکا زنان باز و دیگر United States Golf Association حوادث تصادفی به NBC خیره کننده بود. پس از مناقصه بیش از 1 میلیارد دلار برای 12 سال قرارداد با USGA خود را برای مسابقات قهرمانی ملی به خصوص مردان کفش پیاده روی به دور از شاید رویداد برتر در این بازی یک سر خراشنده.

اما آنچه در این گزارش آغاز شده به عنوان یک مذاکره بین Fox Sports و USGA بیش از یک درگیری بین موکول ایالات متحده در ماه سپتامبر و شبکه ملی فوتبال لیگ تعهدات را تشدید کرد به روباه تبدیل USGA بسته بازگشت به NBC برای سال 2020 و باقی مانده از شش سال از این معامله.

برای برخی از اخبار که Fox Sports از گلف است نه یک فاجعه. برخی از مردم هرگز اجازه رفتن از فاکس را برای اولین بار با آمریکا در سال 2015 که مسلما راکی بود. اما نبود آن همه Fox Sport گسل. در بسیاری از زمینه ها, Fox Sports پرداخته می شد از دست دادن دست ،

بیشتر: به عنوان بیس بال, بازی بسکتبال, مرتکب خطا شدن خود را بازگشت گلف می تواند ادعا ورزش تابستان گوشته

بیشتر: فیل مایکلسون نوبت 50: ما متوقف به افتخار یک گلف حرفه ای است که هرگز خسته کننده

برخی از مردم miffed که USGA تا به حال تعقیب پول Fox Sports ارائه شد و راه می رفت از یک رابطه طولانی با ان بی سی. پس از آن وجود دارد این واقعیت است که ایالات متحده باز بود که در یک دوره که تا به حال هرگز به میزبانی باز قبل از مجلسی خلیج در نزدیکی تاکوما بشویید. هیچ طرح برای نحوه پوشش آن در این دوره در مقایسه با رادیو و تلویزیون طرح که Fox Sports می تواند به دنبال در یک دوره آشنا مانند نقش ونگار ریگی دادن ساحل و یا بالدار ،

وجود سوراخ که در آن دوربین های سنتی مجموعه یو پی اس نمی تواند اتفاق می افتد در اتاق خلیج منجر به طولانی پانوراما عکس که نشان نمی دهد بسیار گلف. و البته خود جلب کرد مقدار زیادی از انتقاد به دلیل آن چیزی جز یک سبز فرش و این نوع سخت به بگویید که در آن fairways به پایان رسید و قرار دادن سطوح آغاز شد. هیچ کدام از آن بود Fox Sports’ گسل.

پرتاب همه که با هم با انتقاد از سرب تحلیلگر گرگ نورمن که تنها یک سال به طول انجامید و underutilizing Juli اینکستر در پخش و طرفداران گلف انباشت اشیاء بدست آمده در فاکس ورزشی بسیار سخت در سال 2015.

این برنامه را دریافت کنید بهتر است

اما حقیقت این است که فاکس هم بهتر شده بود و خیلی خوب چند سال گذشته است. پل Azinger نامگذاری شد منجر تحلیلگر. براد Faxon و اینکستر انجام خوب شغل آیا به عنوان بازیکن کهنه کار و پخش Curtis عجیب و غریب است. کن قهوه ای اضافه شده تجزیه و تحلیل, تظاهرات, البته, مجموعه یو پی اس و طنز برای پخش. جو باک ممکن است معمولی خود گلف بازی-بازی اما او را دوست دارد این بازی و اجازه تحلیلگران اتاق به کار می کنند.

و وجود نوآوری های فنی مانند استفاده بیشتر از هواپیماهای بدون سرنشین و نورد خودکار دوربین. اگر USGA ترک کرده بود NBC به دلیل آن احساس ان بی سی پخش شده بود بیات, Fox Sports مشغول به کار بود به انجام همه چیز کمی متفاوت است. و فراموش نکنید که تمام تلویزیون حقوق پول مجاز USGA – که یک تن از پول به هر حال – به منظور بالا بردن دستی در حوادث مانند ایالات متحده زنان باز است.

هنوز هم وجود دارد که شکایت Fox Sports تمرکز بیشتر بر روی مردان باز و رویدادهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا تاریخ و تاریخ و حتی تازه و زنان تازه حوادث سخت برای پیدا کردن پس از آنها بودند قرار داده و در FS1.

همانطور که مذاکرات حرکت رو به جلو در ماه های اخیر USGA به احتمال زیاد در نگاه NBC به عنوان یک دوست قدیمی بود که در ارائه چیزی آشنا و آرامش. Azinger است که در حال حاضر اصلی تحلیلگر NBC گلف و کار در ایالات متحده باز در فاکس به عنوان یک کار جداگانه. Dan Hicks و راجر Maltbie و Peter Jacobson خواهد همه را آشنا صدای به باز پخش در ماه سپتامبر. صدای روباه مانند Faxon, اینکستر و صحرا ساکن نیکول Castrale ممکن است شنیده نمی شود و یا حداقل برای مدتی.

هنوز هم جالب است فکر می کنم که هنگامی که Fox Sports برداشت USGA بسته بازگشت در سال 2013 برای اولین بار پخش در سال 2015 وجود دارد برخی از وعده هایی که شاید جهان از گلف در تلویزیون در حال تغییر بود و با نوآوری و شاید جدید خواستگاران برای PGA Tour و LPGA پخش.

در حال حاضر به عنوان عجیب و غریب سال 2020 رول در, ما می دانیم که Fox Sports, شاید, بیشتر امیدوار کننده جدید خواستگاران است. PGA Tour مذاکره قراردادهای جدید با NBC, CBS و گلف کانال, آشنا تلویزیون شرکای تور LPGA باقی خواهد ماند در گلف کانال نیز هست. هیچ چیز تغییر کرده است, دیگر است که برخی از پرسنل حرکت در CBS.

بنابراین NBC است که یک بار دیگر در خانه برای آمریکا باز – با فرض باز واقع شده در ماه سپتامبر در بالدار پا در خارج از شهر نیویورک – دادن NBC حقوق برای هر دو ایالات متحده باز و باز. CBS دارای کارشناسی ارشد و PGA قهرمانی مردان بازی.

پس از پوشش پنج متحده باز می شود به عنوان به خوبی به عنوان دیگر USGA حوادث شما را به تعجب می کنم چرا Fox Sports خیلی مایل تقریبا مشتاق به پیاده روی به دور از اندازه قرارداد و اعتبار ایالات متحده باز است. ما می دانیم چرا NBC می خواهم آن وقایع بازگشت.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de